2011. március 11. | 10:38

NUTEX RALI INDULT  

Már +10%-on a papír, és emelkedik.

Rendezés
Hozzászólások oldalanként
péntek, 14:16
előzmény: #5125  -pny
Igaza van Hali nak. Nem lehet és nem is kell semmit nyomozni ilyen
pitiáner ügyben, mármint, hogy valaki egy betett egy nagy vételt, majd nyitás
elött kivette. Szíve joga bárkinek, megengedi a rendszer. Nevetséges vagy, de
azért jelentsd fel, ha nincs jobb dolgod. -:)
péntek, 14:05
előzmény: #5117  hali
Hű, te nagyon nem vagy tisztában a fogalmakkal.

"..jó Hathor az ilyen...,de Civin...aki kiszáll..feljelent elvileg mindenkit???....most meg kiegyezik velük ezek szerint ....
Ő nem piacbefolyásoló???"
Ő kötvényes, akinek TARTOZIK a cég. Ő a jogosan neki járó pénzt szeretné visszakapni és megegyezett velük.
Rettenetes butaságokat írsz.
péntek, 14:03
előzmény: #5115  hali
"ezt nehéz bebizonyítani ..."

Ezt bízd az illetékesekre. Büntettek már meg piacbefolyásolás miatt magánszemélyeket is néhány db-os felkötésekért. Ehhez képest a mai komolyabb.
péntek, 13:29
előzmény: #5123  exmnbs1
Csere arany romlas
péntek, 13:28
előzmény: #5121  NagyBarnaMacika
Egy nagyon intelligens Nick és mostanában csak ide irkál . Már én is gondolkodtam ezen.Bár épp ő reklamálnak hogy cseresznye romlás történt?)))
péntek, 13:25
előzmény: #5121  NagyBarnaMacika
Egy nagyon intelligens Nick és mostanában csak ide irkál . Már én is gondolkodtam ezen.
péntek, 13:03
előzmény: #5119  exmnbs1
#5086 ez tényleg érdekes
ilyet sztem csak az "őszínte híve" írhat
péntek, 12:56
előzmény: #5118  exmnbs1
nincsen nekem erre időm,de ő kezdte tanítani a mostaniakat és ő volt még a fő tulaj,amikor kezdték kimenteni a vagyont...
..ha valami nem tetszett neki,akkor új közgyűlést hív össze,leváltja őket...

én fiatal voltam még többször beszéltem vele -fél órákat- telefonon+ emailbe is(még meg vannak) és sikrült beültetnie a Humet-pbc-be...(mert az szerinte sokkal jobb lesz-ott volt a tényleges vagyon-,mint az akkori humet,ami akkor éppen 120ft körül volt(az mostani 12000ft-ot jelent),és hogy egyesülve jön az is a tőzsdére...)

Na ez 2,5 milliómba fájt...
péntek, 12:32
Az adosai műveltek azt amit
péntek, 12:31
Nem
péntek, 12:21
előzmény: #5116  exmnbs1
Szia!

..jó Hathor az ilyen...,de Civin...aki kiszáll..feljelent elvileg mindenkit???....most meg kiegyezik velük ezek szerint ....
Ő nem piacbefolyásoló???
péntek, 12:18
előzmény: #5115  hali
A saját kamu beirasait a kifizetésről meg hogy mennyire megoldódott a probléma?)))))((
péntek, 12:09
előzmény: #5114  NagyBarnaMacika
ezt nehéz bebizonyítani ...

1.szögezzük le nem én voltam-nyugodtan mehet a feljelentés..

2.ha én pozitívnak ítélem meg magam részéről a hírt,akkor vettem volna...nem így volt...

3.Viszont mondok egy példát:Valaki annak ítélte meg...gondolta vesz a nap elején...beállt limitre...olvasta a fórumot...újraértelmezte....kivette az ajánlatát...
na ezzel mit tudnak tenni???
semmit.
péntek, 12:05
előzmény: #5113  hali
link

10 pont

Piacbefolyásolásnak minősülő ügyletek

a) olyan ügylet kötése vagy ügylet kötésére megbízásadás, amely hamis vagy félrevezető jelzéseket ad vagy adhat az adott pénzügyi eszköz keresleti vagy kínálati viszonyairól, árfolyamáról;
c) olyan ügylet kötése vagy ügylet kötésére megbízásadás, amely színlelt, illetve amelyben bármilyen más formájú megtévesztéshez, manipulációhoz folyamodnak;
péntek, 11:59
előzmény: #5111  -pny
..de kit fog egy ilyen befolyásolni???
..ha valaki egy ilyet bekamuzik,az meg is érdemli..
ha meg mégis igaz az eladók örülhettek volna.
mondjuk ennyi erővel a 85-ön lévő 45-k is felugrott 90ft-ra...
ő is befolyásolja a piacot.

politikába nem megyek bele,de nyugodtan jelentsél fel mindenkit,éppen olyan ,mint az 50-60-as években volt....
ott nagyon nagy karriered lehetett volna:))
péntek, 11:56
előzmény: #5111  -pny
Helyesen: ...illikvid fosba...
péntek, 11:55
előzmény: #5110  hali
"de szerintem a limiten belül mindenki azt tesz be amit akar..."
Ez nem így van. Létező jogi kategória a piacbefolyásolás. Egy illik fosba ilyen hírek után kamuból betenni felső limitre egy a szokásos forgalmához képest sokszoros tételt, az bizony könnyen kimerítheti a piacbefolyásolást. De ezt majd az illetékes szervek eldöntik, én be fogom jelenteni.
péntek, 11:52
előzmény: #5109  -pny
bocs ,hogy beleszólok-nem én voltam,ezt ki is vizsgálhatják-,de szerintem a limiten belül mindenki azt tesz be amit akar...
engem nem befolyásolt,de hogy néztem másokat sem...
amúgy meg,ha valami történik,azzal aki berakta(elmegy a net,telefon sincs-mondjuk egy nagy viharban),és ott marad az ajánlat,akkor megszívta:)
péntek, 11:48
előzmény: #5107  NagyBarnaMacika
Írj az MNB-nek, nyomd fel őket piacbefolyásolás miatt, mert ez egyértelműen és durván az volt.
péntek, 11:34
előzmény: #5107  NagyBarnaMacika
Alszik

Topik gazda

aktív fórumozók

friss hírek

AZ OLDAL TETEJÉRE