-pny -pny
1
5
3
február 08. | 13:39

NAPI POLITIKA 2018-2022 - cenzúra nélkül  

Itt lehet folytatni a bezárt topicot.
Rendezés
Hozzászólások oldalanként
április 09. | 10:03
előzmény: #7600  peter_s
Nemhiába született az a mondás, hogy magyarnak magyar a legnagyobb ellensége.
április 09. | 09:55
előzmény: #7595  signal2
Én végigjárva Európát egy dolgot nagyon megtanultam: egyik nemzet tagjai sem gyűlölik és utálják annyira egymást, mint a magyarok. Hallod, saját honfitársát összeveri egy nemzeti ünnepen, feljelenti a rákos nénit, hogy migráns mert kendő van a fején, ilyet mondanak egymásnak az emberek, hogy ha nem tetszik a rendszer takarodjál külföldre és vissza se gyere... Hát ilyen a világon nincs ekkora méretekben legalábbis.
április 09. | 09:53
előzmény: #7596  peter_s
Nem Orbán-hasonlatként írom, csak kiegészítésképpen, hogy minden 20. századi diktátor is a társadalom terméke volt...
április 09. | 09:51
előzmény: #7594  rockmaster
A Putyin-pártban szerintem most egy lecsillapodás következik, ezzel fordítanak még egyet a köpönyegen és próbálnak még több embert ezzel behúzni balról is. Most mondom, hogy nálam ez nem fog menni, már túl sok a bűnük, maradok ellenzékben!
április 09. | 09:51
előzmény: #7581  ________
1. meg kell érteni a magyarok gondolkodását.
2. el kell ismerni a másik teljesítményét
3. ki kell találni, hogyan lehet MÉG jobbá tenni
4. ki kell találni a rendszert, amellyel eljut az üzenet MINDENKIHEZ
1.-ben és 4. ben a fidesz profi, és az a két legfontosabb tényező.
2. mindenkinél hiányzik.
3. Ebben talán élen jár 1-2 ellenzéki párt, de ez édeskevés.
április 09. | 09:49
előzmény: #7592  utopia
Gyerekek! Ezen tök felesleges vitatkozni, a politika tükör a társadalom számára, a társadalom alakítja az erőviszonyokat, a társadalom dönti el, hogy ki van hatalmon és ki ellenzékben, a politikusok is a társadalom tagjai közül kerülnek ki. Társadalmi támogatottság nélkül nem lehet tartósan hatalmat gyakorolni. Orbán Viktor és Gyurcsány Ferenc is a magyar társadalom terméke, akár tetszik, akár nem. Amíg van támogatottságuk, addig ott is lesznek, ahol.
április 09. | 09:48
előzmény: #7582  BudFox
Hát igen, megállás nélkül mocskolták őket, ez jutott nekik. (Botka, Juhász, Szél, Fekete-Győr, szinte mindenki sorra került a lakájmédiában, és végül a plakátokon is). Imádják ezt a magyarok. Hogy lehet utálni valakit. 
április 09. | 09:48
Az a baj, hogy a kampány a bal oldalon megint nem arról szólt, amiről kellett volna: programról, Putyin-párttal szembeni alternatíva felépítéséről. Ehelyett az ment, hogy ki kinek a javára lép vissza, meg ilyen technikai f@szságokról, ami a választókat hidegen hagyja. A másik dolog meg az, hogy tudomásul kellene venni, hogy teljesen másképp kell beszélni egy városi több diplomáshoz, mint a Rozi nénihez a faluban. Nekem ez utóbbi a tanulság ebből a választásból: Bp-et ezért hozták, vidéken pedig végigbuktak. Én se szavaztam a fideszre, a hideg is kiráz tőlük, de amíg nincs látható alternatíva, addig nem lesz változás. Karácsony Gerinek igaza volt, amikor azt mondta, hogy előről kell felépíteni az egész pártot az alapoktól. Ehhez új emberek kellenek, és egy új baloldali brand!
április 09. | 09:47
előzmény: #7591  peter_s
Amúgy nagyjából tényleg ezt kéne tenniük, jelen formájukban csak asszisztálnak az egypártrendszerhez.
április 09. | 09:45
előzmény: #7590  cumi01
Orbánnak az egyik aduásza gyurcsi. Mert ahogy írod, amíg ő ott van a parlamentben, addig az emberek többsége a pokolba kívánja az ellenzéket. 
április 09. | 09:44
előzmény: #7589  cumi01
Szerintem meg az összes ellenzéki képviselő adja vissza a mandátumát és az összes ellenzéki párt oszlassa fel magát, de ne csak a Momentum és az MSZP, az ÖSSZES! Úgy néz ki nincs alternatívája a jelenlegi rendszernek a magyarok szerint, hát akkor teljesüljön minden kívánságuk: 100% FIDESZ.
április 09. | 09:41
Ameddig az ellenzékben ott van GYF, a szocik nem tudnak megújulni és magyar koncsiták próbálkoznak, addig a fidesz nyugottan kormányozhat.
április 09. | 09:39
A socikat meg 88% nem választotta meg, a momentum-gittegyletet meg 98%. Ezek akartak kormányra kerülni? 2%-kal? Tündérmesének vége, lehet hupákolni, rettegni, dikaturázni, az országot tovább lejáratni...
április 09. | 09:38
De amúgy sok sikert, jó szurkolást orbanisztánban, szerencsére én már többé-kevésbbé a partvonalról nézem, ahogy távolodtok a civilizált világtól.
április 09. | 09:36
Baloldal mocskolódik?? Akkor ez miafrász?
.
Állíccsukmegbrüsszelt:https://4cdn.hu/kraken/image/upload/s--FCL_ADBP--/6zjpV81mQ7LWKeBcs.jpeg
április 09. | 09:35
Ja, meg a "jóléti rendcerváltás"! Jött is...
április 09. | 09:35
"Remélem agyérgörcsöt kap mind"

még szerencse, hogy téged a szeretet vezérel, testvér

viszont egy apró helyesbítéssel engedd meg, hogy éljek: a bolsevizmust kérlek, a fidesz táján keresgéld, hamarabb megleled. köszi.
április 09. | 09:34
előzmény: #7571  kimpaa
Most felgongyolitik  az ellenseges forumozokat
április 09. | 09:33
CSodálkozol ?
a baloldalnak már csak a mocskolódás jutott....
2014 -re óriásit estek az ilyen mocskolódó kampányukkal
mostanra még jobban estek, az MSZP és a DK -ra gondolok itt...
ilyen politikával nem sokra mennek...

Topik gazda

-pny
-pny
1 5 3

aktív fórumozók

friss hírek

AZ OLDAL TETEJÉRE