Topiknyitó: Portfolio 2017. 08. 16. 10:23

Nagyot zuhant a Bitcoin  

Ugrás a cikkhez
Hatalmasat ralizott a Bitcoin árfolyama az elmúlt két hétben, miután megtörtént a kriptodeviza kettéhasadása, azonban tegnap egy komolyabb, 500 dolláros esést láttunk a Coindesk árfolyamindexe szerint. A Bitcoin történetében
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2017. 09. 10. 11:56
Előzmény: #36  Törölt felhasználó
#40
En szivesebben hasznalok BTC-t atutalasra mint bankokat...Japanbol 60$ egy 25000$-os atutalas; 120$ egy 50000$-os; mo-rol OTP-bol kozel 130AUD egy 5000-15000$-os atutalas es kozel 5 nap...BTC-vel az elmult idoben nehany perc akar jo nehany ora es a dija 3-4$-tol egeszen akar 15$ is lehetett...(a kaosz miatt ami a BTC korul folyt);de 2 evvel ezelott utaltam (kuldtem) 2,5millio forintnak megfelelo BTC-t egy szombat esti napon ha jol emlekszem 12ft-os koltsegert es talan varnom is kellett egy orat mire osszejott a 6-8 confirmation...abban nem vagyok meggyozodve hogy csalni lopni, hazudni kell a meggazdagodashoz...(mondjuk az teny hogy ugy egyszerubb)..."csalfa reklamok es bujtatott atveresek korszakat eljuk" ez nem teljesen uj dolog finoman fogalmazva...nezz korul a termeszetben vagy a tortenelemben... Sok sikert es legyen szep vasarnap delutanod!
-pny
-pny 2017. 09. 10. 11:54
Előzmény: #38  Törölt felhasználó
#39
Jaj.
Törölt felhasználó 2017. 09. 10. 11:51
Előzmény: #35  -pny
#38
Akkor keződött a baj, mikor a tőzsdét megszállták a spekulánsok. Már semmiről sem szól, csak kattnigatással pénzt keresni és minél többen csinálják, annál inkább eltávolodik a valógságtól. Most minden tőzsdén kereskedett terméknek csak virtuális ára van, ami az értékkel még köszönő viszonyban sincs. Próbálják magyarázni, sőt tanítani és sokan gondolják magukról, hogy értik. Ha valaki jóba tanyerel, szakértőnek kiáltja ki magát és hallgatnak rá, mert neki sikerült. Talán csak ez az egy irányvonal, ami meglovagolható.
Törölt felhasználó 2017. 09. 10. 11:42
#37
Sracok tobb oranyi ismeret terjeszto anyag megtalalhato ingyenesen a neten...Van nehany konyv amit talan erdemes elolvasni:THE INTERNET OF MONEY (ANDREAS M. ANTONOPOULOS)Mastering Bitcoin link link link es ezek az ingyenes informaciok amik mar jo ideje elerhetok...
Törölt felhasználó 2017. 09. 10. 11:42
Előzmény: #33  Törölt felhasználó
#36
Ezzel én is egyetértek, amíg nem kényszerítenek, addig mindenki azt tesz, amit akar. Csak a társadalom nagy része nincs tisztában azzal, hogy a csalfa reklámok és bújtatott átverések korszakát éljük, minden megengedett, a meggazdagodáshoz lopni, csalni hazudni kell. Persze ez mindenre érvényes, a kriptonok csak egy töredéke ennek a káosznak.
-pny
-pny 2017. 09. 10. 11:27
Előzmény: #34  pitcairn2
#35
Pont? Béna kötekedés. Itt részvényt se azért vesz egy kis speki, mert tulajdonos akar lenni a cégben, hanem mert spekizik vele. Pont. BTC-m azért van, mert spekizem vele. 300->4000+ nem volt rossz speki.
pitcairn2 2017. 09. 10. 11:04
Előzmény: #31  Törölt felhasználó
#34
ott a pont
Törölt felhasználó 2017. 09. 10. 10:50
Előzmény: #32  -pny
#33
Mindenkinek jogaban all hinni amit akar...az ido meg majd eldonti hogy a vilag mire ertekeli...jelenleg 4100$-ra ertekelik sokan amig masok semennyire....es rengetegen vannak akik meg csak nem is hallottak felole, vagy hallottak felole de nem hisznek benne...
-pny
-pny 2017. 09. 10. 09:25
Előzmény: #31  Törölt felhasználó
#32
Jaj.
Törölt felhasználó 2017. 09. 10. 09:24
Előzmény: #29  -pny
#31
Akkor viszont nem fizetőeszköz! -legalábbis számodra. A "legnagyobb előnyét"- a gond nélküli ,olcsó fizetést nem használod ki! Tessék költeni,vásárolni, mert így csak egy tulipánhagyma!
Törölt felhasználó 2017. 09. 10. 09:10
Előzmény: #16  csibe74
#30
lehet olvasni többmilliós árról. - írni meg mondogatni mindent lehet, akik ilyent mondanak, azok keresni akarnak és felbeszélik az árat. Te sem mondanád az autódra, hogy semmit nem ér, ha jó pénzért el akarnád adni, főleg úgy, hogy semmi felelősséged. Akit beetetsz úgysem jelenthet fel, mivel ott van a kis szócska....LEHET. Azt senki nem meri bevállalni, hogy garantálja is az árat, így meg versenyezhetnek, ki mond többet. Azt soha nem mondtam, hogy nem lehet rajta keresni, hisz arra van kitalálva, de szerintem még a megálmodója sem hitte, hogy ennyire be tudják palizni az embereket. Jó reklám, titokzatos háttér és a gyors meggazdagodás reménye repíti az árfolyamot. Az egyre több helyen elfogadás..........vajon mit tesz a kereskedő, ha növekedni akar??? kinyalja a vevő seggét, tehát kénytelen elfogadni és ezerrel átváltani. És ez nem milliós beruházás, csak egy számológép kell, amin átszorozza az aktuális árfolyamot és nyit egy pénztárcát. Az ár úgysem BTC ben van meghatározva, csak elfogadják, ahogy elfogadják az étkezési utalványt meg más utalványt további terheket elviselve. Nem beszélve arról, hogy milyen jó reklám, mivel aki elfogadja, nagy betűkkel üdvözlik a hírportálok első oldalán. Mekkora reklám lenne, ha holnap a címlapon lenne, hogy a tescóban lószarral is lehet fizetni. A trágya most nagyon is értékes áru, a parasztnak minden szart el lehet adni :-) "Lehet olvasni 500.000-1,5 Milliós bitcoin árról is."- meg lehet olvasni a teljes összeomlásról is. De hogy lehessen olvasni milliárdos árról is...no tessék: Szerintem lehet akár egymilliárd dollár is a jövőben. Most már milliárdos árról is olvastál.- ekkora súlya van a találgatásoknak :-)
-pny
-pny 2017. 09. 10. 08:33
Előzmény: #28  Törölt felhasználó
#29
Megismétlem: megvan mind.
Törölt felhasználó 2017. 09. 10. 07:41
Előzmény: #20  -pny
#28
és mennyit költöttél belőle?
Coralie
Coralie 2017. 09. 09. 22:47
Előzmény: #26  -pny
#27
Bitcoin Group SE szoktam venni, eladni, Jol lehet vele keresni. Az utobbi idoben nagy hullamzast produkal. Konnyen felertekelodhet es ki is pukkadhat, bar ez utobbinak szerintem egyre kissebb a valoszinusege. A lenyeg, ha odafigyelsz sokat lehet vele keresni! En ajanlom mindenkinek!
-pny
-pny 2017. 09. 09. 21:48
Előzmény: #25  pitcairn2
#26
A földhözragadt, a témában full tájékozatlan üres mantráid minden csak nem érv. De hogy sok ilyet írtál, az igaz.
pitcairn2 2017. 09. 09. 21:19
Előzmény: #24  -pny
#25
a szekta-szájtotokban már épp eleget érveltem:)
-pny
-pny 2017. 09. 09. 21:17
Előzmény: #22  pitcairn2
#24
Ellenérv megint nem volt, csak személyeskedés és a szokásos üres mantráid...
pitcairn2 2017. 09. 09. 20:54
Előzmény: törölt hozzászólás
#23
"és csak idő kérdése, hogy mikor fog dollár milliókat érni. " miért nem inkább milliárdokat? :)
pitcairn2 2017. 09. 09. 20:54
Előzmény: #13  -pny
#22
megértem, hogy a központi csúsztatástól nem tudsz elszakadni:)
-pny
-pny 2017. 09. 09. 20:06
Előzmény: #19  Törölt felhasználó
#21
A terv az, hogy kiszállok a már elég nagyra nőtt pozim 75%-80%-ából, a maradékot meg évekre megtartom és rá se nézek.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek