Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
sasa44 2011. 12. 24. 09:51
Előzmény: #33099  Törölt felhasználó
#33100
Nem érteni magyar?
Törölt felhasználó 2011. 12. 24. 09:41
Előzmény: #33097  sasa44
#33099
Mizőz??
Törölt felhasználó 2011. 12. 24. 09:39
Előzmény: #33095  Ody_Mnadrell
#33098
Ezzel az elmélettel csak annyi a baj, hogy ezt a rendszerváltást pont a "nyugati" demokrácia kritizálja... bezzeg a nem végbemenő és szerintem sem teljesen végbemenő kommunista szellemmel történő szakítást bezzeg nem kritizáták.
Egyébként Orbán (is) kommenizmusra volt jlelemző jelmondatai, cselekedetei is ezt bizonyítják. Sőt méginkább, mert azért a rendszerváltás előtt és közvetlen után az emberek mindennapi élete nem volt már ennyire átszőve a párttitkárok haveri körei által. (Persze, lehet, hogy mindig is ez volt, csak akkoriban felcsillant a remény, ami jelen időben - már hosszú években - elillanni látszik.)
sasa44 2011. 12. 24. 09:33
Előzmény: #33094  Törölt felhasználó
#33097
"Ja, választások után. :D "

2008-ban nem voltak választások...
sasa44 2011. 12. 24. 09:29
Előzmény: #33078  pampa
#33096
"Én pedig csak azt kérdezném tőled, ki idézte elő azt a politikai hangulatot ami lehetővé tette a Fidesz számára a választás nyerését 2/3 arányban? "

Ebben igazat kell adnom neked. A csődtömeg MSZP és a z MSZP-t zsaroló SZDSZ.

"Ebben semmi felelőssége az MSZP-SZDSZ koalíciónak csak egyedül a választópolgárok a hibásak? "

A választópolgárok NEM hibásak!

Ők szerették volna ezt a csődtömeget megszüntetni. /ahogy Gyurcsány is az öszödi beszéddel/

"Mert most azért tud (vissza)élni a hatalmával (?) mert a Parlamentben minden tv-t meg tud szavaztatni. "

Igen, most visszaél a hatalmával, mert Orbán az összes fideszes képviselőt a CSICSKÁJÁVÁ tette.
És itt a legnagyobb a baj! Mindenki úgy táncol, ahogy egy ember? fütyül.
Ody_Mnadrell 2011. 12. 24. 09:22
Előzmény: #33094  Törölt felhasználó
#33095
Orbán:

"A törvényalkotás gyorsaságával összefüggésben beszélt arról is, hogy dicséretnek veszi azt, amikor azt taglalják, hogy Magyarországon nem egyszerűen kormányzás, hanem rendszerváltás zajlik. Szerinte a posztkommunista tehertételtől mentes, nyugat-európai értelemben vett demokrácia felépítése csak tavaly kezdődhetett meg."

Ez az ember tényleg más világban él. Neki ez a nyugati típusú demokrácia? Egy keleti típusú tekintélyelvű rendszert épít ki bábokkal telepakolva. Hihetetlen egy elb*szott populista f@sz ez.
Törölt felhasználó 2011. 12. 24. 09:16
Előzmény: #33091  Szundi
#33094
Ja, választások után. :D
Obánnak még hosszú ideje van rá, hogy bevallja, hogy elqrta.
Szundi 2011. 12. 24. 08:43
#33093
Szundi 2011. 12. 24. 08:39
#33092
Itt a videó:

link
Szundi 2011. 12. 24. 08:39
#33091
Ezek után azt mondom hogy Gyurcsány legalább bevallotta hogy elqurta. Akkor ezt az egyént hogyan is illessem?
Törölt felhasználó 2011. 12. 23. 18:09
Előzmény: #33089  Törölt felhasználó
#33090
Helyesen: "Azt hittem, hogy az állam által fizetett telefonszámlám csökkent így le. Ezek szerint ma sem spóroltam az államnak?" :D
Törölt felhasználó 2011. 12. 23. 17:43
Előzmény: #33087  rockmaster
#33089
pampa 2011. 12. 23. 17:35
Előzmény: #33078  pampa
#33088
" Hozzátette: az utóbbi csak akkor valósul meg, ha leváltják a jelenlegi kormányt és szakértői kabinet lép a helyébe."

Ezt hogyan gondolja? Előrehozott választással?
rockmaster 2011. 12. 23. 17:08
Előzmény: #33086  Szundi
#33087
15:55 | "Ha az EU-nak nem tetszik a törvény, indítson kötelességszegési eljárást" -> Orbán fizeted?
Kis köcsög a saját pénzeddel játszadozzál!
Szundi 2011. 12. 23. 15:50
#33086
Törölt felhasználó 2011. 12. 23. 15:10
Előzmény: #33084  Törölt felhasználó
#33085
2011-ben, hatmillió nyomorba döntött magyar Karácsonyi üzenete a hatalmaskodóknak. Az(arany)anyák nem fogják elvenni az ételt gyermekeik szájától, és nemfog több apa és fiú a -nem létező- nadrágszíjon többet húzni ! Itt a vége..........(!) Karácsonyi üzenet a regnáló - halálosztó hatalmaskodóknak: XXI-dik század 2011.december 15. ... Magyarország az 1944-es katonai megszállás óta a szellemi, és fizikaimegszállottság állapotában létezett, melyből már ébredez. A kikényszerített köztársasági államforma mára ugyan véget ért, de romboló hatása gazdasági, és morális nemzeti katasztrófát okozott. Magyar emberek százai fagynak meg az utcán, vagy az otthonukban... Magyar emberek, gyerekek tízezrei éheznek... A mai és az előző kormányok a MAGYAR népenállamilag támogatott népirtást hajtanak végre,amiért elítélhetők a Btk.155 § -a alapján. Az a kormány és parlament, akik hatalomra kerülve a Nemzet érdekeinekképviselete helyett adóssággal, nyomorral terheli azt, az nem népképviselet... A nép ellen hoznak döntéseket, melyekkel kifosztják és halálba küldikazokat, akik megbízták önöket! A Hatályos Alkotmányunkra fittyethányva veszik el az emberek alapvető jogait. A jogbiztonsághoz, az emberi méltósághoz, és az emberi élethez valójogainkat tiporják sárba nap, mint nap! Teszik ezt azért, hogy önök páváskodva mutogathassák milyen jól élnek... A nép éhezik és fázik ... Érdekli ez önöket? A válasz: NEM! Beteggé tesznek egy társadalmat csak azért, hogy a bankok, és agyógyszergyártó cégek gazdagodjanak... A nemzet önfenntartását, agyermekáldást minden eszközzel akadályozzák. Egy állam, ahol az a cél,hogy minél több beteg ember legyen, ahol ne legyen gyermek, ne legyennyugdíjas, aki nem termel, mert nincs szükség rájuk csak addig, mígpénzforrást jelentenek... Ha nem beteg, akkor legyen kölcsöne, és ha az sincs, akkor majdkiszámláznak kifizethetetlen közüzemi számlákat. Azután jöhet avégrehajtó, és a halál! Mi ez, ha nem népirtás? Gondolkozzanak el így a szeretet ünnepe előtt egy kicsivel, önökmeddig bírnák ezt a terhet elviselni? Gondolnak-e azokra, akik nélkülöznek és fáznak? Azokra, akiket önöktettek nincstelenné, földönfutóvá, éhező - elesetté! Gondoljanak azokra, akiket azzal a felkiáltással raktak utcára, hogy-- idézem a miniszterelnököt: "egyetlen magyar családot sem lehet utcára tenni!" Mégis utcára kerültek . Gondoljanak azokra a gyermekekre, akiket megfosztottak a szeretőcsalád ölelésétől! Kilakoltatások, öngyilkosságok, éhező, nyomorgó,földönfutó, hajléktalan nincstelen emberek milliói... Igen "tisztelt" hatalmaskodók -- magukat elitnek gondolók, hatmilliókoldus országa lettünk! Szégyen a XXI-dik században! De nem a nép szégyene, csak annyiban,hogy elhitte az ígéreteket, és olyanokban bízott, aki a gyilkosa lett! Szemkilövő rendőrök... gyerekeket vegzáló gyilkosok... otthonokatbitorló hiénák... rablógyilkosok, akik a regnáló hatalom védelmétélvezik! Hiénák birodalma, hiénák, akik élve falják fel áldozatukat! Igen, ez lett ebből az országból! Ahol nincs igazságszolgáltatás, csak korrupt "jogszolgáltatás"... Ahol a világon egyedül álló természeti kincseket pusztíthatják büntetlenül! Tudjuk, hogy bármelyik pártos kormány, vagy jelen parlamenti párt nemkülönb a másiknál, legfeljebb más a színük és a nevük, de attól mégegy kutya kölyke mind! Egy delegált parlament, amelyik nem az önvédelemről gondoskodik, hanemújabb háborús elkötelezettséggel a saját népének halálosztója! Gondolkozzon ezen mindenki el! Kívánom önöknek, hogy ezekben a napokban vegyék számba tetteiket, éséljék át a nyomorba döntött, megalázott emberek szenvedésének mindenpillanatát, mellyel "megajándékozták" ezt a népet! Kívánom, hogy a szeretet ünnepén minden falat melyet a szájukhozemelnek keserű -- lenyelhetetlen falattá váljon mindannyiuknak!Kívánom, hogy a Magyar Nép minden átka teljesüljön önökön Isten keze által! Hosszú szenvedésekkel teli életet kívánok önöknek a lelki felemelkedésútján, mert csak az igazság emel fel! A nemzet felébredt, Isten és az Igazság mellette van!
Törölt felhasználó 2011. 12. 23. 14:53
Előzmény: #33079  Törölt felhasználó
#33084
Ejnye, hát még mindig nem világos ?
A MOZDONY !:-)))))
Szundi 2011. 12. 23. 14:39
#33083
Eladó egy HAZA-2011 rendszámú gépjármű. Egy éve vettem, azóta csak lejtőn hajtottam. A fékeket kiiktattam. Gáz van, de csak ha tüntetnek.

A kormánnyal van egy kis gond, teljesen irányíthatatlan. Állandóan a szakadék felé fordul, de én ragaszkodom hozzá. Önfényező funkcióval rendelkezik.

A sebességváltón öt fokozat van hátra, egy előre. Felkapcsolni lehet, leváltani nem.

Az ülések a saját ízlésemnek megfelelően vannak kialakítva, 2/3-1/3 arányban dönthetőek. A GPS-t elnémítottam, nekem ne mondja meg senki, merre menjek.

Nagyon jól parkolható mozgássérült helyre.

Biztonsági berendezések: ABS, PPS, TEK.

Extrák:

- motortérben bordázott ékszíjjártó (erősen csúsztat),

- narancsillatú Wunderbaum,

- Lázerdetektor rendőrök ellen,

- belső tükrön egy kövér bolsi-balsi baba,

- kalaptartón bólogató kutya (cserélhető Schmitt fejjel),

- CD lejátszó, telepített műsortárral: Handel-Messiás, Horváth Pista-Hej rugó, rugó, Zorán-Kell ott fenn egy ország.

Üzemanyag fogyasztás: nem számít, enyém az egész MOL.

Irányár: IMF hitelre devizakárosultaknak féláron!

Jelige: Ámokfutó

Ui.: Majd' elfelejtettem: a csomagtartóban van tízmillió utas, velük nem kell foglalkozni."
Szundi 2011. 12. 23. 14:37
Előzmény: #33078  pampa
#33082
Szundi 2011. 12. 23. 14:35
Előzmény: #33078  pampa
#33081
Kérlek szépen azok adták meg a 2/3 ot, aki elhitte amik O. Vitya mondott. S közben kiderült hogy egyfolytában hazudott.
Mert ugye köztudott volt, hogy ha az államnak pénz kell csak az emberektől tud több pénzt beszedni. Ez a 2/3 meg azt hitte hogy a királyunk majd kifizeti ezt a sok adósságot saját zsebből. Én már akkor mondtam hogy bármelyik kormány lesz hatalmon, akkor megszorítás lesz mert csak így tudják növelni a költségvetés bevételét.

Topik gazda

saru
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek