Topiknyitó: Portfolio 2017. 12. 29. 10:25

Majdnem megduplázta a kormány a Vasas stadionjának támogatását  

Ugrás a cikkhez
A korábban becsült 4 milliárd helyett majdnem 7,4 milliárd forintos keretösszeget biztosít a kormány a Vasas hatezer férõhelyes stadionjának építésére - derül ki a csütörtöki Magyar Közlönybõl. Ezzel párhuzamosan az MLSZ is kap
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Vazsmegyei 2018. 01. 02. 19:23
Előzmény: #157  Törölt felhasználó
#160
És akkor ki hiszi el, hogy a véleményedet nem finanszírozzák!? Ha ezt feltételezed mások véleményéről, hogy fizetett vélemény, akkor a tiéd is lehet fizetett, de nem mondom, mert nem tételezem fel! Jó lenne, ha erre is figyelnél, nem csak vádaskodnál, mert a vádaskodásod az szimpla hazugság, amit nem is tudsz igazolni!
Törölt felhasználó 2018. 01. 02. 19:16
Előzmény: #150  salve
#159
A magyarországon átáramló menekültek ugyanúgy nem maradtak itt, ahogy nagyrészt Dél-Olaszországban sem. Csak az egységes EU-s megoldások jelentenének gyógyírt a problémára.
Vazsmegyei 2018. 01. 02. 19:15
Előzmény: #154  Törölt felhasználó
#158
Már megint a szezont a fazonnal "kérdezed" összekeverni! Ebből nem lehet semmi eredményt, objektív mérőszámot, kihámozni!
Törölt felhasználó 2018. 01. 02. 19:14
Előzmény: #151  salve
#157
Most őszíntén, ebből, amit leírsz, egyetlen szót is elhiszel? Szerinted ha Soros fejét kiteszik az elvtársaid, hogy tessék, őt kell gyűlölni, akkor majd jobb lesz az országnak bármiben is, akár menekültügyben? Tényleg nem tudom biztosan eldönteni, hogy nrked ezért fizetnek, vagy dimán ennyire csak vegetatív szinten létezel.
gambadoro 2018. 01. 02. 19:07
Előzmény: #150  salve
#156
olaszba spanyolba
szerintem ennyi elég is volt belőled
tipikus fidesz szavazó
gambadoro 2018. 01. 02. 19:07
Előzmény: #150  salve
#155
olaszba spanyolba
szerintem ennyi elég is volt belőled
tipikus fidesz szavazó
Törölt felhasználó 2018. 01. 02. 19:03
Előzmény: #150  salve
#154
"én arra reagáltam, ami bennünkte, magyarokat érint"
.
"és téged ez miért izgat, netán magad is olasz vagy spanyol vagy?"
..
..
"egyébként románozhatsz meg albánozhatsz ezerrel, eze semmit nem von le abból hogy a robbantásos
merényletek kivétel nélkül muszlim bevándolrók követték el eddig nyugaton"
.
.
MOst akkor mi érdekel jobban? A nyugat vagy Magyarország?.
Vagy a magyarországi gyilkosságok azért nem érdekelnek mert nem robbantanak hanem csak lőnek?
Vazsmegyei 2018. 01. 02. 19:02
Előzmény: #152  -pny
#153
Senki nem látott még "rogánmigránst", rajtad kívül. Hogyan jöttek keresztül a kerítésen azt is csak neked mondhatták el! Mindenesetre titkok övezik, pedig megszámolhatók! Pedig pénzügyileg ugyanolyan jól járhattak akik szállították őket, mint az NGO-s hajókat üzemeltetetők!
-pny
-pny 2018. 01. 02. 18:53
Előzmény: #151  salve
#152
Már csak az a kérdés, hogy a Rogán migránsokban mi a jó, aminek ugyebár tapsikoltok.
salve 2018. 01. 02. 18:50
Előzmény: #138  Törölt felhasználó
#151
a plakátkampány azért szólt a magyaroknak, mert a másik oldalon az ellenzék folymatosan sajnáltatta a beözönlő migránsokat a médiában (szándékosan összemosván hogy mindössze kb. 30% -uk volt szír, a többi viszont egyéb ázsiai, nem háborús övezetekből bejött gazdasági bevándorlő, de ők ezeket szándékosan menekülteknek hívták ami persze hazugság volt a köbön), és gonosz csúnya disznónak állította be a szemét Orbánt, aki "embertelenül bánik velük" - ez persze a Helsinki Bizottság és társainak = Soros tenyeréből evő álcivil szervezetek narratívája volt - ezek máig is azzal próbálják lejáratni Orbánt a nemzetközi sajtóban hogy 1-2 fotót amin lábsérülés látható, úgy kommentálnak miszerint orbán rendőrei így "verik és kínozzák a kerítés mentén elfogot migránsokat", ami persze csak egy lózung és hangulatkltés, de érdemi bizonyítéknak édeskevés
salve 2018. 01. 02. 18:43
Előzmény: #143  gambadoro
#150
itt arról volt szó - és én arra reagáltam, ami bennünkte, magyarokat érint
a tengeren özönlő migránsok az legyen azon országok gondja, akiket érint, tehát elbeszélünk veled egymás mellett!
én nem vitatom hogy a tengeren mennek olaszba és spanyolba, de ezt nem Orbánnak kell megoldani, mindenki söpörjön a saját portája előtt
ki mondta hogy én fogok lőni?
és téged ez miért izgat, netán magad is olasz vagy spanyol vagy?
ki mondta hogy nem ez itt egyébként a kérdés?
de ha engem kérdezel: ha én lennék ezen országok vezetője akkor nem lőnék hanem azt tenném amit Orbán tesz a mi kerítésünk mentén: visszaterelném a csónakjaikat az afrikai partokra, vagy felvenném róluk az embereket és visszahajóznám, majd lezavarnám őket Afrikában. végül: tudtommal most az a terv és az olaszok ha minden igaz ezen rajta vannak, hogy Líbia déli határán húzzanek fel egy kerítést, - erre most orbán röhöghetne egy jót hogy no lám, ezek engem másolnak! :-)
egyébként románozhatsz meg albánozhatsz ezerrel, eze semmit nem von le abból hogy a robbantásos merényletek kivétel nélkül muszlim bevándolrók követték el eddig nyugaton, tehát messze veszélyesebbek mint a te albán és román "kedvenceid"
HPeter76
HPeter76 2018. 01. 02. 16:08
Előzmény: #148  HPeter76
#149
Nem igaz nem lehet ebbe az orsz. egyvágányon közlekedni!!!
HPeter76
HPeter76 2018. 01. 02. 16:07
Előzmény: #146  Vazsmegyei
#148
Ő aztán nem a pártérdekek szerint mozog... :):):) hűlyeség hüéyeség hátán!!!
Őket nem védi meg senki a migránsoktól ez az igaz beszéd!!!
Nem is értem mit használna KI A MIGRÁNSOKON!!! Válasz magáért beszél!!!
Majd gyönyörűen KÜLDIK RÁ A PÉNZT!!!
HPeter76
HPeter76 2018. 01. 02. 16:02
#147
Francba Találjuk már meg egymást... mi KÖTELEZŐVÉ Tesszük akkor ezt mond, mi mindenkit beengedünk:::))):::)))
 (befogadunk)
Euba is arról papoltatok mindenkit befogadunk..:)))) A fracot kel ítt mellébeszélni!!!
További ránvonatkozó lépést úgyis az Eu adná meg, írná elő, V-4 ((Visegrádi 4--ek messze ELÚTASÍTJA!!!))
Vazsmegyei 2018. 01. 02. 15:39
Előzmény: #144  gambadoro
#146
És mégis támogatod azt, hogy az általad felsoroltakat beengedjed! Lebontanál kerítést, országokat szüntetnél meg, hogy érvényt szerezzél a buta elméleti UNIOs ötleteknek!
Vazsmegyei 2018. 01. 02. 15:36
Előzmény: #143  gambadoro
#145
Talán arra gondolnál, hogy most a "haverjaid" lőnek ott, ahonnan várod a migrációt! Az ellen tegyél! Ne várd a májust örökké! 
-
Nem veszed észre, hogy a sajátoddal vered a csalánt, ahol lapulnak a migránsok! Csoda lenne, ha nem indulnának el feléd! Remélem most nem Magyarországon vagy, amikor ilyen írásokkal szórakozol!
gambadoro 2018. 01. 02. 15:25
Előzmény: #132  salve
#144
ausztriában, olaszországban konrétan több  aromán elítélt mint a helyi
az osztrákok börtönt építenek romániában
olaszországban 50 ezernél több román kap szoc nyugdíjat, amit éppen ezért szüntettek meg akkori formájában
ehhez hozzátenném a bolgár és az albán bűnözést
de ezek téged nem érdekelnek, nem is hallottál róla, mert nincs a plakáton 
gambadoro 2018. 01. 02. 15:23
Előzmény: #134  salve
#143
te miről beszélsz?
európába vidáman eljutnak egy mentőcsónakkal vagy a szárazföldön
számtalanszor leírták:
több TÍZMILLIÓ afrikai indul meg hamarosan
a te drótkerítésed nullát ér
akkor lőni kell
majd te lősz
vagy más farkával vered?
ez itt a kérdés
az ausztrálok miatt hány ezren haltak meg a tengeren?
usa: messze nincs éhínség dél-amerikában, egészen más a motiváció, ha minden mindegy
ezt felfogod?
Törölt felhasználó 2018. 01. 02. 15:08
Előzmény: #141  Törölt felhasználó
#142
Attól függ mit nevezünk komolynak. Igazából akkor működött volna jól, ha tényleg megvalósult volna, hogy a határon elbírálják a kérelmeket. Az nem elbírálás, hogy automatikusan minden kérelmet visszadobunk.
Egyébként első körben láthatóan szándékosan húzta rá a kormány a menekülteket Budapestre, hogy utána sikeresen lehessen uszító kampányt folytatni, ezzel elterelve a figyelmet az ország problémáiról. Annyira sikeres, hogy itt is egy teljesen más, a kormányt egyébként negatív színben feltüntető témáról jutott el a vita a menekültekig.
Törölt felhasználó 2018. 01. 02. 15:00
Előzmény: #140  Törölt felhasználó
#141
"a kerítéssel én is egyetértettem"
Én igazából csak látszatmegoldásnak tartom. Nem hiszem hogy komolyabb ellenállást képviselne, ha komolyra fordulna a helyzet.
Viszont ártani biztos hogy nem árt.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók