Topiknyitó: Portfolio 2019. 05. 29. 19:32

Kimondták: a biztonságos betegellátás Magyarországon nem biztosítható  

Ugrás a cikkhez
Éles hangú határozatot tett közzé a Magyar Orvosi Kamara Területi Szervezetének Tanácsa hétvégi ülésének befejeztével. A MOK többek között kimondta: a kormányzat halogatása csalódást okozott az egészségügyben, ahol a
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pFModi-1fsz-bsszakrvaanyjat2 2021. 01. 29. 06:41
Törölt hozzászólás
#7
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 05. 31. 23:20
Előzmény: #3  elemes
#6
ezt nem értették a buta trollok, különben szétmínuszoltak volna
Dehogynincs
Dehogynincs 2019. 05. 30. 13:10
#5
Ebben csak az a meglepetés, hogy kimondták. Azt eddig is tudtuk, hogy bizonytalan a betegellátás.
De ez csak a mezei járulékfizetőkre vonatkozik.
A hálapénzrendszer és a fizetős egészségügy virágzik.
Találkozott már valaki politikussal az állami betegellátásban?
lzoli41 2019. 05. 30. 12:04
Előzmény: #3  elemes
#4
Értem én. Pénzügyileg minden a lehető legnagyobb rendben, de azért az élet nem az állami pénzügyek beteljesüléséről szól.
A kapitalizmus megregulázása szerintem ott kezdhető el, hogy a GDP és a szociális fejlettségi index összhangját kialakítsák és együttmozgásuk különösen felfelé természetes legyen. Azaz ha fejlődik a gazdaság fejlődjön a társadalom is.
elemes
elemes 2019. 05. 29. 19:51
Előzmény: #2  lzoli41
#3
nézd a jó oldalát -- a nyugdíjrendszer stabilizálódik.
lzoli41 2019. 05. 29. 19:32
Előzmény: #1  portfolio
#2
A magyar kormány a javuló gazdaság teljesítményéből nem szervez át érdemi forrásokat a magyar társadalpm ezen kockázatközösségére. El kellene gondolkozni azon, hogy az élethez való jog sértése miatt bepereljék őket betegek, orvosok, egészségügyi dolgozók esetleg nemzetközi jogi fórumhoz fordulva is. Én ezt az állami hozzáállást pénzügyi eutanáziának tartom.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek