Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 03. 20. 12:48

KEG topik.  

Megnyítottam a KEG topikat.

Venni vagy cserélni?

Zoltán?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2015. 01. 09. 12:11
Előzmény: #58399  THOKJO
#58400
A KEG Nyrt. közgyűlési meghívója
link
THOKJO
THOKJO 2015. 01. 09. 12:09
Előzmény: #58398  iustus
#58399
BÚÉK mindenkinek!
Remélem valamelyik társuk szórakoztatja a szlovák urakat a 19-21 játékkal!! Annak is örülnék, ha a 19k-s 20 Ft-s vétel mondjuk DRSJ nevéhez lenne köthető.
Arra is kiváncsi vagyok, "fecske madarunk"--remelem nem sértő--, mikorra hív össze közgyűlést?
Mit gondoltok?
Üdv. TP
iustus 2015. 01. 04. 21:53
Előzmény: #58397  Törölt felhasználó
#58398
Ki kivel háborúzik?
Ha lehet dolgozni, miért nem csinálják?
Milyen híre van a cégnek mostanság?
Megy itt az oszd meg és uralkodj?
Törölt felhasználó 2015. 01. 04. 10:41
Előzmény: #58396  iustus
#58397
A KEG-et ma "két ág húzza" - mondhatnám úgy , hogy többszörös átok sújtja! Komoly 4 éves vezetői hiba,hogy volumenben nem tud kitörni( lásd jelentést)a minimum kategóriából ,igy nem tudja (ki)használni a modern infrastruk-túrája fantasztikus előnyeit.Sőt ez még húzza lefele ,hiszen a fenntartás óriási költség a kis forgalomra.Bár lecsupaszitottak mindent ,de ez meg az üzembiztonság rovására mehet- és gyanitom megy is- lásd büntetések ! Aztán meg nem lehet mindenkivel háborúba lenni és évente váltani a partnereket,mert elfogynak-sőt rosszabb- viszik a hireket!Kis ország vagyunk nagy áthallással és , mint a magyar gázautózás inditójának azt szokták nekem mondogatni,hogy nem lehet itt úgy szellenteni ,hogy ne tudjuk azonnal " gáz van " !DrSJ
iustus 2015. 01. 03. 19:52
Előzmény: #58395  Törölt felhasználó
#58396
Azt nem értem a jelenlegi vezetés miért nem termeli a profitot.
Mit is csinálnak valójában?
Vagy termelnek maguknak?
Törölt felhasználó 2015. 01. 03. 13:43
Előzmény: #58394  iustus
#58395
Kedves Iustus! A békaperspektiva nagyon relativ, vezető és piacfüggő állapot.A KEG ma az egyik(hanem) a legmodernebb infrastruktúrával és talán Európában is egyedülálló logisztikával(óriástartály) rendelkezik és havi 10.000 (tizezer!!!) tonna/hó kapacitás csiholható ki belőle.Ebből 1200-1500 tonna palackos,a többi tartályos fűtő és autógáz, amely a KEG-et bármikor 3%-ról akár 30%-ra is katapultálhatja a piaci részesedését illetően.Ezért megy az óriási spekuláció,mert ez már durva perspektiva a sok -sok kinlódó szereplő rovására (?) Az értékről meg annyit ,hogy most az LPG 500 USD/to körül van azaz alig nettó 120 ezer Ft, tehát akár brutálisan keresni is lehetne rajta ( még a MOL árcsökkentés ellenére is !
) Ha egy háztartási palackon ( csak??) 1000 Ft a haszon akkor akár havi 100 millió eredmény is benne van a KEG-ban ( csak a palackon) és akárcsak 50.000 Ft/to árréssel a tartályoson akár másik 100-400 millió generálható a mennyiség függvényében ! Ugye nagyon durva , de ezért veszik meg most a Totalt ( a piacát ) és nyilván számon tartják ezt a fenti KEG potenciált is.Szóval ébresztő részvényesek ! A jelenlegi csillagállás nem tart örökké és az év második felében akár már nagyobb tömegű "sufni" részvények is előkerülhetnek , hiszen megfeleltetés hiányában bizonyos dolgok elévülnek - persze ,ha büncselekményhez kötődik akkor nem !DrSJ
iustus 2015. 01. 02. 22:12
Előzmény: #58393  Törölt felhasználó
#58394
Szerintem a béka perspektíva jön be a mutyistáknak.
Teljesítményükről színvonaláról az jut az eszembe, hogy a béka hátsóját kukkerral nézik alulról.
Törölt felhasználó 2015. 01. 02. 17:38
Előzmény: #58392  uttakarito
#58393
Boldog Új Évet Topikosok !
Mozgalmas esztendőnek nézünk elébe a gázpiacon és a KEG-ben is! Hihetetlen verseny kezdődött amit a Flaga a Totalgas felvásárlással a MOL pedig árcsökkentéssel nyitott meg ,de ez csak a kezdet.Élet-halál harc kezdődik amiben csak a legjobbak, innovativak, logisztikában menők maradnak talpon. Most minden LPG-s piacot akar szerezni és perzse egy kis marzsot is kellene növelni, mert nőnek ,nőni fognak a kereskedelmi költségek ,aztán megint jön a tél .Már én is veszegetem a KEG-et és úgy kb 200.000 db-bal és jó megoldásokkal állhatok az új IT mellé.Tárgyalok a cégem tuladonában lévő kikötőbe integrálni befektetőt,s,igy elsőnek megkezdeni Magyarországon a hajős LNG importot.Mondja valaki ,hogy nincs igazi perspektiva a gázpiacban ? Ébresztő Mr MM , tessék az új évet tiszta lappal kezdeni és a megfeleltetésekkel a becsületet is végre helyretenni. Van a KEG-ben annyi - ha valaki nem kilopni akarja belőle ,hanem épiteni - ,hogy mindnyájan tisztességgel megélünk belőle.Mit tett ön hozzá ahhoz ,amit én 2010-ig épitettem ? DrSJ
uttakarito
uttakarito 2015. 01. 01. 22:25
#58392
Kedves/Tisztelt Keg topikosok!

Először is Mindenkinek nagyon boldog új évet és sok áldást!
Amit ígérhetek/ígérhetünk,ebben az évben is tovább vesszük/gyűjtjük a részvényeket.
Nagyobb árfolyam mozgások várhatóak fel-és le egyaránt.Ha csak a tavalyi év utolsó heteit nézzük,az árfolyam 17-29-ig,majd 19ft-ra leesett és innen újra erősödés várható.Ez a papír kiváló terep lehet a spekulánsoknak is.
Mindenképpen lesznek közgyűlések,amik már nem halogathatók.Várjuk is meg nem is,de sok minden eldől ebben az évben.
Mi törekszünk rá,hogy egy kisrészvényesek által kontrollált It-és Audit bizottság legyen és a cég nyereségesen működjön.
Mindenkinek eredményes kereskedést!

úttakarító
Törölt felhasználó 2015. 01. 01. 20:51
Előzmény: #58390  Törölt felhasználó
#58391
NBMaci utolsó mondata téves.
A kisker árak csökkentek, de ettől függetlenül a marzs emelkedett.
Az egész piac jobban teljesít.
Törölt felhasználó 2015. 01. 01. 15:53
Előzmény: #58389  Törölt felhasználó
#58390
Törölt felhasználó 2015. 01. 01. 14:19
Előzmény: #58388  Törölt felhasználó
#58389
Ez így nem teljesen igaz, sőt - Tisztelt NBMaci!
Törölt felhasználó 2015. 01. 01. 13:43
Előzmény: #58386  Törölt felhasználó
#58388
boldog újesztendőt!

a molnál novembertől 8-9%-kal olcsóbb lett a pb gáz, már csak 4550 Ft a 11,5 Kg palack

olcsóbb mint a keg

Törölt felhasználó 2014. 12. 31. 19:42
Előzmény: #58386  Törölt felhasználó
#58387
Az Új Évre csokorba szedtem jókívánságaimat, a részvényeseknek, a Keg dolgozóinak, partnereinek, a fórumozóknak és családtagjaiknak az alábbiakat üzenném:

Bort, búzát, békességet, sötétségben fényességet! Új esztendő újat hozzon, régi jótól meg ne fosszon. Ki barát volt, az maradjon, ki elindult az haladjon.
Itt az új év, új jót hozzon, régi jóktól meg ne fosszon, de ha az új jót nem is hozhat, vigye el a régi rosszat! Boldog Új Évet Kívánok!

“Barátainknak” az alábbiakat üzenem:

Új év alkalmából köszöntelek téged, Ne feledd, hogy jövőre is találkozok véled!
Új év hajnalán megsúgom én néked, nem lesz túl boldog az új éved! Jönnek szépen, sorban a bajok s a gondok, de bízzunk benne Te ügyes vagy és megoldod!

Decorum
Törölt felhasználó 2014. 12. 31. 14:42
Előzmény: #58379  Törölt felhasználó
#58386
Jobb Évet KEG !" Szabadits meg a gonosztól ,de ne vigy minket a kisértésbe 2015 ".
Tisztelt KEG-topikosok ! Ahogy megtettem ezt korábban PR-nél megteszem azt MM-nél is ,hogy összefoglalom azt a fajta dilettantizmussal kombinált csalárd hozzáállást ,amivel sikeresen tartják lenn azt a KEG részvényt, amely most akár száguldhatna is . De nem ez az érdekük !! Ahogy láttuk a próbálkozásukat meg akarják félemliteni a kicsiket ,hogy azoktól megszabadulva meglegyen a kétharmaduk ! Harmadolva a papirt 30 Ft-on szeretnék tőkésiteni azt az állitólagos 5 mió EUR-t amit csak kis részben tettek a cégbe inkább a mutyival MGY és egymás zsebébe ,illetve amit ki is vesznek kézen közön! Nos nézzük csak ! A KEG soha ennyi hatósági büntetést még nem kapott ,mint az elmúlt rövid időszakban és ennyi perrel sem küzdött ,mint MM vezetése alatt. Aztán ,hogy törvénytelenül működik a cég több hónapja az ( sem) zavarja MM-et . A számaik szerint a cég valamelyik része mindig áll(t), hiszen a klasszikus eset sújtja .Ha piac van. gáz nem volt ,vagy a töltő nem ment elegendő kapacitással .Most éppen gyanitom a nagytöltőn lehet a sor , mivel a legutolsó számaik nagyon ,de nagyon vékonyak!
Persze érdeke e MM-nek ,hogy menjen a nagytöltő? Döbbenet ,de valószinű nem ,hiszen az egy havi 100.000 palack 300.000.000 millióval növelné a forgalmat és 100 millió körül lenne - lehetne a profittartalom - havonta ! Na ez katapultálná a részvényt és agyő kiszoritás! Nem elmélkedek tovább ,de ennél mocskosabb játékot még nem láttam ilyen nyiltan .Most amikor száguld a piac és ujraosztják a kártyákat van egy szlovák spekuláns , aki képes(nek hiszi magát ) a részvényesek megvezetésére és szembemegy a piaccal . Kiváncsi vagyok a közgyűlésen mivel jön majd elő ! Mindenkinek BUÉK - hisz tudjuk a must is kiforrja magát ! DrSJ

THOKJO
THOKJO 2014. 12. 31. 13:12
Előzmény: #58384  exmnbs1
#58385
Köszönöm Neked a kedves jókívánságot!
Remélem 2015 a mi évünk lesz!
Várjuk segítőkész hozzászólásaidat!
Üdv. TP
exmnbs1 2014. 12. 31. 12:42
Előzmény: #58383  THOKJO
#58384
BUÉK mindenkinek, további sikert az összefogásnak!
THOKJO
THOKJO 2014. 12. 31. 12:19
#58383
Mindenkinek, aki társamnak érzi magát és kedves rosszakaróinknak is sikerekben gazdag újévet kívánok!!
TP
THOKJO
THOKJO 2014. 12. 31. 12:18
#58382
Mindenkinek, aki társamnak érzi magát és kedves rosszakaróinknak is sikerekben gazdag újévet kívánok!!
TP
Törölt felhasználó 2014. 12. 30. 09:36
Előzmény: #58380  uttakarito
#58381
biztos a kamubakter realizálja a nyerőt ))

Topik gazda

rubel
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek