Topiknyitó: zotyó 2011. 10. 26. 13:05

HUNMINING -- a magyar bányászatért  

"Masszív felvásárlásokra számít idén a világ egyik legnagyobb alapkezelője, a BlackRock World Mining Fund portfólió menedzsere, a bányászati vállalatok körében. Az árazás ugyanis a szektorban most igen kedvező, a magas készpénzállománnyal rendelkező vállalatok ezért fokozhatják felvásárlási tevékenységüket." (Portfolio)

Lesz-e valaki,aki rátalál Rudabányára?

Üdv:
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2014. 08. 21. 17:46
Előzmény: #1796  Törölt felhasználó
#1800
Mára is nagy felhúzást hírdettem ?????

MIKOR ??????????

Ez tényleg BETEG !!!!!!!!!

Se kutyája se macskája .

Nyomorúságos,pénznélküli élete van .

Írigy másra, akinek van pénze részvényre is .

SOBADI írta le pontosan,hogy hova kell az ilyet b...... i.

Okos ember ez a Sobadi.

:-) :-) :-)

Mára ennyit.

exmnbs1 2014. 08. 21. 17:41
Előzmény: #1796  Törölt felhasználó
#1799
a Q3-ra vonatkozó kamut bezzeg beírták hogy lesz majd szállítás sőt pénz is érkezik belőle))))))))
kár hogy aug vége van és a szellemvasút revitalizációjáról egyetlen hírecskét sem tudsz prezentálni független forrásból
exmnbs1 2014. 08. 21. 17:39
Előzmény: #1796  Törölt felhasználó
#1798
jó hogy nem reagálsz, ostobaságot mondtál megint
a jelentésekben fel szokás tüntetni a fordulónap utáni fontosabb eseményt külön fejezetben
persze azokban számok is találhatók, nemcsak halandzsázás
ja és nem sajtpapírra íródnak 18-as betűnagysággal))))))))))))))
exmnbs1 2014. 08. 21. 17:37
Előzmény: #1795  Törölt felhasználó
#1797
azért írkálsz róluk percenként, hazudozod hogy nem olvasod őket és reagálsz))))))))))))))
ezerszer jobban értünk e kis wec.papírodhoz

mára is nagy felhúzást hirdettél 50-nel, hop van?
csak magadat akartad becsapni vele?
hál istennek a kutya sejm dőlt be neked
Törölt felhasználó 2014. 08. 21. 17:30
Előzmény: #1795  Törölt felhasználó
#1796
Ez kész ,vége van.

A Bányatársaságot Augusztusban adták el,de szerinte felkellett volna tüntetni az 1 félév kimutatásában.
Törölt felhasználó 2014. 08. 21. 17:24
Előzmény: #1791  Törölt felhasználó
#1795
Vannak olyan emberek a fórumon akiket nem tartok embernek tehát nem reagálok a gusztustalan vergődésükre.

Ennyi.

:-)

Felőlem részvény nélkül órán belül 21 vergődést is írhat.

:-)

Üdv az ovisoknak, részvény nélkülieknek.
exmnbs1 2014. 08. 21. 17:23
Előzmény: #1791  Törölt felhasználó
#1794
az ugye megvan hogy ezt az"eladást" meg sem említették H1-ben???????
exmnbs1 2014. 08. 21. 17:18
Előzmény: #1791  Törölt felhasználó
#1793
"

g) Lehetetlen szerzõdés: Ha egy szerzõdés lehetetlen szolgáltatásra irányul, az semmis. Fontos, hogy a szolgáltatás lehetetlensége már a szerzõdés megkötésekor fennálljon"
exmnbs1 2014. 08. 21. 17:16
Előzmény: #1791  Törölt felhasználó
#1792
még nem vetted észre?))))))
olyan szerződés, ami nem teljesíthető vasút hiányában,

másrészt fedezet elvonásra is jó)))))))

már sok kamut feltettek oda, pl az 1.3mrd árbevételt, ami be sem folyt
azért büntette meg őket a felügyelet tőkepiaci manipulációért több esetben
Törölt felhasználó 2014. 08. 21. 17:11
Előzmény: #1790  Civinjanos
#1791
Civin János !!!!

Ön szerint "HAZUDTAK" és NEM is vásárolták meg a Hun-Miningtől a RK Bányatársaság KFT 50 %-át több mint 1 milliárd forintért ?????

Szóval úgy,merték feltenni a BÉT honlapjára,hogy ,HAZUGSÁG ?????????

Azért ez durva vád lenne .

Mert ha tényleg eladták akkor az 1 milliárd forinttal már el lehetne indítani a folyamatot.

Szóval ön szerint HAZUDTAK ???

Kimeri ezt jelenteni ????
Civinjanos 2014. 08. 21. 14:12
Előzmény: #1789  Törölt felhasználó
#1790
Kedves Nolement,

úgy látom meg kell ismételnem, amit az imént írtam. Én megértem, hogy valami nagyon bántja, de érdemes lenne a személyes ellenérzését félretéve írnia ebbe a topicba. Ön nem a közvélemény és ez a topic nem rólam szól.

A "trükk" amit nekem tulajdonít nem trükk, hanem a lényeg.
Remélem lesz idő, amikorra felismeri, hogy a tőzsde a kibocsátásról szól. Ha részvény nincs, tőzsde sincs. Tőzsde akkor van, ha részvény is van.

Őszinte híve
Törölt felhasználó 2014. 08. 21. 14:01
Előzmény: #1788  Civinjanos
#1789
:) koszonom a megtisztelo cimet, reszvenyes vagyok s azok erdeket kepviselem akik anno bedoltek a renyifele atveresnek, s orulnenek annak ha ez a hanyatott sorsu reszveny jobb idoket erne meg
On is nagyban reszt vett a reszvenynyomtatsos trukjevel abban hogy ma a beten ezek a kispapirok kvazi hitehagyott ertektelensegbe fulladtak hala a tpt jol kidolgozott paragrafusainak!!
Az altalanos iskoolai konyvekben is benne van rudabanya mint jelentos ercdusulassal biro terulet tehat ebbe ne menjunk bele hogy mi van ott vagy mi nem...
Szoval a motivacioja az ha jol ertem hogy ne jarjon poruln a hunmining, ami on szerint sem kizart hogy jelentos erteket kepvisel..
Tehat maga mint valami megmento szeretett volna lenni vagy szeretne lenni a hun miningnel, hogy nehogy ugy jarjunk mint a szocializmusban... HAT EZ ROHEJ
Civinjanos 2014. 08. 21. 13:25
Előzmény: #1778  Törölt felhasználó
#1788
Tisztelt Nolement,

én megértem, hogy valami nagyon bántja, de érdemes lenne a személyes ellenérzését félretéve írnia ebbe a topicba. Ön nem a közvélemény és ez a topic nem rólam szól.

Ha nem érti pontosan, amit elolvas, az baj. Olvassa el még egyszer, amit én írtam és ha valamit nem ért belőle, akkor kérdezzen.
Megjegyzem, hogy nem világos a számomra, hogy miképpen értékeli Ön a váltókat és arról ír, hogy miképpen vannak könyvelve. Bár lehet, hogy vasúti váltókra gondolt, akkor bocsánat, én értettem valamit félre.

Ha már kérdezi: az én motivációm a következő (és ezt pár éve már leírtam):

Nem tartom kizártnak, hogy a HUN Mining egy jelentős értéket birtokol. Ha ez így van, akkor ennek a stupid bagázsnak – amelynek félek Ön is a része – félre kellene állnia és át kellene adnia az irányítást másoknak, akik ebből pénzt tudnak csinálni.
Félre ne értse, én inkább teniszezem, én nem szeretnék ebbe az Augiász istállójába még egyszer belépni.

Nos tehát a cél az, hogy ne úgy legyen, mint a szocializmusban, amikor is a legjobb termelőerők (a legjobb szakmunkások) elválasztattak a legjobb termelő eszközöktől (gépek) azaz a TSz melléküzemágakban voltak a legjobb esztergályos szakemberek, mert ott fizettek a legjobban – viszont ők meg ócska, századeleji gépeken dolgoztak.
Sajnos a HUN Miningot Varga István, a hozzá nem értés csimborasszóját produkálva uralja, holott lehet – hangsúlyozom: csak lehet -, hogy valami nagy érték van a cégben, csak Varga mérhetetlen stupiditása nem engedi, hogy haszon, munkahely, siker legyen belőle.

Szóval: nyugi. Ez csak üzlet.

Őszinte híve
Törölt felhasználó 2014. 08. 21. 12:54
Előzmény: #1785  exmnbs1
#1787
link
2007 szépen halad a projekt mondhatom
Törölt felhasználó 2014. 08. 21. 12:51
Előzmény: #1785  exmnbs1
#1786
értem, nem követtem naprakészen a dolgokat
de ahogy emlékszem szép kis politikai háttér is volt itt ott (fidesz)
exmnbs1 2014. 08. 21. 12:48
Előzmény: #1784  Törölt felhasználó
#1785
vissza kellett volna fizetni a felvett részét
a Pólus féle cég, ennek a lánycége
Törölt felhasználó 2014. 08. 21. 12:46
Előzmény: #1782  exmnbs1
#1784
ezzel mi van? link
215m pápára ment? megkapták egyáltalán?
Törölt felhasználó 2014. 08. 21. 12:32
Előzmény: #1782  exmnbs1
#1783
ez a pólus péter féle dolog, vagy más cég?
mert ott elég zavaros dolgok történtek az elmúlt 6-7 évben ahogy olvastam

exmnbs1 2014. 08. 21. 12:26
Előzmény: #1781  Törölt felhasználó
#1782
felszámolás alatt
link
Törölt felhasználó 2014. 08. 21. 12:00
Előzmény: #1780  exmnbs1
#1781
ez a pólus kincs hogy áll most?

Topik gazda

zotyó
3 2 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek