"Masszív felvásárlásokra számít idén a világ egyik legnagyobb alapkezelője, a BlackRock World Mining Fund portfólió menedzsere, a bányászati vállalatok körében. Az árazás ugyanis a szektorban most igen kedvező, a magas készpénzállománnyal rendelkező vállalatok ezért fokozhatják felvásárlási tevékenységüket." (Portfolio)
Mi az ,h felszámolásos papir ?? mi az , h " nem a tisztát " ? A HUNMINING fa Nyrt-nek van kb 52 mill db rv- nye. Jelenleg tözsdén kivül lehet vele kereskedni, és van piaci értéke! Ha a cég visszajőn a felszámolásból ez a piaci érték nöni fog! Lásd ESTMÉDIA ! Abban sem hittél !
Mesélj még erről a Frankfurti tőzsdéről, mekkora buli is az? Hybridboxos Bafin, ügyészségi vizsgálatra gondolsz pl? Az ilyenfajta részvényeknél arra használták sokszor hogy kint kisebb tételekkel lehet az árfolyamot mozgatni. A forgalom jelentéktelen általában.
Ex ! Ez pedig olyan egyszerü. Tényleg nem érted ? A Hun Ásvány. Kft is HUNMINING részvényekkel bir. Hajlandó kifizetni az összes hitelezöt , / 100% -on / majd a többségi részvények , a tudás , a jogok , a licenszek , az elöszerzödések birtokában konszolidálni a HUNMINING Nyrt-ét. A sikeres konszolidáció egyenes következménye / kb 6 hónap / a tözsdére lépés.
Hi Ildikó, igen február , márciusban ahogy irod az volt a cél , hogy ide jön visssza . De ma már , / lsd 2018. 05 30. tájékoztatás / kedvezőbb lehetőségek vannak. A részvényesek érdeke is , h a management a legjobb megoldást válassza.
HUNMINING -- a magyar bányászatért
Lesz-e valaki,aki rátalál Rudabányára?
Üdv: