Topikgazda: bpmcwap 2006. 01. 03. 13:50

Humet: működik a Varázspálca, ugranak a spekulánsok  

Ugrás a cikkhez
Nem mindennapi a Humet mai teljesítménye, az eddigiekben 45 és 61 Ft között, 35%-os sávban forogtak a papírok a kereskedés során. A kötélidegekkel rendelkező spekulánsok igen szép napot élhetnek át, főleg ha jókor adtak-vettek.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=63143
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 11. 10. 09:18
#3420
nnna, ma gagyizunk, vagy várunk, esetleg rally-zunk?
Törölt felhasználó 2006. 11. 09. 22:01
Előzmény: #3417  Törölt felhasználó
#3419
Jó, hogy írtál mert még egyszer elolvastam a hali féle okoskodást,amiből 2 is van ! Először még azt feltételezi, hogy 1 millió darabot el tud adni és 30 lesz az árfolyam, másodjára már csak 300 ezret, de azzal is leveri 20 Ft-ig. Gratulálok, ez aztán a következetes modellezés !!!! Ezért írom, hogy benfentes, te meg, ha szintén ezt a blőd okoskodást veszed komoly számításnak, akkor nagyon be lehetsz ragadva vagy szintén csak bennfentes, de mindegy csókoltatom a Humet Hírgyártó és Gagyiszámtan Tanszékét !
Törölt felhasználó 2006. 11. 09. 21:48
Előzmény: #3415  Törölt felhasználó
#3418


Mit nem értesz ? Civin írta maga a fórumba, keresd vissza, ha nem hiszed, de így most már érthető miért érvel, hogy ő nem hülye mert, ha elad az lenyomná az árfolyamot. De, így soha nem tudja senki, hogy ők voltak és még a személyes állománya sem változik. Te meg csak várod a röptét, hiszen "ő sem adott el" :-p
Törölt felhasználó 2006. 11. 09. 21:36
#3417
Helló Hali !

Jól számoltad, megy ez még fel.
54+6= 60 +20% v, +40% ennyi biztos lesz évvévéig. Mert kell, hogy évvégén legyen valami értékelhető árfolyama.
Én azért megválok tőle 70-75 -ön, -
és nem is kell többet ez a csodaszer, még
a Humet-R- t is kidobom.
Törölt felhasználó 2006. 11. 09. 21:29
#3416
a2004-ben sem
Törölt felhasználó 2006. 11. 09. 21:18
#3415
xyloid!

Hát én nem tudtam, mert a fenti közgyűlési határozat szerint a VRP-t a 4. sz. melléklet tartalmazza.
A 4- SZ. MELLÉKLETET PEDIG NEM TETTÉK FEL AZ INTERNETRE.
Vagy ha igen akkor ird meg lécci pontosan,
hol olvastad a felsoroltakat, MERT ÉN AZ ÁLTALAD FELSOROLTAT NEM TALÁLOM, SEM A 2005, SEM A 2006-OS ANYAGBAN.


Törölt felhasználó 2006. 11. 09. 16:42
#3414
nnnaa, hali nnneee! kiscsillag, ez a topic nem a sértődésről szól,csak a szívatásról. különösen ilyenkor, amikor semmi nem történik. jobb napokon - magam - 5 percenként csináltam akkora forgalmat, amekkora a mai összes volt. ideges a hangulat. mond nyugodtan, hallgatunk!!
hali
hali 2006. 11. 09. 16:37
#3413
Szia!
Nem "belülről" írók....
Csak leírtam mit gondolok a humetről!!
Nem most kezdtem!
Páran még nem is hallottak itt róla amikor nekem már volt!
1999-ben vettem!
Jól kerestem vele többször is!
Ennyi!
De látom zavarok!Többet nem szólok hozzá,ne izgulj!
Sziasztok!
Törölt felhasználó 2006. 11. 09. 16:15
Előzmény: #3406  hali
#3412
Egyébként arról egyáltalán nem fogsz tudni, hogy a banda eladott e vagy sem, mert amúgy is csak utólag lenne kötelező, de ráadásul, ahogy azt Ő Maga a Mester is megírta, csak kijelölnek valakit, valamit, ami egy stróman ezáltal és, mint olyan neki nem kell sehol semmit bejelentenie. A menedzsment meg majd mosolyogva széttárja a karját, hogy ők nem tudnak semmiről. Tehát ez sem stimmel hali !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Nem lehet , hogy te is csak belülről írod a leveleid terelésként, míg jól átveritek a spekiket ?

Amúgy itt a Civin féle szöveg a témában:

Jó Gubaan és mások
-
a VRP kibocsátásról a 2004 évet lezáró közgyűlés döntött (először). A döntésről tájékoztató is jelent meg. Azok akik HUMET részvényt vettek, tudhattak erről.
-
A Vállalati Részvényopciós Program szerint az Igazgatóság tagjai jogosultak kijelölni résztvevőket, az elnök (én) a kibocsátás 40%-a erejéig, az alelnök (dr. Galamb Vilmos) a maradék 40%-áig (24%) a többiről a tagok egyenlő arányban dönthetnek.
Törölt felhasználó 2006. 11. 09. 14:33
#3411
nnnna, ez meg mi vplt?
Törölt felhasználó 2006. 11. 09. 13:00
#3410
skacokk, nem mára ígérte a mester az európába való visszatérését? van valami hír róla?
Törölt felhasználó 2006. 11. 08. 18:05
Előzmény: #3408  Törölt felhasználó
#3409
Ne hari gubaan ! Nem téged akartalak froclizni, csak látom, hogy vannak, akik öreg mororosként utaznak a Humiban. Egyébként igazad van, lett volna és létezik olyan megoldás (szinte minden más cégnél, nem érdekes ?!), ami azt üzeni, hogy a menezsmentnek is pörögnie kell, mert csak úgy nem hívhat le több milla részvényt semmi pénzért.
uff
Törölt felhasználó 2006. 11. 08. 16:16
#3408
nnna, persze, a fentieket civin mester figyelmébe is ajánlanám. kérem mekkk-fontolni! maradok tisztelettel....
Törölt felhasználó 2006. 11. 08. 16:14
#3407
kösszzzz, globekssszzzzz!! bár, ha lettél volna szíves olvasni is mekk-tanulni, mekkk-érthettedvolna, amit írokkk! nnnaa, de minden hum-orr nélkül: osztom a kételyeidet, nna nem a józan eszem kétségbevonásával kapcsolatosan! sokra értékeltem volna a civin-művektől, ha mondjuk arészvényopciót az előző3 vagy 6 havi tőzsdei átlagárhoz köti (mégha annak - mondjuk - a 80%-a lenne is a lehívási összeg). ez komoly jelzés lehetne abban az irányban, hogy " idefiggyú idióta humi-imádó: a vezérkar is majd megszakad az árfolyam-emelkedésért!". nnna, mekk az már tág teret nyitna mindenféle spekuláció felé. a humit pedig - amióta én ismerem, - mindig ez éltette. nem a durván leegyszerűsített, és emiatt egyértelmű következtetésekre vezető szívacs.
hali
hali 2006. 11. 08. 13:20
#3406
Szia!
Mondtam,hogy szerintem!!!
Amúgy én még tartom a számításom igazát!!,mert olyan kevés a vevő,hogy megburítani nem tud sokat(-20%is max 250ezret szívna fel-most-)és egyből jeleznie kell az eladást!Mondjuk ekkor legyen 48ft az árfolyam!A következő nap egy ilyen leöntés után még alsó limit mellett se tudna 50k-nál többet kidobni!!,és két ilyen limites eladása után 15ft-on lenne vevő és 20ftlenne a két oldal között!!!Tehát vagy megtartja a maradék 1,7millio darabját vagy tovább burítja minden nap limitekkel(ráadásul kis mennyiséggel) és a végén az átlaga még 20ft se lesz!!!!!!!!!!!!
Nem beszélve arról,hogy ha ő ki akarna szórni minden darabot akkor még 2ft-ot se akarnának érte adni a vevők.....
tehát azátlaga max!!! 30ftlenne!!!!(inkább kevesebb)
Aúgy a pánik elött(záróba 50k-tételek)stabilan 70ft volt!!!!!
Egyszerűbb valami jó hírrel kiszállni neki ,amikor limites emelkedések vannak!!!
Szigórúan szerintem!!!!
Szia!!
Törölt felhasználó 2006. 11. 08. 13:05
Előzmény: #3403  hali
#3405
Kicsit nem OK a számolás !!!!!
60 Ft körül volt az árfolyam és van most is ! Ha a te példádat vesszül is figyelembe, akkor is 45 az eladási átlagár, mert az utolsó lesz 30 Ft, bakker és még nem vettük, ha nem öntik. Tehát a kezdeti 60 millához képest lesz 75 milliója, ha 30-ig megy le, amiből 45 valódi CASH és nem játékpénz Humet név alatt !!!!!
Így nem tényleg nem hülye, csak az aki a valódi pénzzel ezt megfinanszírozza a másik oldalon, mint egy gubaan !!!
Ez az új agymenés meg külön röhej, hogy most már a rák ellen is jó. Miért nem mindjárt az élet vize a Grál kehelyből !!!!!!!!
Törölt felhasználó 2006. 11. 08. 10:46
Előzmény: #3400  Törölt felhasználó
#3404
Nem 50-en adtam el, ha már így megszólítottál.
A többiek meg ne álmodozzanak, főleg ha lesz még idén rv kibocsátás.
Lehet Civin több éves távlatban gondolkodik és úgy majd megéri neki ez az irdatlan mennyiségű rv, de egy biztos, nekünk kis speikiknek ez tiszta szívás, nem több!
hali
hali 2006. 11. 08. 10:09
#3403
Sziasztok!

Az elején szeretném tisztázni,hogy én is nagyon-nagyot csalódtam a 6ft-os részvény kibocsátással.....:(((
Nekem is van pár ezer darabom.
de,:
-szerintem Civin nem hülye!!!
-majd csak nézik azok akik most eladják az emelkedésben,hogy mennyit kereshetek volna!!
-valami szerintem készül(nem tudom mi,csak megérzés)!!
-az az érzésem a 350k (és 100k-s)tételekkel kapcsolatban,hogy ezek csak azért vannak ott ,hogy fogják a piacot valami miatt!Egyszer csak majd eltűnnek(lehet csak kiállnak,de lehet kiveszik őket)és elszabadul a részvény ára pillanatok alatt limites napokkal felfele!!!!!Remélem!!
-én valami csodás hírt várok a cégtől(mondjuk jó a szörp a rák elleni harcban,vagy hasonló nagy dobást!!),ami többszörösére repíti az árfolyamot!!!
-Még egy dolog:A Civinnek volt a kibocsátás előtt 1millio részvénye ami ért 70 ft-ot,most ehhez kap(jegyez)újabb 1millio darabot,ha ezt el kezdi adni(amit be kell jelentenie!!)nem lesz több az árfolyam 30ft-nál(optimista voltam...)!!Tehát a most jegyzet részvényein keres 24 millio forintot!!!
Viszont a már meglévő részvényein bukik 40 milliot!!!!
Szerintetek hülye ő??????
Szerintem nem!!!!
Gondoljátok át!!!!
Én kivárom míg emelkedik jelentősen!!
Na pá!
Törölt felhasználó 2006. 11. 08. 09:15
#3402
aoeh=APEH
Törölt felhasználó 2006. 11. 08. 09:14
#3401
tudjátok: "volt egy álmom". nna, persze csak a 3,5 millás szívatást megelőzően! viszont az is igaz, hogy mostmár nem hetekben, hónapokban, hanem években gondolkodom. az előző bukta-közeli eseményeket még a fideszes aoeh-elnök meg borókai kormányszóvivő generálta. aztán 4 év elteltével + 160%-kal jöttem ki a csődközeli állapotból. ha 1x megtörtént, megtörténhet ismét. ugye, eléggé irracionális, de számomra a tőzsde önmagában is az. nnna meg az egész magyar valóság!!!! szebb jövőt!

Topik gazda

bpmcwap
bpmcwap
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek