Topiknyitó: Taki 1970. 01. 01. 01:00

Hírdetés  

Portfolió!
Tudom, hogy Ti a hírdetésekből éltek, de nem hiszem, hogy arra
kellene engem köteleznetek, hogy végignézzek egy hírdetést!
Márpedig amikor elkezd betöltődni az oldalatok, akkor egy
elég nagy mozgó hírdetést kapok a szemembe, ha akkor, ha nem.
Nem elég, hogy ez eléggé lelassítja a oldal letöltődését,
még idegesít is.
Muszáj ez? Ha engem érdekel egy hírdetés, akkor úgyis rákattintok.
Az egy dolog, hogy ennek a reklámank a megjelenését ki lehet iktatni, ha nem a www.portfolio.hu-t
t eszem be a bookmark-ba, de aki ezt nem tudja, azt miért kell várakoztatni???
Én eléggé a kezdetektől olvasom a lapotokat, de eddig - számomra - ez volt a
legrosszabb húzásotok.
Köszi:
Ta ki
Ui.: Akit érdekel, az a http://www.portfolio .hu/index.tdp-t rakja be a bookmarkba! :-)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2020. 09. 09. 13:04
Törölt hozzászólás
#9
Törölt felhasználó 2020. 09. 09. 12:59
Törölt hozzászólás
#8
Törölt felhasználó 2020. 09. 05. 22:09
Törölt hozzászólás
#7
Törölt felhasználó 2000. 10. 04. 10:04
Előzmény: #3  Taki
#6
Ezt a fajta hirdestest tul aggresszivnek tartom, es nalam mind a reklamozo, mind a reklamfelulet biztositoja csak negativ hatast ert el.
jancsika 2000. 09. 28. 09:57
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#5
Hát nem is tudom. Nekem nem hirdetés jön be, hanem valami java script error, de az 3 szor is.(51,35,32 sorokban)
Egyébként ez már igen idegesít, mivel gátolja az oldalak közötti megfelelő sebességű navigálást, mert minden egyes aloldalnál beköszönt. Szerintem úgy kellene megoldani, hogy csak egyszer fusson le, mert így élvezhetetlenné válik a portfólio
Törölt felhasználó 2000. 09. 27. 17:42
#4
Szerintem is tok gusztustalan ez a reklam. Ne kurvuljatok mar el ennyire. Konyorgom.
Taki 2000. 09. 27. 17:40
Előzmény: #2  portfolio
#3
Helló!
Félre ne érts, én nem a reklámok ellen akarok szót emelni,
azokat már megszoktam, sőt néha még érdekelnek is.
Csak ez a fajta reklám nekem egy kicsit 'szemtelennek tűnik'.
Túlzottan kötelező jellegű, és sokkal inkább negatív érzéseket ér el vele
a lap és a hírdető is.
Köszi:
Taki
Portfolio
Portfolio 2000. 09. 27. 14:45
Előzmény: #1  Taki
#2
Kedves Taki!
Kösz a véleményed, a negatív vélemény is fontos nekünk. A Portfólió valóban főleg a hirdetésekből él. A bevételekhez az olvasók és a hirdetők egyaránt szükségesek, így mindkét oldal igényeit figyelembe kell vennünk.
A címlap behívásakor most látható hirdetés egy teljesen új dolog, meglátjuk az eredményét, s aszerint döntünk a jövőbeni alkalmazásáról. Azt viszont tudnod kell, hogy úgy próbáltuk optimalizálni a dolgot, hogy ne legyen megterhelő. Az alatt az idő alatt láthatod a reklámot, amíg a Portfóliót töltöd le. Kipróbáltuk a letöltést reklámmal és reklám nélkül is: maximum 3-4 másodperc lehet a többletidő. Ez csúcsidejű telefon díjakkal számolva is maximum 60 fillér többletköltséget okoz. Reméljük, hogy ennyit megér Neked a Portfólió olvasása.
Alternatív aként felmerül egy teljesen reklámmentes oldal kialakítás, viszont fizetős felhasználóknak. Nem tudom, hogy ez mennyire lenne megoldás?
Továbbra is vájuk véleményed! Üdv:

Topik gazda

Taki
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek