Topikgazda: Törölt felhasználó 2008. 10. 31. 09:06

Gyurcsány: Az ország nem így állna, ha a Fidesz partner lett volna  

Ugrás a cikkhez
2006 óta Magyarország felelős költségvetési és gazdaságpolitikát képvisel, a kormány messzebb is elment volna a strukturális reformok tekintetében - nyilatkozta a Népszavának Gyurcsány Ferenc. A miniszterelnök szerint a kormány a Fidesz ellenállása miatt nem volt képes többre. "Önkormányzati reformot javasoltunk, benyújtottuk a törvényt, a Fidesz elutasította. Egészségügyi reformot, felsőoktatási reformot indítottunk. Javasoltunk pártfinanszírozási reformot, az is elakadt." - mondta Gyurcsány, hozzátéve: "Amit lehetett, megtettünk ezek sikeréért. Ma az ország nem így állna, ha a Fidesz ezekben partnere lett volna a koalíciónak."

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=105256
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 11. 03. 16:03
#160
Volt kollegámmal találkoztam, aki még mindig ott tart, hogy a FIDESZ vezette MNB ki akart b--ni Gyurcsánnyal ezért emelt 300 bázispontot...:-)))

És ez az ember egy állami tulajdonú cégnél döntéshozói pozícióban van....:-((((

Törölt felhasználó 2008. 11. 03. 16:00
Előzmény: #156  Törölt felhasználó
#159
Ez pontosan így van, alig két hete még tagadta, hogy bármi gond lenne (Kevésbé vájt fülű kormánypárti barátaink számára: Ez nem azt jelenti, hogy senki nem tudta, hogy mi lesz!)

A nyilvánvaló kényszer vitte rá, hiszen az IMF, ha sok feltételt nem is szabott, azt tudjuk, hogy az ellenzék (nagy valószínűséggel a leendő kormány ) informálást mindenképpen kikötötte.
Törölt felhasználó 2008. 11. 03. 15:10
Előzmény: #157  Törölt felhasználó
#158
Gyurcsány bármit mondhat, már senkisem hisz neki.....hiteltelen fickó!
Törölt felhasználó 2008. 11. 03. 15:09
Előzmény: #155  treff
#157
Faxkalapok.
Törölt felhasználó 2008. 11. 03. 15:07
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#156
GYF csak azért ismerte be, hogy csöd szélére sodorta az országot, mert úgy próbálja azt magyarázni, hogy arról, hogy nem tudotka kormányozni az országot 2/3-adban a külföld(!) tehet, 1/3-ban pedig az ellezzék és a kormány.

Ez pont olyan, mintha a megbukott gyermek 2/3-adban a többi osztályra fogná bukását, míg 1/3-adban osztálytársaira, akik nem hagyták tanulni, míg egy bő 1/6-od részben tulajdonítaná csak magának eredménytelenségét.

Az a szülő, ak elhisze ezt a bukott gyermeki szöveget, pont olyan, mint az, aki hisz GYF-nek!
treff
treff 2008. 11. 03. 14:43
Előzmény: törölt hozzászólás
#155
de mennyire találó!
:)
kissherceg 2008. 11. 03. 14:13
Törölt hozzászólás
#154
Törölt felhasználó 2008. 11. 03. 14:12
Előzmény: #151  treff
#153
"Valaki írta lejjebb, a jó Isten addig fogja a szarba nyomnak a magyarok fejét, amíg ki nem józanodnak"

szerénységem szokott ezzel érvelni :)
Törölt felhasználó 2008. 11. 03. 11:45
Előzmény: #149  Törölt felhasználó
#152
Ezt a "trükköt" is régóta alkalmazzák már.
Valamit jól megemelni maguknak "sunyiban", minél kevesebb médiaszerepléssel, ha lehet, aztán ennek töredéke vissza, de ettől már harsogjon az összes média, és lehet "mellet döngetni", hogy milyen "becsületes" emberek is ők. Most is ez megy.
treff
treff 2008. 11. 03. 09:38
#151
Döbbenetes és elkeserítő, hogy ma, a mai nemzedék és mindenki más, a 21. században NEM KÉPES tisztán látni, csak azt akarja látni és hallani, amit szeretne!!!

FELFOGHATATLAN, hogy emberek, akik a vörös zászlóval kellnek és fekszenek, lengetik az Igen-Igen plakátokat, miért nem képesek JÓZANUL végig értékelni, mit történt 6 év alatt!!! DÖBBENETES!
Tényleg a sírás jön rám, hogy végignézve a magyarok történelmi, semmi fejlődés nem mutatkozik, ugyanez ment minden korban. Lusta gyökér gondolkodni is a magyar, amit valaki nyájasabban mond neki, azt hiszi el.

Könyörgöm, vegyétek már a fáradságot és tanuljátok meg csak az alapjait a közgazdaságtannak, és akkor nem fogtok olyan baromságot reagálni egy -egy számonkérés során, hogy "...bezzeg az Orbán így meg úgy..."!

FERIÉK KORMÁNYOZNAK, immár 6 éve. Megkapták a lehetőséget 2x is, mondván, jó, ok, elcseszték, de most majd megmutatják...hát megmutatták...államcsőd...kis híjján...persze ők mindent jól csináltak, dehát az a piszok-szemét-huncut-galád-stb. Fidesz megakadályozta őket, hogy szép világ köszöntsön ránk. HÁT ILYET?! Egyszerűen nem találok szavakat erre.

És itt vannak a Buxer féle fazonok valamint klónjai, akiknek ha a feje fölül vinnék el a házat, azt akkor sem hinnék el, oly annyira elvakultak és agymosottak! Szörnyű, hogy ez a jövő nemzedéke.

Mi erre rögtön a kontra? "Persze, a törpe kellene, mi?" H*LYEGYEREK! Ennél a bagázsnál BÁRKI jobb, érted, BÁRKI!!!!!

szanalmas.hu az egész kormány.

Valaki írta lejjebb, a jó Isten addig fogja a szarba nyomnak a magyarok fejét, amíg ki nem józanodnak. Hát ez igaz. Egy dologtól félek csak: mire kijózanodnák, belefulladunk.
Természetesen számonkérve és felelősségre vonva senki sem lesz, mert mi, birka magyarok ezt lehetővé tesszük az összes politikusnak. A világ más országaiban ez nem így megy...azok haladnak is...és szándékosan nem nevezem meg ezeket az országokat, mert vörös barátaink úgyis belekötnek még a fűszálba is.
Törölt felhasználó 2008. 11. 03. 09:20
Előzmény: #120  Törölt felhasználó
#150
Ez? Hát akkor kint vagyunk a vízből...
Törölt felhasználó 2008. 11. 03. 09:19
Előzmény: törölt hozzászólás
#149
Az azért tetszett,a mikor büszkén bejelentették, hogy 12 milliárdról 2 milliárdra csökkentik a minisztériumi alkalmazottak jutalmazási keretét.

Én meg azt kérdezném meg, hogy a 2007-es, átlag 560.000,- Ft-os (tény) jutalomkeretet, minek is emelték 2008-ra 920.000.- Ft-ra (eredeti terv)

Csak volt valami indoka, hogy 64 %-al többet terveztek,nem???
2222 2008. 11. 03. 09:14
Törölt hozzászólás
#148
Törölt felhasználó 2008. 11. 03. 09:01
Előzmény: #146  Törölt felhasználó
#147
szdsz
Törölt felhasználó 2008. 11. 03. 07:40
#146
Szvsz.
nemoland 2008. 11. 03. 06:02
Előzmény: #144  Törölt felhasználó
#145
sorry...uraim.....de ide is beillik....

Fel nem foghatom, hogy emberek, hogyan vehetik be ezt a "kenegetést", hogy a Fdesz a hibás mindenért....mert ő kezdte....

Ez olyan, mintha azt mondanánk, hogy a Fdesz fordult rá a szakadék felé vezető útra....

Igaz a másik soför még ment vagy 100km-ert addig sőt ,még 2szeres sebességre is gyorsított a szakadék felé...de persze akkor is az a hibás aki ráfordult az útra....

természetesen nem az aki nem tért le róla 100km-ig és 6 évig.....(és persze egy picit füllentett azzal, hogy nem is tartunk a szakadék felé)

szóval aki komolyan elhiszi ezt a mszpnek...azzal minősíti a saját agybéli képességeit....
Törölt felhasználó 2008. 11. 03. 01:22
Előzmény: #143  mondoka
#144
Az ország nem így állna, ha El Q, Qka (ú=ó) és gazember dilettáns bandája "unaloműzésből" nem kezd el politikai karrierrel próbálkozni, és az ország tönkretételén munkálkodni.
Sok-sok milliárdot spórolhattunk volna.
Drága árat fizettünk, de legalább tanulságul szolgál ez az időszak a jövő nemzedéknek, hová jut egy ország, ha hülyékre, tolvajokra bízzuk az "ország szekerének" irányítását.
mondoka 2008. 11. 02. 21:56
Előzmény: #142  Törölt felhasználó
#143
Mondtam a lentieket annak ellenére, hogy egy távolabbi, de vérszerinti rokonomat a mikolci 56-osok
megölték.
Mesélte nagyfaszi hogy mivolt, hogyvolt, hogy halt meg a velünk megegyező családinevet viselő rokon.
Kilökte a felindult nép az emeletről....
Azt csak később tudtam meg hogy az az épület a miskolci Ávó központja volt! Hoppá!
Ilyekor mondja a jó szoci munkatársa az embernek, "-hogy engem miért nem vertek meg a rendőrök okt.23.-án? Mert nem voltam ott!"
-Hol barátom? (kérdem én) az utcán?
Lehetett külföldi , turista,öreg, nő,gyerek bárki.
Azért az Ávó egy kicsit nagyon más!
Bár itt is igaz a gerinctelen mondás. Miért nem engem löktek ki? ....
Ha én lennék a kilökés áldozata a nép által, -akkor sem álnék a kommunisták oldalára a nép ellenében. Mégha tartom azt az álláspontot is hogy a kommunizmus jó lett volna, csak kihagyták a számításból az emberi gyarlóságot.
Mindazonáltal semmivel nem tartozunk a kommunistáknak. Rabolták ezt az országot. Persze a teljes eltörléshez képest megtartották az országot. De még a jövőjét is elvették.
Az igazi tisztelet és hála őseinké akik nélkül nem állna itt ez az ország.
(Állna másik.A kommunistáknak az is megtenné elqrás céljára.)
Törölt felhasználó 2008. 11. 02. 20:58
Előzmény: #141  mondoka
#142
dehogynem
mondoka 2008. 11. 02. 20:56
Előzmény: #140  mondoka
#141
Lehet fikázni ! Rátok már immunis vagyok !
Nem veeszem a lelkemre! Pedig nekem van !
Nem én vagyok az állat !

Topik gazda

zoltankis
4 2 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek