Topikgazda: Törölt felhasználó 2008. 10. 31. 09:06

Gyurcsány: Az ország nem így állna, ha a Fidesz partner lett volna  

Ugrás a cikkhez
2006 óta Magyarország felelős költségvetési és gazdaságpolitikát képvisel, a kormány messzebb is elment volna a strukturális reformok tekintetében - nyilatkozta a Népszavának Gyurcsány Ferenc. A miniszterelnök szerint a kormány a Fidesz ellenállása miatt nem volt képes többre. "Önkormányzati reformot javasoltunk, benyújtottuk a törvényt, a Fidesz elutasította. Egészségügyi reformot, felsőoktatási reformot indítottunk. Javasoltunk pártfinanszírozási reformot, az is elakadt." - mondta Gyurcsány, hozzátéve: "Amit lehetett, megtettünk ezek sikeréért. Ma az ország nem így állna, ha a Fidesz ezekben partnere lett volna a koalíciónak."

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=105256
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 10. 31. 14:12
Előzmény: #73  Törölt felhasználó
#80
> Eddig pénzt csak a Gyurcsány tudott szerezni. Unió, Mercedes, imf, kinai spekik.

ez kész
Törölt felhasználó 2008. 10. 31. 14:12
Előzmény: #76  stock33
#79
Stock maradj már veszteg apafej. Ha nem hajtalak el akárhová, te se tedd. Mit nem értesz ezen?
stock33
stock33 2008. 10. 31. 14:11
Előzmény: #76  stock33
#78
Bár így belegondolva lehet, hogy kicsit pontosabban kéne fogalmaznon. Ha egy férfiú azt mondaná nekem, hogy nincs oda a női nemért, akkor én is egyből arra gondolnék, hogy sokat játszik a homokozóban, pedig lehet, hogy csak a lovakra néz más szemmel, mint a nagy átlag....
Törölt felhasználó 2008. 10. 31. 14:09
Előzmény: #73  Törölt felhasználó
#77
A pénzt nem "szerezni" kell. Kunyerálni a hülye is tud. Meg ti munkásőr barátom. Máshoz se, de ehhez értettetek. Rohanni kőcsönért. Vissza meg fizesse aki akarja.
stock33
stock33 2008. 10. 31. 14:09
Előzmény: #72  Törölt felhasználó
#76
Ez a finomomított verzió :) Vagy írjam, hogy a pecsába? :)

Mi volt ködös? Csak kicsit emelni akartam a topic szinvonalát egy Dakota közmondással. :)
Törölt felhasználó 2008. 10. 31. 14:09
Előzmény: #71  Törölt felhasználó
#75
Na jó. Túl sok légy van már itt ebben a tehénszarban. További jó dagonyázást!
pampa 2008. 10. 31. 14:08
Előzmény: #73  Törölt felhasználó
#74
Pénzt én is szerzek bármikor,bármennyit,ha te garantálod hogy visszafizeted. :)))))
Törölt felhasználó 2008. 10. 31. 14:05
Előzmény: #71  Törölt felhasználó
#73
Eddig pénzt csak a Gyurcsány tudott szerezni. Unió, Mercedes, imf, kinai spekik.
Törölt felhasználó 2008. 10. 31. 14:04
Előzmény: #69  stock33
#72
stock33 nem lehetsz ilyen nulla....ha valaki olyat ír ami kissé ködös neked, nem kell mindjárt orbánozni

"elmész te oda, ahonnan a bélférgek előmásznak "

finomabban kisfiú :)
Törölt felhasználó 2008. 10. 31. 14:01
Előzmény: #70  Törölt felhasználó
#71
Gyurcsány megoldja a válságot, ne féljetek, nem lesz semmi gond, legfeljebb csődbe megy az ország, de arról nem ő fog tehetni , hanem a FIDESZ, csak ők ..:-))
Törölt felhasználó 2008. 10. 31. 13:58
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#70
Az általad előadottak kispajti nem más, mint az igazi kapitalizmus. Ehhez nem kellett a kormány közreműködése. Egyszerűen kevesek voltatok és nem ment a bót. Hibáztasd ezért magadat, de ne másokat.

Nos, én nem vagyok patikus, de kétlem, hogy nem a kormány közreműködése lenne a háttérben a mutyizós-pályáztatós-támogatós hintapolitikájával.

Saját esetemben már többször előfordult, hogy a kedves felhasználó éveken keresztül sírt-rítt a néhány tízezer forintos licencdíj miatt, míg egyszer csak hipp-hopp bevásároltak szoftverből több tucat millióért. Kérdeztem miből? A válasz: állami támogatásból, méghozzá olyan ügyesen, hogy nekik nem került semmibe!
stock33
stock33 2008. 10. 31. 13:58
Előzmény: #63  Törölt felhasználó
#69
"A pártod elődje"

Elmész te oda, ahonnan a bélférgek előmásznak. Milyen pártom elődje?

Jaj istenem, rossz szót mondtam orbán viktor bácsira, azaz mi is vagyok? Azért, mert egy orbán szintű senkit leszólok, még nem biztos ám, hogy a másikat ölelgetem. Kicsit beszűkült a látóköröd, legalább is pártpolitika szintjén.
Törölt felhasználó 2008. 10. 31. 13:57
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#68
link

A Munkásőrséggel és a Hazafias Népfronttal egyazon évben megszervezett Kommunista Ifjúsági Szövetség első titkárai között volt olyan, aki Kádár Jánost Moszkvában próbálta megbuktatni. Volt köztük, akinek sikerült félreállítani Gyurcsányt, Bajnait és Szilvásyt is. A KISZ-vezetők néha balosabbak voltak a pártirányításnál is: csak a legmegbízhatóbb elvtársak kerülhettek az ifjúsági szervezet élére.

A KISZ-alapszervezetek monopóliuma 1988-ig tartott. A szervezet 1989. április 22-én oszlott fel, ekkor alakult meg az utódszervezet, a DEMISZ, amely nem lett hosszú életű.

Az akkori első titkár, Nagy Imre 1988-89-ben vezényelhette le a KISZ megszűnését. Nagy Imre stílusát ekkoriban hevesen bírálta az egyik KISZ KB-titkár, akit Gyurcsány Ferencnek hívtak. Gyurcsány egy UDSZ nevű belső tömörülést támogatott a KISZ-en belül, amelynek vezetője Bajnai Gordon volt. (Bajnai most fejlesztéspolitikai kormánybiztos a Gyurcsány-kormányban.) Bajnai és Gyurcsány akkori támogatói között volt Szilvásy György, a mostani kancelláriaminiszter.

Az utolsó KISZ-vezérből, Nagy Imréből előbb a KISZ-utódszervezet, a DEMISZ első embere lett (a DEMISZ szavazásán Gyurcsányt győzte le), majd a DEMISZ elhalása után a Caola háztartási vegyipari vállalat vezérigazgatói posztját foglalta el.

Törölt felhasználó 2008. 10. 31. 13:53
Előzmény: #63  Törölt felhasználó
#67
De mint köztudomású, már a Kommunista Ifjúsági Szövetség neve is hazugság volt!

Ezért "alakult úgy történelmileg", hogy a kommunista szó szitokjelző lett a Kádár-éra bizalmas kádereire!

Van aki ezt tudja, van aki ezt érti, van aki csak megérti, van aki érdemi vita helyett csak a szóba köt bele!
dividend 2008. 10. 31. 13:52
Előzmény: #58  Törölt felhasználó
#66
Azt hittem már Izlandon iszap-pakoltatod magadat valami bögyös szőkével.:)
Törölt felhasználó 2008. 10. 31. 13:49
Előzmény: #59  Törölt felhasználó
#65
Nehéz eldönteni, hogy ez egyszerű vélemény, vagy inkább ítélkezés!
;-)

De az, hogy "köpködés", az bizonyos!
Törölt felhasználó 2008. 10. 31. 13:47
Előzmény: #33  Törölt felhasználó
#64
A "konstruktív ellenzékiségről:

A Magyar Posta előtt a rendszerváltás óta egyetlen egyszer tüntetett a szakszervezet: az Orbán-kormány alatt, a minimálbér emelése ellen!

:-)
Törölt felhasználó 2008. 10. 31. 13:42
Előzmény: #61  stock33
#63
A kormány jelenlegi tagjainak 80 %-a a Kommunista Ifjúsági Szövetség tagja volt. Leánykori nevén KISZ. A pártod elődje egy kommunista párt volt. Pártodban jelenleg tanácsadói, tiszteletbeli elnöki tiszteket echte kommunisták töltenek be. Pártodban jelenleg minden a kommunista módszerekkel elvek és hagyományok szerint zajlik. Pártod vezérürüi jelenleg echte kommunista családokba házasodtak be, rokonai sógorai, cimborái.

Mivel fiatal vagy, nem sokat tudsz.

Hol? Mindenhol.
Törölt felhasználó 2008. 10. 31. 13:35
Előzmény: #61  stock33
#62
> komunisták? hol?....
> Az biztos, hogy orbánnál a spájban vannak

mert Orbán komcsikat eszik

Gyurcsánynál meg a hálószobában, mert ő mást csinál velük..
stock33
stock33 2008. 10. 31. 13:27
Előzmény: #58  Törölt felhasználó
#61
komunisták? hol?....
Az biztos, hogy orbánnál a spájban vannak, biztos importálta őket.

Topik gazda

zoltankis
4 2 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek