Topiknyitó: Törölt felhasználó 2019. 12. 20. 09:48

Gréczy zaklatása HAZUGSÁG!  

Gréczy zaklatása HAZUGSÁG!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2019. 12. 22. 21:50
Előzmény: #179  Törölt felhasználó
#180
"Ezek az intim felvételek Gréczy beleegyezése nélkül nyilvánosságra kerültek,ez viszont már egyértelműen bűncselekmény,majd a felvételek engedély nélküli megjelenitése"
Ez a Borkai ügyre ugyanígy igaz.
Törölt felhasználó 2019. 12. 22. 21:34
Előzmény: #175  1378
#179
kedves felebarátom,akkor nézzük a tényeket mit tudunk a gréczy ügyről biztasson és mi az amit lehet feltételezni viszonylag nagy valószínűséggel.
Gréczy  pár évvel ezelőtt készített magáról intem felvételeket amit valószínűleg elküldött egy nőnek,ezzel semmi gond ha akinek küldte az ebben benne volt,ez magánügy,két emberre tartozik.
Ezek az intim felvételek Gréczy beleegyezése nélkül nyilvánosságra kerültek,ez viszont már egyértelműen bűncselekmény,majd a felvételek engedély nélküli megjelenitése után Gréczyt a képekre hivatkozva nyilvánosan zaklatással vádolták,anélkül,hogy bárki is hivatalosan feljelentést tett volna ellene,ez is bűncselekmény,rágalmazás.
van egy titokzatos nő akit állítólag 4 éve zaklatott Gréczy a nyilvánosságra hozott  intim felvételeivel.
Akkor itt egy pillanatra álljunk meg,képzeljük el,hogy egy nő undorító felvételeket kap egy férfitól kéretlenül,mi az ami a legkézenfekvőbb ebben az esetben miután jelezte,hogy fejezze be azok küldözgetését ?
Az undorító képek azonnali letörlése !
Ehelyett elmenti a képeket amiktől undorodik ?4 évig őrizgeti azokat ?Majd nem is egy hanem több hírportálnak is elküldi azokat ?
Ez nem életszerű !
Az eddigi információk alapján teljesen egyértelmű,hogy a gréczy ügy egy gyengén összeállított lejárató kampány része a borkai ügyre válaszul.
Könnyen lehet,hogy az aktuális győri választások miatt dobták be pont most
Törölt felhasználó 2019. 12. 22. 20:43
Előzmény: #176  Törölt felhasználó
#178
Mivel nincs előzetesben egyértelmű hogy kreált hazugság az egész... nézd meg a zaklatott hölgy interjúját... no comment
Törölt felhasználó 2019. 12. 22. 20:41
Előzmény: #174  1378
#177
Nem vonatkozikrá sem más törvény. Ha a story igaz lenne már rég előzetesben ülne. Hidd el Pintér.ezt nem hagyná ki. 
Törölt felhasználó 2019. 12. 22. 20:40
Előzmény: #174  1378
#176
Borkaihoz képest semmi hatalma nincs, ez látszik a képei hátterében felseljlő életszínvinalból is. De Orbán magánrepülőzése a te pénzeden is történik. Borkai qrváit is te finanszírozod, aőt Lázár vadászatait, Semjén útjait stb. Ezeket mind a te pénzedből. Ha valaki odamenne hozzád és azt kérdezné: adsz nekem pénzt hogy.magánrepülővel utazhassak, mit gondolnál, mit mondanál neki? Várom őszinte válaszod! 
1378 2019. 12. 22. 19:01
Előzmény: #151  Törölt felhasználó
#175

Látod mindenki magából indul ki. Ha az egyszeri magánember mint én le meri írni a véleményét akkor jön az előre megírt dumátok, troll stb.
Gréczy Zsolt december 31-ig közszereplő, mert parlamenti képviselő.
Létrehoztuk? Ki? Én? Én fotóztam pucéran magam vagy gréczy?
Én küldtem el képeket másnak róla vagy ő volt olyan hülye hogy pucér képeit küldözgette?
Én vallottam be, hogy a képen én vagyok vagy ő?
Én nyilatkoztam a tévében, hogy nem emlékszem elküldtem-e valakinek a képeket és rajtam röhögött majdnem a riporter vagy gréczyn?
Majd én mondtam, hogy nem akarok rá emlékezni elküldtem-e a képeket vagy gréczy?
Drága barátom, nem az a lényeg, hogy a képen saját magát szórakoztatja (bár szerintem ez is pszichologiai eset), hanem az, hogy ezeket a képeket küldözgette. Egy büdös szóval nem mondta, hogy ellopták őket tőle stb., mert pontosan tudta, hogy elküldte.
Ha olyan nőnek is elküldte akinek nem tetszett akkor ez zaklatás.
Ráadásul ebből az ügyből simán kijöhetett volna, ha hetekig nem őneki a legnagyobb a pofája a Borkai ügyben.
Mit lehet ezen védeni?
Mint a Lacknert aki lobogtatja drogot és mondja, hogy lopjuk a pénzt az önkormányzatnál. Felismerik már vajon a baloldali barátai?
Tényleg ennyire butának tartjátok az embereket, hogy azt hiszitek a baloldaliaknak mindent elnéznek?
Számomra világos, hogy ez az állandó kettős mérce az, ami miatt ebben az országban soha nem fognak egyesek egyetérteni a másikkal.
Nekünk mindent lehet, drogozni, önkormányzattól pénzt lopni ezt videon, hanganyagon el is mondjuk, zaklatni, mert mi liberálisok vagyunk. Nem értitek, hogy ezzel a hozzáállással bukjátok el megint a következő választást is, de legyen ez a ti bajotok.
1378 2019. 12. 22. 18:40
Előzmény: #166  Törölt felhasználó
#174

Értem. A dk második embere, gyurcsány jobbkeze, egy senki. Ez szép. "Ráadásul liberális" írod. Tudod én úgy tudom a liberálisokra nem vonatkoznak más törvények. A zaklatás az zaklatás és ráadásul a saját barátja is megírta, hogy ne zaklassa a feleségét. 
gombócból_is_sok
gombócból_is_sok 2019. 12. 22. 18:19
Előzmény: #172  gombócból_is_sok
#173
Idegen=idegem
gombócból_is_sok
gombócból_is_sok 2019. 12. 22. 18:18
Előzmény: #169  Törölt felhasználó
#172
Nem volt idegen ezt a faszságtengert végigolvasni, de az feltűnt hogy mindkét beszélgető személy a bal oldalon jelenik meg. Ez nem a picsa vagy Szanyi nézete, ez valami lehallgatói nézet. Engem ez zavar a legjobban. Valószínűleg pont így vagyunk láthatóak mind a pártállam előtt.
Törölt felhasználó 2019. 12. 22. 17:23
Előzmény: #170  Törölt felhasználó
#171
Beteg sátánista lény lett. Szanyinak mi tetszett benne?
Törölt felhasználó 2019. 12. 22. 17:18
Előzmény: #169  Törölt felhasználó
#170
Facebookon megnézve ez a lány sosem volt szép. Viszont évről évre egyre csúnyább. :)
Törölt felhasználó 2019. 12. 22. 17:01
Előzmény: #164  Törölt felhasználó
#169
Szanyi legalább nem önmagával szórakozott 2010-es évek elején. :)
 https://m.kuruc.info/r/53/124224/
Törölt felhasználó 2019. 12. 22. 16:40
Előzmény: #167  Törölt felhasználó
#168
Törölt felhasználó 2019. 12. 22. 15:44
Előzmény: #165  Törölt felhasználó
#167
Ha mondta, akkor tényleg gyökér.
Törölt felhasználó 2019. 12. 22. 15:37
Előzmény: #142  1378
#166
Erre csak azt mondom: Gréczy egy senki m, zéró hatalma van. Borkai Györ város polgármestereként milliárdokról döntött. A 2 ügy nagyon nem ugyanaz... ráadásul a DK liberális.
Törölt felhasználó 2019. 12. 22. 15:36
Előzmény: #163  Törölt felhasználó
#165
Mondta. Mert gyökér.
Törölt felhasználó 2019. 12. 22. 15:35
Előzmény: #157  Törölt felhasználó
#164
Igen, ez így van. Viszont szívem szerint egyik bagázst sem látnám legszívesebben soha többé. Mind elhúzhatna a francba.
Törölt felhasználó 2019. 12. 22. 15:29
Előzmény: #162  Törölt felhasználó
#163
Ezt nem hallottam, de ha tényleg mondta, akkor szégyellje magát. Ahogy te is. Én pl. nem szoktam ilyeneket mondani.
Törölt felhasználó 2019. 12. 22. 15:15
Előzmény: #159  Törölt felhasználó
#162
Mi a baj ezzel? Nálunk romáknál így mondják.
Szanyi kapitány anno azt mondta Lévai Anikóról, hogy "ellett".
Azért nem óbégatott senki.
Törölt felhasználó 2019. 12. 22. 15:14
Előzmény: #160  _Macika_
#161
Nálad nagyobb ecetes uborka aligha van :D

Topik gazda

Tozsdemagia
Tozsdemagia
4 2 4

aktív fórumozók