Topiknyitó: Törölt felhasználó 2019. 12. 20. 09:48

Gréczy zaklatása HAZUGSÁG!  

Gréczy zaklatása HAZUGSÁG!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
gombócból_is_sok
gombócból_is_sok 2019. 12. 20. 14:52
Előzmény: #97  ususfructus
#100
Attól tartok, hogy mást nem tagad mint amit pl. a vadhajtásokon neki tulajdonítottak. Ebben tessék egy picit tájékozódni és rendet rakni. És nem keverni a szezont a faszommal.
signal2
signal2 2019. 12. 20. 14:49
Előzmény: #97  ususfructus
#99
Mit értesz mentegetés alatt? Csak ne azt írd, hogy "ezt itt".
ususfructus 2019. 12. 20. 14:45
#97
Ez nem politikai kérdés. Érthetetlen számomra, hogy ez miként fér bele bárki értékrendjébe. Gréczy nem tagadja, csak mismásol, hogy semmi rosszat nem csinált. 
Szomorú, hogy egyesek mentegetik.
Törölt felhasználó 2019. 12. 20. 14:43
Előzmény: #87  Sehmet
#96
szóval a tényállás,hogy a hölgy kapott 20-30 udvarlás jellegű sms-t,ez nem zaklatás,az illető hölgy egyetlen egyszer sem jelezte az sms-re válaszolva EGYÉRTELMŰEN ,hogy őt zavarják ezek az sms-ek,Gréczy fejezze be azok küldözgetését.
Így,hogy ezt elmulasztotta,Gréczy hihette,hogy a szokásos kéretős típusú hölgyről van szó,így felbátorodva tovább küldözgette az sms-eket,amelyek nem voltak alpári obszcénok egyáltalán,egy szokásos udvarlásos szöveg volt.
Az ügynek a jelenlegi adatok alapján nulla büntetőügyi része van,ez egy tipikus felfújt politikai kacsa eddig.
Törölt felhasználó 2019. 12. 20. 14:35
Előzmény: #94  Törölt felhasználó
#95
Szerintem megitták a csíkkólát majd orális kommunikációba fogtak 😂🤣 ez nem a valóság!
Törölt felhasználó 2019. 12. 20. 14:28
Előzmény: #86  gombócból_is_sok
#94
Az előadásmód komolytalan/ kis huncutság van a szemében/, de a sztori igaz lehet. Hibátlanul elmondja, megtörténhetett vele, de lehet, hogy nem Greczy volt az illető. Vagy több storit összeollózott.
Törölt felhasználó 2019. 12. 20. 14:24
Előzmény: #89  Sehmet
#93
Akkor ezek szerint neked értékek: bizonyíték nélkül lejáratni emebereket, ok-okozati összefüggések negligálása, hön szeretett vezér elvtelen támogatása, kútbaugràs vezényszóra, stb. Én ebben az esetben maradok érték nélküli loser tisztelettel!
Orbán bukni fog mint TaplóPista
Törölt felhasználó 2019. 12. 20. 14:21
Előzmény: #89  Sehmet
#92
Az lehet Lázár vagy akár a te farkad is... 😂🤣
gombócból_is_sok
gombócból_is_sok 2019. 12. 20. 14:20
Előzmény: #89  Sehmet
#91
Nem tudom, ezzel a hozzáállással hogy lehet neked bármi közöd a joghoz, azon kívül, hogy megsérted.
Törölt felhasználó 2019. 12. 20. 14:20
Előzmény: #84  Törölt felhasználó
#90
Akkor megértem a nyomulását, de el kell gondolkodni a módszereken. Azt hiszi, hogy ami a  nyolcvanas években bevált azzal el tud csábítani egy ilyen menő csajt.
Sehmet
Sehmet 2019. 12. 20. 14:18
Előzmény: #86  gombócból_is_sok
#89
Nincs semmi gond, lehet a példaképed Gréczy! Abszolút toleráns vagyok minden, érték nélküli "értékrenddel", és respektálok minden véleményt. Csak kérlek, a képeket ne tedd fel olyan helyre, ahol én is láthatom. :-D
Törölt felhasználó 2019. 12. 20. 14:18
Előzmény: #86  gombócból_is_sok
#88
Detto ezt mondom én is. Ez így max egy rossz rágalmazás a hölgy részéröl. Mivel a fidelitas nem vállalta maradt a Mihasznák mozgalma e nemes célra!
Sehmet
Sehmet 2019. 12. 20. 14:15
Előzmény: #78  Törölt felhasználó
#87
A hölgy azt is elmondta, hogy verbális kommunikáció is volt közöttük, amikor elmondta, hogy nem kíváncsi Gréczyre. Ha meg nem válaszol valaki, abból egy értelmes ember ért.  Vagy a DK szóvivője nem az? Neki az IQ-ja hány nulla? Dolgozna inkább ahelyett, hogy folyamatosan SMS-eket és e-maileket küldözget magáról. Nem névnapi üdvözlet volt, hisz minimum 20-30 SMS-t mutatott a hölgy. Kinek adja tovább? Azoknak az ellenzéki médiumoknak, akik most is hallgatnak róla? Igaz, a 444-en már kiverte a biztosítékot. Az meg, hogy Gréczy tisztességes ember - már jobb, mint egy vicc! Ha most a büntetőjogi részétől elvonatkoztatunk, akkor is morális hulla az az ember, aki ilyenekre képes. 
gombócból_is_sok
gombócból_is_sok 2019. 12. 20. 14:14
Előzmény: #68  Törölt felhasználó
#86

Még az se derül ki. Idemásolom a hazaffyas testvértopicból hogy én mire jutottam a videó alapján:
 
"Na megnéztem, a következők látszanak a felvételen: 
Valaki, aki Gréczy Zsoltként van elmentve a telefonon küldött egy csomó egyoldalú üzenetet amiben a kakaózásra invitálás a legextrémebb dobás kábé. Nem látunk elsült alsógatyát meg a másik három korábban bemutatott képet.  Azt nem látjuk hogy a szám megegyezik-e Gréczyével, mert azt az iOS ebben a nézetben nem jeleníti meg. Ez így karcsú. A hölgy metakommunikációja, testbeszéde nem őszinte. Folyamatosan oldalra nézeget és úgy rakosgatja egymás után a sztori darabjait.
 
Ettől még kiderülhet hogy igaz a vád, csak ezek minimum elgondolkodtató részletek."
Törölt felhasználó 2019. 12. 20. 14:12
Előzmény: #81  Sehmet
#85
Még mindig keresem a bizonyítékot a visszautasításra... nincs meg
Törölt felhasználó 2019. 12. 20. 14:10
Előzmény: #83  Törölt felhasználó
#84
Gréczy elvált... az is lehet hogy az sms folyam évekkel ezelöttröl van amikor még házas voln😂🤣
Törölt felhasználó 2019. 12. 20. 14:09
Előzmény: #64  Sehmet
#83
Az udvarlás kicsit félrement, ha Gréczy házas akkor legyen elégedett a jelenlegi eredményeivel és ne próbálkozzon mai vigyori picsákkal. Másrészt a csaj összekeveri az ostromlást a zaklatással.
Törölt felhasználó 2019. 12. 20. 14:08
Előzmény: #81  Sehmet
#82
Utóbbi!
Sehmet
Sehmet 2019. 12. 20. 14:06
Előzmény: #79  Törölt felhasználó
#81
Ez most komoly kérdés, vagy teljesen hülyének nézel. :)

Topik gazda

Tozsdemagia
Tozsdemagia
4 2 4

aktív fórumozók