Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 21:41
Előzmény: #27112  Törölt felhasználó
#27120
Saro: nem veluk iszogattunk!!!
Egymassal.
Mert mid ugy ereztuk van miert!!

Amugy meg A FUND nem latja okat hogy garanciat vallaljon(vajon miert?)...
Mind1,o mar addigra a repteren volt.
Nem parazik...ellentetben sokakkkal itt!!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 21:40
Előzmény: #27116  Törölt felhasználó
#27119
Sziasztok! olvasom a beszámolóitokat a közgyűlésől. köszönjük hogy képviseltétek a kisbefektetőket, legalább hiteles éléménybeszámolót kaptunk.Sajnálom hogy nem lehettem ott, de majd legközelebb. A jegyzési garancia szerintetek nem lesz baj? Hogy gondoljátok, meg lesznek a befektetők?
Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 21:39
Előzmény: #27112  Törölt felhasználó
#27118
Saro, miért, amikor jegyzési garanciát vállaltak, akkor sem hitte el senki, hogy (már ha eljutott az agyáig, hogy jegyzési garanciát vállaltak) tényleg betolják a pénzt. És lám betolták.

Most meg azt mondják nem jegyeznek, mert meglesz a pénz nagyon hamar más forrásból, de a cég feletti kontrollt mindenképp megtartják addig, amíg fel nem épül az ELSŐ HÁROM gyár...

Saro, egyébként érdekelne szerinted itt mire megy ki a játék, vagy amit eddig csináltak az önmagában mire volt jó?
exmnbs1 2007. 09. 24. 21:39
Előzmény: #27116  Törölt felhasználó
#27117
Arra az 1-2 befektetőre hasson aki cserébe betolja a lét
Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 21:37
Előzmény: #27106  Törölt felhasználó
#27116
A figuranak van bor a kepen az tuti, es minden elismeresem!
Amit korabban csak gondoltam,most effektive bizonyitast nyert!
Tudjak ezek hogy mit csinalnak, es precendens nelkuli ugyan, de zsenialis!
Magabiztos mosoly hat!
Es hajra...
Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 21:36
Előzmény: #27114  exmnbs1
#27115
Nyugi én is fogok még holnap, bár már tele van vele a padlás is:-)
exmnbs1 2007. 09. 24. 21:34
Előzmény: #27113  Törölt felhasználó
#27114
Vásárolgattunk helyette Genit
Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 21:32
Előzmény: #27109  Törölt felhasználó
#27113
malév!
Nézd, tőlem azt írtok ide amit csak akartok!
Bár hasznosabb lett volna ha eljöttök a közgyűlésre, főleg azoknak akik egész nap itt parázgatnak...
Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 21:32
#27112
Mercuriusnak:-inkább ne iszogattatok volna kedélyesen a közgyűlés után,- inkább ne beszélgettetek volna kötetlenül,- inkább ne lennének annyira szimpatikusak az újonnan választott tisztségviselők,----------Inkább vállaltak volna Jegyzési garanciát!!!!!!!! Az eddigi jegyzések ismeretében ez így nagyon elszomorító!!!
Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 21:30
Előzmény: #27107  Törölt felhasználó
#27111
AMAT Gyár: a szerződés megvan, annak minden részletében. Kész.
Nincs még aláírva.
Várják a pénzt. Ennyi. És akkor aláírják.
Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 21:29
Előzmény: #27107  Törölt felhasználó
#27110
Rényi azt mondta hogy gyakorlatilag megegyeztek, csak utalni kell az előleget
Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 21:26
Előzmény: #27105  Törölt felhasználó
#27109
Bull34
joga van hozzá.
és nem is volt haszontalan amit írt
Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 21:25
Előzmény: #27093  Törölt felhasználó
#27108
moiser!
Ez jó volt!
"Ezen kivul: ott kellett volna lenned!
Nekem minden elemzesnel tobbet ert! "

Hát nekem is tetszett a prezentáció, meg úgy az egész közgyűlés hangulata!
De baromi fáradt vagyok, most értem haza.

Bennem is volt némi kétely, viszont sok bizalom.
Most a közgyűlés után meg valahogy nem érzek semmi kételyt.
De már bizalomra sincs szükség részemről, mert megvalósítanak mindent ez hót ziher!
Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 21:25
Előzmény: #27100  Törölt felhasználó
#27107
Gyárban lesz már gép, erröl vmi hír van?

Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 21:22
Előzmény: #27096  Törölt felhasználó
#27106
Fretek: igazad van eliras: 200bank/alappal targyalt Europaban Jannsen az elmult honapokban.
Ez igy helyes.
:D
Persze hogy naiv vagyok, mindent elhiszek mindenkinek... Hat nem tudtad?

(Amugy akit erdekel,hozzatette,hogy ez nem a bevett szokas, az alapokat 1-2Euro kornyeken konnyen be lehetett volna vonni, de itt most azon kell elgondolkodniuk, hogy vagy most, vagy lemaradnak rola)
:)
Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 21:16
Előzmény: #27102  Törölt felhasználó
#27105
fretek!
Te 20.000-ig itt fogsz folyamatosan kételkedni + okoskodni?
De ha neked ez okozza a megnyugvást...
Akkor tedd!:-)
exmnbs1 2007. 09. 24. 21:13
Előzmény: #27102  Törölt felhasználó
#27104
Inkább azon lepődtem meg, hogy 1 hónapja teszi, nem a túlzáson
Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 21:12
Előzmény: #27095  Törölt felhasználó
#27103
Sziasztok!

A jegyzés után nem rohantuk haza eladogatni fejvesztve, hanem ünnepeltünk, iszogattunk. Én napok óta nem aludtam, mert konspiráltam Genesissel kapcsolatban (utána kerestem, olvastam mindennek). Hulla vagyok.
Végig olvasta a topik mai teljesítményét, és összevetve a színvonalat azzal, ami a Közgyűlésen volt, azt tudom mondani hogy óvoda és akadémia kb...
El is ment a kedvem ettől a jelen topiktól. Olyan ostoba emberek vannak hogy borzasztó. Az egy dolog hogy nem jönnek el a Közgyűlésre (és helyette inkább itt osztják vakon az észt), de még a addig sem képesek eljutni, hogy megnézzék a Genesis honlapján a hivatalos közleményeket.

Nem is tudom mi a f.-nak írjak összefoglalást a Közgyűlésről? Végülis kit érdekel?

Engem meggyőztek. Erre szokták mondani hogy: FELHALMOZÁS.

Mindenkinek javaslom nézzen utána annak az instrumentumnak alaposan, amibe a pénzét rakja. Egyáltalán nem mérvadó hogy én mit gondolok.

Ti győzködjétek itt egymást továbbra is... Engem meggyőzött Rényi Gábor, a Genesis Technology Fund, a két német mérnök Dieter Hentschel és Eckardt Bihler. Jó volt velük kötetlenül beszélgetni, kérdezgetni őket. Egyiknek sem volt a kezében homokozólapát...

Elég sokat kérdeztem a végén Tőlük. Ha nem teszem meg, lehet hogy senki sem kérdezi meg, hogy lesz-e jegyzési garancia. (Pedig fontos kérdés.) A Portfoliós hölgy egy kérdést ha feltett már sokat mondtam... Na mindegy.
Ezek szerint senkit sem érdekelt ez még ott sem...
Nincs jegyzési garancia. Még azt sem tudni persze hol lesz a kibocsátás, de mindenki megnyugodhat (már aki nem fogadott ellene), hogy bőven 2800 Ft felett. Erre fogadni is merek bárkivel szemben. Kivéve az olyan gerinctelen alakokkal mint SIMIKE. (Elbukott egy fogadást és nem tartotta a szavát.)
Ja, és nem csak jegyzési garancia nincs, de egyenesen nem is nagyon akarnak közvetlenül már pénzt betolni a Genesisbe.
Szóval okostojások szórjátok a részvényeiteket ki ész nélkül, ha nem láttok egy lépéssel előrébb. :-))) Csak nem tudom minek vettétek meg egyáltalán? Egyetértek DLPH-val (amit tegnap írt). Valami stratégiát könyörgöm...
A Fund nem fog kiszúrni magával azok után hogy ennyi pénzt betolt, sem azzal, hogy nem lesz meg az összes pénz a gyárakra, sem pedig azzal, hogy másokat olcsóbban engedi be a projektbe, mint amennyin ő beszállt legutóbb (2800Ft).

A konkrétumokat leírom majd e-mailban, és leírom azoknak akik úgy gondolom érdemesek rá. Azon keveseknek, akikkel még nem vagyok kapcsolatban, nick névvel ellátott e-mail-ben lehet az igényt jelezni a firkálmányomra. Felárért írok pesszimista és optimista verziót is, igény szerint.
klubgenesis @ gmail . com

Rényi Gábor pár napja nyilatkozott a CNBC. (!!!) (Nem Gazdasági Rádió, vagy Econ Tv és társai...) Akit érdekel a video file, és tudja fogadni, külön jelezze. Majd később lesz csak...

Üdv.

Mercurius

További kellemes parázást! Tisztelet a kivételnek!

Ők lényegében a "Fund" :-)

link

link
Törölt felhasználó 2007. 09. 24. 21:08
Előzmény: #27098  exmnbs1
#27102
exmnbs1,

egyrészt vélhetően nem ugyanazt értjük tárgyalás alatt. de ez akkor sem lehet igaz, ha csak arról kérdezte őket, hogy küldhet-e teaser-t nekik. gondolj kicsit bele. a 200-as kör egyszerű porhintés. ha kicsit is komolyan gondolná a befektető/bank keresést, akkor ennek töredékét keresné meg. Miért is? Mert tudná, hogy kit kell keresni.
exmnbs1 2007. 09. 24. 21:07
Előzmény: #27100  Törölt felhasználó
#27101
És volt szeptember elején egy nagy napenergia konferencia, ott beszélhetett sokakkal

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók