Topiknyitó: Bacherachi_rabbi 2013. 01. 28. 11:36

FuturAqua VÍZOSZTALÉK 2028-ig (valójában 5788-ig)  

Shalom, itt a Bacherachi Rabbi.



Örömmel látjuk, hogy újabb hosszú évekre ihatjuk a FuturAqua forrásainak vizét, amely felüdíti a részvényeseket link .



A FuturAqua részvényekhez kapcsolódó új osztalékszelvények kinyomtatása során azonban kérjük a vállalkozást, hogy a rabbinikus hagyományoknak megfelelően és ne a hagyományos Gergely-naptár szerint (a goj hagyományokhoz kapcsolódó naptár alapján) járjon el.

Mint ismeretes, a zsidó időszámítás kezdete a világ teremtésének (pontosabban az ember teremtésének) időpontja: Kr. e. 3761. október 7. (tisri hónap 1.), vasárnap, 11 óra 10 perc 20 másodperc.



Hitközségi tagjaink, akik hagyományosan szelvényvágásból élnek és isznak, pánikba estek ugyanis, hogy csak 2028-ig jár(t) a vízosztalék, és így ők valami juttatásból kimaradnak.



Tisztelettel köszönjük.



A Teremtőnek 5773. esztendejében, Shevat hónap 17. napján



A Bacherachi Rabbi
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Tomika1977
Tomika1977 2017. 09. 12. 10:30
Előzmény: #1914  Lastdeposit
#1920
Hát Maóunikám (Marcsikám), édes szívem Szottya! Gratulálok! Örülök, hogy tetszett Jason Zweig! Most az "Osztalékból szabadon"-t olvasom, ha épp nem téged, Öcsém! Amúgy a KBC tegnapi töketlenkedése ellenére sikerült vennem DB-t. Köszönet érte Metalheartnak és Neked is, egyelőre szépen megyeget ma is. Én is beragadtam Futurba, ahogy másba is, de ez van. Per aspera ad astra! Kívánok mindenkinek további szép napot és sikeres tőzsdézést! "Már csak a pénzért csinálom"
Lastdeposit
Lastdeposit 2017. 09. 12. 08:42
Előzmény: #1918  MARYENN
#1919
Köszönöm szépen! Néha én is tudok értelmeset írni, de tényleg csak ritkán. A beírásaim 90%-a persze hülyéskedés, ugratás, ökörködés, mert így érzem jól magam kereskedés közben. :) Néha ilyen is kell, de nem kell nagyon komolyan venni. Mai jóslatom papír nélkül: Ki lesz szedve az arzén a romlott vízből, akik ma isznak a pet palackokból, már biztosan nem fognak kórházba kerülni, mint eddig! Yo8!
MARYENN
MARYENN 2017. 09. 12. 08:38
Előzmény: #1914  Lastdeposit
#1918
Jó reggelt ! Szép napot kívánok !! Azon pár fórumozó közé tartozol,akinek szívesen olvasom az írásait, nem le-fel beszél, hanem inkább a közös gondolkodásra próbál ösztönözni....
Lastdeposit
Lastdeposit 2017. 09. 12. 08:36
Előzmény: #1916  Törölt felhasználó
#1917
Köszönöm szépen.
Törölt felhasználó 2017. 09. 12. 08:31
Előzmény: #1914  Lastdeposit
#1916
Le a kalappal! GRATULÁLOK!
Törölt felhasználó 2017. 09. 12. 08:31
Előzmény: #1914  Lastdeposit
#1915
Cig, Apennin, Opus felértékelődését várom a jövőben. Ne veszekedjetek. :)
Lastdeposit
Lastdeposit 2017. 09. 12. 07:55
Előzmény: #1912  evazeller
#1914
Hát érdekes, ez a vita, van miről írnom. Én nem vagyok most tulaj Futurban, mégis úgy szurkolok a részvényeseknek, mint az állat. 1. Éva! Te magad mondtad el, hogy régről elfelejtett SET vételi megbízásod teljesült, amit elfelejtettél kivenni. Szerencséd volt? Igen, ez is kell. Nem tudatos vásárlás volt, ha úgy tetszik egy tévedés. Örülj neki, zsebre raktad, a nyerőt nem kell megmagyarázni. Ellenben az a hozzáállás nem szimpatikus számomra, hogy ami Neked nincs, annak oda kell sózni. Te magad mondtad, hogy Konziban szénné kerested magad, mégis sikerült csökkenő volatilitás mellett azt mondanod, amikor már nem százezreket szedtél ki napi szinten, hogy egy "rángatható gagyi". Mire jó ez? Soha nem illik tiszteletlenséget tanúsítani olyan papír iránt, ami egész éves nyereséged nagy részét adja. Egyszerűen akkor inkább maradj csöndben, ahogy Futur ügyben is, ha már nincs. Opus áll mint a szög. 46-tól 195-ig voltam benne. Egyszer nem láttál engem, hogy odamentem fröcsögni, hogy de jó, hogy eladtam ezt a szart. Csepel 500-1220. Egyszer nem látsz engem, hogy odamegyek és azt mondom, ez a sztori behalt. Nem kívánok tiszteletlen lenni ott, ahol én rommá kerestem magam. Ez a hozzáállás nem helyes. 2. Ledumálás/feldumálás problematika. Szerinted attól fogják venni, hogy Metwolf vagy Hathor énekel? Hát rohadtul nem! Ne lássunk már ott állandóan ok-okozatot, ahol nincs! Az egész feldumálás koncepció égbekiáltó ökörség. A befektető (Hathor, Metwolf) a vágyaikat írják le. A mögöttes változó a pszichológia mindig és nem a fórumos éneklés. A kimaradás frusztrációja okozza mindig az áremelkedést és a csordaszellem (Jason Sweig, Agyam és a pénz c. zseniális könyve, írtam már vagy 10x, aki igazán meg akarja ismerni a pszichót és saját magát kereskedés közben.) 3. Hát, hogy is fogalmazzak, hogy jó legyen. Azok az eladások, amik eddig voltak tulaj részéről, már nem fognak megtörténni. Hogy honnan tudom, maradjon az én titkom. 4. Az emberek 70%-a alkalmatlan tőzsdézésre, a maradék 30% alkalmas lenne rá szellemileg, tudásban, ám mégsem teszi. Marad 5% vagy annyi se. Az 5 %, kb. ötöde az ,aki mer spekulálni. Nem tudom, hogy felfogható-e az a tény, hogy ez mekkora isteni ajándék, hogy Te, Metwolf, Hathor beletartoztok a kevesebb, mint 1%-ba? Örülj ennek, hogy ez megadatott! Legyél rá büszke! Véleményt írni bármiről lehet, negatívat is persze, de mindannyiunk közös érdeke, hogy a tőzsde szárnyaljon és az is, hogy a kis papírok menjenek. Meglehetősen szűk látókörűség és koncepciózus gondolkodás hiányára vall, ha szidsz olyan kis papírt, amiben nem vagy benne. Közvetlenül vagy közvetve a Te esélyeidet rontod. Fogsz még Te is ugyanabba a folyóba lépni, soha nem tudhatod. 5. A korrektség kedvéért olyan embernek is írok, akivel köztudomásúan jóban vagyok, ő Metwolf. Tegnap beírta, hogy CIG kuka, vegyetek Konzumot! Mi az, hogy CIG kuka? Nem kuka az, tévedés! De lehet, én is írok olyat néha, amit nem kellene. Figyelmeztetni kell egymást, segíteni kell egymást és szurkolni kell egymás sikereinek, ez a helyes álláspont szerintem, ez elemi közös érdek a negatívkodás helyett! Hajrá kis papírok!
Törölt felhasználó 2017. 09. 12. 07:25
Előzmény: #1904  Hathor
#1913
Az ENVIRO-GEO Kutatási, Oktatási és Szolgáltató Betéti Társaság a tranzakció után további forrást biztosít a FuturAqua-nak, amelyből az Nyrt. tevékenységét finanszírozhatja. link
evazeller
evazeller 2017. 09. 12. 00:20
Előzmény: #1911  Metwolf
#1912
nem fröcsögni jöttem, csak ráébreszteni azokat az embereket, akiket te és hathor be akartok dumálni a papírba, hogy értelmetlen ebbe belevenni a Set-ben nagyon jól sikerült az eladásom ma, nincs már set-em, azt sem fényezem, elmondtam, vettem 26-30 közt set-et két hete és adtam ma 46-on és 52-n szerintem ez a set-akció részemről igen hatékony volt megbocsátod?
Metwolf
Metwolf 2017. 09. 11. 23:53
Előzmény: #1910  evazeller
#1911
Szerintem te gúnyolódsz a Futuraqua vételeinken, közben 10.-szer fényezed a Set-es vételeidet, vagy ez egy Andersen mese? Mondtam, azt vesz mindenki amit akar. Nem megyek oda fröcsögni ahol semmi keresnivalóm.
evazeller
evazeller 2017. 09. 11. 23:49
Előzmény: #1909  Metwolf
#1910
eszem ágában nincs ebből venni és szerintem kbr is, aki sejtésem szerint régebben elvitte 50-ig, belátta, hogy minek venni, ha a tulajok megint dobálják! újra és újra tudod minek örülök ma? a Setnek! az már valami volt, 26-tól 52-ig:) gúnyolódni lehet, hogy csak 8K- m volt belőle, megengedem:) de ezerszer jobb választás volt a Set, mint ez :) és nem győzöm újra és újra beírni, hiába a gúnyolódás, nekem 160 ezer forint nyereség nagyon jó:)
Metwolf
Metwolf 2017. 09. 11. 23:42
Előzmény: #1907  evazeller
#1909
Nyerőben van, naná! Ne féltsd a tradejeimet. Ha vettél volna 31-en akár csak ma reggel és eladtad volna 34-en mondjuk most itt örömködnél.
Metwolf
Metwolf 2017. 09. 11. 23:39
Előzmény: #1906  evazeller
#1908
Nem kivezetve lesz, felszámolva, mint a Visonka. Mókás a csődegyezségi ajánlat, ha előrelátó vagy a csődegyezségi tárgyalásig eladod ami van.
evazeller
evazeller 2017. 09. 11. 23:38
Előzmény: #1905  Metwolf
#1907
30-tól 33-ig tudtál venni az elmúlt 3 hétben tényleg ennyire megérte? / :))))/
evazeller
evazeller 2017. 09. 11. 23:36
Előzmény: #1903  Metwolf
#1906
Set-em már nincs, mind a 8K-t eladtam 46-on és 52-n, amit 30-tól lefelé vettem 26-ig az elmúlt két hétben 9-es estmédiám még van, és 12-es abban kívánhatsz sok szerencsét olyan lesz, mint a nutex nem lesz kivezetve, erre majd őrjöngés lesz kb 25-ig benne:) majd csak figyeld:)
Metwolf
Metwolf 2017. 09. 11. 23:35
Előzmény: #1902  evazeller
#1905
Köszönöm az aggódást, de felesleges. Eddig megérte Futurt venni, pusztán jókor kellett, ennyi a titok, pont mint a többiben.
Hathor
Hathor 2017. 09. 11. 23:32
Előzmény: #1901  Metwolf
#1904
Taktika. Ez jott le kisbufiknek.
Metwolf
Metwolf 2017. 09. 11. 23:32
Előzmény: #1899  evazeller
#1903
Mindkettő túl kockázatos nekem, de neked jó forgolódást benne. Remélem megmenekülnek és nem járnak úgy mint a Visonka. A Set talán jobb helyzetben van, bár a névváltozáson kívül semmi újat nem látok. Tevékenységet nem tudok hozzá kötni, mit csinálnak. Est meg a csődegyezségi tárgyaláson eldől, ha bukik akkor novemberben felszámolás.
evazeller
evazeller 2017. 09. 11. 23:30
Előzmény: #1897  Metwolf
#1902
vegyétek 33-on a futurt, aztán ha nyakonborítanak a tulajok 40-en, akkor mennyire érte meg? :) nem először csinálják már ezt szóval kicsiben játszani nem szeretsz sok egészséget kívánok 50-100K-s vételhez a futurban:) csak majd tudj kijönni belőle:)
Metwolf
Metwolf 2017. 09. 11. 23:27
Előzmény: #1898  Hathor
#1901
Napi nyerő beszámoló. Minden nap van, de nem baj, jó ha valakinek jó napja volt. Persze mindennek megvan a saját fóruma. Legutóbb kétszer egymás után adta a nagytulaj a papírt, az tényleg nem volt szép, de az nem azt jelenti, hogy az egészet el fogja szórni a piacra. Persze jobb lett volna ha azt a pár milla forrást nem így szerzik be, elég amatőr dolog volt olyan csúnyán leborítani az árfolyamot.

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek