Topiknyitó: Törölt felhasználó 2017. 10. 18. 12:01

Frankfurti certifikátok  

Azt keresem, hogy a frankfurti certifikátpiachoz melyik brókercég/szolgáltató biztosít hozzáférést (a kbc-n kívül)???
A kbc-t az ismert okok miatt semmiképp sem használom tovább, ezért keresek másik szolgáltatót.
Gyorskeresésem eredményeképp magyar brókercéget nem találtam, amelyik hozzáférne a frankfurti certifikátpiachoz... Ha mégis van ilyen/tudnátok ilyet, kérlek jelezzétek.
Német (vagy más országbeli )brókercéghez - amely hozzáfér a frankfurti certifikátokhoz - milyen feltételekkel lehet regisztrálni??
Kell német/helyi lakcím, vagy elég a magyar?
(A frankfurti certifikátpiac az, amelyiken kereskedek, megszoktam ott akarok továbbra is kereskedni. Épp ezért, ha kell kiutazom Németo.-ba, Ausztriába  a számlanyitáshoz, csak találjak már egy megbízható szolgáltatót.)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2017. 11. 02. 23:16
Előzmény: #18  vagfoldi
#20
kösz a segítséget. A helyzet az, hogy rövidtávra szoktam certifikáttal kereskedni, és a piac alakulásának megfelelően több pozíciót nyitok.. Ez azt jelenti, hogy instrumentumokként 4-5 certi kell, főleg ha le is kell fedezni az ügyletet a piaci mozgás miatt(magyarán ha kilépek pl. longból mert esik, a short certi már készen kell álljon...)
Márpedig elég sok részvényt/határidős terméket,  indexet figyelek..
Tőled nem várhatom el ennyi certifikát felvételét -  hacsak nem a kbc-nek dolgozol :))
Törölt felhasználó 2017. 11. 02. 11:41
Törölt hozzászólás
#19
vagfoldi
vagfoldi 2017. 10. 30. 20:22
Előzmény: #15  Törölt felhasználó
#18
Írd meg milyen certik kellenek megpróbálom felvenni wkn-t és  isn-t is ad meg.
vagfoldi
vagfoldi 2017. 10. 30. 12:52
Előzmény: #16  vagfoldi
#17
http://zertifikat.finanzen.net/knockouts/Auf-DAX-Performance/DT3F22
Most vette fel 2 perce tehát minden müködik.
vagfoldi
vagfoldi 2017. 10. 30. 11:57
Előzmény: #15  Törölt felhasználó
#16
Nem értem saját magam vettem fel már tavaly is idén is egészen a Firefoxos dologig. Pár napja saját kezüleg is megy. 
Törölt felhasználó 2017. 10. 30. 08:52
Előzmény: #13  vagfoldi
#15
"az "aktiválom a kereskedéshez most" link nem aktív! 1,5 éve én egy certifikátnál sem láttam aktívnak, így nem tudtam 1 certifikátot sem felvenni sajátkezűleg 1,5 éve..."
Törölt felhasználó 2017. 10. 30. 08:50
Előzmény: #13  vagfoldi
#14
nem figyelsz vagy nem olvastad el a hozzászólásom...
AKTIVÁLNI NEM LEHET AZ AKTIVÁCIÓS LINKKEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mert NEM működik AZ AKTIVÁLÁS, semmilyen böngésző alatt, kipróbáltam!
NEM a kereséssel van a gond, HANEM AZ AKTIVÁLÁSSAL. Ha meg nem aktiválod NEM tudsz vele kereskedni......................................................................................................................
A kereső firefoxal - ahogy azt írtam korábban - az működik.
(Különben a boerse-stuttgarton KERESNI lehet a certifikátokra, minden FRANKFURTI certifikát adata megvan. Nem kereskedni kell, hanem keresni ezen az oldalon.)
Tehát az AKTIVÁLÁS AZ, AMIT NEM LEHET  a kbc webbrókerében............
vagfoldi
vagfoldi 2017. 10. 30. 00:35
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#13
NOS 
1,FIREFOXAL BELÉPNI A WEBBRÓKER-BA CERTIT CSAK OTT LEHET FELVENNI 
2,ÁRFOLYAMOK ,CERTIFIKÁTOK MENÜ
3,ISN V WKN(RÖVIDEBB) SZÁMOT KERESŐBE BEÍRNI DE ELŐTTE VÁLASZD KI A TERMÉK CSOPORTOT
DISZKONT CERTIFIKÁTOK= DISCOUNT ZERTIFIKATE
BÓNUSZ CERTIK =CAPPED BONUS ZERTI
INDEX CERT=INDEX TRACKER ZERTIK
OPCIÓS KÖTVÉNY=AKTIEN ANLEIHEN
WARRANT= OPTIONSSCHEIN(OS)
TURBO WARRANT= KNOCK OUT ZERTIK(KO)
4,MIUTÁN MEG VAN AKTIVÁLOD
5,VISSZA KEDVENCEK MENÜ ,KEDVENCEK KERESŐBE BEÍRÓD HA MEGJELENIK AKKOR HOZZÁ ADOD,
6, SOSE STUTTGARTBAN KERES MERT FRANKFURTBAN KERESKEDSZ A FRANKFURT FLOORPARKETT ZERTIKET CSAK ÜGYFÉL SZOLGÁLAT TUDJA FELVENNI DE A KÖTÉS DIJA 10€ V TÖBB
NEM MINDEN WARRANTOTT VAGY ZERTIT TUDSZ FELVENNI SAJNOS DE MINDDEL TUDSZ KERESKEDNI HA FELVESZIK
Törölt felhasználó 2017. 10. 29. 12:23
Előzmény: #11  vagfoldi
#12
A certifikátkeresőjük az valóban megy Firefoxal, csak felvenni nem lehet vele... Úgy meg minek. Engem a certifelvétel érdekel, megkeresni megkeresem a boerse-stuttgarton is ha kell.
Lehet félreértjük egymást, ezért leírom részletesen, hogy próbálom:
a wbbrokerben az Árfolyamok/certifikátok menüben ki lehet keresni a certifikátokat, viszont az "aktiválom a kereskedéshez most" link nem aktív! 1,5 éve én egy certifikátnál sem láttam aktívnak, így nem tudtam 1 certifikátot sem felvenni 1,5 éve...
MÁS módon/úton is fel lehet venni sajátkezüleg a certifikátot?
vagfoldi
vagfoldi 2017. 10. 27. 20:54
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#11
Ügyfélszám nélkül vissza dobják de Firefoxal működik a dolog ma kipróbáltam. 
Törölt felhasználó 2017. 10. 27. 18:17
Előzmény: #7  kiegyezo
#10
hmm... Mintha nem ugyanarról a brókercégről beszélnénk....
Én nem részvényt, hanem certifikátot akartam felvetetni velük, elküldtem az info-s mail címükre az ISIN számát a certifikátoknak 1 hete, de nem vették fel.... Pedig mind premium kategóriás, likvid certi.
Na akkor hétvégén kikeresem a maileket, felteszem a képernyőképeket a keptarhelyre, majd küldöm a linket...
vagfoldi
vagfoldi 2017. 10. 27. 15:33
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#9
1-2 nap alatt felveszik a Zertiket nekem 10db  EuroBund kellet és másnapra felvették
vagfoldi
vagfoldi 2017. 10. 27. 15:31
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#8
Amíg működött én vettem fel utána meg email a KBC-nek és ők vették fel.Tegnap nagy kegyesen közölték hogy  a Certi kereső Firefoxal működik.De bizonyos Zertiket Optionscheint képtelenség felvenni  pl:Faktor Tracker Zertifikat
Reverse Bonus ezt csak az ügyfél szolgálat tudja
kiegyezo 2017. 10. 27. 14:57
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#7
Annyira fura ... en is a kbc-nel vagyok, vagy 10 eve, soha nem voltak rossz tapasztalataim. Mondjuk, a telefonra valoban nem szoktak ugrani (evente egy hivasom lehet talan)
En az ev elejen kertem felvenni par reszvenyt a listara, emailben, ahogy te is, egy nap alatt megoldottak.
Ettol fuggetlenul, a hiba az o keszulekukben lehet, ha itt ennyi elegedetlen ugyfel tuik fel.
Törölt felhasználó 2017. 10. 27. 14:32
Előzmény: #5  vagfoldi
#6
A certifikátokat hogy veteted fel a kbc-vel?
Mert saját kezűleg ugye nem lehet, több mint 1 éve..
(Én mailben küldtem nekik ISIN alapján, de nem vették fel 1 hét alatt sem, telefonon hívtam, de még azt sem veszik fel.  Mondjuk "csak" 15 percet vártam.. :()
Kellene 1 szolgáltató ahol lehet frankfurti certifikátokkal kereskedni.....................
Kár, hogy a Randomnál nem lehet... Hallod, Ferenc ??:)
vagfoldi
vagfoldi 2017. 10. 26. 15:44
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#5
Finanzen az onavista kereskedést kínálja csak osztrák v német lakcímet fogad el.Vicces hogy a Musterdepot funkciója jobb mint a KBC fizetős Webbrókeré.Kereskedéskor nyitva van mind 2 oldal és a Finanzen alapján köttök mert annyira szar a KBC.
Törölt felhasználó 2017. 10. 26. 14:42
Előzmény: #3  vagfoldi
#4
Engem is érdekelne hogy HOL(???) TUDNÉK kereskedni frankfurti certifikátokkal.
Ahogy én látom a banknemzetiség nem feltétlenül mérvadó: pl. az ersténél nem lehet frankfurti certifikáttal kereskedni, ettől még a commerzbankot én még megkérdem, hátha...
A finanzen kereskedési platformot nem ad, csak infót, ha jól tudom?!
(Én a boerse-stuttgart.de oldalt használtam eddig certifikát választásra.)
Ha valaki tud konkrét céget(kbc-n kívül természetesen) ahol lehet kereskedni frankfurti certifikátokkal, kérem ossza meg az infót.
vagfoldi
vagfoldi 2017. 10. 20. 08:21
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
Régebben kellett osztrák vagy német lakcím. Ezért választottam a KBCt. Keresőjük katasztrófa lett.Lehet hoy itthon a Commerzbanknál vagy más német osztrák banknál már esetleg tudnnál kerekedni. Évek óta ezt az oldalt haszálom.Keresője profi és Real van minden termékre ingyenesen. Vontobel ,DB,Commerz,SG,Ing,Bnp,Dz, KO Zerti OS termékek likvidek mindig van árjegyzés 9 től 20 ig.
http://www.finanzen.net/index/DAX
Törölt felhasználó 2017. 10. 18. 12:05
#2
Azt keresem, hogy a frankfurti certifikátpiachoz melyik brókercég/szolgáltató biztosít hozzáférést (a kbc-n kívül)???
A kbc-t az ismert okok miatt semmiképp sem használom tovább, ezért keresek másik szolgáltatót.
Gyorskeresésem eredményeképp magyar brókercéget nem találtam, amelyik hozzáférne a frankfurti certifikátpiachoz... Ha mégis van ilyen/tudnátok ilyet, kérlek jelezzétek.
Német (vagy más országbeli )brókercéghez - amely hozzáfér a frankfurti certifikátokhoz - milyen feltételekkel lehet regisztrálni??
Kell német/helyi lakcím, vagy elég a magyar?
(A frankfurti certifikátpiac az, amelyiken kereskedek, megszoktam ott akarok továbbra is kereskedni. Épp ezért, ha kell kiutazom Németo.-ba, Ausztriába  a számlanyitáshoz, csak találjak már egy megbízható szolgáltatót.)

Topik gazda

TapaiK
2 2 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek