Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 07. 18. 08:40

Forex és sokminden más is  

na megszüntettem a kirekesztő topicot itt a másik ..



ez csak egy biztonsági topic , ami arra szolgál hogy ne érje szó a ház elejét ha a kerekedők a kereskedés közben mellet más is eszükbe jut - nyugodtan megírhatják.



mindent az éppen kialakultért a spontenaitásért , és nem a merev szabályok szerintiekért .. /abból úgy is van annyi de annyi az életünkben és a kereskedésben is



az ember nemcsak gyúr, hanem levegőt is vesz lazít is ..



"akkor jutsz el a csúcsra , ha azt könnyedén is teszed "



szóval senki ellen nem létesült ez a cucc .. ezt leszögezem, és elnézést kérek mike-tól az előbbi megszüntetett topicnak a címéért .



átjárható nyugodtan az egyikből a másikba


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 08. 26. 08:56
Előzmény: #3474  Törölt felhasználó
#3480
Szuuuuupeeeeer! Még1 pasi! :)

Alig várom a Nőnapot... mennyi csokit fogok tőletek kapni.... aztaaaaaa :))

Isten hozott!
link
Törölt felhasználó 2011. 08. 26. 08:56
Előzmény: #3478  forest_30
#3479
sziasztok

Mi újs, van pozi?
Én tegnap megszívtam a lefelét, de ez a felfelé 4354-től szépen hozott. Kérdés ezena 4450-55-ön át tud-e menni?
forest_30 2011. 08. 26. 08:41
Előzmény: #3477  Törölt felhasználó
#3478
sziasztok

vagy ezt
link
Törölt felhasználó 2011. 08. 26. 08:38
Előzmény: #3474  Törölt felhasználó
#3477
Szia!

Ezen kövesd:
link

Ugyanakkor a szolgáltatód is leadja a híreket (pl MT4-en), de legjobban a CHART-on látod.. Semmi sem reagál hamarabb mint az..
Ha egyáltalán számítanak a hírek ;)
Törölt felhasználó 2011. 08. 26. 08:33
Előzmény: #3474  Törölt felhasználó
#3476
Isten hozott!

Pl erre gondoltál link
Elvileg a kereskedési platformon is megjeleníti a híreket, de ezt úgysem tudod kivédeni. Szerintem elég, ha az adatok közlésekor ill. az ügyeletes dumálók idejében vagy "résen". Az meg itt megtalálod: link
persze ez csak egy vélemény
sok sikert, sok pénzt!
Törölt felhasználó 2011. 08. 26. 08:23
Előzmény: #3473  Törölt felhasználó
#3475
jogos...én is kíváncsian várom...és igen szerintem is szinte mindenki elköveti ezt a hibát, reménykedik az utolsó utáni pillanatig...sokakat -sokunkat csak a szerencse mentett meg, hogy mégis csak fordult az árfolyam (persze, nem szerencse), de már teljesen kiszolgáltatott helyzetben. Érdemes olvasni.

már nem vagy piros, A budai pókerversenyen csak sorflössöd (straight flush) volt? :))
Törölt felhasználó 2011. 08. 26. 08:23
#3474
Sziasztok fórumozók!

Részemről nem vagyok teljesen zöldfülű, ami a tőzsde világát illeti, a pf aktív fórumozója voltam jó pár évvel ezelőtt (2005-2007, hát igen az sem ma volt:), de ki kellett vennem a tőkémet mert szükségem volt rá anno. Most azonban újra kezdtem nagy lendülettel, és ez alkalommal úgy döntöttem forexezni fogok, mert a DT az én világom. Május óta demoszámlán játszadoztam, és két hete kezdtem el élesben. Nagyon tetszik, hogy végre van forgalom és TA alapon lehet kereskedni (ellenben a totál manipulatív BUX-al), azonban hamar rá kellett jönnöm, hogy a forexet csak akkor élem túl, ha a TA mellé van némi funda is, kvázi, szükségem volna egy olyan oldalra ahol tényleg real time közlik azokat a híreket, amikre pillanatok alatt reagál a piac. A portflio, az index még a bloomberg és reuters is alkalmatlan erre, mert ezek mindig csak fél-egy óra után közlik, hogy "ja hát igen, ezért és ezért mozdult nagyot a piac". Hát köszi ezzel nem vagyok kisegítve, és eddig a nagyobb bukók is emiatt voltak, amikor a TA ellenére pánikszerűen megindul a piac, én meg nem találok semmi hírt, hogy most ez miért, és jóesetben csak lemaradok a nagy mozgásról, rosszabb esetben meg beragadok ellenkező irányban.
Kérlek ajánljatok néhány oldalt, amiket ti szoktatok nézni, mert nekem még nem sikerült.
Cserébe én is beszállok aktív fórumozóként, és bővítem a fiúk táborát, hogy molntanak még nehezebb dolga legyen :)
Előre is köszi a tippeket!
Üdv,
A profit legyen veletek! :)
Törölt felhasználó 2011. 08. 26. 08:06
Előzmény: #3468  ambrika
#3473
elolvastam .. tanulságos , de az egyetlen ez az ember aki őszintén le is írta hogy miképpen vesztette el a zsét /ellenben a többivel akik csak nyernek és azt aztán barom módon.

tehát nem kéne sztem annyira fikázni .. el is mentettem és kiváncsian várom a folytatást, mivel mondom: őszinte , és az is nagyon sok itt a forexen

ezek a hibák majd mindenkinél előfordultak kisebbe és nagyobba is befordultak már ebbe a delikvensek ../ ha tagadja akkor magát is becsapja ami még szarabb ügy

ez a " itt kell venni - itt kell eladni , ide a stoppot ide a tp-t" nevű baromságok unalmasak és nem is igazak , ráadásul ezek többnyire 20 forintos cuccok.

ez a fószer nagyban akar , és ez az erénye ..viszont aki nagyot akar , az nagyobbat is bukik .. de ha így tanulja, akkor minél jobban finomítja a "játékát" annál tutibb lesz a valódi nagy kaszára is ...

nem egyszerű cucc átváltani a napi 20 dodoról 200-ra sem.. /az megint egy teljesen más világ , és ami egyszer berögzült , attól válunk majd meg a legnehezebben ..

azt írta az utsó soraiban , hogy következőben 350 dodoból feltornászta magát/amit majd leír ide . Kíváncsi vagyok hogyan és mennyire , mert ez sem lesz sokaknak "hétköznapi" cucc .



Törölt felhasználó 2011. 08. 25. 23:49
Előzmény: #3471  Törölt felhasználó
#3472
:)))) Bocs annyira alpari volt eszemben de az ALPARI AZ JÓ!!!!! AZ Ava forexet akartam írni az egy trágya csaló cég semmi esetre ne tegyetek oda be pénzt
Törölt felhasználó 2011. 08. 25. 23:46
#3471
Sziasztok!

Ha valaki emlékszik tavasszal csatlakoztam mint kezdő és sajna alpari market maker forexen buktam is 800$-t

Július óta csak robotokkal kereskedem és már visszajött a bukó. Ezt csak annak írom aki elvan keseredve, hogy ha még van benne egy kis bátorság nem feladás esetleg megpróbálhatja ezt.

Plusz infó nem tudom volt e téma a rebate? (visszatérítés)
Aki nem ismeri annak röviden - Ha nyitsz egy új Forex számlát ezen az oldalon keresztül (amit ide nem írhatok le a reklám miatt) akkor a kereskedéseid után kapsz vissza pénzt. mindegy, hogy buksz vagy nyersz, ha termelsz lotokat jön a $ :)

Én már látom a saját szememmel ezért merem ajánlani. Teljesen változó ki mennyit termel de havi kb. 50$-tól csillagos ég :) Pl. egy 500$-ros számlával akár 200-300$ elérhető de 30-40$ minimum! És már 1$ is valami, ha "semmi" munkára kapjuk nem ?

Remélem senkit sem zavartam ezzel az infóval hiszen ez akár közérdekű is lehet és remélem mindenkinek bejön egyszer amit eltervezett!

akinek kell segítség az ide írhat

krippakarnold@freemail.hu
Törölt felhasználó 2011. 08. 25. 21:56
Előzmény: #3469  forest_30
#3470
Persze. Ennyi pasival már nem bírok amennyien a napokban lettek. De nem baj, szépen viszik a dolgokat napközben, csinálják csak:)

Holnap előtt lehet, hogy már jobb is.
forest_30 2011. 08. 25. 21:52
Előzmény: #3467  Törölt felhasználó
#3469
na igen, csak szigorúan :)
nem sok csak nézgelődök
nincs ihlet
ambrika 2011. 08. 25. 21:41
Előzmény: #3466  Törölt felhasználó
#3468
Ez a fazon 2011.05.06-án pénteken azt írta, hogy :...szolgáljon tanulságul mindenki számára, mindig minden megtörténhet a piacon!...". Ha ilyen okosságokat tud ez a fószer, akkor hogyan csinálhat ekkora baromságokat sorozatban, ráadásul példának állítja a kereskedési módszerét. Komolytalan az egész, sajnálom azt, aki ez alapján akar kereskedni. Bemutatta, hogyan nem szabad a piacra belépni, ott csapkodni.
Törölt felhasználó 2011. 08. 25. 21:31
Előzmény: #3465  forest_30
#3467
Szia forest! :)

Valami akció ma, tőzsde ügyileg?:)
Törölt felhasználó 2011. 08. 25. 20:52
#3466
üdv, nem tudom, hogy figyelemmel kísértétek ezt a blogot? link Tanulságos végig olvasni. Én nem kommentálnám, de ha elolvassátok, és aki ismeri a kereskedési filozófiámat, az sejtheti a véleményemet is. Az más kérdés, hogy az a cél (fogadás), amit az illető kitűzött maga elé, az egy konzervatív stratégiával (MM-el) nem valósítható meg.
forest_30 2011. 08. 25. 20:47
Előzmény: #3464  myrath
#3465
üdv mindenki !
myrath 2011. 08. 25. 20:18
Előzmény: #3463  Törölt felhasználó
#3464
Nálunk a "médiaszoba" klímás csak. Ott üldögélünk, borozgatunk, beszélgetünk. :)
Törölt felhasználó 2011. 08. 25. 20:03
Előzmény: #3462  myrath
#3463
Mindenki eltünt?

Pancsikoltok ebben a melegben?
myrath 2011. 08. 25. 17:26
Előzmény: #3460  Törölt felhasználó
#3462
Vettem eurusd-t 1.4360-on.
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2011. 08. 25. 17:24
Előzmény: #3398  Moony
#3461
Igen, lehet hasonló.

Topik gazda

szoda
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek