Topiknyitó: kata311 2011. 06. 21. 09:15

ESTMÉDIA.HU  

íme az új topik

és kellő komolyságot az uraktól

(hi-hi..............:)))))))
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kfredd 2011. 07. 25. 14:47
Előzmény: #3757  oldrider
#3760
Miért is?
watson
watson 2011. 07. 25. 14:43
Előzmény: #3752  Törölt felhasználó
#3759
Kösz a nyugodt hangvételű hozzászólásod!
Ha észre vetted, se veled, se az ezrezéseddel, se más 1 forintozásával nem foglalkoztam.
Sőt azt se mondtam hogy 301 lesz, csupán hogy ez a limit és várható...
Egyébként ha érdekel én 1 forintra sem tartom, függetlenül attól hogy jókat lehet vele szórakozni.

Remélem te is tisztában vagy azzal hogy az anno beapportált üzletrészeket jócskán felhúzva tették be (azaz hamisak az apportértékelések), ezáltal ami papíron van ('Badwill' és társai) az jórészt kamu. Ez az eladott cuccokból le is jött már, bár ki tdja hogy ott meg nem fordítva értékelték fel ill. le és úgy szedtek ki dohányt még a cégből. Nyilván azt is látod ha már azt írtad hogy nem szereted BCS-t, hogy eljátszotta határidőn a cég pénzét, és az is látszik, hogy a Szigetben sem lett meg a többségi részesedés.

A csend egyébként nem feltétlen az érdektelenségtől van, csak nem mindenki ér rá egész nap.

A tüntetés se azért foglalkoztatott, mert hű de nagy poén, és nem is azért mert az jó vagy rossz a szigetnek vagy az 'econak', hanem a szimplán a törvények leszarását rühellem. Nem tetszik ha pénzért (sziget területfoglalás ára) vagy hatalmi fölényből (polgármester, rendőrfőnök, politikus...) áthághatja a törvényeket, egyenlőbbnek tekinti magát másoknál. Ezt más témákban is le szoktam írni ami egyeseknek persze nem biztos hogy tetszik.
Igen rossz világ elé néznénk ha a homik vonulhatnak az Andrássy úton betegségüket reklámozva, a szigeten tüntetőket meg egy későbbi területfoglalással el lehetne zavarni. Ilyen alapon legközelebb területfoglalásit kérek az Oktogonra a villamosnak a homi tüntetés bejelentése után. ;)
baly2u2000 2011. 07. 25. 14:27
Előzmény: #3757  oldrider
#3758

Nyiss egy shortot, aztán vagy bejön vagy nem. :)
oldrider 2011. 07. 25. 14:19
Előzmény: #3739  Törölt felhasználó
#3757
Úgy látszik, megy a lecsóba!
marslako2
marslako2 2011. 07. 25. 13:23
Előzmény: #3754  Törölt felhasználó
#3756
rvnyed is van vagy csak ide jársz szórakozni?
Törölt felhasználó 2011. 07. 25. 13:20
Előzmény: #3754  Törölt felhasználó
#3755
Magamba néztem és nem ezreztem. Akkor te miért állítottad ezt gunytól csepegve a hozzászólásaidban? Erre kellene először válaszolni, (az egész mizériát ezzel kezdted/kezdtétek 450-ezővel) de tényleg nincs vége. Volt olyan nap, hogy hozzád sem szóltam, akkor is egész nap "ezresezőztél". (az is furcsa, hogy a valódi ezresező (nem marsi) azóta néma csendben)Ígérem, ha válaszolsz, ha nem, akkor is befejezem. Nem reagálok többet a témára, mindenki alkotott magában véleményt, tudja ki hol miért ferdített, vagy nem.
Törölt felhasználó 2011. 07. 25. 13:11
Előzmény: #3753  Törölt felhasználó
#3754
kfredd bocsánatot kérek tőled és mindenkitől, de erre reagálnom kell.

Én nem állok le??? Te kötsz bele mindig mindenkibe, aki olyat szól, ami nem egyezik a véleményeddel. Másokat előszeretettel kritizálsz, skatulyázol be ilyen-olyan csoportba.
Mondatokba hazug módon belemagyarázol olyanokat, amik meg sem történetek, mint a Jobbik jóslatod, hogy ha hatalomra kerülnének, kiírtanának mindenkit.
Amikor fordul a kocka és te vagy a célpont, akkor már persze nem tetszik a műsor és szót emelsz ellene??? Nem érzed, hogy ez így nincs rendben és kilóg a lóláb? Ember! Nézz már magadba!
Törölt felhasználó 2011. 07. 25. 13:00
Előzmény: #3744  Törölt felhasználó
#3753
Az a baj jobbos, hogy nem állsz le. A kritikát mindig (!) átgondolom (tényleg). De te azt állítottad, hogy ezreztem. Ezt te is tudod, hogy nem igaz, de nem álltál le. Te mit tettél volna a helyemben. A fórum véleménye szerint annyiban kellett volna hagynom. Na, szerintem ez nagy baj ebben az országban (és már teljesen Off-olom a topikot, amit restellek)hogy a többség inkább visszavonul, te pedig addig nyomod a hazug dolgot, mire az tudatosul az emberekben. Ezt te minek neveznéd?
Összességében csalódtam a topikban is.

...és most magamba nézek, legalább lesz egy jó napom.
Törölt felhasználó 2011. 07. 25. 12:55
Előzmény: #3743  watson
#3752
"301 :D látom ez fáj neked valójában..."

Tényleg nincs vége, mindig van valami új hangulatkeltéses baromságod. Most ez. Miért fájna? Jellemző rád ez a 301-es hozzászólás, nem lett annyi. Én a részvényekkel kereskedem, de nem terelgetem szöveggel (illetve nem próbálom), mint te. BCS-t kifejezetten nem szeretem (valótlan állításai voltak, ez oldalfüggetlen és sokaknak sok kárt okozott).

Ez az egész vita abból indult ki, hogy születet olyan valótlanságot állító hozzászólás, hogy ezreztem. Nem ezreztem, ezért nem hagytam annyiban. (engem is zavart az idióta ezrezés; jellemző az emberi butaságra, ha lefelé megy, akkor 100-50-1 forint, ha felfelé, akkor sincs határ) Szerinted mit kellett volna tennem? Aztán egyre többen jó viccnek találtátok és szétbarmoltátok a topikot ezzel a tüntetéssel és egyáltalán nem meglepően azok, akik ezt jó dolognak találták. Aztán az is kiderült, hogy miért...és megint nem ért meglepetés. Nem volt olyan fixaideáim, hogy ezekkel az emberekkel lehet értelmesen kommunikálni és ez így is lett.

Magamba néztem. Többeknek itt ez nem sikerül.

..az is megdöbbentő, hogy a valótlan ezrezéssel együtt falkában támadtok, pedig ez pont egy bizonyos (egyelőre "kisebb")csoportra jellemző. ...a fórumon (ahogy kosami olyan korrekten megjegyezte, hogy valóban nem ezreztem)többen tudjátok ezt, gyakorlatilag mindenki, de néma csend volt a témában. Ez pedig jellemző (egyelőre) a magyar többségi társadalomra. Nagyon érdekes dolog volt gem hsz-e is, akinek nem tiszte igazságot tenni. Azt valóban nem!
kfredd 2011. 07. 25. 12:48
Előzmény: #3749  Törölt felhasználó
#3751
Megelőlegezve a bizalmat, köszönöm a többiek nevében is...
Törölt felhasználó 2011. 07. 25. 12:28
Előzmény: #3748  Törölt felhasználó
#3750
a szokásos szöveg
Törölt felhasználó 2011. 07. 25. 12:15
Előzmény: #3746  kfredd
#3749
Rendben, én ezennel befejeztem.
Törölt felhasználó 2011. 07. 25. 12:14
Előzmény: #3747  cyb6
#3748
Nem zsidóztam, de ha már itt tartunk, vannak zsidó ismerőseim, rendes emberek, tűzbe tenném értük a kezemet.
cyb6
cyb6 2011. 07. 25. 12:07
Előzmény: #3745  Törölt felhasználó
#3747
gondolom most már jobb egy zsidóztál egy jókorát:DDD (száni)
kfredd 2011. 07. 25. 12:07
Előzmény: #3745  Törölt felhasználó
#3746
Ti tényleg nem tiszteltek senkit???????? Többen is megkértek benneteket, hogy ne itt rugózzatok ezen és tiszteljétek a többi topik olvasót. Legyetek már másokra is tekintettel!!!
Törölt felhasználó 2011. 07. 25. 11:46
Előzmény: #3725  Törölt felhasználó
#3745
Szerinted ennek mi köze van Vonáékhoz? Semmi.
Nem kellene bedőlni állandóan a nevesincs liberális, zsidó hátterű jogvédő szervezetek jajveszékelésének. Pláne, ha a saját médiáikkal támogatják meg.
Érvek nincsenek itt sem, csak mondanak valamit, amire nincs bizonyíték, helyette összemossák egy, a múltban régen történt eseménnyel.
Törölt felhasználó 2011. 07. 25. 11:41
Előzmény: #3743  watson
#3744
Luigi gyerek nem bírja a személyét ért kritikát, de másokat előszeretettel kritizál, skatulyáz be ilyen-olyan csoportba.

watson
watson 2011. 07. 25. 11:17
Előzmény: #3742  Törölt felhasználó
#3743
Luigi, nézz már magadba ember!!!
minősítged az hozzászólókat meg a hozzászólásokat aztán te beszélsz???

Elhiszem hogy néha fáj az igazság, de ezt nem máshogy is levezethetnéd!

301 :D látom ez fáj neked valójában...
Törölt felhasználó 2011. 07. 25. 10:04
Előzmény: #3738  watson
#3742
Ez érdekes a te szádból is. Menj tüntetni, abban látod a poént! Ez teljesen szánalmas (lehet ezt is mínuszolni) szerintem egy tüntetésnek is meg van a saját helye és egy 18 éve ugyanott tartott rendezvénynek is. A vármegyések egyértelműen belerondító szándékkal tették, amit tettek és te engem diktátorozol. Teljesen fordítva ülsz a lovon.
Szeretném, ha nem minősítenél engem, mivel évek óta látom a bicskanyitogató írásaid és mégsem szóltam így hozzád, pedig kialakult véleményem van rólad.
Ez a ma reggeli 301-es írásod is illeszkedik ebbe a képbe.
Ezt a szavak sorrendjét kifejtenéd? Valamibe belezavarodtál szerintem, nem érted a hsz-eimet, ezért ítélkezel, rosszul. ez kicsit butus dolog és ez bizony a környezetedben veszélyessé is válhat.
Törölt felhasználó 2011. 07. 25. 10:00
Előzmény: #3739  Törölt felhasználó
#3741
Sziget: nem fogják ingyen beengedni a tüntetőket
Óbuda polgármestere is felemelte a szavát a Sziget helyszínére szervezett tüntetés ellen. Gerendás szerint a rendőrség feladata rendet tenni.2011.07.24.
Megdöbbentőnek és elfogadhatatlannak nevezte Bús Balázs óbudai polgármester az MTI-hez csütörtökön eljuttatott közleményében, hogy bárki a gyülekezési jogra hivatkozva megzavarja bármelyik kulturális rendezvényen vagy fesztiválon a fiatalok szórakozását.

Kiváncsi leszek mi lesz a vége.Szerintem nem engedik be őket.Reggel megpróbálták beönteni.Üres volt a könyv.A vevők jönnek,de még csak nagyon olcsóért akarnak venni.336ft(33,6ft)

Topik gazda

kata311
kata311
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek