Topiknyitó: kata311 2011. 06. 21. 09:15

ESTMÉDIA.HU  

íme az új topik

és kellő komolyságot az uraktól

(hi-hi..............:)))))))
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
marslako2
marslako2 2013. 01. 13. 12:34
Előzmény: #24219  evanani
#24220
Bla bla bla unatkozó sáska,

én azért vagyok itt mert rv vagyok, te mért vagy itt? mit akarsz? mi ez a süketelés? nekem ha szeretett kell szólok a nejemnek és megkapom, te mit akarsz itt? nem kapsz szeretetet,

nem érdekkel a hozzád hasonlók világa, én azért vettem ezt a rv mert tudom hogy jó lesz, te miben hiszel? a veszekedésben? vagy mi a célod? térjél már észhez,

ne néz senkit hüjének mert itt tőled okosabb emberek vannak, na hess goj.
evanani
evanani 2013. 01. 13. 12:08
Előzmény: #24218  marslako2
#24219
minden szavad hazugság,soha nem mondtam ilyeneket.te egy végkimerülésig lejáratott ember vagy,sztem mikor ütöd a klaviatúrán a betűket,már azok se hisznek neked,nemhogy itt a fórumon az értelmes emberek.még jó,hogy nem te döntöd el,hogy itt legyek.
marslako2
marslako2 2013. 01. 13. 11:56
Előzmény: #24217  evanani
#24218
Ne hazudozzál itt te felbőszült nőstény, mit ordibálsz velem? már sokszor irtad itt hogy olcsóban akarsz venni, be vagy ragadva a fosóba és itt akarod osztani az észt inkább foglalkozz a beragadt papiroddal,

és főleg szállj le rólam,

én már akkor rv voltam itt amikor te még azt sem tudtad hogy mi az a tőzsde,

van neked biztosan olyan rokonod akivel beszélhetsz igy kisanyám de nem velem,

takarodj innen.
evanani
evanani 2013. 01. 13. 11:46
Előzmény: #24214  marslako2
#24217
te elmebajnok troll.ez pont rád jellemző,hisz ti bőszítitek fel a süketelő beírásaitokkal a fórumot,én csak kommentelem a zagyvaságaitokat.már többször leírtam,én is rendelkezem eme szarkupac cég papírjaival,de picit reálisabban látom a helyzetet mint ti.amúgy tök mindegy ki mit ír,nem ez fogja az árfolyamot mozgatni,de ezt ti is tudjátok.ja,jobban tennétek,ha nyanyaával beülnétek egy templomba,és imádkoznátok,hogy a "kedvenc" papírotok ne süllyedjen el a pöcegödör legalján...de ezen sztem már az se segítene,de egy próbát megér.
marslako2
marslako2 2013. 01. 13. 11:39
Előzmény: #24215  oldrider
#24216
hamarosan kilövés okostojás, mint erőlködsz itt? hiába beszél itt össze vissza nem megy 20 alá, innen csak feljebb megy,

CÉLÁR:500Ft.
oldrider 2013. 01. 12. 23:09
Előzmény: #24213  marslako2
#24215
Ém nem adattam el senkivel, de aki eladta, annak kell gratulálnod és nem annak, aki megtartotta, ugyanis aki eladta, az most jóval olcsóbban vásárolhatná vissza. Ez tény. Amit meg te hadoválsz a brutál emelkedésről, az illúzió. (Gondolom a tény és az illúzió közötti különbséget érzékeled a tőkeszámládon keresztül, tehát nem kell különösebben ragoznom.)
marslako2
marslako2 2013. 01. 12. 21:30
Előzmény: #24210  evanani
#24214
Mért foglalkozol velünk? mi részvényesek vagyunk te meg nem, nehogy már te mond meg nekünk hogy mi a jó rv vagy rossz rv mi vagy te jós vagy?

vagy csak trol vagy?

A virtigli magyar troll 18-25 év közötti vidéki férfi, aki azért kommentel, hogy felbőszítsen másokat. Puzsér Róbert IQ-teszthez kötné a hozzászólás lehetőségét. Jelentés a trollbarlangból.
marslako2
marslako2 2013. 01. 12. 21:15
Előzmény: #24212  marslako2
#24213
Kedves rodeki nem vagyunk sokan most ebben a rv mert az ilyen stoki félék meg ordrier szinte az összes kicsivel eladatta a rv,

mellesleg stoki,sly klón ordrier meg medve klón,

szóval itt az alján dobatták a rv és mivel a cég ebben az évben ami most jön már nyereséges lesz ezért az várható hogy az ára megy fel kitudja hol áll meg,

minden esetre azt már a dobatók is látják hogy aki idáig nem adta az már nem is fogja,

azt gondolom hogy a rengeteg minusz jel amit kapunk az is mutatja hogy sokan eladták és lejjebb várják, gondolván hogy majd beszállnak,

gratulálok azoknak akik nem adták nem hagyták magukat átverni remélem lesznek szebb napok is,

a magam részéről további vásárlást tervezek mert gondolom hogy megvolt az alja,
marslako2
marslako2 2013. 01. 12. 21:13
Előzmény: #24211  marslako2
#24212
Kedves rodeki nem vagyunk sokan most ebben a rv mert az ilyen stoki félék meg rodeki szinte az összes kicsivel eladatta a rv,

mellesleg stoki,sly klón ordrier meg medve klón,

szóval itt az alján dobatták a rv és mivel a cég ebben az évben ami most jön már nyereséges lesz ezért az várható hogy az ára megy fel kitudja hol áll meg,

minden esetre azt már a dobatók is látják hogy aki idáig nem adta az már nem is fogja,

azt gondolom hogy a rengeteg minusz jel amit kapunk az is mutatja hogy sokan eladták és lejjebb várják, gondolván hogy majd beszállnak,

gratulálok azoknak akik nem adták nem hagyták magukat átverni remélem lesznek szebb napok is,

a magam részéről további vásárlást tervezek mert gondolom hogy megvolt az alja,
marslako2
marslako2 2013. 01. 12. 21:01
Előzmény: #24196  oldrider
#24211
hamarosan kilövés okostojás, mint erőlködsz itt? hiába beszél itt össze vissza nem megy 20 alá, innen csak feljebb megy,

CÉLÁR:500Ft.
evanani
evanani 2013. 01. 12. 16:16
Előzmény: #24209  oldrider
#24210
sziasztok.nem tudom miért foglalkozol a fatális képtelenségekkel,amiket írogatnak.mindenki tudja,hogy nemhogy a fele,de még egy "A" betű sem lesz igaz abból amiket írnak.már nem tudom,hogy ki nyerné a merjünk nagyobbat hazudni c.vetélkedőt,nyanya vagy marslako2 fórumtársak?
oldrider 2013. 01. 12. 15:05
Előzmény: törölt hozzászólás
#24209
Mondani, meg írogatni lehet bármit és a tőzsdén bármi meg is történhet. Mégsem erre alapozva szoktak kereskedni a befektetők. Láthatod, hogy nem veszik az olyan cég részvényét, amely cégnek a vezetői eljátszották a bizalmat. Veszteséget veszteségre halmoztak, adósságaikat nem vagy csak manipuláció és kényszerített egyezkedés útján tudják rendezni. Attól, hogy nem megy csődbe - mert mindíg kitalálnak olyan trükköt, hogy tovább nyújtsák a rétest - még nem fog a 20 Ft-os ár tízszerezni. Szerinted a befektetési alapok hülyék? Ők nem akarnak pénzt keresni? Szemben velük NyAnYa meg a jÓsNőJe viszont biztosan tudják, hogy az Est felől nagyon nagy jelentősségű és jó hír jön, ami a részvény árát magasba repíti. Egyetlen racionális ok jelenleg nem ismert, amely alátámasztana jelentősebb emelkedést. Az ilyen dologba esetleg az hisz, aki marha nagy bukóban ül. Aki kesben ül, az most nem vesz magyar részvényt, de ha mégis, akkor sem a BÉT szemetjeiben gondolkodik. Láthatod, hogy a Phyl, Humet, Visonka, Keg stb. sem emelkednek hosszú hónapok óta semmit, pedig azok is a valahai áruk törtrészén forognak. Stagnálnak vagy inkább morzsolódnak, pedig azokban a topikokban is vannak nyanyaféle féleszű szerencsétlenek, akik hasonló dumákat löknek. Érdekes módon a viszonylag normális cégek papírjaitól nem vártok emelkedést, de a legsz@rabbak tíz-húszszorozásában biztosak vagytok. A tolvajcégek már nem tudnak újabb befektetőket bepalizni. De te csak nyugodtan hidjed el amiket NyAnYa írogat és ha még van kidobni való pénzed, akkor vegyél 19 Ft-ért Estet. Persze ilyen alapon lottót is vehetsz, hisz ott is előfordulhat, hogy megtízszerezed a pénzed. A szerencsejátékokban sincsen kevesebb esélyed a nyerésre, mint az Est részvénnyel.
rodeki 2013. 01. 12. 12:24
Törölt hozzászólás
#24208
Törölt felhasználó 2013. 01. 12. 11:07
Előzmény: #24206  Törölt felhasználó
#24207
háNYanyaHÚNVAGYOLteEHEMongyámávalÁmithe.
Törölt felhasználó 2013. 01. 12. 09:43
Előzmény: #24201  evanyanya2
#24206
Hát ha a jósnőnél tudtál ezzel a részvénnyel fizetni, akkor neked igen sok lehet, valamint ez a jósnő is a csőd felé halad.
Törölt felhasználó 2013. 01. 11. 21:36
Előzmény: #24202  Törölt felhasználó
#24205
Ha válaszolhatnék a kérdezett helyett!
Ezt dúdolnám :
" 220 felett
észre sem veszed
és elhagyod a valóságot!
220 felett
átértékeled
magadban a világot! "
( a Phylaxiások régi nagy slágere ez,ha valaki netán emlékszik ! )
Törölt felhasználó 2013. 01. 11. 21:25
Előzmény: #24201  evanyanya2
#24204
nem érzed úgy, h túl sok energiát fektetsz ebbe a műparaszt stílusba? ez beszédben lehet, h jól hangzik, de leírva, hidd el, gyenge!
Törölt felhasználó 2013. 01. 11. 21:14
Előzmény: #24202  Törölt felhasználó
#24203
lapozz vissza, könnyen kiderül. amúgy az estmédia honlapján ki van írva a nagy büdös igazság: Részvényárfolyam

. . 0, : 0 Ft

:DDDDDDDDDDDD
Törölt felhasználó 2013. 01. 11. 21:07
Előzmény: #24201  evanyanya2
#24202
nyanya te menyin vagy beragadva?
evanyanya2
evanyanya2 2013. 01. 11. 20:35
Előzmény: #24200  oldrider
#24201
Szerintemmeg nem igy LESZ ÍN GONDOKODOK ÍS EZEK jutNAK eszembeAMIKET irok MEG a BONYAINÉ JOSNÖNÉ VÓTAM ASZTMONTA eben az ÉVBEN HElyre gyüvök péZILEG

Topik gazda

kata311
kata311
4 5 4

aktív fórumozók