Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 01. 31. 10:08

ERSTE NetBroker  

Tud valaki valamit erről miért nem megy?

A telefont nem veszik fel!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 02. 01. 13:29
Előzmény: #29  Törölt felhasználó
#41
sztanitc,

persze, hogy van lehetőség, ha emlékszel volt olyan brókercég, hogy K&H Equitis.... egy időben egész komoly híre lett :-)

Most az anyabank, a KBC nevén fut a brókercégük, online cucc-ban gyengén álltak, a stratégiájuk viszont éppen a lakossági ügyfélkör bővítése, ezért vették meg az Equitas-t.
Törölt felhasználó 2007. 02. 01. 13:38
Előzmény: #41  Törölt felhasználó
#42
kkkk!

Köszönöm a felvilágosítást, nagyon hasznos volt! Azt olvastam kábé egy hónapja, hogy az Equitast megvette a KBC, de a rövidítésen túl nem jutottam:) Akkor megnyugodtam, hogy a hírben említették, a rendszer országossá válik. Nem is izgatott annyira, mert akkor még nem voltak ennyire napi rendszerességű problémák az Erste-vel.
rostano 2007. 02. 01. 14:38
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#43
Én az Erste-ben dolgozom, ha van valami konkrét prolbéma írjátok le, szorgalmazni fogom a megoldást!

Törölt felhasználó 2007. 02. 01. 14:56
Előzmény: #21  Törölt felhasználó
#44
""Ezt tudja valaki mit jelent:
"A teljesülés után nem lenne pozitív a monitoring érték, ezért a tranzakcio nem jön létre!" "" - uez van nekem is

most hivtam őket, asszonták 10 perc mulva hivnak
Törölt felhasználó 2007. 02. 01. 15:00
Előzmény: #43  rostano
#45
Hi

Kedves rostano kérdésem a következő: minap elküdte a Netbroki az áfonya igazolást ami gyakorlatilag egy összesített tranzakciós lista. Ez most vicc, vagy komoly? Az én fogalmaim szerint az adóigazolás tartalmazná mondjuk az össz nyereségemet az elmúlt évre és esetleg a brokidíjakat összesítve. Ebből a listából most akkor bogarásszam ki hogy mit vettem, mennyiért, mikor adtam le mennyiért? 2007-ben??? Gáz megírni egy összesítő rutint? Nooormális??
U.I.
Kérlek ne vedd magadra de padlót fogtam tőle, jómagam nem vagyok egy nagy buxer és nem volt csak kb 60-70 kötésem. Mi van azokkal akik nagyban nyomják?

Előre is köszi
speki 2007. 02. 01. 15:08
Előzmény: #45  Törölt felhasználó
#46
Kedves Rostano!

Rendszeresen 10 perc után kilök a rendszer,állandóan újra be kell jelentkezni, 9 elött nem adhatok be limites megbízást, sok a rendszerhiba,hibaüzenet....
Az összesítőt én is tegnap kaptam, több száz tételt bogarásszak ki? A Raiffeisen olyat küldött,amiben nyereség és veszteség is összasítve van, az Erste nem tudná megoldani? Nagyon sok lesz az ügyfélpanasz...én is tervezem,hogy elhagyom őket...köszi a segítséget előre is...
Tibi azaz speki /exbrokerboy/
Törölt felhasználó 2007. 02. 01. 15:12
Előzmény: #44  Törölt felhasználó
#47
asszem letelt a 10 perc......
Törölt felhasználó 2007. 02. 01. 15:14
Előzmény: #46  speki
#48
Nem akarom szidni az ERST-ét, de tényleg egy rakás szar. Az is ahogy a kisbefeketetőt semmibe veszik, a rendszerük, a kimutatásuk az egy tragédia. Arról nem is beszélve, hogy tavaly valami adatátviteli hiba miatt minuszóltak 600e-t a plusz 300e helyett.
Amikor felháborodtam jeleztem majdnem elküldtek a sunyiba utána meg jöttek a kifogásokkal, hogy jaj bocsi tényleg de javítják. Mi van ha nem nézem meg egy hétig? Én elhagytam őket hanyatt homlok menekűlve 3 hónap után.
Törölt felhasználó 2007. 02. 01. 15:14
Előzmény: #43  rostano
#49
rostano,

ezt értsük úgy, hogy itt szóljunk Neked, mert az hatékonyabb, és ne a céget hívjuk? erstebroker@erstebroker.hu elfelejtve?
Törölt felhasználó 2007. 02. 01. 15:15
Előzmény: #43  rostano
#50
Szervusz Rostano!

Köszönöm a felajánlásodat! Kitalálok valami kommunikációs felületet (megírt hibaüzenethez egy linket csatolok esetleg), ami alapján a pontos hibajelenséget meg tudom fogalmazni képernyőmentésekkel, folyamatleírással. Én szeretném, hogy a problémák megoldódjanak, és ezt nyilván csak pontos hibaüzenetek visszajelzésével együtt lehet véghez vinni.
Törölt felhasználó 2007. 02. 01. 15:27
Előzmény: #50  Törölt felhasználó
#51
Hi

Nektek működik most a Pro? engem nem enged belépni
Törölt felhasználó 2007. 02. 01. 15:27
Előzmény: #47  Törölt felhasználó
#52
asszem sok sok 10 perc letelt már, de
megoldottam magam,
vicc de netbrokerpro-ból ki, sima netbroker be, uaz a megbízás elküld, és láss csodát, megbízás telejesítve,
akkor kérdem én minek is a nagy netbroker PRO hajcihő?????

merre is mehetek??? Tud ajánlani vki egy biztosabb, GYORSABB szolgáltatót??? (mert a lassúsága a halálom, a c64esemen gyorsabban töltött a pitstop2 magnóról :))))
Törölt felhasználó 2007. 02. 01. 15:28
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#53
Nálam a grafikonok 12.45-nél állnak!!!!
Törölt felhasználó 2007. 02. 01. 15:45
Előzmény: #52  Törölt felhasználó
#54
tygyny,

azért majd írd be légyszi, ha felhívtak...egyébként én ezen romon kívül az IEB ebroker-ről rendelkezem gyakorlati tapasztalatokkal, az mejdnem mindenben jobb. Néhány dolog megjelenítése kevésbé egyértelmű, de összességében jobb. Ott online tudsz befektetésu hitelt felvenni, sokkal-sokkal jobb feltételekkel. Egy nagy baja van szerintem, nevezetesen az, hogy nincs tranzakciós kód. Van felhasználónév, jelszó, aztán ennyi. Mindig azonnal bejutsz, csak így talán könnyebb lerabolni a számlát. Ezért kell több...:-)
Törölt felhasználó 2007. 02. 01. 16:03
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#55
Szerintem az,h 10 percenként kidobál,az egy biztonsági dolog akar lenni...akkor csinálja,ha közben nem nyúlsz hozzá!
Nekem is van IEB is,azzal az abaj,h megfagy,mint a róka télen és mire észbekap az ember,már késő...Az órákat szoktam figyelni a könyv,a grafikon fölött.
Az engem is zavar,h nincs sms kód,de mintha lenne vmi hasonló biztonsági lehetőség....
Törölt felhasználó 2007. 02. 01. 16:12
Előzmény: #55  Törölt felhasználó
#56
Erdetileg valami biztonsági dolog akar lenni, de - ha jól emlékszem - 30 percnyi inaktivitás után kéne kidobnia. Velem volt olyan, - alább már írtam - hogy decemberben egy héten kersztül minden áldott nap jelentkezett ez a probléma, de nem ám 10 perc után, hanem másodpercekkel a bejelentkezés után, a megbízás megadása közben! Újra és újra, négyszer-ötször egymás után.
Törölt felhasználó 2007. 02. 01. 16:20
Előzmény: #25  Tibrincs
#57
Üdv!

Utánanéztem a quaestor díjainak, így fair. Jelentősen csökkentek az áraik 2006-12-18 óta. Az árakat <a href="
Törölt felhasználó 2007. 02. 01. 16:38
Előzmény: #57  Törölt felhasználó
#58
sztanitc,

köszi a kutatómunkát, szerintem azért a kisebb játékosoknak, mint amilyen én is volnék, az 2.500 Ft-os minimális jutalék drágának számít. Hiába 0,25% esetleg a jutalék, ha minimum a 2.500. 1.000.000-nál kisebb megbízás esetén így mindenképpen 2.500-at kellene fizetned. Én, ha elszánom magam, nem erre cserélem az erstés kupit.
Törölt felhasználó 2007. 02. 01. 17:08
Előzmény: #56  Törölt felhasználó
#59
Én teljesen 5 percre emlékeztem mindíg és úgy szoktam csinálni,h pár percenként másik gombra kattintok,h nyisson ki másik ablakot...és már nem is tétlen a dolog.
Mondjuk én a javát az IEB-sen bonyolítom,azon van reálom is,úgyh általában,ha be vagyok lépve a netbrokiba,le van téve a tálcára.Néha megnyitom,átkapcsolok a megbizásokról a számlaegyenlegekre,aztán vissza...:-)))))
Törölt felhasználó 2007. 02. 01. 17:09
Előzmény: #59  Törölt felhasználó
#60
Öregesen...:-))))

Topik gazda

nagyonkezdo
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek