Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
sztanil 2021. 06. 21. 08:25
Előzmény: #1379  Törölt felhasználó
#1380

Megint képes voltál leírni háromszor hogy Gyurcsány, mintha téged darabra fizetnének. Sorost meg teljesen elfelejtetted? Ő sem indul a választáson, úgyhogy őt is egyfolytában emlegetned kéne. Vagy erre a hétre csak Gyrucsány-kvótát kaptál a főnitől?
Addig is orbán-orbán-orbán.
Ja és Tiborcz-adó!
Törölt felhasználó 2021. 06. 21. 00:17
Előzmény: #1378  sztanil
#1379
Ha nyerne az ellenzéki összefogás és Karácsony lenne a miniszterelnök,akkor Karácsony fogja majd megmondani,hogy mi legyen ? Ténylegesen hány képviselő lenne Karácsony oldalán akinek beleszólása lenne,és mennyi Gyurcsány oldalán ?Ugye nem gondolod komolyan,hogy Karácsony ténylegesen labdába tudna rúgni Gyurcsány mellett,persze még nem voltak meg az előválasztások de az már most kezd kirajzolódni,hogy a DK és igy értelemszerűen Gyurcsány megkerülhetetlen lesz a fő döntések terén ,amire nemet mond abból nem is lesz semmi.
sztanil 2021. 06. 20. 23:49
Előzmény: #1376  Törölt felhasználó
#1378
Mivel te állandóan Gyurcsányt emlegeted, miközben ő nem is indul a miniszterelnökségért, szerintem nyugodtan kijelenthetjük, hogy Gyurcsány-fóbiád van. Ha majd Orbán sem indul, szerintem badsector1 is megígéri, hogy nem fog többet orbánozni. Felvetnéd a javaslatomat a főninek? Köszi!
peter_s 2021. 06. 20. 23:49
Előzmény: #1376  Törölt felhasználó
#1377
"Én azt írtam pár perce,hogy Orbán és Gyurcsány között nincsen különbség,egyik sem alkalmas vezetőnek"
.
Na, ezzel van itt a probléma. A fenti mondatot Magyarországon kb. 3,5 - 4 millió ember nem akarja hallani mert kötődnek valamelyik táborhoz, ezért folyton betámadnak. Ha ezt egy kommentmezőben leírod, az Orbán és a Gyurcsány fanatikus állatok, turbóellenzékiek és kormánypártiak, a politikai osztály által legyártott kétbites söpredék szét fog szedni és elhordanak mindenféle fideszbérencnek, sorosbérencnek, ballibsinek, gyurcsánysimogatónak, fasisztának, homofóbnak, nácinak stb., besorolnak az ellenséges szekértáborba. A két tábor nagykoalícióban, mint a hiénák, úgy vetik rá magukat az ilyen véleményt megfogalmazó emberekre. Ez itt még viszonylag kulturált formában zajlik, moderátori felügyelettel, de egy facebookon már nem, ott ömlik a szar rendesen. Amúgy én is így gondolom: Gyurcsány és Orbán takarodjon a büdös francba a sleppjével együtt, most azonnal, ez lenne a 0. lépés. A centrista ideológia áll hozzám a legközelebb, mégis megkapom a fideszes, ballibsi, szélsőjobbos bélyeget állandóan mert a sok agymosott idióta képtelen megérteni, hogy van élet ezen a két korrupt szarkeverőn kívül is, és nem csak jobboldal és baloldal létezik. A kommentfalakon tomboló söpredék döntő többsége Orbán vagy Gyurcsány szektás.
Törölt felhasználó 2021. 06. 20. 23:20
Előzmény: #1375  badsector1
#1376
Még egyszer sem sikerült szidnod Gyurcsányt, egyedül Orbánt,még egyszer sem mondtál Orbánnal kapcsolatban semmi jót sem,tehát egyértelmű,hogy szereted Gyurcsányt és Orbán fóbiád van.Én azt írtam pár perce,hogy Orbán és Gyurcsány között nincsen különbség,egyik sem alkalmas vezetőnek,vagyis nem szelektálok mint te.Mégis azt állítod, hogy én jobban kedvelem Orbánt mint Gyurcsányt :))
Talán kivehetnéd a fejedet a homokból ne,hogy bekapjon az oroszlán :))
badsector1
badsector1 2021. 06. 20. 22:42
Előzmény: #1374  Törölt felhasználó
#1375
nem kell elismerned, hogy az igaz az igaz, a strucc is feledtetni tudja a kellemetlen igazságot pár másodpercig ha jön az oroszlán.
  
teljesen érthető, hogy gyurcsány fóbiáskét orbán fóbiázol.
o1g-ben a sok rossz mellet látsz jót is? ez érdekes.
gyurcsány esetében mi pergett le rólam? vagy csak alaptalanul vádaskodsz?
Törölt felhasználó 2021. 06. 20. 22:28
Előzmény: #1373  badsector1
#1374
Miért ismerném el ha nem igaz,csak azért mert te azt hiszed,hogy igaz ?
Orbán és Gyurcsány egy alomból való,mondjuk az feltűnt, hogy az ellenzékiek és te is Gyurcsányt csípitek míg Orbán fóbiátok van és csak a rosszat látjátok mindenben ami Orbánnal kapcsolatos, míg Gyurcsány esetében valahogy lepereg rólatok minden ami arról szól,hogy miért gáz Gyurcsány.Mondjuk ez nem meglepő,hisz szerinted Vadai egy csaj míg mifelénk néninek mondanák,de ha belezúgtál akkor bocs :)
badsector1
badsector1 2021. 06. 20. 22:20
Előzmény: #1372  Törölt felhasználó
#1373
nem számítottam rá, hogy elismered, hogy o1g gyurcsánynál is rosszabb, de ettől még igaz, még lölönek is az eü-ből és az oktatásból szorítottak ki költségvetési pénzt, hogy örülj a gazdagodásának.
Törölt felhasználó 2021. 06. 20. 22:11
Előzmény: #1371  badsector1
#1372
Gondolod te,de ettől még nem lesz igazad :)))
badsector1
badsector1 2021. 06. 20. 21:57
Előzmény: #1370  Törölt felhasználó
#1371
szerinted pont olyan szar az eü mint gyurcsány alatt, ami nem igaz, de ezt betudom az o1g szeretetednek és a gyurcsány fóbiádnak, és akkor eljutottál oda, hogy stadionokra akkor szabad elcseszni közpénzt, ha ennél sokkal fontosabb közszolgáltatások jól működnek.
  
amúgy gyurcsány elkezdte rendbe rakni az eü-t, de o1g annyira kártékony, hogy még ellenzékből is képes volt elkaszálni, saját politikai érdekéből.
Törölt felhasználó 2021. 06. 20. 21:43
Előzmény: #1369  badsector1
#1370
Szerinted szarabb a mostani egészségügy mint amilyen Gyurcsány idejében volt szerintem pedig pont olyan szar,illetve annyival előrébb vagyunk,hogy Orbánék  elkezdték a béreket rendezni,Gyurcsánynak ez nem jutott eszébe,mondjuk Orbánék sem kapkodták el.
badsector1
badsector1 2021. 06. 20. 21:08
Előzmény: #1365  Törölt felhasználó
#1369
" Ország jelenlegi állapotáért nem csak a Fidesz hanem az összes valaha hatalmon volt párt felelős,"
  
Nincs igazad, 12 éve van hatalmon o1g, de neki nem az az egészségügy rendberakása volt fontos, hanem stadiont építeni a kert végébe. Na ezért szarabb az egészségügy most, a gyurcsányi állapotokhoz képest is.
Törölt felhasználó 2021. 06. 20. 20:15
Előzmény: #1366  sztanil
#1368
Ez igaz, de az egészségügy reformjához teljes parlamenti egyetértés kellene,azt pedig nem tudja egy kormány sem,hogy hány évig lesz hatalmon,mindenesetre én is úgy látom ,hogy nagy lehetőségeket vesztegettünk el.
Törölt felhasználó 2021. 06. 20. 20:09
#1367
Egyébként ha az ellenzéki koalíció nyerne a következő választáson akkor szinte 100 %,hogy nem lesz semmilyen érdemi egészségügyi reform,mert kizárt,hogy megreformálnák az egészségügy rendszerét,hogy azt hatékonyabban lehessen használni,ha Orbánnak egyedüli döntőként nehezére esett akkor képzeljük el amikor 4-5 különböző vélemény és terv van és persze ott lesznek Orbánék akik tuti,hogy ellenezni fognak mindent még azt is amit egyébként ha nyernek akkor meg csinálnák.A nyugati színvonalú egészségügyhöz nyugati szerkezetű egészségügy kell és nyugati bérek az egészségügyben akkor talán vissza jönnének azok akik elmentek külföldre.A szerkezet átalakítás kb 10 - év alatt meglenne,nem nehéz kitalálni,hogy miért nem forszírozta egyik kormány sem amelyik 4 max 8 évben gondolkozik .
sztanil 2021. 06. 20. 20:00
Előzmény: #1365  Törölt felhasználó
#1366
Az elmúlt 11 évben a kormánynak soha nem látott hatalma (2/3) volt, miközben az országba soha nem látott mennyiségű EU-s pénz folyt be. Ebből a kettőből hatalmas (pozitív) változásokat lehetett volna elérni, de nem ez történt.
Törölt felhasználó 2021. 06. 20. 19:54
Előzmény: #1363  badsector1
#1365
Nem értem miért nyomatod rendszeresen ezt a demagóg dumát,mint ha nem tudnád,hogy az Ország jelenlegi állapotáért nem csak a Fidesz hanem az összes valaha hatalmon volt párt felelős, Gyurcsánynak is volt lehetősége rendbe rakni az egészségügyet,miért nem tette,miért ellenzékben veszi csak észre,hogy szar az egészségügyi rendszerünk amikor hatalmon volt akkor ugyan ilyen szar volt,vagy abban a pár évben olyan részeg volt,hogy nem tűnt  fel neki az egészségügy katasztrofális helyzete?Egyébként általában mindegyik kormány megpróbálta rendbe tenni az egészségügyet,Gyurcsány és Orbán is,de az ellenzéki támadások miatt végül nem lettek lényegi döntések,habár most Orbánék azért elkezdték a reformokat de a választások miatt biztosan nem fogják folytatni.Addig amig az egészségügyi rendszer szerkezetébe nem nyúlnak bele nem lehet hathatósan megreformálni és hiába öntik bele a pénzt az ki fog folyni mint egy lyukas hordóból.Aki pedig azt kéri számon Orbántól,hogy miért nem olyan az egészségügyi rendszerünk mint a németeknek,osztrákoknak annak komoly értelmezési problémái vannak.
Törölt felhasználó 2021. 06. 20. 17:20
Előzmény: #1363  badsector1
#1364
Ez már annyira nem érdekes neki, mert ez a témakör nem érinti. Tudod - "Kinn is vagyok, benn is vagyok".
Ám ha Te mint itt élő, számonkéred Orbánékat, hogy mire költik a befizetett adódat, járulékaidat könnyen "hazaáruló" lehetsz.
badsector1
badsector1 2021. 06. 20. 17:03
Előzmény: #1362  Törölt felhasználó
#1363
1200 milliárdnyi közpénzt eltapsolni a kínaiak egyetemére és egy vasútvonal felújítására, miközben magyar emberek halnak meg a covid járvány miatt mert nincs elég személyzet a kórházakban, na ez a magyar nemzet ellen elkövetett hazaárulás.
Törölt felhasználó 2021. 06. 20. 15:03
Előzmény: #1361  badsector1
#1362
Igy van,az a hazaáruló aki nem nemzetben gondolkodik és a határon túli magyarok ellen uszít, ezért sem szabad,hogy hatalomra kerüljenek Gyurcsányék megint ,mert akkor a magyarság elleni tudatos támadás tovább fog folytatódni.
Ami a kínai egyetemet illeti az ha jól sejtem,Orbán keleti nyitásának a része,úgy egyébként pont annyira fontos a számára mint a soros egyetem volt,az is csak a politikai taktikájának volt a része,hogy támadta őket,egyébként kétlem,hogy ténylegesen érdekelte volna,hogy mi lesz a sorsa.Politikai propagandának viszont jó volt.A kínai egyetemmel meg a kínaiaknak akart kedveskedni,az orosz -kínai nyitása egyébként abszolút jó húzás volt részéről,kétlem ha Gyurcsány lett volna a helyében,ne ugyan ezt tette volna.Most ellenzékben persze mást mond Gyurcsány,mint ahogy Orbán is mást mondana :)))
badsector1
badsector1 2021. 06. 20. 13:52
Előzmény: #1358  Törölt felhasználó
#1361
a hazaárulókat a kínai komcsi egyetemet projektet támogatók, és az orosz kémbankot idehozók között keresd.

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek