Topiknyitó: Törölt felhasználó 2005. 02. 26. 19:20

Econettel vigyázni  

Econet árfolyam 95 alatt kilép a csatornából, jöhet az esés technikai alapon is. Vigyázzatok vele nagyon. Nekem nincs, nem is akarok. Csak szóltam.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pFModi-1fsz-bsszakrvaanyjat2 2021. 01. 29. 06:49
Törölt hozzászólás
#10
Törölt felhasználó 2005. 02. 28. 08:41
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#9
Z.G.!
A chartnak ennél a részvénynél szinte semmi jelentősége.Bármikor benne van legalább 110,akár 30 perc múlva,akár holnap,vagy egy hét múlva...ez a szép benne.(És szinte mindegy,h honnan rajtol)
A részvények,amiket 120-on jegyeztek már a tőzsdén vannak,kb.1 hete.
Akik 60-on,70-en vettek már rég eladták mikor 130 felett volt,szerintem miattuk csúszott vissza anno 100 közelébe.BUX-on nagyoknak nem valószínű,h veszesége lesz(sokkal inkább a kicsiknek)Mert Pl.Felvásárolták 4-5-6 ezren az OTP-t,még egy akár 20%-os korrekció esetén is "vígan" mosolyognak.
Törölt felhasználó 2005. 02. 28. 07:58
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#8
szerintem most nem a chartot kell nézni, hanem a forgalmat és csücsülni a popsin
Törölt felhasználó 2005. 02. 28. 05:34
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#7
Nekem egyébként teljesen mindegy, csak jószándékból szóltam, hogy 96 alatt eladáson van az Econet a chart szerint.
Annyi köze a buxhoz hogy az elkerülhetetlen bux korrekció /esés/ miatt a BUX és sztárpapír veszteséget a kicsik eladásával kompenzálják. Sok nagy 60on, 70en vett Econetet, bőven nyerőben van. Ez minden tőzsdén így van.
A közelgő rossz hír, meg nemsokára tőzsdén az új részvények.
Ha van nektek akkor legyen nektek igazatok nekem mindegy, de a 96 az kritikus szint volt és elesett forgalommal.
Törölt felhasználó 2005. 02. 27. 21:01
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#6
Egyettértek!
Mi a fenének tartanák 95-ön! A Buxhoz szerintem meg semmi köze! Nekem van belőle egy kevés, s szerintem nemsokára meghúzzák! Ha esetleg meg nem, veszek még majd hozzá!
Akkor kell venni papírt, ha már nagyon temetik, nézzünk csak a bluekra!
Törölt felhasználó 2005. 02. 27. 20:26
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#5
Z.G.!
Elhiheted:A tűzhöz közeli emberek nem kispályások az Econál,ha "szinten akarnák" tartani már 130 felett lenne(és akkor még keveset is mondtam)...
Most(+hó napok óta) valamiért jó nekik ez a 100 alatti adok-veszek.
A BUX közelgő korrekciója és az Eco árfolyama között nem látok összefüggést.(DE a BUX és az Eco között sem)Most mondom: 90 tájékén,alatt nem fogjuk mostanában látni.Bár felőlem mehetne akár 80-ig is,legalább jól bevásárolhatnék,de ennek jelenleg semmi realitását nem látom.
Törölt felhasználó 2005. 02. 27. 19:12
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#4
Fogarasi: én inkább úgy fogalmaznák, hogy az Econetnél pár ember (közel a tűzhöz) próbálja szinten tartani az árfolyamot úgyahogy. Ezért maradhatott még mindig 100 körül. Ha a BUX korrekciózni fog nemsokára óhatatlanul, akkor majd kiderül hogy mennyit is ér az Econet részvény.
Indulhat a letörés, irány a 90ft.
Törölt felhasználó 2005. 02. 26. 22:48
#3
90-92 között be, 99-100 ki. az eco egy kiszámitható papir ezt a tiz forintos liftezést már többször eljátszotta, szerintem most is ez jön. egyébként a 150-es célárat én is illuzionak tartom (néhány hónapja - azt hiszem pont itt a portfolion megjelent cikkben - az ügyv. reálisnak itélte meg az aktulális árfolyamot, ami akkor százegykét forint volt, ha jól emléxem) Egyébként nekem nincs ecom, de ha kilencvenkettő alá esik veszek.
Törölt felhasználó 2005. 02. 26. 19:50
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
Az Econetnél pár ember mozgatja igazán a piacot,mióta van ez a relatíve nagy forgalama 95-nél mindig megállt az öntögetés,ennél szerintem nem adják lejjebb,tudják,h 93-94-en már gáz lehet,90 alatt meg teljesen elfogynának a vevők.(Az lenne,mint ami nem is olyan régen volt,h 91-en nem lehetne már vevőt találni rá,mert senki sem merne beszállni)Előbb-utób b talán megindul!(Felfelé!)N ekem 150-160-as illúzióim nincsenek,de az tuti,h ez a 100 alatti ár,szivatás.

Topik gazda

Z. G.
3 2 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek