Topiknyitó: user01 2019. 12. 11. 18:16

DMKER - DM-KER Nyrt.  

Új cég készül a tőzsdére:
https://bet.hu/newkibdata/128334758/DMKER_InfoDok_jovahagyas.pdf

https://trendfm.hu/musor?musor=7870&adas=31611
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Fugefalevel 2021. 11. 19. 10:07
Előzmény: #1318  Fugefalevel
#1320
4ignél ugyanez volt. Aztán egy szép napon vettek 4millió részvényt a régi 4000es árfolyamon piacin!
Akkor kezdték el szórni az Opust. Abból vették a 4iget. Az Opust most is adják. Talán azért,hogy abból megtudják venni a DMkert? Ingyen van nekik az Opus eladásból bejött pénz. És tudjuk ingyen semmi se drága.
Jacob 2021. 11. 19. 10:07
Előzmény: #1317  Fugefalevel
#1319
Én szerintem most akkor sem drága a részvény, van működés, ami fejlődik.
A kis részvények pillanatok alatt tudnak -10 %-ot és/vagy + 10%-ot ugrani.
Könnyen be lehet önteni, de fel is lehet hozni. Nyilván ezt mi kisbüfik nem tudjuk csinálni.
Egyenlőre tartom továbbra is.
Fugefalevel 2021. 11. 19. 10:03
Előzmény: #1317  Fugefalevel
#1318
Bocsánat 100ftn 3millió. Szerinted ki tesz be 300 milliót konkrétum nélkül, piaci ár felett.
Fugefalevel 2021. 11. 19. 10:02
Előzmény: #1316  Csakegyolvaso
#1317
Nem visszautasították. A közlemény azt írja,hogy elfogadták. Ezért nem lett nyilvános kibocsátás. Már tavaly akarták csak jött Mészáros. Azért tartják lent azárát, hogy a kötelező vételi ami 180naposon kell adni itt legyen valahol 60ft körül. Nyáron volt egy OTCs eladás 3 millió db 60ftn. Az is Mészároshoz ment. Az volt a foglaló.
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 11. 19. 09:56
Előzmény: #1312  Fugefalevel
#1316
"Ami kell neki megszerzi." mikor is volt olyan amikor ML adott egy ajanlatot es visszautasitottak? xD Asszem soha de most pontosan ez tortent nem fogadtak el az egyik feltetelet ami arra ad kovetkeztetni hogy megse akarja megvasarolni ML a ceget mert en meg ilyet nem lattam hogy ML adott egy ajanlatot es visszautasitottak ugyhogy igen tovabb folynak a targyalasok de furcsa hogy a parna ala tett penzbol megtudna venni ezt a ceget ML de megis mar lassan 1 eve huzodik a dolog.Szoval a mostani kozlemenyuk nem bizalomgerjeszto igen ez volt az egyszeru dolog leirni hogy folynak a targyalasok. xD Koszonjuk mondjuk ha ezt azonnal leirjak az oktoberi hatarido utan akkor meg el is hinnem nekik.Igy egyelore ez egy idohuzasos dolognak tunik nekem.Persze ez csak az en velemenyem de ha ML meg akarna venni mar reg megtortent volna a titasz es a tigaz huzodott kb ennyire el de azert a cegek kozott van egy "hanygafasznyi" kulonbseg.
Jacob 2021. 11. 18. 18:03
Előzmény: #1311  gassly65
#1315
3-4-5 ezt már más is mondta. 1-1-1 ről másnap annyi lett. Nem én adtam. Nem vagyok klón.
Fugefalevel 2021. 11. 18. 16:01
Előzmény: #1313  Vicus2000
#1314
Nálad nem Wallis mester
Vicus2000 2021. 11. 18. 16:00
Előzmény: #1312  Fugefalevel
#1313
De naiv vagy ! 
Fugefalevel 2021. 11. 18. 15:57
#1312
Ennyit arról, hogy Mészárossal megszakadtak a tárgyalások. Ami kell neki megszerzi. Ez 60 alá öntés ,pánikkwltés nem nagyon jött. Köszönöm aki öntött. Jöhet még
gassly65 2021. 11. 18. 15:52
#1311
11.09-én regisztráltál. klónként. mert már 3-4-5 a minősítésed, 9 nap alatt. másnak ehhez 4-5 év kell. hiába, ez gyorsan ment.
Jacob 2021. 11. 18. 15:50
Előzmény: #1308  _Macika_
#1310
Ha van eszük akkor érdemes, mert általában részvényesek vannak ott, akik megosszák a gondolataikat.
Jacob 2021. 11. 18. 15:48
Előzmény: #1306  Csakegyolvaso
#1309
Szia!
Csak a tisztán látás kedvéért, hogy kb nyár végén jöttem a tőzsdére egy kis tőkével. Kis tapasztalattal.
Akkor még csak olvasgattam, elemezgettem, nézegettem a jelenlegi felhozatalt, árfolyamokat.
Utána jártam néhány dolognak. Visszamenőleg elolvastam a cégek nyilatkozatait, stb.
Kb 2 hónapja 55-56 körül vettem azt hiszem, úgy gondoltam, hogy emelkedni fog, és a 70-es körüli körben el is adtam, mert úgy gondoltam tovább nem mehet.
Most lement, vissza is vásároltam 3x annyi mennyiséget és jelenleg itt tartunk.
11.09-én regisztráltam, mert már úgy éreztem, hogy hozzá kell szólnom a témákhoz, elmondani az én saját véleményemet a dolgokról.
Eddig jónéhány hozzászólásomnál, nem csak ezen a topicon, kiérezhető, az a véleményem, hogy vigyázni kell az irreális emelkedésekkel, és hogy én mi alapján választok céget, aminek a részvényéből vásárolok és azt mennyiért teszem.
Én csak azt szeretném elmondani, hogy én hogy gondolom, milyen stratégia szerint fektetek be.
Persze ez sem garancia semmire, de azért vagyunk itt, hogy megosszuk a gondolatainkat.
_Macika_
_Macika_ 2021. 11. 18. 15:48
Előzmény: #1307  Törölt felhasználó
#1308
olvassák a topikot?
Törölt felhasználó 2021. 11. 18. 15:24
Előzmény: #1306  Csakegyolvaso
#1307
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 11. 17. 15:38
Előzmény: #1305  Jacob
#1306
Jacob mivel te nem tettel bele penzt akkor ezert te is tudtad jol de nem irtal ide semmit hagytad hogy a sok felbeszelo itt nyomassa a dumat ezek is erdekes dolgok a semmibol megjeleno arcok itt alacsony szinten megmondjak hogy veletlen bejott a meglatasom amikro kb ezt mondogatom aprilis ota amikro kiadtak az ta kozlemenyt ezzel a datummal.Legyen szerencsed innen barmi tortenhet de a tenyen nem valtoztat hogy atbaszas votl megint csak es kiahsznaltak ML hiret egy szep tomode rallyra.
Jacob 2021. 11. 17. 12:59
Előzmény: #1303  Csakegyolvaso
#1305
Szia!
Az hogy tárgyalnak a mészáros cégével nekem nem jelent automatikus emelkedést. Sőt.
Nézd Opus-t milyen pénzeket kaszálnak aztán... Vissza nem adnak semmit. Mégis veszik.
Az általad leírt dolgokat nem vitatom, sajnos a magyar tőzsde tényleg nem egy befektető barát.
Viszont az hogy most novemberben leírod, hogy te megmondtad, hogy októberig semmi, ez most lehet, hogy bejött, ha nem így lenne akkor nem írtad volna be... Te sem látsz a jövőbe. Két lehetőség közül egyiknek tuti be kellett jönni, most eltaláltad. Ha eszerint tettél bele pénzt a papírba akkor neked bejött.
Mint mondtam óvatosságból csak kis összeget raktam bele, mert még teljes biztonsággal nem látom a cég jövőjét, de némi rációt látok benne. Alacsony kockázat híve vagyok inkább.
raus 2021. 11. 17. 10:19
Előzmény: #1303  Csakegyolvaso
#1304
Egyetértek! Én ki is tettem ezt!
Ez a fidesss majd fejlesztjük a tozsdet azt senki nem nyert soha alattuk csak őmaguk!! Meg megadóztatják meg a tbsz hogy beragadj örökre!!
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 11. 17. 10:01
Előzmény: #1298  Jacob
#1303
Ez a ceg pont nagyokat hazudik xD Bejelentik 1 evvel ezelott majdnem hoyg targyalnak az meszaros cegevel ehhez kepest meg se nyikkantak csak aprilisba hogy folyi ka tarygalas es van egy szerzodes feltetel amit egyeztetnek.Mi tortent egy nagy semmi szimplan kihasznaltak a hirt arra hogy reszvenyt tudjanak eladni ennyi.Szoval a papir egyelore egy kamu es mar akkor is mondtam hogy itt nem lesz semmi oktoberig de ahogy elnezem utana se lesz semmi.Ez a Tozsde hoyg atbasszak szandekosan az embereket aztan ebbol fizetik ki a 13. havi nyugdijat masnak.
martin36
martin36 2021. 11. 16. 23:18
Előzmény: #1301  Jacob
#1302
Visszaneztem a multba.
Es ezer milliard ilyen storyt lattam,es ateltem.
Ne feledd,Magyarorszagon vagyunk,itt talan ha ketto ceg van,aki nem kufejezetten a sajat kisbefektetoi karara dolgozik.
Tul sok sok volt ez ebbol,hidd el a vegeredmeny szempontjabol teljesen mindegy h mukodik e a ceg v sem.
Itt sokkal nagyobb esellyel fog nagyot ugrani egy olyan ceg,aki egy hasznalt budipaoirt sem tudna venni,mint egy olyan aki csak szep csendesen elmukodget.
En lepek(lepnek), mert igy utolag is kiderult h 7-8 honappal tobbet allt ( allt a fraszt,drasztikusan csokkent) a tokem,mint kellett volna.
A bizakodoknak meg sok sikert,de azert h a realitas talajan is megmaradjanak,fel szemmel nem art a chartra nezni,mert az bizony vmi katasztrofa egy kiemelkedoen pozitiv kornyezetben.
Jacob 2021. 11. 16. 22:53
Előzmény: #1300  martin36
#1301
Igazad van, ez nem vitás. Én is ezért veszek részvényt, hogy több legyen mint amit beteszek.
De a 2 dolog amit felhoztál nálam az eredményen múlik, nem a nagy szavakon, a közleményekben...
Hát ha neked a fundamentális háttér rizsa egy cégnél, akkor azon nem tudok segíteni.
Csodavárás az nem az én asztalom.
Akkor lehet lottózni a következő kis papíron. Hátha bejön...
Utólag mindenki okos. Tőzsde kockázatos mindig.
Nem védem a céget, az tény, hogy nem sok mindent kommunikál.
De a bevételek, nyereség emelkednek. Tehát mégis csak dolgoznak.
De nézz a múltba kicsit. A nagy hangzatos részvények, amivel sok embert bebuktattak, most már nincsenek is... pénz meg sehol, kisbüfi leszarva.
Egyébként mindenki a maga stratégiája szerint csinálja a befektetést. Ha van neki...
Továbbá egy olyan cégről beszélünk aki 2 éve sincs a tőzsdén.
Aki gyorsan akar sokat az keveset kap, vagy kevesebbet mint ami volt, a pénzes spekikkel nem tudunk versenyezni. Ez nem az a cég amiből holnap után 10x lesz az ár szerintem.
De véleményem szerint bejön. Ha nem is holnap.
A forintozásról meg annyit, egyébként nem szokásom annyira, de ennél a papírnál is van hogy 1 nap ugrik 5 % -ot is, 2x-3x meg játssza valaki az már több mint 15 %, az is lehet egy stratégia. Ha 1 évben akár 3x kijön akkor már jó hozam lehet.

Topik gazda

user01
user01
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek