Topiknyitó: Pluto13 2019. 03. 19. 10:43

Delta Szekta  

Ezt a fórumot azért hoztam létre hogy a régi Estmédiások tudjanak beszélgetni trollmentesen.
Nem felbeszélő fórum,de sok régi tagunk visszavonult a lebeszélő trollok miatt.
Előre szólok aki trollkodik vagy siránkozik az válasszon másik topikot.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
maxrisk007 2022. 04. 01. 09:34
#65240
Tegnap eladoi oldalon 289.000 db.ma vevői oldalon 213.417 db. Fura napok ezek! 
MANOPI
MANOPI 2022. 04. 01. 09:30
Előzmény: #65236  DocJericho76
#65239
   Köszönöm  szépen az információ  , tájékoztató  kérést.                                                                                           Jó  lenne  ha ÉREZNÉK,hogy  a  jelenlegi  állapot TISZTESSÉGTELEN !!!!!!!!!                                                                 Szeretném ha a következő k.gy.-in  korrekten nézhetnénk egymás szemébe.  Én nem a mostani állapotot néztem ki a személyükből.        Hiszem,hogy nem ilyenek mint  ami most lejön  a  cégről !  
i
Sampipi2
Sampipi2 2022. 04. 01. 09:18
Előzmény: #65225  MANOPI
#65238
Ugye az se mellékes amikor az estet a kopasz bedontotte, volt "egy egyezség" miszerint a részvényesek nem pereskednek követelnek, elfogadjak azt amit, stb stb így a ceget meglehet menteni, és ő hozza majd a befektetőt.Szó se róla hozott is😂
Egy erős balos hozott egy balos csapatot,ezzel nem is lenne gond. 
De Vajon berkit is ismerte személyesen? Nem mellékes a kerdes szvsz.(a többit már tudta berki intézni) 
A két jó madár osszehozott egy harmadik húzó céget. 
Na de a legfontosabb kérdés számomra az, hogy az MNB mire engedte át a 400 millio papírt? 
Én azt feltételeztem  hogy a fél éves zaras megalapozott nyereséges lesz azt beadtak és elfogadtak. 
Na de végül csak nem volt megalapozott, full minuszos volt, mire engedte át az mnb? 
DocJericho76
DocJericho76 2022. 04. 01. 09:15
Előzmény: #65236  DocJericho76
#65237
Aki szeretne megnyugodni hogy rendben van a cég gazdálkodása az nyugodtan küldje el a befektetői kapcsolattartónk felé, ahogyan én is fogom tenni a mai napon.
DocJericho76
DocJericho76 2022. 04. 01. 09:14
#65236
Czegle János Úr részére 
Delta Technologies Nyrt Befektetői kapcsolattartója részére 
Székhelyén 
mail címe: czeglej@delta.hu  


Tisztelt Czegle Úr!   
Mint a Delta Technologies Nyrt kisbefektetője, kérem engedje meg hogy információ kéréssel éljek cégük irányába a héten közzétett konszolidált féléves jelentés kapcsán.   Mint felelős kisbefektető szeretnék megnyugodni azzal kapcsolatban, hogy a befektetett tőkém racionális üzleti tevékenységet segít a Delta Technologis Nyrt –n belül. 
Ennek keretében kérném az alábbi néhány gazdálkodáshoz kapcsolódó kérdésemre szíveskedjenek e-mail fomájában értékelhető választ adni:   
1. A Delta Technologies NYRT legutóbbi konszolidált féléves jelentésével lefedett időtartamban volt-e olyan alvállalkozója / beszállítója a cégnek , akinek adószámát a nav felfüggesztette? Ha igen akkor hány ilyen cég volt és milyen nagyságrendben (millió forintra kerekítve).   
2. A Delta Technologies NYRT legutóbbi konszolidált féléves jelentésével lefedett időtartamban és az AZT MEGELŐZŐ ÜZLETI ÉV SORÁN volt-e olyan alvállalkozója / beszállítója a cégnek (DELTA TECHNOLOGIES NYRT ÉS LEÁNYVÁLLALATAI), aki felszámolási eljárás vagy kényszertörlési eljárás alá került? Ha igen akkor hány ilyen cég volt és milyen nagyságrendben (millió forintra kerekítve).  
3. A Delta Technologies NYRT legutóbbi konszolidált féléves jelentésével lefedett időtartamban cégük hány darab tartós bérleti vagy lízing konstrukcióban üzemeltetett SZEMÉLYGÉPKOCSIT HASZNÁL (haszongépjárművek adatait köszönettel nem kérem). 
Kérném, hogy ezek átlagos együttes nettó havi bérleti díja / lízingköltsége milyen összeg (100 ezer forintra kerekítve).   
Igyekeztem a könyvelésből kevés időráfordítással kinyerhető adatokat igényelni, így nem akadályozva az érdemi munkavégzést. 
Remélem a részemre megküldött adatok hozzájárulnak a DELTA Technologies NYRT irányába fennálló befektetői bizalom megerősítéséhez.   
Üdvözlettel:   
XY kisbefektető.  
Törölt felhasználó 2022. 04. 01. 09:03
Előzmény: #65231  DAGOBER
#65235
Az a 1.5 millió ember nem a népesség 80%a max úgy ęrzik😀😀😀😀😀
wyzard 2022. 04. 01. 08:53
Előzmény: #65233  Törölt felhasználó
#65234
Egyetértek.
Törölt felhasználó 2022. 04. 01. 08:47
Előzmény: #65232  wyzard
#65233
szerintem a deltával foglalkozzunk, bőven elég az nekünk! 
wyzard 2022. 04. 01. 08:40
Előzmény: #65231  DAGOBER
#65232
'Közmédiát' nézed vagy máshonnan is tájékozódsz? A tévesztés úgy vélem betudható a fáradtságnak, te sem gondolhatod komolyan, hogy nem tudja ki Zelenszkij és ki Jeszenszky. Ez a max. amit fel tudsz hozni ellene?
DAGOBER 2022. 04. 01. 08:34
Előzmény: #65224  wyzard
#65231
 Márki-Zay Péter az üde szinfolt aki vérig sértette a magyarok 80%-át .A kortes beszédében Zelenszkijt többször összekeverte  Jeszenszky-vel.
wyzard 2022. 04. 01. 08:29
Előzmény: #65227  Törölt felhasználó
#65230
Ne bohóckodjunk kérem szépen!
Törölt felhasználó 2022. 04. 01. 08:09
Előzmény: #65225  MANOPI
#65228
Április végén lock up vége, logikus sajnos addig semmi csak mi szeretünk álmodni!
Törölt felhasználó 2022. 04. 01. 08:07
Előzmény: #65226  wyzard
#65227
Nincs MSZP se, csak Fidesz van, ők etetik az ellenzéket is! 
wyzard 2022. 04. 01. 07:59
Előzmény: #65222  patfaur
#65226
Miért gondolod egyébként, hogy csak MSZP van és Fidesz? 
MANOPI
MANOPI 2022. 04. 01. 07:58
#65225
  Az  előző  napi írásaimhoz.          Mint írtam,  sajnos  nincs miről beszélni.                                                           Múltkor  vagy  2  évig nem írtam  akkkor  amikor az MNB-vel  "viaskodtak"        2  ÉV  !!!!!!!!!!!!                               Borzalom  !!!!    Miről  írtam  volna  ????          Most  majd  ugyan az  a  helyzet.      Amiről  beszélhetnénk (  opció, tulajváltás, terjeszkeés, vásárlás )  arról már  vagy  3  éve  agyalunk.      Szóval  sajnos  NINCS  "téma"  amitől  érdemes  lenne  agyalnunk.      A DELTÁNAK  ez  az  "agyhalott" állapot  megfelel.  Mi  itt,most  semmit  nem  tehetünk.        A  DELTA  KOMMUNIKÁCIÓJÁN, TÉNYKEDÉSÉN  múlik minden.                            Szóval sajnos  nincs  miről  tárgyalnunk itt  jelenleg.                                                                                                      Azért írjunk,hogy  kávézás közben  röhögjenek  a  "tehetetlenségen " ?                                                                      Úgy  gondolom,hogy  sok-sok  Delta  dolgozónál  többet   tettünk  a  cég tőzsdére  jöveteléért  azzal ,hogy  némelyikünk 3-5 éve  ide  tette  a  pénzét.                                                                                                                       Cserébe  a ( estmédia ) bennfentes  vételeket  és  a  sok  félrevezető információt kapta a befektető,  (  28 milliárd,  210 ft,  Barna,  stb. )                                                                                                                                              Szóval itt most  már  minden  rajtuk  múlik.          NE  csak  csengessenek  mint  a  jól szituált  emberek hanem  villantsanak  is  valamit.         Sok  szenny rakódott  le.                                                                                Jó lenne  látni valami  elmozdulást.           Október  óta kell  VÁRNUNK  az  új "vezető" kinevezésére ????          Mi  EZ ????????????????                                                                                                                                                        Nagyon  csalódott  vagyok. ( nem is igazán  a  pénz miatt )  TISZTESSÉG  !!!!          ÉN türelmes  ember  vagyok,        Sok cégnél végig csináltam ezt.                 Remélem nem  gyarapszik  a  cégek névsora  a  DELTA  nevével.  
wyzard 2022. 04. 01. 07:57
Előzmény: #65222  patfaur
#65224
De, teljesen igazad van. Gyurcsányt sem kívánom vissza. Márki-Zay Péter viszont számomra egy üde színfolt a politikai színtéren. Értelmes, tanult ember, és ha csak fele olyan becsületes és korrekt (egyelőre nem lopott, csalt és hazudott, úgyhogy teljes bizalmam élvezi) , mint amilyennek tűnik egy szavam sincs. Nyilván tökéletes választás, aki mindenkinek ugyanúgy megfelel nincsen, de a jelenlegi kormánynak elég ideje volt bizonyítania és a szememben maximálisan elvéreztek. 
patfaur
patfaur 2022. 04. 01. 07:48
Előzmény: #65221  wyzard
#65223
Nincs jó választás most, csak kevésbé rossz.
patfaur
patfaur 2022. 04. 01. 07:47
Előzmény: #65221  wyzard
#65222
Vicces, az MSZP-sek nem ugyanezt csinálták?
wyzard 2022. 04. 01. 07:46
Előzmény: #65218  irodek333
#65221
Off: senkit nem szeretnék megbántani, de látva, hogy mit sikerült összehoznia a kormánynak az elmúlt bő 1 évtizedben épeszű, gondolkozó ember nem akarhatja, hogy újabb 4 évig menjen a szemtelen lopás, hazugság, magyar emberek egymásnak uszítása, folyamatos félretájékoztatása, oktatás, egészségügy romba döntése stb. stb. Kivéve persze ha valaki Orbán rokona/barátja/ismerőse, akkor érthető az elán. 

Topik gazda

Pluto13
Pluto13
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek