Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 02. 08. 08:44

Csak Csajok  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 03. 11. 17:14
Előzmény: #9219  -bubu-
#9220
ez a Mátrix, a való világ :)
-bubu-
-bubu- 2009. 03. 11. 17:07
Előzmény: #9218  Törölt felhasználó
#9219
És sok gépi algoritmus is erre van programozva.

Merthogy nagyjából valószínűsíthető üzleti mozgások következnek abból, ha egy árszíntet átugrottak valamilyen irányban.
mio

:o))

mármegint ezek a kurva gépek
Törölt felhasználó 2009. 03. 11. 15:25
Előzmény: #9215  -bubu-
#9218
Mí túú :-)
Törölt felhasználó 2009. 03. 11. 15:15
Előzmény: #9196  Törölt felhasználó
#9217
minek ide csaj ? jól elvagytok magatokban is :)
Törölt felhasználó 2009. 03. 11. 14:57
Előzmény: #9205  Törölt felhasználó
#9216
Nem tudom honnan privatizélted de nagyon találó ...
:)
-bubu-
-bubu- 2009. 03. 11. 14:40
Előzmény: #9214  Törölt felhasználó
#9215
tenkjúú:o))
Törölt felhasználó 2009. 03. 11. 14:38
Előzmény: #9212  -bubu-
#9214
Félelmetes vagy. :-) :-) :-)
Törölt felhasználó 2009. 03. 11. 14:38
Előzmény: #9212  -bubu-
#9213
Neked inkább májdagad , a sok sör miatt. : )
-bubu-
-bubu- 2009. 03. 11. 14:36
Előzmény: #9211  Törölt felhasználó
#9212
Ómájgád...:))
Törölt felhasználó 2009. 03. 11. 14:35
Előzmény: #9210  -bubu-
#9211
Of course. :-))
-bubu-
-bubu- 2009. 03. 11. 14:34
Előzmény: #9209  Törölt felhasználó
#9210
Te jó vagy?? :o))
Törölt felhasználó 2009. 03. 11. 14:32
Előzmény: #9208  Törölt felhasználó
#9209
nohát. :-) mi nem halak bezzeg fiatalodunk.

Bubu: rossz vagy. :-))
Törölt felhasználó 2009. 03. 11. 14:30
Előzmény: #9207  Törölt felhasználó
#9208
És e hónapban megint öregebb leszek . : (
Törölt felhasználó 2009. 03. 11. 14:29
Előzmény: #9206  Törölt felhasználó
#9207
De
Törölt felhasználó 2009. 03. 11. 14:29
Előzmény: #9203  Törölt felhasználó
#9206
Csak nem halak vagy?
Törölt felhasználó 2009. 03. 11. 14:27
Előzmény: #9203  Törölt felhasználó
#9205
Ez nagyon jó , most "loptam"
Nincs karikás ostorom, nem vagyok betyár, és nem hordok bő gatyát.
A világ egyik legszebb és legnehezebb nyelvét beszélem, s rajtam kívül még több millióan értik, hogy mire gondolok, amikor azt mondom: Bokros-csomag.

A hírnevem megelőz, ha külföldre megyek, és szinte már örülök, hogy ha a turisták összekeverik Budapestet Bukaresttel.

Megvetéssel gondolok Győzikére, Horváth Ágnesre, Pákóra és az egész képviselő testületre.

Nem szeretem a parlamenti közvetítést, a sárga combino-t, a szegfűt és a narancsot se.

Itt élek Európa szívében, mégis azt mondják, el lehet innen menni.

Bürokráciában mi vagyunk a császárok, és igenis... nálunk vannak Európa legnagyobb adóterhei...
Magyarország, én most leiszom magam.
MUHAHA!!!!
-bubu-
-bubu- 2009. 03. 11. 14:26
Előzmény: #9202  Törölt felhasználó
#9204
köszi! :o))

én is "betettem" volna Neked :o))

de Te be is tetted :)

Törölt felhasználó 2009. 03. 11. 14:25
Előzmény: #9202  Törölt felhasználó
#9203
Én higadt vagyok hideg vérű, tehát a mai is stimt.
Törölt felhasználó 2009. 03. 11. 14:24
Előzmény: #9201  -bubu-
#9202
2009. március 11.
Kedves Bak!


Ha elkalandozol ma, akkor számíthatsz egy kisebb balesetre. Maradj a jelenben, és legyél fokozottan óvatos! Ne siess, és ne hagyd magad sürgetni semmiben! Ha elég kipihent vagy, akkor sikerülhet az utolsó pillanatban elkerülnöd a balesetet. A lélekjelenléted és az éberséged segíthet. De ehhez a jelenben kell lenned. Csak ott tudsz korrigálni…

Kedves Vízöntő!


Ma vigyázz az értékeidre! Ne csak a pénzedre, és a pénztárcádra, hanem egyéb értékeidre is. Például az értékes kapcsolataidra, az egészségedre, az otthonodra, a munkádra, a családodra, stb. Ezek mind fontos részei az életednek. Óvd őket, és legyél hálás mindegyikért külön-külön! Ha nem értékeled eléggé, akkor elveszítheted bármelyiket…

Kedves Halak!


A ma hajnali telihold vitát, és akár szakítást is jelezhet számodra, ha nem vigyázol azokra, akik fontosak a számodra. Legyél ma végtelenül türelmes és nyugodt! Ne hagyd magad senki által felbosszantani, és provokálni! Ha sikerül megőrizned a higgadtságodat, akkor egészen apró összezörrenéssel megúszhatod a mai napot…

Kedves Kos!


A ma hajnali telihold néhány témában döntésre kényszeríthet. Például nem halogathatod tovább az egészségeddel kapcsolatos változtatást. Itt az ideje átgondolnod, hogy eleget mozogsz-e. Vagy hogy mit eszel, iszol. Változtatnod kell pár dolgon. De ezek többnyire apróságok, és inkább szokások, semmint alapvető elvek. „Sok kicsi sokra megy!”…

Kedves Bika!


Lehet, hogy ma békítő szerepben kell fellépned. Két számodra fontos ember veszhet össze. Mindketten tele vannak sérelmekkel, és indulatokkal. A te dolgod annyi, hogy lecsillapítsd őket külön-külön. Ne akarj teljes, és végleges békülést elérni! Elég, ha megnyugszanak, és nem szakad meg a kommunikáció közöttük. A közeledés később is történhet…

Kedves Ikrek!


A ma hajnali telihold nagy feszültségeket gerjeszthet benned. Ez szinte elkerülhetetlen. Egyet tehetsz az enyhítés érdekében: legyél végtelenül laza és rugalmas! Senkit, és semmit ne vegyél komolyan! Nézd úgy az életedet, és a történéseket, mint egy vígjátékot! Sokat segíthet a humorérzéked, és az öniróniád. Vedd elő ezeket, és „porold le”, ha rég használtad!

Kedves Rák!


Nagyon óvatosan és körültekintően közlekedj ma! Ne kalandozzon el a figyelmed egy percre sem! Legyél ott, ahol épp vagy! Lehetőleg ne telefonálj vezetés közben! És ne a kirakatokat nézegesd miközben a zebrán mész át! Ha látod, hogy balesetveszély van, még korrigálhatsz, ha azonnal reagálsz. Az utolsó pillanat előtt még megfordíthatod a helyzetet…

Kedves Oroszlán!


Azok a nagyra törő vágyak, amelyeket dédelgetsz egy ideje, még várhatnak. Ma szembesülnöd kell azzal, hogy anyagilag nem fér bele a jelenlegi keretekbe. Ha így van, akkor se mondj le róluk, csak kicsit tedd későbbre! Ha vannak kinnlevőségeid, akkor tegyél lépeseket a visszaszerzésükre! Ne várj tovább! Jogosan kéred vissza azt, ami a tied…

Kedves Szűz!


Ma totálisan elronthatod a napodat azzal, ha azt hiszed, hogy mindenki téged akar bántani. Ne legyen üldözési mániád! A hajnali telihold iszonyú belső feszültségeket gerjeszthet benned, ha nem tudsz kicsit flegmább lenni. Sokkal jobban fogod érezni magad, ha ma nem veszel semmit és senkit túl komolyan. Önmagadat sem!...

Kedves Mérleg!


A hajnali telihold titokzatos kérdések tekintetében mutathat feszültséget benned, vagy körülötted. Az tapasztalhatod magadon, hogy eddig jelentéktelen ügyek kezdenek izgatni. Mintha kezdene összeállni a kép. Érzed, hogy hamarosan ki fog derülni a teljes igazság. Ha tudsz, járj utána! Ha nem, akkor ne izgasd ma magad ezen!

Kedves Skorpió!


A gyereked, vagy barátod gondjaival kell ma foglalkoznod. Ne vedd félvállról őt! Tudd, hogy tényleg nagy bajban van! Vagy legalábbis ő így éli meg. Ha legyintesz, elveszítheted a bizalmát. És akkor nem reklamálhatsz utólag, hogy miért nem fordul hozzád! Egy rávezető beszélgetéssel sikerülhet megtalálnia a megoldást. Ebben segíthetsz neki…

Kedves Nyilas!


A ma hajnali telihold kellemetlenül érinthet. Aggodalom foghat el a jövőt illetően. Az is előfordulhat, hogy a folyamatban lévő ügyeidet nagyon kedvezőtlennek ítéled meg. Az az érzés uralkodhat el rajtad, hogy semmi sem jön össze neked. Pedig erről szó sincs! Egyszerűen tudomásul kell venned, hogy neked is lehet pesszimista hangulatú napod!...

Na akkor beteszem. :-)
-bubu-
-bubu- 2009. 03. 11. 14:20
Előzmény: #9200  Törölt felhasználó
#9201
én "betenném" :o)))

Topik gazda

famo
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek