Topikgazda: Törölt felhasználó 2008. 12. 17. 17:23

Orbán mégis beintett Gyurcsánynak  

Ugrás a cikkhez
Mégsem megy el a január elejére Gyurcsány Ferenc meghívására szervezett találkozóra Orbán Viktor, a Fidesz elnöke, holott ma kora délután még azt mondta, hogy feltételekkel, de belemenne a találkozóba. Az újabb fejleményt Szijjártó Péter Fidesz-frakcióvezető jelentette be a párt délutáni sajtótájékoztatóján.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=107673
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 10:59
Előzmény: #96  Törölt felhasználó
#100
Mind1 Hazudós Ferenc a neve,remélem a szociális válságot nem éli túl,febr.- márc..-:))
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 10:57
Előzmény: #78  Törölt felhasználó
#99
Viccnek vetted a kérdésem pedig én komolyan gondoltam.
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 10:56
Előzmény: #95  Törölt felhasználó
#98
Anarch!
Ne erőlködj, még sérvet kapsz!
pampa 2008. 12. 18. 10:56
Előzmény: #19  Törölt felhasználó
#97
csendes

Van valamiről konkrét véleményed? Mert azokívül,hogy beleakadsz mindenkibe és nagy általánosságokat írsz annak igazán nincsen értelme.
Rengetegen kérdeztek tőled konkrét dolgokról,válasz,mármint amit annak lehet értelmezni nem volt.
Tegnap én is feltettem egy egyszerűt,belinkelem hátha már ma megtudod válaszolni.

Itt van a Fidesz frakcióból kiült képviselő esete,egyből kapott egy kormánybiztosi posztot.... az MSZP frakcióban nem volt alkalmas ember erre a pozícióra????
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 10:55
Előzmény: #92  Törölt felhasználó
#96
Koldús!
A "hiteltzelen", érekes jelző az elmúlt hónapok eseményei után.
Nem gondolog?
Mekkora hitelt is kapott az ország?

Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 10:52
Előzmény: #93  Törölt felhasználó
#95
CSENDES, hol válasz arra, hogy:

De mit szólsz ahhoz a hírhez, hogy 2003-2007 között a felzárkózásunk lemaradásba ment át, azaz 2007-ben messzebb vagyunk az EU átlagától, mint 2003-ban voltunk, az MSZP-SZDSZ kormányzás eredményeképpen?

Mit gondoldsz miért nincs még eurónk, holott Veres már többször megígérte, hogy (egyre távolodóan, de 2010 előtt már lesz)?

Persze megmagyarázza a dolgot, nevezetesen ebből látható, ha valóban nyer 2010-ben hazugságaival az MSZP-SZDSZ, akkor komoly esélye van annak, hogy 2012-re csődbe vigye az országot, hiszen, láthatóan nem értenek a kormányzáshoz, csak a hazudozáshoz!

Összefoglalva:
--------------------

- Azt a véleményedet, és az MSZP-SZDSZ azon képességét, hogy alkalmatlanságával csődbe tudja juttatni az országot, nem vitatom, hiszen ezt majdnem teljesítette már 2008-ban!

- Azt sajnálom, hogy Te örülsz annak, hogy ha nyer az MSZP-SZDSZ 2010-ban, akkor csődbe viszi az országot 2012-re, és lelkesen várod.

- Sajnálom, hogy a feltett, a 2003-2007-re vonatkozó, kérdéseimmel kapcsolatban halvány elképzelésed sincs, de nem lep meg és mások számára sem titok!

- Ha ehhez hozzá akarsz szólni, kérelek csak érdem tedd, azaz megválaszolva a kérdéseimet. Természetsen, ha szokásod szerint, mellébeszélő kérdéssel kezdesz, vagy nem válaszolsz kérdéseimre, csak a kérdésim újra feltételével tudok reagálni! (Ez fenyegetés volt! ;-) )

Ha már a demagógiánál tartunk: nem Te vagy az, akinek nincsenek érdemi hozzászólásai?
Azt, hogy reméled nem nyer a Fidesz 2010-ben, szerintem minden itt fórumózó tudja már, fölösleges ezt minden alkalommal leírnod! Inkább támaszd alá, hogy azon kívül miért jó Neked vagy szerinted, hogy az MSZP-SZDSZ nyerjen 2010-ben, azon túl, hogy meg van a képességük arra, hogy 2012-re csődbe vigyék az országot!? Csődbiztos vagy?

Most már biztos vagyok egyébként abban, hogy nem azért nem válaszolsz a feltett két, egyértemű, a témához kapcsolódó kérdésemre, mert nem akarsz, hanem azért, mert nem tudsz!
Bizonyítja ezt majd a következő hozzászólásod is?!

Nem magyarázom félre a szavaidat, sőt, megpróbálom összefüggéseiben értelmezni.
Mivel azt is látom, hogy ezzel egyetértesz, nem értem miért írod, hogy félremagyarázlak!
Esetleg magyarázd meg Te magad azt amit írsz, de előbb jó lenne, ha bizonyítaná azt, hogy nem vagy ostoba és véleményt nyilvánítanál kérdéseimben!
(Még akkor is, ha kellemtelne az Pártod számára!)
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 10:52
Előzmény: #91  hill
#94
Hill!
A személyeskedés a mániád?
Én sem ismerem a múltadat, de nem is feszegetem, hogy voltál-e KISZ vagy MSZP tag az átkosban.....
Az a bizonyos 4 év a FIDESZ-ből, a választók döntédse alapján elég is volt, köszönték és nem kértek belőle többet..
Bocsi!
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 10:45
Előzmény: #88  Törölt felhasználó
#93
Anarch!
Nehéz a felfogásod!
Ráadásul félremagyarázod a szavaimat!
Ennél komolyabbnak hittelek.
Tévedtem, belátom!

Üdv!
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 10:45
Előzmény: #89  Törölt felhasználó
#92
Van költségvetés most ellehetne zavarni Bulgáriába,HITELTELEN a csávó.-:))
hill 2008. 12. 18. 10:43
Előzmény: #87  Törölt felhasználó
#91
Csendes, - nem ismerem a múltadat, gondold végig mikor kaphattad ezt a nagy bal oldali inputot az élettől. KISZ-es voltál, a családodban volt valaki aki így nevelt? Talán mégsem az ifjúkorodban történt az elhivatottság az Mszp felé? Horn Gy nagyszerű kormányzása tetszett ennyire? 3, 60 s kenyér, meg a bográcsosok illata?
Én azt látom, a 90-s években viszonylag jó alapokról indult az ország ( bár a guruló Dollárok révén Gyuszkó bácsid nem tudjuk mennyire adósította el az országot. Azóta elment mellettünk a sokkal rosszabb helyzetben lévő Románia, Szlovákia. Mi egyre lejjebb kerülünk. Ebből a 19 évből négy évet volt a Fidesz- gyakorlatilag a többiben Mszp. Itt valaki nem normális , ha az Mszp-nek hisz még mindig. Óriási lehetőségek mentek el, közbenszétprivatizálták +eladósították az országot, iparunk sehol, az emberek elmennek külföldre.
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 10:42
Előzmény: #89  Törölt felhasználó
#90
CSENDES, hol válasz arra, hogy:

De mit szólsz ahhoz a hírhez, hogy 2003-2007 között a felzárkózásunk lemaradásba ment át, azaz 2007-ben messzebb vagyunk az EU átlagától, mint 2003-ban voltunk, az MSZP-SZDSZ kormányzás eredményeképpen?

Mit gondoldsz miért nincs még eurónk, holott Veres már többször megígérte, hogy (egyre távolodóan, de 2010 előtt már lesz)?

Persze megmagyarázza a dolgot, nevezetesen ebből látható, ha valóban nyer 2010-ben hazugságaival az MSZP-SZDSZ, akkor komoly esélye van annak, hogy 2012-re csődbe vigye az országot, hiszen, láthatóan nem értenek a kormányzáshoz, csak a hazudozáshoz!

Összefoglalva:
--------------------

- Azt a véleményedet, és az MSZP-SZDSZ azon képességét, hogy alkalmatlanságával csődbe tudja juttatni az országot, nem vitatom, hiszen ezt majdnem teljesítette már 2008-ban!

- Azt sajnálom, hogy Te örülsz annak, hogy ha nyer az MSZP-SZDSZ 2010-ban, akkor csődbe viszi az országot 2012-re, és lelkesen várod.

- Sajnálom, hogy a feltett, a 2003-2007-re vonatkozó, kérdéseimmel kapcsolatban halvány elképzelésed sincs, de nem lep meg és mások számára sem titok!

- Ha ehhez hozzá akarsz szólni, kérelek csak érdem tedd, azaz megválaszolva a kérdéseimet. Természetsen, ha szokásod szerint, mellébeszélő kérdéssel kezdesz, vagy nem válaszolsz kérdéseimre, csak a kérdésim újra feltételével tudok reagálni! (Ez fenyegetés volt! ;-) )

Ha már a demagógiánál tartunk: nem Te vagy az, akinek nincsenek érdemi hozzászólásai?
Azt, hogy reméled nem nyer a Fidesz 2010-ben, szerintem minden itt fórumózó tudja már, fölösleges ezt minden alkalommal leírnod! Inkább támaszd alá, hogy azon kívül miért jó Neked vagy szerinted, hogy az MSZP-SZDSZ nyerjen 2010-ben, azon túl, hogy meg van a képességük arra, hogy 2012-re csődbe vigyék az országot!? Csődbiztos vagy?

Most már biztos vagyok egyébként abban, hogy nem azért nem válaszolsz a feltett két, egyértemű, a témához kapcsolódó kérdésemre, mert nem akarsz, hanem azért, mert nem tudsz!
Bizonyítja ezt majd a következő hozzászólásod is?!
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 10:34
Előzmény: #87  Törölt felhasználó
#89
Szia Koldus!
Ezt vegyem meghívásnak? :-)
Ne várjatok rám egy percet sem!
Kezdjetek pontosan! :-)
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 10:33
Előzmény: #86  Törölt felhasználó
#88
És hol válasz arra, hogy:

De mit szólsz ahhoz a hírhez, hogy 2003-2007 között a felzárkózásunk lemaradásba ment át, azaz 2007-ben messzebb vagyunk az EU átlagától, mint 2003-ban voltunk, az MSZP-SZDSZ kormányzás eredményeképpen?

Mit gondoldsz miért nincs még eurónk, holott Veres már többször megígérte, hogy (egyre távolodóan, de 2010 előtt már lesz)?

Persze megmagyarázza a dolgot, nevezetesen ebből látható, ha valóban nyer 2010-ben hazugságaival az MSZP-SZDSZ, akkor komoly esélye van annak, hogy 2012-re csődbe vigye az országot, hiszen, láthatóan nem értenek a kormányzáshoz, csak a hazudozáshoz!

Összefoglalva:
--------------------

- Azt a véleményedet, és az MSZP-SZDSZ azon képességét, hogy alkalmatlanságával csődbe tudja juttatni az országot, nem vitatom, hiszen ezt majdnem teljesítette már 2008-ban!

- Azt sajnálom, hogy Te örülsz annak, hogy ha nyer az MSZP-SZDSZ 2010-ban, akkor csődbe viszi az országot 2012-re, és lelkesen várod.

- Sajnálom, hogy a feltett, a 2003-2007-re vonatkozó, kérdéseimmel kapcsolatban halvány elképzelésed sincs, de nem lep meg és mások számára sem titok!

- Ha ehhez hozzá akarsz szólni, kérelek csak érdem tedd, azaz megválaszolva a kérdéseimet. Természetsen, ha szokásod szerint, mellébeszélő kérdéssel kezdesz, vagy nem válaszolsz kérdéseimre, csak a kérdésim újra feltételével tudok reagálni! (Ez fenyegetés volt! ;-) )

Ha már a demagógiánál tartunk: nem Te vagy az, akinek nincsenek érdemi hozzászólásai?
Azt, hogy reméled nem nyer a Fidesz 2010-ben, szerintem minden itt fórumózó tudja már, fölösleges ezt minden alkalommal leírnod! Inkább támaszd alá, hogy azon kívül miért jó Neked vagy szerinted, hogy az MSZP-SZDSZ nyerjen 2010-ben, azon túl, hogy meg van a képességük arra, hogy 2012-re csődbe vigyék az országot!? Csődbiztos vagy?

Most már biztos vagyok egyébként abban, hogy nem azért nem válaszolsz a feltett két, egyértemű, a témához kapcsolódó kérdésemre, mert nem akarsz, hanem azért, mert nem tudsz!
Bizonyítja ezt majd a következő hozzászólásod is?!
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 10:30
Előzmény: #86  Törölt felhasználó
#87
Jól van Csendes majd a Kisz gyűlésen megbeszélitek.-:))
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 10:22
Előzmény: #85  Törölt felhasználó
#86
Anarch!
Nagyon lassú vagy!
Még egyszerűbben!
Egy csomó demagógiát hintesz és azt hiszed, hogy igazad van!
Én erre csak azt mondom, hogy remélem ne, nyer az O.V. vezette Fidesz 2010-ben!
És magyarázd tovább ahogy akarod!

Üdv!
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 10:18
Előzmény: #84  Törölt felhasználó
#85
Ez hol válasz arra, hogy:

De mit szólsz ahhoz a hírhez, hogy 2003-2007 között a felzárkózásunk lemaradásba ment át, azaz 2007-ben messzebb vagyunk az EU átlagától, mint 2003-ban voltunk, az MSZP-SZDSZ kormányzás eredményeképpen?

Mit gondoldsz miért nincs még eurónk, holott Veres már többször megígérte, hogy (egyre távolodóan, de 2010 előtt már lesz)?

Persze megmagyarázza a dolgot, nevezetesen ebből látható, ha valóban nyer 2010-ben hazugságaival az MSZP-SZDSZ, akkor komoly esélye van annak, hogy 2012-re csődbe vigye az országot, hiszen, láthatóan nem értenek a kormányzáshoz, csak a hazudozáshoz!

Összefoglalva:
--------------------

- Azt a véleményedet, és az MSZP-SZDSZ azon képességét, hogy alkalmatlanságával csődbe tudja juttatni az országot, nem vitatom, hiszen ezt majdnem teljesítette már 2008-ban!

- Azt sajnálom, hogy Te örülsz annak, hogy ha nyer az MSZP-SZDSZ 2010-ban, akkor csődbe viszi az országot 2010-re, és lelkesen várod.

- Sajnálom, hogy a feltett, a 2003-2007-re vonatkozó, kérdéseimmel kapcsolatban halvány elképzelésed sincs, de nem lep meg és mások számára sem titok!

- Ha ehhez hozzá akarsz szólni, kérelek csak érdem tedd, azaz megválaszolva a kérdéseimet. Természetsen, ha szokásod szerint, mellébeszélő kérdéssel kezdesz, vagy nem válaszolsz kérdéseimre, csak a kérdésim újra feltételével tudok reagálni! (Ez fenyegetés volt! ;-) )
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 10:01
Előzmény: #83  Törölt felhasználó
#84
Anarch!
Látom nem érted az érdemi választ!
Lefordítom: 2012-ben akkor tudja az MSZP kormánya csődbe vinni az országot, ha 2010-ben megnyeri a választást!

És én ezt megvárom! :-)
Érted már?
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 09:56
Előzmény: #82  Törölt felhasználó
#83
Arra válaszotam:
Hát, 2008-ra már majdnem sikerült az MSZP-nek csődbe vinni az országot!

Illetve megismételtem két kérdést, ami elsiklott és a múltbeli eseményekre (2003-2007) vonatkoznak:

De mit szólsz ahhoz a hírhez, hogy 2003-2007 között a felzárkózásunk lemaradásba ment át, azaz 2007-ben messzebb vagyunk az EU átlagától, mint 2003-ban voltunk, az MSZP-SZDSZ kormányzás eredményeképpen?

Mit gondoldsz miért nincs még eurónk, holott Veres már többször megígérte, hogy (egyre távolodóan, de 2010 előtt már lesz)?

Esetleg nem tudsz érdemben hozzáfűzni semmit???
Az is válasz! Csak írd le, hogy ne érdeklődjem feleslegeen, mert nem tudsz a kérdéshez hozzászólni!
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 09:49
Előzmény: #81  Törölt felhasználó
#82
Anarch!

-Vag yelkerülte a figyelmedet a válaszom,ezért ide másolom
-vagy nem érted! azt pedig szomorú! :-)

"Megvárom, amíg 2012-re csődbe viszi az MSZP kormány az országot! :-)"
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 09:47
Előzmény: #79  Törölt felhasználó
#81
Hát, 2008-ra már majdnem sikerült az MSZP-nek csődbe vinni az országot!

De mit szólsz ahhoz a hírhez, hogy 2003-2007 között a felzárkózásunk lemaradásba ment át, azaz 2007-ben messzebb vagyunk az EU átlagától, mint 2003-ban voltunk, az MSZP-SZDSZ kormányzás eredményeképpen?

Mit gondoldsz miért nincs még eurónk, holott Veres már többször megígérte, hogy (egyre távolodóan, de 2010 előtt már lesz)?

Topik gazda

porti
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek