Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 10. 27. 15:29

Gazdasági folyamatok  

A blogon sokan olvastátok, amiket írtam, ezért gondoltam ebben a topikban folytatom.

Akinek nincsen ÉRTELMES mondanivalója, az ne írjon ide.

Köszi.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 03. 14. 10:20
Előzmény: #2119  Törölt felhasználó
#2120
Felhozom már ezt a topicot mert sztem az egyik legjobb!

Szoval az aktuális hir hogy a számviteli törvényt lazitanák a kedvesek igy kisegitve a bankokat... ! normálisak ezek megy a susmus ??? ki fogja igy látni hogy milyen cég a jo befektetés és mi a szemét ha mindent meghamisítanak? elképesztő!
link
Törölt felhasználó 2009. 03. 07. 14:41
Előzmény: #2118  Törölt felhasználó
#2119
Bár neked mindegy, csak balhé legyen.
Keresed a bajt.

De ha már politika.

Balos hergeli jobbost.
Mondjuk.
De csak azt akit tud.

Erre szokták mondani balosok hogy szélsőjobbos.
Persze jogosan.

Erre országot építeni nem lehet.
Ha mindenhez így állsz hozzá.

Drop-ot felhúzták.
Mindenkinek igaza volt sőt jogosan cselekedet.

De a háttérben csakis az van amitt beleképzelünk.

Ha ilyenek képzeljük az országot akkor ilyen is lesz.
Törölt felhasználó 2009. 03. 07. 14:37
Előzmény: #2116  neomodel
#2118
Most akkor koi vagy porti?
Koi t kitiltották.

Beszélsz te össze -vissza.
Nem beszélve arról hogy „nagyokat”
mondasz nagynak akarsz látszani
de még az se tudjuk hogy min idegesítettet fel magad annyira.

A baloldali béltopikolok ,vagy drop kitiltása?
Törölt felhasználó 2009. 03. 06. 19:45
Előzmény: #2116  neomodel
#2117
nem is tudtam Konki,hogy Te is csaj vagy,ha tudtam volna soha meg nem dícsértelek volna:-)))))))))))
neomodel 2009. 03. 06. 19:25
Előzmény: #2110  Törölt felhasználó
#2116
Mondtad igen. És? Mást se csak ezt,
Az érvelési retorikád , a megjelenési időzítéseid, a témák amihez hozzászólsz...és amikor....
Zárjuk le ezt az idióta vitát.. Konki háromszor bukott le két év alatt, ebből kétszer én vettem észre, hogy saját magát dicséri más névvel. Be is ismerted öregem.

Ilonka=Mozes50=Konki. Ez van. Lehet tagadni, nem érdekel.

Koika te meg tehetsz egy szívességet, A fél pf-et te nyomtad fel. De tagadj te is vagy linkelj. Offkirály.
Tudod koi, van akinek soha nincs önálló véleménye. A szemeben te sem vagy jobb a bértopikolóknál. Előírják nekik mit mikor hogyan. Nem saját kútfő semmi. Te mit csinálsz itt évek óta? Linkelsz másoktól, Másokat idézel. Önálló véleményed nulla.

dlph
Törölt felhasználó 2009. 03. 06. 18:51
Előzmény: #2113  Törölt felhasználó
#2115
Ezek jól mennek most, de nem tudom mennyi perspektíva van hosszú távon bennük. Az igazi aranybánya lehet hogy olyan kicsi, ismeretlen bankokban van, amelyek nem mentek bele az elmúlt évek őrületébe, viszonylag sértetlenül tudnak túlélni ezeket a vészterhes időket és eljön az idejük amikor tarolnak. Csakhogy hátravan még néhány nagy törés...
Törölt felhasználó 2009. 03. 06. 18:33
Előzmény: #2113  Törölt felhasználó
#2114
Dropnak! Remélem azért olvas.
Hivatalos munkanélküliség adatok a WSJ-ről, benne az is mit korábban hiányoltál (a merő piacról kiszorultak és részmunkaidősek)
link
Törölt felhasználó 2009. 03. 06. 18:13
Előzmény: #2112  Törölt felhasználó
#2113
Találtam egy részvényt ami 2007 decembere óta emelkedő trendben van. Igaz főleg azért mert olcsó bolthálózat, amelynek kedvez mind az olajáresés, mind a válság. Family Dollar Stores (FDO)
Törölt felhasználó 2009. 03. 06. 11:39
Előzmény: #2111  Törölt felhasználó
#2112
Én megnéztem megint azt a topikot, szerintem a nép szavazott.
Törölt felhasználó 2009. 03. 06. 11:34
Előzmény: #2101  neomodel
#2111
na már megint kavarsz.

nem én nyomtam fel dropot.
le kellene már szállni rólam.
Törölt felhasználó 2009. 03. 06. 07:56
Előzmény: #2108  neomodel
#2110
mondtam én,hogy paranoid vagy....
Törölt felhasználó 2009. 03. 06. 02:30
#2109
Látom, meg lettem nevezve mind drop egyik kitiltója. Eszem ágában sem volt őt se felnyomni se kitiltani. Felőlem hozzák vissza az eredeti nevén. Ebbe a topikba még nem is jártam, ahol összefutottam vele, nekem nem a szakmaiságával tűnt fel és ezt láthatóan rosszul viselte. Pedig csak fel akartam hívni a figyelmét egy-két szempontra. Ígérje meg a szerkesztőségnek hogy tízig számol mindig mielőtt ír :)
neomodel 2009. 03. 06. 01:13
Előzmény: #2104  Törölt felhasználó
#2108
Pénznyelő te nem vagy semmi. :)
Őszintén..... ebbe most itt...mi a nyavajának kellett belekeverned a potilikát..? Persze egy Ilonkának látszó tárgy (Konki) azonnal ott van segíteni.

Lefordítom magyarra. Kár hogy nem "veletek" van?

Magam nyomott véleménye szerint kár érted. Kár, hogy egy ilyen tehetséges és jó szemű tőzsdés mint te, a pártatlanság és középenállás mezébe bújva szélsőbaloldali eszméket támogat ezen a fórumon évek óta hivatásszerűen.

dlph
Törölt felhasználó 2009. 03. 05. 23:51
#2107
Csak igaz lehet az "összeesküvés elmélet"minden értelmes embert kitiltanak innen és pár "annak látszó"majd terelgeti azt a csordát akit még lehet....
Hogy kitől származik inkább nem mondom,gondolom nem szeretné ha nem tudna ide belépni....züllesztés mindenhol :(
Törölt felhasználó 2009. 03. 05. 23:32
Előzmény: #2104  Törölt felhasználó
#2106
ennél pontosabban nem lehet megfogalmazni,amit uerről gondolok...

köszi:-)
Törölt felhasználó 2009. 03. 05. 22:32
Előzmény: #2100  neomodel
#2105
Béke drop_ poraira, itt, remélem valahol azé' fellelhető, talán KissH. fórumán??
( Bármennyire is fájt korábban baromi(nak látszó) pesszimizmusa, az Élet tán őt igazolta, remélem lekereskedte szépen )

Én nem bánom az ellenkező véleményeket lehetne ebből -valamikor - szintézis, bár ennek nem sok hagyománya látszik e honban...
Törölt felhasználó 2009. 03. 05. 21:35
Előzmény: #2103  exmnbs1
#2104
Én inkább úgy fogalmazok: drop-ért kár. Kár, hogy egy közgazdaságilag ennyire hozzáértő, nemzetközi folyamatokban ennyire tájékozott és ilyen kérdésekben objektivitásra és racionalitásra törekvő ember egy egészen más oldalát mutatja mind racionalitásban mind stílusban, ha belpolitikáról van szó. Sajnálom. Ezt a topicot is, mert itt jó volt olvasni őt.
exmnbs1 2009. 03. 05. 20:53
Előzmény: #2100  neomodel
#2103
drop a fórum legjobb makroközgazdásza volt. Ennek a topiknak is annyi
Törölt felhasználó 2009. 03. 05. 19:38
Előzmény: #2101  neomodel
#2102
K.va jó. Megújult a portfolio. Kitiltottak minden értelmes embert. Miben reménykednek, hogy majd jönnek újak, akik majd jók lesznek, mind szakmailag, mind emberileg. Arra még jó pár évet kell majd várni.. Az én kattintásomra innen nem kell számítani és egyre több ember lesz ezzel így, csak észbe kapnak..
neomodel 2009. 03. 05. 01:47
Előzmény: #2100  neomodel
#2101
Visszolvastam a topikot, hátha kiderül esetleg ki nyomhatott Dropra...hát mit ad isten nem abba botlok, aki már háromszor rámnyomott, mert permanensen osrobaságokat fecseg és szóltam fejezze be? Most gondolom az "értelmetlen " szó nem tetszett koiportikának. Egyem a szivét... :)

De aranyos...mindenkire nyom egyet :)

Topik gazda

drop_
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek