Topiknyitó: matgab 2006. 06. 29. 17:35

TÜNTETÉS 2006 júl 4. Kossuth tér 18.00-kor  

Társadalmi tiltakozás a Gyurcsány-csomag ellen



GONDOLD ÁT!



Erre szavaztál?

Ki tudod majd fizetni a villany- és gázszámládat?

A reálbércsökkenést választottad?

Vállalkozásod túléli az adóemeléseket?

A felvett hitel megemelt törleszto részleteit tudod tovább fizetni?

Biztos vagy munkád megtartásában?

Tudod vállalni továbbtanulásod költségeit?

És reménykedsz gyermekeid továbbtanulásában?

Egyetértesz a gyógyszeráremelésekkel és a vizitdíjjal?

Várod az APEH vagyongyarapodást ellenorzo kommandóját?



Ha NEM a válaszod, csatlakozz az össztársadalmi tiltakozáshoz, egy európai

demokratikus állam választópolgárai ennél kevesebbért is elkergetik

vezetoiket. Különösen akkor, ha megválasztásuk érdekében homlokegyenest

ellenkezo álláspontot hangoztattak.



link



Aláírásgyüjtés és demonstráció részletekért klikk a linkre!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 07. 12. 22:00
Előzmény: #306  Törölt felhasználó
#307
matgab,greenspam:
bevallom azt hittem,hogy le leszek döngölve a beírásom miatt. örülök,hogy nem ez történt.:) .ez pozitív,és megerősít,hogy lehet értelmes vitát is folytatni.
Törölt felhasználó 2006. 07. 12. 17:36
Előzmény: #298  Törölt felhasználó
#306
komeda sok igazsagot leirtal!... bar ettől meg nem vonzodom feled :)))
Törölt felhasználó 2006. 07. 12. 17:31
Előzmény: #304  Törölt felhasználó
#305
Matgab, kiváncsivá tettek ezek az oláh liberál kéjencek? :-)))
Törölt felhasználó 2006. 07. 12. 14:18
Előzmény: #301  matgab
#304
matgab
a döntés szabad:)
Törölt felhasználó 2006. 07. 12. 12:10
Előzmény: #301  matgab
#303
:)
látod?! a média...!
Törölt felhasználó 2006. 07. 12. 12:09
Előzmény: #298  Törölt felhasználó
#302
én se mondtam, hogy odaadóan tisztelném a nőket, mert inkább szeretetreméltóak, mint tiszteletre (még ha ezt gyakran el is felejtik)

ha vkinek megértő "pszichiáter" kell, akkor tőlem válasszon magának olyan társat... de én maradok a punci szerteténel :)

"a nőket hiába próbálják tagadni egy férfiban csak férfit látnak,vagy is a puncijuk után mennek ők is,ahogy a férfiak meg a tökük után,ha látnak egy nőt. "

ezzel nagyjából 1etértek, de a nők a stabilitást részesítik előnyben, nem a dákót (attól még rámozdulnak, csak ez náluk inkább érzelnmi hátterű, lásd hűség a szerelemben)

"lásd művészek,nagyműveltségű emberek hajlamosabbak a homokosságra,mert náluk a nő nem egyenlő partner."
-a kivétel erősíti a szabályt, pl.: Curie-házaspár, V. Woolf,...
matgab 2006. 07. 12. 10:53
Előzmény: #298  Törölt felhasználó
#301
Elhatároztam, komeda olyan szépeket írt abuziságról , hogy én is buzi leszek:)!
Törölt felhasználó 2006. 07. 12. 08:40
Előzmény: #293  Törölt felhasználó
#300
Inkább a rendőrségről, mint a hullaházból!

Ha érdemi hozzászólásod nincs, akkor marad az
Üdvöz
LET
Törölt felhasználó 2006. 07. 11. 20:40
Előzmény: #297  Törölt felhasználó
#299
Kérem tisztelettel!
Nem lehetne leszállni a homokosokról?
Már eleget b@sztattátok őket.:)))
Törölt felhasználó 2006. 07. 11. 20:06
Előzmény: #297  Törölt felhasználó
#298
"Amúgy a fenti egyének nagyon értelmes emberek voltak, csak k..ra el voltak szállva maguktól, és lenézték a nőket."

a nőket hiába próbálják tagadni egy férfiban csak férfit látnak,vagy is a puncijuk után mennek ők is,ahogy a férfiak meg a tökük után,ha látnak egy nőt.
az ókori görögöknél,vagy a reneszánszban a férfi férfi kapcsolat nem csak szexuális vonatkozású volt,hanem mentálisan magasabbrendű.Michelangelo élete végéig kitartott egy homo kapcsolata mellett.
Bár még nem próbáltam,de egy férfi-férfi kapcsolatban sokkal nagyobb a megértés lehetősége(a férfi jobban megért a férfi problémáit,mint egy nőét).Sokszor hallom azt a véleményt,hogy homo párokat látva milyen meglepően nagy a harmónia,és milyen mélyek érzések ,vagyis a harmónia.

Egy nővel próbálj úgy beszélni,mint egyenrangú partnerrel.A nők elvárják,hogy meghódítsd őket,hogy udvarolj neki,és nem azt akarja,hogy jó barátja legyél.Ez egy termékenységi rítus ami az ösztönökből fakad.Egy homo kapcsolatban nem játszik értelemszerűen ez a fajta fajfenntartási ösztön.Ott inkább a mantális dolgok dominálnak.lásd művészek,nagyműveltségű emberek hajlamosabbak a homokosságra,mert náluk a nő nem egyenlő partner.
Törölt felhasználó 2006. 07. 11. 17:57
Előzmény: #283  Törölt felhasználó
#297
ízlések és pofonok...
sztem részletkérdés, hogy "jogos-e" OW véleménye. bizonyos heterók (pl. én) nem akarják ki se próbálni a buzulást, és ez rendjén is van. sőt bizonyos heterók (pl. én) nagyon lesajnálják a buzikat ízlésficamukért - de ez nem jelenti azt, hogy bele akarunk szólni vagy mérlegelni akarjuk értékítéletüket. valóban jobbnak tartjuk a hetero hozzáállást, de ez csak a mi meglátásunk, és ezt tudjuk is. egy homo tarthatja jobbnak a sajátját, sőt sztem a leszbiknek igazuk is van :) nincs is szebb a punciszerelemnél :))))))
Na most akkor csak mert sztem nagyon szép az édeshármas, ezt kellene propagálni? Sztem az "ódivatú" 1+1-et heteróban többször propagálja a média, és csak elvétve akad művészfilmekben meg hasonlókban buzulás. Normális ember meg úgy neveli a gyermekét, hogy felkészíti arra, hogy nagy ritkán sétáló buzikat fog látni akár a parkban, akár a TV-ben - és esetleg elmondja, hogy ő "mit ajánl" a gyerekének, mit ne próbáljon ki, és mit igen. Amúgy a fenti egyének nagyon értelmes emberek voltak, csak k..ra el voltak szállva maguktól, és lenézték a nőket.
matgab 2006. 07. 11. 17:37
Előzmény: #295  Törölt felhasználó
#296
nem, csak nem vettem...:)
Az is sokat tud segíteni egy papíron, ha erősen gondolkozom rajta , de mégse veszek...:)
Törölt felhasználó 2006. 07. 11. 16:54
Előzmény: #294  matgab
#295
matgab, tán eladtál fotexet??
matgab 2006. 07. 11. 16:27
Előzmény: #293  Törölt felhasználó
#294
"Egy órával ezelőtt legalább hat robbanás rázta meg az indiai Mumbai (Bombay) egyik vasútállomását, a célpontot emberekkel zsúfolt ingázó vonatok jelentették - írja a CNN. Egy vonatot teljesen kettészakított a detonáció ereje."

Kellett nekem tegnap beírni, hogy nem mutatják be Indiában a Schindlert meg a Da Vinci kódot...
Törölt felhasználó 2006. 07. 11. 15:44
Előzmény: #291  Törölt felhasználó
#293
Let gazda! Tiltással csak kiváncsivá teszed. Informáld, hogy tudjon orientálodni. Veszélyes útakon jársz, egyszer a rendőrségről fogod haza hozni a srácodat. ( ne igy legyen)
Törölt felhasználó 2006. 07. 11. 15:42
Előzmény: #288  Törölt felhasználó
#292
Mi ez a témaváltás?
Elfogytak az érvek?

Vagy rákérdeztél, és kiderült, hogy a gyermeked kábszeres és már biszexuális?
Törölt felhasználó 2006. 07. 11. 15:41
Előzmény: #290  Törölt felhasználó
#291
Kijelenthetem: én nem szeretném, hogy kábszeres, buzi legyen a gyermekem, és nem szeretném, ha pozitív képet kapna ezekről a jelenségekről.

Ezt én akkor is így gondolom, ha Te ezzel éppen ellentétes állásponton vagy!
Törölt felhasználó 2006. 07. 11. 15:14
Előzmény: #280  Törölt felhasználó
#290
LET
nem szeretnék a gyereked lenni,ha így megmondod mi lehetek ,és mi nem?
talán már a szakmája is megvan?
Törölt felhasználó 2006. 07. 11. 15:10
Előzmény: #277  Törölt felhasználó
#289
"A liberalizmusba nem fér bele, hogy ami sért az ellen tiltakozzak, érdekeimet érvényesítsem?
Érdekes!
"

De.Egyre inkább azt hiszem,hogy olyanokat találsz ki amit nem is mondtam,mondtunk,vagy gondoltunk.

Ha olvastad egy korábbi írásomat láttad volna,hogy a fejkendőt én sem itéltem el,vagy hogy diákként viseljen ilyen jellegű dolgokat.Más dolog az iskola részéről..
valószínűleg a vallási összeütközéseket akarják elkerűlni.

"Anyádat is szídhatják szabadon, s Neked is van jogod tiltakozni ez ellen!
Mi ezzel a baj?
S miért állítod, hogy nem tehetik, nem teheted, amikor teheted és akit sért, tiltakozhat is. "

Megint mit találtál ki?

Törölt felhasználó 2006. 07. 11. 15:00
Előzmény: #287  Törölt felhasználó
#288
Az egyház több száz évig tiltotta a sex-et örömszerzés céljából. Szerinted jó lett volna ha hallgatnak rájuk az emberek? Nagyon tiltották...
Törölt felhasználó 2006. 07. 11. 14:14
Előzmény: #286  Törölt felhasználó
#287
A buta ember is tanul saját hibáiból, míg az okos mások hibáiból is képes tanulni!!!

(Több átiratban is létező bölcsesség, nem a görög időkből!)
Törölt felhasználó 2006. 07. 11. 14:01
Előzmény: #285  Törölt felhasználó
#286
A főtt kukoricát szeretem, ettem már, kipróbáltam. A vadkedert még nem. Honnan tudja, hogy nem jó? Több ezer éve szívják...
Törölt felhasználó 2006. 07. 11. 13:57
Előzmény: #284  Törölt felhasználó
#285
Látod, ha ez ("statisztikai adataid") kicsit is igaz, akkor ezért nem szeretném, ha a gyermekeim kipróbálnák!

Miért, korlátozva van a véleményalkotás?
Ez is Gyurcsány-megszorító-csomag része lett?
Ha lett, akkor csak gondoltam, amit leírtam, s valójában nem is írtam le.

Törölt felhasználó 2006. 07. 11. 13:44
Előzmény: #283  Törölt felhasználó
#284
Akik kipróbálták, azok letöbbször mind minimum bi-sexuálisok lettek. Statisztikai hibahatáron. Én a szép arcú hölgyekre nagyon betudtam indulni legénykoromban! Róluk tudok csak itéletet mondani! Nyafognak, de élvezik... :-) Te miért veszed a bátorságot, hogy itélj olyanban amit állítólag kisem próbáltál?
Törölt felhasználó 2006. 07. 11. 13:38
Előzmény: #282  Törölt felhasználó
#283
Ha heteroként próbálta volna és nyilatkozta vona heteronak maradva, hogy jó, akkor valóban független véleménynek lehetne tekinteni, de így nem.

(Mert miért is csinálná, ha nem jó? - teszi fel a kérdést egy értelmes ember!)
Törölt felhasználó 2006. 07. 11. 12:32
Előzmény: #281  Törölt felhasználó
#282
Ki a fene tudná jobban megitélni a homosexualitást annál jobban mind aki kipróbálta? Oscarnak bejött, neked nem :-). Fontos ez?
Törölt felhasználó 2006. 07. 11. 12:22
#281
Szerintem egy interneten szerveződő pártot kellene alakítani, mert sokunknak hasonló a gondolkozása.

Topik gazda

matgab
4 4 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek