Topiknyitó: matgab 2006. 06. 29. 17:35

TÜNTETÉS 2006 júl 4. Kossuth tér 18.00-kor  

Társadalmi tiltakozás a Gyurcsány-csomag ellen



GONDOLD ÁT!



Erre szavaztál?

Ki tudod majd fizetni a villany- és gázszámládat?

A reálbércsökkenést választottad?

Vállalkozásod túléli az adóemeléseket?

A felvett hitel megemelt törleszto részleteit tudod tovább fizetni?

Biztos vagy munkád megtartásában?

Tudod vállalni továbbtanulásod költségeit?

És reménykedsz gyermekeid továbbtanulásában?

Egyetértesz a gyógyszeráremelésekkel és a vizitdíjjal?

Várod az APEH vagyongyarapodást ellenorzo kommandóját?



Ha NEM a válaszod, csatlakozz az össztársadalmi tiltakozáshoz, egy európai

demokratikus állam választópolgárai ennél kevesebbért is elkergetik

vezetoiket. Különösen akkor, ha megválasztásuk érdekében homlokegyenest

ellenkezo álláspontot hangoztattak.



link



Aláírásgyüjtés és demonstráció részletekért klikk a linkre!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
prfecó 2006. 07. 10. 11:04
Előzmény: #236  Törölt felhasználó
#240
Lehet hogy vitaképtelen vagyok , de szülő.És a szülők többségének elege volt az ott tanyázó ilyen párokból.
A két uriember a fiukat leszólítgatta és elvitte a jelentkezőket fényképezkedni. Az iskola előtt meg maszturbáltak " mert saját kocsikban mindenre joguk van " Egyébként mindkettő gyerek molesztálás miatt ültek már börtönben és nyíltan homoszexuális hajlandóságuak , akik szóban és tettekben hirdetik buziságukat. A megrontás pedig büntett , és ha eltört véletlenül az egyik egyed karja , addig is csak a szájával tud kiabálni. Érdekes módon utána már soha nem jöttek az iskola közeléba. Pedig már több hasonló pár is odajárt.
Törölt felhasználó 2006. 07. 10. 10:53
Előzmény: #214  Törölt felhasználó
#239
Ha Te valóban csak ilyen álösszefüggés-kutatásra, "felismerésre" vagy képes, akkor nem lep meg az MSZP és az SZDSZ iránti mindenek feletti rajongásod!

Talán, ha nyitott szemmel járnál és nem az irányítot vélemyént falnád, akkor többet érnél, tudnál érveket is felsorakoztatni nézeteid mellett és nem merülnél ki mások személyes mocskolásában.

Sajnállak!
Törölt felhasználó 2006. 07. 10. 10:28
Előzmény: #232  Törölt felhasználó
#238
Kanyisz...>:)))))) :*
Törölt felhasználó 2006. 07. 10. 09:59
Előzmény: #236  Törölt felhasználó
#237
vajon miért hallgatnak azok az ellenzékiek,akik normálisan tudnak vitatkozni a fogalmak össze vissza keverése nélkűl?
talán ,mert árulónak néznék azok ,akik csak fröcsögni tudnak?
Törölt felhasználó 2006. 07. 10. 09:43
Előzmény: #235  prfecó
#236
Egyre újabb és újabb vitaképtelen egyed tűnik fel ezen a topicon. Pl. az, aki összekeveri a homoszexualitást az exhibicionizmussal. Ez utóbbi a leírt formában bűncselekmény és a törvény büntetni rendeli.
Mi köze van a kettőnek egymáshoz???

prfecó 2006. 07. 10. 09:20
Előzmény: #234  Törölt felhasználó
#235
Igaz , de a hatalomra kerülne, nem lenne önmutógató buzi felvonulás állami segítséggel.

Meg az iskolák előtt található mutogató férfit , amikor elvertük a rendőr nem azzal ijesztget azzal , hogy a f@szmutógató és gyerekleszólító jogosan feljelent bennünket és akkor , mint önkényes birtokhábóritók ( kirángattuk a kocsijából és a fényképező barátját is) bevittük az iskolába és elbeszélgettünk Velük.

Ja és a nagy bátóesága csak akkor ,ment össze , amikor közöltük , hogy a lakókörnyezetében megmutogatjuk a fényképezőgépén ( digitális) található képeket. Érdekes a rendőröket nem érdekelte az anyag.

Buziknak üzenem : nem várom meg amíg kötelező lesz , a gyerekemre aki ránéz leverem a kezét.
Törölt felhasználó 2006. 07. 10. 09:09
Előzmény: #233  Törölt felhasználó
#234
Isten bizonyára megment minket attól, hogy ilyen véresszájú, degenerált, húgyagyúak kerüljenek hatalomra, mint amilyen te vagy BigBráner!
Törölt felhasználó 2006. 07. 10. 07:55
Előzmény: #232  Törölt felhasználó
#233
BigBroki,
emilt tudnál nekem adni?
Törölt felhasználó 2006. 07. 10. 06:02
Előzmény: #230  Törölt felhasználó
#232
Szia csokasy!
Tudod a nevét, BigBroker, ezt a szépen csengő szittya szót, úgy kell becézni, hogy NagyBroki, ami egyszerre jelöl egy a nagy magyar keresztények által csak globalista, vérszipolyozó, nemzet megrontó zsidó foglalkozásnak tartott szakmát és egy altáji testrészt, kissé eltúlzott méretben. Ez a gyerek ars poétikája.
Hát nem szép, hogy ennyi minden beléfér ebbe a szóba? Micsoda kettősség! Micsoda ellentétek! Micsoda harmónia!
:o)))
Törölt felhasználó 2006. 07. 10. 00:51
Előzmény: #230  Törölt felhasználó
#231
Amúgy hermafrodita... A-val.
Törölt felhasználó 2006. 07. 10. 00:50
Előzmény: #228  Törölt felhasználó
#230
A "HERMOFRODITÁK" azok kik?>:))) Ez vmi Harry Potteres szekta Herm(i)o(ne) neve alapján a harmóniára hajazva? >:)))
Törölt felhasználó 2006. 07. 10. 00:02
#229
Szuper dolog!
Míg a baloldaliak, liberálisok véleményeikkel kevés honlapon vannak jelen!
AZ IDŐ NEKÜNK DOLGOZIK!!!
Ennyit mondok, szép lassan kihalnak az MSZP öregjei, és velük együtt az MSZP törzs szavazóbázisának jelentős részét alkotó öreg szavazók, volt MSZMP-tagok, Kádár,nosztalgiások!
:-))
Szerencsére a fiatalok elég döntő hányada jobbra húz!! :-)) Éljen a Fidesz és a MIÉP-JOBBIK-HARMADIK ÚT! :-)

Minden statisztika alátámasztja, amiket leírtam itt!
Az 50-60 év fölöttiek 60-70 %-a, vagy több, az MSZP-re szavaz... Hát sajnos a Gyurcsány-csomag főleg őket sújtja a legjobban, sajnálom őket!.......Tisztelet a kivételnek az idősek közül, akik jól szavaznak!
Többet nem mondok, fő az optimizmus!

:-)))))
Törölt felhasználó 2006. 07. 09. 23:51
#228
Az SZDSZ szavazóbázisát az alábbi, a társadalom perifériájára szorult szűk cssoportosulások alkotják:
1. HOMOSZEXUÁLISOK (BUZIK)
2. LESZBIKUSOK
3. PEDOFILOK
4. TRANSZSZEXUÁLISOK, TRANSZVESZTITÁK
5. HERMOFRODITÁK
5. FÜVESEK, DROGOSOK

Továbbá:
6. A MAGYARORSZÁGI ZSIDÓ KISEBBSÉG JELENTŐS RÉSZE
7. ORBÁN-FÓBIÁSOK ÉS -GYŰLÖLŐk EGY RÉSZE (MÁSIK RÉSZE MSZP-HEZ HÚZ)
8. NÉHÁNY MEGTÉVESZTETT FIATAL

Az SZDSZ ezen csoportok által kerül be a Parlamentbe, ami a társadalom 5-6 %-át teszi ki!
A társadalom többi, jelentős része meg nem nagyon kedveli ezen csoportokat! Nem bántja őket, elfogadja (ahogy én is), de nem szereti az emberek többsége, ha folyamatosan provokálják őket degenerált emberek!

Ezzel lezártam mindent, mi nemzeti, keresztény értékrendűek úgy sem adjuk fel SOHA!!!!!!
Mindig ott leszünk, és figyelünk, tüntetünk, SENKI nem állíthat meg minket!
Még Gyurcsány sem!!!
A buzikedvelőknek meg ajánlom, nyugodtan szopjátok le Köcsög Feri farkát, biztos élvezni fogja!! :-)))

Ennyi!!
Én békés ember vagyok amúgy, és mondom SZERETEM A BUZIKAT!
Elfogadom őket, de véleményt mondhatok róluk!

Minde jót!
Törölt felhasználó 2006. 07. 09. 23:35
#227
Úgy látom, itt elég sok buzivédő ember van.. Sajnálom, hogy ilyen szintre süllyedt le a topic... A buzik, hó hogy védik saját magukat!
Végülis megértem és tolerálom!
De a szólásszabadság nevében miért ne hívhatná sok ember a buzit buzinak??
Komedia, Conquistator-nak üzenem: Én nem szólok bele senki magánéletébe!!
Épp ezt mondtam, aki buzi legye az, de ne legyen büszke undorító életmódjára!
A buzik betegek, degeneráltak!! Miért nem szabad ezt kimondani?? Ti liberálisok szaladjatok a Fodor Gabikához panaszkodni!!
Amúgy minden buzi kigyógyulhat betegségéből, ha elfogadja a keresztény értékrendet!! Van sok olyan ember, aki korábban buzi volt, de az erős Istenbe vetett hite meggyógyította őket!!
Ennyi az egész!! Hit kérdése az egész!!
Csak sajnos a mai társadalom egy részének hiába mondja ezeket a szavakat az ember!
Miért kell a mássággal folyamatosan traktálni a magyar társadalmat?
Aki buzi, legyen az, én biztos nem bántom, de ha meglátom, hogy reklámoza magát, és büszkélkedik vele, akkor tuti, hogy.....
Na jó tovább inkább nem folytatom.....
Mondjuk pár nappal ezelőtt tetszett nekem, amikor a buzi-felvonulásra értelmes jobboldali személyek mentek ki és tiltakoztak!!
Ezt így kell mindig csinálni és még több tiltakozó embert összefogni! .:-))
Hiszen szólás- és gyülekezési szabadság van!! :-))
Bántalmazni meg a keresztény értékrend értelmében nem szabad senkit mássága miatt!! De el lehet mondani, hogy miért nem tetszik ez sok embernek, el lehet menni ellentüntetni, néha keményebb szavakat használni!!
Szélsőjobb pedig Magyarországon nem létezik! Vagy pontosabban: elég kevesen vannak szélsőséges jobboldali egyének!
Én inkább jobban félek a szélsőbaloldaltól!!
Amit egyértelműen az SZDSZ képvisel!
A hazaáruló, keresztényellenes, magary kultúrát sárba tipró, multikultit hirdető, gyarmatosító, nemzetellenes, másságot normálissá tematizáló politikája ellen tiltakozni kell, ahogy csak lehet!
Aki magyarnak érzi magát szívben, lélekben, nyelvben, annak kötelessége megállítani a magyar értékek SZDSZ, liberális értelmiség általi tudatos elpusztítását!
Törölt felhasználó 2006. 07. 09. 12:50
Előzmény: #222  Törölt felhasználó
#226
conquistator

szép volt!:)
Törölt felhasználó 2006. 07. 09. 12:41
Előzmény: #216  Törölt felhasználó
#225
"A természet rendje is azt mutatja, hogy a Fiú a Leányt szereti és együtt boldogok!!!
A Biblia szerint is így van ez!!! "

Figyi az a könyv csak rátok vonatkozik,akik hisznek benne.
Semmi joga a vallásotoknak,hogy azokra is rákényszerítse az eszméit ,akik nem akarják.

"Tőlem éljenek együtt az azonos neműek, ha akarnak!!! De kérem szépen azt ne hívjuk már házasságnak és élettársi kapcsolatnak sem!!!! "

Miért ne? Mert te mondtad?Mi jogon szólsz bele más magánéletébe?

"Unom, amikor itt a topicban is egyesek a másságot akarják rákényszeríteni a magyar társadalomra, beállítani úgy, hogy ez a normális és mintha a többség is ezt tolerálná!
"

Normális,és szerintem te vagy idíóta.
Bujj el valahová,hogy ne lásson senki.
Törölt felhasználó 2006. 07. 09. 12:31
Előzmény: #216  Törölt felhasználó
#224
" elbújtak a buzi párok kettesben vhová és szerintem így volt helyes!!!
Minek kell folyamtatosan reklámozni degeneráltságukat??? "

te viszont reklámozod a degeneráltságodat.
légy szíves bújj el valahova.
Törölt felhasználó 2006. 07. 09. 10:39
Előzmény: #222  Törölt felhasználó
#223
3 buzit ismerek, abból kettő pap.
Törölt felhasználó 2006. 07. 09. 09:31
Előzmény: #221  Törölt felhasználó
#222
Érdekes irányt vett a topic.
Kezdetben ugye vala a tüntetésre való felhívás...
Meg a kormány anyázása...
Aztán a demokrácia mibenlétének vizsgálata.... majd a "Hálózat" életünket befolyásoló szerepe...
Most meg a "buzizás"...

Akkor néhány gondolat visszafelé haladva:

1./ Homokosok, transzvesztiták stb., amit mai kifejezéssel élve másságnak neveznek valóban létezett/létezik már az állatvilágban is, lásd bizonyos kísérleti megfigyeléseket a majmoknál. (Persze, aki szerint Ádámtól és Évától származunk, az most ne figyeljen ide.) Az ókorban a szexualitás minden formáje elfogadott volt. Elég erre utalni a bibliai Szodoma és Gomorra történetével, de pl. jól érzékeltette ezt a HBO Róma c. filmsorozata, amely szerint még a pedofilia-szerű jelenségek is megengedettek voltak a császárság kezdetén és fénykorában.

2./ A szexualitás egyes formáinak háttérbe szorítása és egyébként a szexualitásnak kizárólag a gyermeknemzésre való redukálása az egyház tevékenységére vezethető vissza az egyetlen (keresztény) erkölcs tanításának szellemében.
Ennek a korlátozásnak is megvolt a maga hatalompolitikai indoka, ennek elemzésére azonban most nem kívánok kitérni. Az egyház a maga módszereivel egyébként is totális alávetettséget tudott biztosítani a társadalom felett, olyat, amelyet az a bizonyos "Hálózat" soha nem lesz képes.

3./ Az egyház a valaha volt legtotalitáriusabb rendszert tudta kiépíteni s amikor ez hatalmában állt, azt még fegyverrel is védte. Az egyház számára a legnagyobb ellenség mindig is - éppen ezért - a demokrácia volt, hiszen a hatalomgyakorlás ezen működő alternatívája a saját hatalomgyakorlási módszereit kérdőjelezte meg.

4./ Mindazok, akik a"keresztény értékek" védelmében megkérdőjelezik a másság létezésének lehetőségét ugyanezt a totalitárius rendszert sírják vissza, amely meghatározza, hogy én milyen lehetek és milyen nem. Mindazok, akik ma a magyar jobboldalon szidják a buzikat, szidják a liberálisokat, szidják a zsidókat, összeesküvéselméleteket gyártanak, azok egy totalitárius rendszert szeretnének létrehozni, amely ezekre a másságokra kíméletlenül lecsaphatna és le is csapna, elpusztítva mindent, amely ezzel az "egyházi" értékrenddel nem egyezik. Ma már ide tartozik a "kommunistának" aposztrofált baloldal teljes vertikuma is. Azt kell, hogy mondjam, hogy ma a magyar jobboldal egy meghatározó része demokrácia-ellenes. Számára a demokrácia csak azt jelenti, hogy mindazok a "keresztény értékeken" kívüli jelenségek, amelyeket elítél, államhatalmi segédlettel létezhetnek.

Az én igazi bánatom az, hogy ezeket az embereket nekem liberálisnak a liberalizmus értékeinek védelmében ugyanúgy el kell viselnem és meg kell tűrnöm a magam környezetében és az ilyen topicokon, mint az egyéb másságokat. Ráadásul, miközben a homokos másság nem kívánja rám kényszeríteni a saját homokosságát, addig a "konzervatív jobbos másság" nemhogy a saját értékeivel bombáz, de még hatalomra is tör, hogy a saját "értékeit" közös állami, társadalmi, politikai értékekké tegye.
Törölt felhasználó 2006. 07. 08. 23:37
Előzmény: #216  Törölt felhasználó
#221
"Szerintem undorító amikor a liberális értelmiség a magyar nyelv egyik legszebb szavát - meleg - tematizálás révén a buzikra kezdte használni és sajnos így is terjedt el a mai napig!"

Nem akarlak kiábrándítani, de (többek között) a britek is használják a meleg(langyos) szót a homokosokra... talán utána kellene járni ennek-annak. Ha meg azzal jössz, hogy akkor ne használjunk külföldről átvett kifejezéseket, akkor ne szólalj meg magyarul...

Kevés olyan szó van, ami egyértelmű és kiforgathatatlan jelentéssel bír ebben a gyönyörű nyelvben - és ez így szép. Mert vegyük pl a meleg szóban feszülő iszonyatos kettősséget a Te értelmezésedben. Ez lehetne a Te jined és jangod. Mert ugye egyik oldalról adott pl az "édesanya melegsége" ami neked is nagyon jó dolog... és a másik oldalon ott van a belőled merev elutasítást és undort kiváltó homoszexuálisokat "megbélyegző" tartalma. Hát nem szép, hogy ennyi minden beléfér ebbe a szóba? Micsoda kettősség! Micsoda ellentétek! Micsoda harmónia!

>:)))

Topik gazda

matgab
4 4 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek