Konferencia
|
Árfolyam
|
Előfizetés
EURHUF
USDHUF
BTCUSD
BUX
OTP
MOL
RICHTER
MTELEKOM
OPUS
XAUUSD
Megjelenítés
Világos téma
Sötét téma
Automatikus
PORTFOLIO SIGNATURE
|
Egyedi hírek, elemzések, exkluzív közösség
Világos téma
Sötét téma
Automatikus
Rovatok
Friss hírek
Tisza-kormány
Signature
Háború
Befektetés
Bank
Deviza
Gazdaság
Globál
Uniós források
Üzlet
Ingatlan
Podcast
Videó
Galéria
Prémium cikkek
Zöld világ
Tőzsde
Vélemény
Elemzés
Interjú
On the other hand
KRTK blog
Portfolio csoport
Portfolio English Edition
Karrier
Pénzcentrum
Sportonline
Hellovidék
Agrárszektor
Médiaajánlat
Konferencia
Ingatlan
Agrár
Gazdaság
Pénzügy
Energia
IT
KKV
Klubok
Szponzoráció
Investment Services
Oktatás
Tanácsadó központ
Private Investment Services
Árfolyam, adat
Árfolyam
Befektetésialap-kereső
Adatletöltés
Előfizetés
Szolgáltatás
Mobilapp
Fórum
Álláshirdetés
Kalkulátor
Könyvesbolt
Tisza-kormány
Signature
Háború
Befektetés
Bank
Deviza
Gazdaság
Globál
Uniós források
Üzlet
Ingatlan
Zöld világ
Tőzsde
PORTFOLIO FORUM
Topikok szűrése
Új téma hozzáadása
Minden topik
Gazdaság
Befektetés
Állampapír
Deviza
Vállalatok
Autók
Energia
Ingatlan
Adózás
Nyugdíj
Közélet
Budapest
Európai Unió
Hitelek
Topiknyitó:
lea39
2021. 01. 25. 09:52
Akko fórum
Moderált topic
Rendezés:
Hozzászólások
oldalanként:
20
40
60
80
100
első
-10
99
100
101
102
103
104
105
+10
utolsó
101
102
103
simonzoli13
2026. 01. 29. 16:41
Előzmény:
#20198
Metis_papa
#20200
Dehát, nincs is forgalom ! Egyelőre csak mi, kisbüfik gyűjtjük ezt a papírt! Veress el mennyi van?
tmike
2026. 01. 29. 16:23
Előzmény:
#20191
simonzoli13
#20199
Zoli nézd a jó oldalát! Fogsz tudni venni még 260-on,vagy talán még alatta is.
Metis_papa
2026. 01. 29. 16:23
Előzmény:
#20193
Chucky
#20198
Pontosan így. Szerintem 200 és 300 közötti szintekről nagyjából 220 és 280 között gyűjti még Veres egy-két hónapig, aztán elszállhat.
Donqatto
2026. 01. 29. 16:21
Előzmény:
#20195
Atti67
#20197
Bluek után szokott jönni egy kispapír rally is...de szerintem abból mi úgyis kimaradunk :D
Jocek
2026. 01. 29. 16:20
Előzmény:
#20193
Chucky
#20196
150 ről mit az App?
Atti67
2026. 01. 29. 16:20
Előzmény:
#20194
Donqatto
#20195
A BUX korrekció nem erre fog hatni,hanem a nagyokra,amik most hatalmasat ralliztak.
Donqatto
2026. 01. 29. 16:17
Előzmény:
#20193
Chucky
#20194
Szerintem jobb ha lelkileg mindenki felkészül egy ATL-re, ha jön a BUX korrekció
Chucky
2026. 01. 29. 16:15
#20193
Kicsit kezd ilyen Opus-App érzésem lenni....
Csak lefelé megy pedig elvileg jó minden
NEO-Wing, csak semmi infó-hír....
Aztán ha egyszer elindul talán 5x-10x-ez....
Kérdés, hogy honnan fog indulni....
Donqatto
2026. 01. 29. 16:14
#20192
-3,5% csak ma, a semmire
simonzoli13
2026. 01. 29. 16:05
Előzmény:
#20188
Donqatto
#20191
210 ? Na kurva jó!
Donqatto
2026. 01. 29. 16:04
Előzmény:
#20189
Donqatto
#20190
Legalábbis ha megint trükköznek a 2. féléves jelentésben
Donqatto
2026. 01. 29. 15:52
Előzmény:
#20188
Donqatto
#20189
Én inább ezt látom
Donqatto
2026. 01. 29. 15:52
#20188
https://invst.ly/1f1fih
simonzoli13
2026. 01. 29. 15:50
Előzmény:
#20183
LACI82
#20187
Jó....az elöző jelentésre mondjuk esett! De, hátha!
LACI82
2026. 01. 29. 15:36
Előzmény:
#20185
Donqatto
#20186
Jövő héten legkésőbb kint lesz 😉. Holnap kezdem venni!
Donqatto
2026. 01. 29. 15:34
#20185
Ha kimászna a csökkenőből megszűnne szerintem a nyomás...
Donqatto
2026. 01. 29. 15:34
#20184
https://invst.ly/1f1edd
LACI82
2026. 01. 29. 15:34
Előzmény:
#20181
simonzoli13
#20183
Mert már annyira alul van árazva, hogy ha nem is böffentenek semmit, majd az évesre, vagy utána megindul. Addig meg már csak durván 1,5 hónap van.
Toten
2026. 01. 29. 15:22
#20182
Hát legyen szerencsétek.
simonzoli13
2026. 01. 29. 15:20
Előzmény:
#20180
LACI82
#20181
Te miért veszed ?
első
-10
99
100
101
102
103
104
105
+10
utolsó
101
102
103
Topik gazda
lea39
3
3
5
aktív fórumozók
Donqatto
Toka
LACI82
Manufacere
Marika113
legfrissebb topikok
Összes topik
15:07
Appeninn topik
15:07
Lakás/Ingatlan árak topik
14:54
OTP részvényesek ide!
14:44
Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi
14:43
DAX
14:36
NUTEX mindenkinek
14:36
Orosz - Ukrán háború - trollmentes topik
14:34
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK!
14:17
KoronaVírus
14:15
Appeninn real
14:12
F.I.R.E. életmód (általánosságban)
13:56
Futuraqua NYRT reálisan
13:55
BUX index, BUX határidő, BÉT!
13:46
Financial Forecasts
13:29
ORBÁN TAKARODJ !!!
13:11
4IG Nyrt reszvenyesek.
13:06
ERSTE NetBroker
13:06
Akko fórum
12:55
Ezüst
12:46
Delta Nyrt
12:42
ENEFI - THE BEST
12:29
Humor
12:13
/ TISZA PÁRT/
12:08
NEW OPUS GLOBAL
11:23
FOTEX topik.
08:25
Eurós részvények vitasarok
08:13
Rába és a láma
07:34
OROSZ-UKRÁN háború
06:26
MOLly tulajok topikja
04:53
4IG részvény
22:13
MacroLab – Trendek, minták, töréspontok
22:09
Mtelekom
21:21
VERTIKAL Group Nyrt.
20:26
USA részvények vitasarok
18:19
Magyar Állampapír tulajok
17:55
idöjárás topik
17:44
Richter topik
17:20
magyarpéter és a tisza kormány
16:49
EUR/HUF
13:17
Ez is Magyarország...
friss hírek
További hírek
14:43
Már a déli órákban biztossá vált: ma is új melegrekord született Magyarországon
14:24
Tisza-kormány: zajlik a kormányülés, Magyar Peter máris jelentkezett
14:24
Megszólalt Gajdos László miniszter: idén nyáron rendkívüli és hosszú hőhullámokra kell felkészülnünk
14:00
Alan Greenspan halálára
14:00
Bajban a galériák, nincs elég új gyűjtő – Mit mutattak az Art Basel számai?
13:54
Lépésről lépésre fojtja meg a hőség Európát: egymás után dőlnek össze a védelmi vonalak
13:29
Reagált a MÁV a hőségre: korlátozzák a vonatok maximális sebességét, késésekre kell számítani
13:07
A Tisza-kormány kezdeményezte a Budapest–Belgrád beruházással kapcsolatos titkosítás feloldását
12:00
Egy város, 24 érdek: így bénítja meg Budapestet a kétszintű önkormányzatiság
11:10
Harmadfokú hőségriasztás lépett életbe Magyarországon, 109 településen van vízkorlátozás
11:00
Bevándorlás nélkül drámai módon csökkenne a lakosságszám számos EU-tagállamban
10:56
Irán amerikai célpontokat támadott amerikai légicsapásokra válaszul
10:39
Ürge-Vorsatz Diána a hőhullámról: ez az, ami tényleg hűti a településeinket
10:04
Kiderült, mikor kerül be a SpaceX a Nasdaq-ba
10:00
Azonnal betiltották az "AI-csúcsfegyvert", több súlyos ügy bukott ki, egyszerűen nem maradt más választás
09:48
Oroszország újabb Grad-csapásról számolt be - Percről percre híreink az orosz-ukrán háborúról szombaton
09:18
Hőkupola: vízkorlátozást vezettek be több Pest megyei településen
09:10
100 százalékos vámokkal fenyegeti Trump az amerikai technológiai cégeket megadóztató európai országokat
09:05
Trump nekiment korábbi nemzetbiztonsági tanácsadójának a bűnös vallomás után
09:00
Izrael elszabadult hajóágyú szerepe határozhatja meg az USA-Irán konfliktus sorsát?
Partnereink
Akko fórum