Az alábbi linken olvasható bejegyzések alapján komoly egészségügyi problémával néz szembe a Világ, ami rövidesen jelentős hatással lehet a világgazdaságra is
https://mobile.twitter.com/hashtag/Wuhan?f=live
Nem most kellene sipákolni. 10 éve volt a felcsúti bohócnak, hogy Magyarország gazdaságát és az életszínvonalat nyugati szint közelébe emelje. Elszalasztotta ezt a lehetőséget, mert orbán lopni jobban szeret. Most már tök mindegy mit fog csinálni, remélem orbánra ráborul az a több tonnányi szar, amit 10 év alatt volt képes a magyar nemzetre hozni.
és a felelősséget ki vállalja a gazdaság még nagyobb összeomláséért amit hosszú évekig nyögünk? sokak életét szétrombolva ? ezt nehezebb átlátni mint azt h hogy nézne ki ha összeomlik az eü *átmenetileg* ?
Szerinted a vége ennek mi lesz ? Lehet tiltakozni, hogy ne zárjanak le, a felelősséget ki fogja vállalni amikor nem megy majd ki a mentő ? Ők, akik kint vannak az utcákon ? Ők majd ellátják a szomszéd bácsit ? Összeomló egészségügy, gazdasági válság és káosz.
érdekes "helyi sajátosságokat" kezd mutatni a kijárási tilalom Spanyolországban... Graves disturbios en Burgos al inicio del toque de queda https://youtu.be/OQHgC71lUQU
a jelek szerint ma sem fog összejönni a kijárási tilalom Barcelonában... EN DIRECTO: Continúan las PROTESTAS en BARCELONA contra el GOBIERNO por el ESTADO DE ALARMA https://www.youtube.com/watch?v=9c3CpffwtYo
Nem minden fajta szűrés éri meg valójában az előnyöket/hátrányokat, kockázatokat/költségeket elemezve. Ezt fel szokták mérni, mielőtt orrba-szájba mindenkit meg akarnak szűrni mindenre. Te is ismerkedhetnél még az orvosi gyakorlattal. Természetesen van szűrés, amit megéri csinálni, szerencsére, azt szokták is.
CoronaVirus
https://mobile.twitter.com/hashtag/Wuhan?f=live