Jászaiék nagyon csendben vannak. Mintha teljes hírzárlat lenne a cég körül. (Ez egyébként a kicsiket nagyon elbizonytalanítja és sokan megremegnek,csökkentenek,vagy eladják) Bízom benne,hogy nagy bejelentésekre készülnek. Lassan már 2 hónapja várjuk. Szerintem hatalmas háttéralkuk lesznek. Jönnek új részvények és lesz új nagytulaj is. Én türelmes vagyok,de most már "Legyen valami" :D https://www.youtube.com/watch?v=m4CcPOqWZ_I
Telecom, de szerencsére nem ugrott ki. Addig jó nekünk is itt 4 Ig-ben. Itt 900-910 körül voltak elég nagy tételek, de azok may hétfőn tehetnek valamit árfolyammal. Szerintem továbbra is növekvő. Ma pihent kicsit mint többi. De jelentésig sok idő még.
4IG Nyrt reszvenyesek.
Moderacio alatt lesz.