Topiknyitó: feel 2020. 01. 19. 14:04

4IG Nyrt reszvenyesek.  

4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bube 2021. 11. 08. 12:43
Előzmény: #32659  bube
#32660
bube 2021. 11. 08. 12:40
Előzmény: #32657  rice2
#32659
Valami:
4IG892 655 db 12:33:45
4IG893 660 db 12:29:03
4IG893 198 db 12:27:15
bube 2021. 11. 08. 11:50
Előzmény: #32656  bube
#32658
891 HUF, 400 db (-2 HUF, -0.22 %) (2021.11.08 11:48:49)
rice2 2021. 11. 08. 11:48
#32657
Jászaiék nagyon csendben vannak.
Mintha teljes hírzárlat lenne a cég körül.
(Ez egyébként a kicsiket nagyon elbizonytalanítja és sokan megremegnek,csökkentenek,vagy eladják)
Bízom benne,hogy nagy bejelentésekre készülnek. Lassan már 2 hónapja várjuk.
Szerintem hatalmas háttéralkuk lesznek. Jönnek új részvények és lesz új nagytulaj is.
Én türelmes vagyok,de most már "Legyen valami" :D 
 https://www.youtube.com/watch?v=m4CcPOqWZ_I
bube 2021. 11. 08. 11:37
Előzmény: #32655  bube
#32656
887 1850 db 11:35:04
bube 2021. 11. 08. 11:36
Előzmény: #32654  bube
#32655
Eladás
ÁrDbAj.Cég
889 HUF700 db1-



Vétel
CégAj.DbÁr
-11 315 db886 HUF




bube 2021. 11. 08. 11:34
Előzmény: #32653  bube
#32654


Eladás
ÁrDbAj.Cég
885 HUF323 db3-




Vétel
CégAj.DbÁr
-31 185 db880 HUF




bube 2021. 11. 08. 09:06
Előzmény: #32632  jofani1
#32653
Eladás
ÁrDbAj.Cég
898 HUF1 800 db



Vétel
CégAj.DbÁr
-1700 db893 HUF




Metis_papa
Metis_papa 2021. 11. 08. 09:00
Előzmény: #32651  feel
#32652
És a MésziStock Value még szóba se került. :D
feel
feel 2021. 11. 07. 18:49
#32651
Share Price vs. Fair Value28.0%UndervaluedCurrent 
PriceFt893.00
Fair ValueFt1,240.18
Metis_papa
Metis_papa 2021. 11. 07. 10:09
Előzmény: #32649  tschi-
#32650
Ide biztosan nem kell majd védettségi. :D
tschi- 2021. 11. 06. 20:30
Előzmény: #32647  Metis_papa
#32649
Bár most jönnek újból a korlátozások, lehet nem fesztiválozhatunk 😀
tschi- 2021. 11. 06. 17:51
Előzmény: #32647  Metis_papa
#32648
Szerintem év végéig annak meg kell lennie. Két hónappal a választások előtt már keső.
Metis_papa
Metis_papa 2021. 11. 06. 13:26
Előzmény: #32646  nyehuma
#32647
Február végéig lesz egy elég komoly MésziStock Fesztivál itt szvsz. ;)
nyehuma 2021. 11. 06. 11:31
Előzmény: #32644  Istvan1975
#32646
Szamitasz decemberi januri rallyra, ugy altalaban?
Istvan1975 2021. 11. 05. 17:26
Előzmény: #32643  Törölt felhasználó
#32644
Telecom, de szerencsére nem ugrott ki. Addig jó nekünk is itt 4 Ig-ben. Itt 900-910 körül voltak elég nagy tételek, de azok may hétfőn tehetnek valamit árfolyammal. Szerintem továbbra is növekvő. Ma pihent kicsit mint többi. De jelentésig sok idő még. 
Törölt felhasználó 2021. 11. 05. 17:17
Előzmény: #32633  Istvan1975
#32643
Ez hol történt?
Törölt felhasználó 2021. 11. 05. 17:16
Előzmény: #32635  realmadrid
#32642
Az EPS-t nézve is alulárazott. Na mind1, ez van. 
Istvan1975 2021. 11. 05. 17:02
Előzmény: #32639  realmadrid
#32641
Nem teljesen! De itt is igaz.

Topik gazda

feel
feel
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek