Ezt a fórumot azért hoztam létre hogy a régi Estmédiások tudjanak beszélgetni trollmentesen.
Nem felbeszélő fórum,de sok régi tagunk visszavonult a lebeszélő trollok miatt.
Előre szólok aki trollkodik vagy siránkozik az válasszon másik topikot.
Hát basszus, de a jövőbe vetett hit mikor lesz kifizetődő a kis részvényesek számára!!?? Nem beszélve az évek óta beragadtakról bőven 100 felett!! Én elhiszem hogy neked ráér mert valószínűleg fiatal vagy, nekem is ráér nagy nehezen így 50 körül még egy-két évig, de ez már tűrhetetlen és bicskanyitogató amit művelnek ezek a gecik!! El sem tudod képzelni mennyien tönkrementek ebbe anyagilag, egészségileg családi állapotot is illetően!! Nekem csak pár százezer darab van jelenleg 12 százalék mínuszban így véleményezhetően könnyen beszélek, nagyjából el is viselem, de történjen tényleg már valami ,ennek nem 50 ft van van a helye!! Teljes vezetőségi megújulás kellene korábban is leírtam, igazi szakemberekkel, nem ezekkel a szereplőkkel ,alsó kategóriás szarokkal!!!
Hát,azt tudjuk,hogy "cinkelt " lapokkal játszanak irányunkba 2019 , a tőzsdére jövetelük óta. ŐK már most is a pénzüknél vannak már akkor is ha csak a több mint 100 millió darab részvényüket vesszük + a srv mennyiségük. A DELTA kamatozó részvények bebiztosítva az éves kamatokkal. ITT egyenlőre a kisrészvényesek vannak oltári mínuszban köszönhetően a HAZUG tőzsdére jövetelükkel. Nem olyan gyökerek ezek mint sokan gondolják, megvan az "eszük" csak hazajátszanak. A tőzsdére jövetelt is megoldották,hogy nekik kifizetődő legyen. Én ebbe kapaszkodok, mikor eljön az ideje lesz itt több száz forintos árfolyam , MEGOLDJÁK ahogy tették a tőzsdére jövetelkor is,hogy nekik megfeleljen. SENKI ne gondolja,hogy a mostani .................. jöttek. És tartom amit a srv írtam. Majd ha átadják a dolgozóknak,utána lesz érdekes. Az fog jól járni aki bírja addig gyomorral. Tehát a részemről nyugi van. Nevetséges leírni DE úgy gondolom : Az miatt vagyok nyugodt, hogy ennyire gusztustalanul viselkednek. :-) :-) Majd megtudjuk a miértet. Üdvözlöm innen is a csicska Diplomatát. :-)
Delta Nyrt
Nem felbeszélő fórum,de sok régi tagunk visszavonult a lebeszélő trollok miatt.
Előre szólok aki trollkodik vagy siránkozik az válasszon másik topikot.