Topiknyitó: Pluto13 2019. 03. 19. 10:43

Delta Nyrt  

Ezt a fórumot azért hoztam létre hogy a régi Estmédiások tudjanak beszélgetni trollmentesen.
Nem felbeszélő fórum,de sok régi tagunk visszavonult a lebeszélő trollok miatt.
Előre szólok aki trollkodik vagy siránkozik az válasszon másik topikot.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Tutidolog
Tutidolog 2026. 06. 18. 16:08
#122620
51-en 94K vevő van. Mi történt?
Joker
Joker 2026. 06. 18. 11:26
Előzmény: #122616  MANOPI
#122619
Vagy felköthetik a nyúlcipőt! 
kata311
kata311 2026. 06. 18. 11:16
Előzmény: #122615  Joker
#122618
nem Mi, hanem az MI.....
DocJericho76
DocJericho76 2026. 06. 18. 11:14
Előzmény: #122615  Joker
#122617
:-)
MANOPI
MANOPI 2026. 06. 18. 10:45
Előzmény: #122615  Joker
#122616
tudod, kedvelem a humorod.       Akkor erre utaltak amikor nyilatkozták a következő tevékenységi kört ?  :-)     Kiegészítik majd egymást ?   
Joker
Joker 2026. 06. 18. 10:26
Előzmény: #122611  MANOPI
#122615
Mi Tisza cipőt fogunk gyártani! 
kata311
kata311 2026. 06. 18. 09:53
#122614
Hajrá Delta!!!
Vicus2000 2026. 06. 18. 09:34
Előzmény: #122611  MANOPI
#122613
még a grafikonja is hasonlít a deltához :)
MANOPI
MANOPI 2026. 06. 18. 09:07
Előzmény: #122609  MANOPI
#122611
https://www.portfolio.hu/befektetes/20260618/orult-fordulat-a-tozsden-mesterseges-intelligenciaval-fog-foglalkozni-a-cipogyarto-844014 ;                                                                                                                                     Csak úgy érdekességből , senkit nem megbántva.  Látható:  még egy cipőgyártással foglalkozó cég is"meglovagolja" az Al adta lehetőségeket.  Érdekes,jó cikk.  Az utolsó mondatok,sorok tetszenek igazából.  A DELTA cégről inkább nem írok, majd csak megtudunk valamit. :-)
fiftififti 2026. 06. 17. 21:15
Előzmény: #122609  MANOPI
#122610
Hát basszus, de a jövőbe vetett hit mikor lesz kifizetődő a kis részvényesek számára!!??
Nem beszélve az évek óta beragadtakról bőven 100 felett!!
Én elhiszem hogy neked ráér mert valószínűleg fiatal vagy, nekem is ráér nagy nehezen így 50 körül még egy-két évig, de ez már tűrhetetlen és bicskanyitogató amit művelnek ezek a gecik!!
El sem tudod képzelni mennyien tönkrementek ebbe anyagilag, egészségileg családi állapotot is illetően!!
Nekem csak pár százezer darab van jelenleg 12 százalék mínuszban így véleményezhetően könnyen beszélek, nagyjából el is viselem, de történjen tényleg már valami ,ennek nem 50 ft van van a helye!!
Teljes vezetőségi megújulás kellene korábban is leírtam, igazi szakemberekkel, nem ezekkel a szereplőkkel ,alsó kategóriás szarokkal!!!
MANOPI
MANOPI 2026. 06. 17. 20:58
Előzmény: #122608  Vicus2000
#122609
  Hát,azt tudjuk,hogy "cinkelt " lapokkal játszanak irányunkba 2019 ,  a tőzsdére jövetelük óta.  ŐK már most is a pénzüknél vannak már akkor is ha csak a több mint 100 millió darab  részvényüket vesszük + a srv mennyiségük.    A  DELTA kamatozó részvények bebiztosítva az éves kamatokkal.   ITT egyenlőre a kisrészvényesek vannak oltári mínuszban köszönhetően a HAZUG tőzsdére jövetelükkel.     Nem olyan     gyökerek ezek mint sokan gondolják,  megvan az "eszük" csak hazajátszanak.  A tőzsdére jövetelt is megoldották,hogy nekik kifizetődő legyen.  Én ebbe kapaszkodok, mikor eljön az ideje lesz itt több száz forintos árfolyam ,  MEGOLDJÁK ahogy tették a tőzsdére jövetelkor is,hogy    nekik megfeleljen.  SENKI ne gondolja,hogy a mostani ..................  jöttek.  És tartom amit a srv írtam.  Majd ha átadják a dolgozóknak,utána lesz érdekes.    Az fog jól járni aki bírja addig gyomorral.                                                          Tehát a részemről nyugi van.                                                                                                                                               Nevetséges leírni DE úgy gondolom :  Az miatt vagyok nyugodt, hogy ennyire gusztustalanul viselkednek.  :-)  :-)   Majd megtudjuk a miértet.   Üdvözlöm innen is a csicska Diplomatát.  :-)                                                                                
Vicus2000 2026. 06. 17. 19:09
Előzmény: #122607  fiftififti
#122608
Akkor adják át az1M  srv !
fiftififti 2026. 06. 17. 19:01
Előzmény: #122606  Vicus2000
#122607
Mert mi lesz akkor, talán újabb kölcsönadott részvények ,amivel megpróbálják megint lenyomni 40 forintig!!??
Vicus2000 2026. 06. 17. 18:56
Előzmény: #122605  Vicus2000
#122606
Június 30!
Vicus2000 2026. 06. 17. 18:54
Előzmény: #122604  wyzard
#122605
Jun 26 ig itt ne várjatok változást.
Shaun 2026. 06. 17. 17:15
Előzmény: #122601  Vicus2000
#122603
reméljük persze, csak ott óriási funda van már+haszon is mellé
Dodo34
Dodo34 2026. 06. 17. 13:49
#122602
biztonságosan xar....2 órája kötés se volt, 51-en dugó, mai nap is csatlakozik a többi lófaxhoz
Vicus2000 2026. 06. 17. 13:26
Előzmény: #122600  Shaun
#122601
úgy értsd, hogy én tartom biztonságosabbnak!

Topik gazda

Pluto13
Pluto13
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek