Topiknyitó: Pluto13 2019. 03. 19. 10:43

Delta Nyrt  

Ezt a fórumot azért hoztam létre hogy a régi Estmédiások tudjanak beszélgetni trollmentesen.
Nem felbeszélő fórum,de sok régi tagunk visszavonult a lebeszélő trollok miatt.
Előre szólok aki trollkodik vagy siránkozik az válasszon másik topikot.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kata311
kata311 szombat, 22:48
Előzmény: #122335  kata311
#122336
Telexen…
kata311
kata311 szombat, 22:45
#122335
Tele én van egy ma reggeli cikk, valamiért nem tudom bemásolni, érdekes: 
Balassy, Matolcsy stb.
Dkü, delta szerepel benne
MANOPI
MANOPI szombat, 22:10
#122334
  Az AGORA-MBH Bankszékház projekthez  fűzném hozzá !   Igazából nem is csak a 2 MILLIÁRD itt a lényeg hanem a folyamat.    Az utolsó akvink !!!!!!   Dolgozik az OTP-nek és feltételezem,hogy nagyban hozzájárult a mostani DELTA "melóhoz" is.  A DELTA ennél fogva már DOLGOZIK a 2 legnagyobb Magyar Bank-nak is .           Tehát az utolsó akvink komoly vétel volt .  A tulaj VALAMIÉRT adott el a DELTA részére a cégéből.                Igen, előnyös mindkét cégnek.  Ettől függetlenül úgy gondolom,hogy tud már olyant a DELTA jövőjéről amit mi még nem, egyébként nem hinném,hogy adott volna el a cégéből bizonyos részt ,  a DELTA azt mondta,hogy részvénnyel is fizetett már (  DELTAkamat....... , stb, )  .  Tehát egyre többen részt vesznek a DELTA építkezésében jövőjében  ( alapok , előre építkezés ).    Tudnak itt sokan a szép jövőről csak mi nem .   Igaz várni mi is várhatunk velük.  :-)                                                                                                                                 A  lényeg.   ELŐRE   dolgoznak,építkeznek.    AZ ÁRFOLYAMBAN is megfog mutatkozni.  Ezt mindannyian tudjuk csak mindenkinek más a vérmérséklete, tűrő képessége !     Ennyi.                                                                            ui :  Ennyi cégnek, másoknak ( Berki ) jó a DELTA akkor nekem is .  Én is előre építkeztem, írtam is.  :-) Ennyi. 
hully-gully
hully-gully szombat, 19:42
Előzmény: #122331  12345
#122333
Én már biztos nem, tele vagyok vele, nagyon sok van.
Vicus2000 szombat, 17:12
Előzmény: #122330  hully-gully
#122332
Jól látod ! Egyszer biztos.
12345 szombat, 16:41
Előzmény: #122329  hully-gully
#122331
Akkor majd ti veszitek 100 felett🤣🤣
hully-gully
hully-gully szombat, 13:44
Előzmény: #122297  Vicus2000
#122330
Minden héten ezt írtad ide be, egyszer befog jönni, de jó lenne minél hamarabb jönne be. 
hully-gully
hully-gully szombat, 13:40
Előzmény: #122309  12345
#122329
OPUS osztalék 06.17. Illetve 06.18. lesz a számlákon. Addig sehová sem tud menni.... 
Szkeli szombat, 13:38
Előzmény: #122326  TOPdeal
#122328
Meglátjuk. Nem is ide való téma, lapozzunk. Az biztos, hogy a tegnap bejelentett szerződés nagyon más, mint a Delta eddigi munkái. Ilyen megbízásokhoz eddig nem fért hozzá a cég.
Pogi szombat, 12:05
#122327
Ne a 4ig-ról beszéljünk. Engem az nem hagy nyugodni, hogy ezzel mi a cél, hogy csak zárás után rakták ezt ki. Az nem kerdés, hogy vitathatatlanul pozitív, viszont az időzítés… Nem jövök rá, miért pont így.
TOPdeal szombat, 11:38
Előzmény: #122324  Szkeli
#122326
A gondolataid első fele igaz lehet, de amit hadiparról írsz, arra írtam hogy butaság (bocsánat a minősítésért) vagy ismeret hiány. Semmit nem kell visszaadnia, ha kicsit ismered a nemzetközi szerződéseit és szerződéses partnereit, akkor könnyen belátható hogy ez a lehetetlen kategória, mert olyan nemzetközi perek és támadások szakadnának a magyar állam nyakába , amibe néhány hónap alatt belerokkanánk mindannyian. De amúgy is biztos vagyok benne hogy nincs is ilyen szándék, max lesz egy kis izmozás, hogy az új hatalom is kapjon a tortából egy nagyobb részesedést és mindenki járjon jól, aztán düböröghet tovább a biznisz. Viszont nekünk a lényeg tényleg az , hogy digitális területen jóval nagyobb tér nyílik a piacon a delta számára. Hozzá teszem, hogy szerintem ez a terület a hadipar és a távközlés mellett eleve huszad rangú volt már így is a 4ig számára, tehát ez nekik se fáj annyira, ha a digitális piac egy részét vagy nagy részét át kell engednie más szereplőknek.
12345 szombat, 11:24
Előzmény: #122324  Szkeli
#122325
Felesleges is 4igről beszélgetni, a Delta legyen 220 felett🤣🤣
Szkeli szombat, 10:36
Előzmény: #122321  TOPdeal
#122324
Tényleg nem akarok itt a 4ig-ről beszélgetni. Egyáltalán nem érdekel mi lesz azzal a céggel. Annyiban érint minket, hogy kiesett a piacról az a szereplő, aki kannibalizálta és monopolizálni próbálta az állami megrendeléseket. De hogy a hadiipart vissza kell adniuk, arra mernék tenni nagyobb tétet.
Szkeli szombat, 10:24
#122323
Shaun szombat, 10:03
Előzmény: #122321  TOPdeal
#122322
Hêtfön jön a portfóliós cikk…. Utána 🚀
TOPdeal szombat, 09:50
Előzmény: #122318  Szkeli
#122321
Azért ekkora butaságokat ne írkáljunk már a 4ig-ról, szárnyalni fog a delta enélkül is. Szerintem is nagyot szólhat itt a jövő hét, nagyon bízom benne. Kár hogy nem hétfő reggel adták ki a közleményt, de így sem rossz.
Vicus2000 szombat, 09:13
Előzmény: #122317  Vicus2000
#122320
Vicus2000 szombat, 09:07
Előzmény: #122317  Vicus2000
#122319
A Delta Systems Kft.-t közös ajánlattevőként, részenként további nyolc független ajánlattevő konzorciummal együtt - nyertesként hirdették ki. 
Szkeli szombat, 09:07
Előzmény: #122314  12345
#122318
Azért azt inkább ne. Komoly reputációs kockázat lenne bárkinek közösködni Jaszaival és a 4ig-vel. Meg azoknak lesz elég bajuk mostanában. Hadiipar visszaadása, állami feltőkésítés visszafizetése stb.. Egy lyukas zokniuk nem marad.
Vicus2000 szombat, 09:06
Előzmény: #122316  Shaun
#122317
Shaun szombat, 08:56
Előzmény: #122310  Vakon_bizva
#122316
nem ja, múlkor 50% rally volt... 2 kell aludni, és kiderül! 
Shaun szombat, 08:55
Előzmény: #122313  Vicus2000
#122315
Én is igy gondolom! Lehet jönnek a pozitív hírek! Kiderül! 
12345 szombat, 08:42
Előzmény: #122312  Szkeli
#122314
Még a végén a 4ig bevásárolja magát a Deltába?🤣 Az azért elég nagy durranás lenne!
Vicus2000 szombat, 08:39
Előzmény: #122310  Vakon_bizva
#122313
én meg pont azt gondolkodtam e hír olvasata után, milyen érdekes hogy ezzel a hírrel megvárták az opus oszti rally végét, szóval mire leesik az Opusz oszti addigra remélhetőleg itt az árfolyam lényegesen magasabb lehet majd a friss tőke tovább repítheti, az látszott az elmúlt hetekben is, hogy nem engedik az árfolyamot hogy felljebb menjen. Amint valaki belevett azonnal már nyomták is vissza! Ezért írtam hogy a jövőhéta Deltáé lehet. Mit hozott a péntek? Zárás után egy elég jó hírt! Ami még fontos lehet hogy az EUs pénzeket gyorsan el kell költeni, ami a 2025 decemberi hírben is rengeteg informatikai közbeszerzés. Ez a tegnapi csak apró bevezetés azokhoz a pénzekhez képest!
Szkeli szombat, 08:34
Előzmény: #122310  Vakon_bizva
#122312
Csakhogy ez nem pályázat. Ez konkrét munka az épülő MBH székházban. Államtól független. Áfával együtt közel 2.5 Mrd árbevétel, ami a múlt féléves árbevétel kb 20%-a. Szerintem ez tipikusan olyan munka amit eddig a 4ig vitt volna el.
Vicus2000 szombat, 08:28
Előzmény: #122310  Vakon_bizva
#122311
azért ezt előre kijelenteni, elég nagy felelőtlenség!
Vakon_bizva szombat, 08:18
#122310
Ezekre a pályázati elnyerésekre mar nem ugrik meg az árfolyam. Hétfőn ez miatt nem lesz semmi…
12345 szombat, 07:39
#122309
Opus oszti pénz jöhet ide😄
Vicus2000 péntek, 21:12
Előzmény: #122297  Vicus2000
#122308
Jó volt a megérzésem? Remélem hétfőn kiveri a biztosítékot!
12345 péntek, 21:09
Előzmény: #122302  VT24
#122307
+ áfa
vinup péntek, 18:11
Előzmény: #122304  Shaun
#122306
Bízom a kitörésben 60 fölé jóval:)
kata311
kata311 péntek, 18:01
#122305
Remélem vége lesz ennek a gyötrő  AGOnizálásnak..:-))
Shaun péntek, 17:29
Előzmény: #122301  wyzard
#122304
Jövőhêt êrdekes lesz. Szêp ez!
Srv az a kevês is lesz sztem.
mereszZenesz péntek, 17:27
Előzmény: #122302  VT24
#122303
Ez egy kellemes összeg 😎
VT24
VT24 péntek, 17:22
Előzmény: #122301  wyzard
#122302
2 milliárd forint. 
kata311
kata311 péntek, 13:21
Előzmény: #122299  Shaun
#122300
Köszi
Shaun péntek, 12:50
Előzmény: #122298  kata311
#122299
jobbulást.
nagy a csend tényleg
kata311
kata311 péntek, 10:17
#122298
Történjen már valami
92/58/129 a vérnyomásom
Vicus2000 péntek, 10:12
Előzmény: #122296  Tutidolog
#122297
jövőhéten mi következhetünk
Tutidolog
Tutidolog péntek, 10:10
Előzmény: #122295  Vicus2000
#122296
Szerintem oda már korábban volt érdemes beszállni, nem ezen a szinten...
Vicus2000 péntek, 09:41
Előzmény: #122294  Tutidolog
#122295
míg valaki nem dönt úgy hogy átmegy az opusba!
Tutidolog
Tutidolog péntek, 09:38
Előzmény: #122293  Vicus2000
#122294
Lehet, mindenesetre 52 Ft-on van támasznak egy ~105K-s vételi pakk
Vicus2000 péntek, 09:13
Előzmény: #122291  Tutidolog
#122293
valakivel meg lehetett beszélve! pakk átadás?
kata311
kata311 péntek, 09:05
#122292
Na hajrá Delta!!!
Tutidolog
Tutidolog péntek, 09:00
#122291
Nyitóban 50K piacin eladóra betéve. Normális?
Shaun péntek, 04:24
Előzmény: #122288  Joker
#122290
A répát mi kaptuk! re:6-7 év.. Romlott répát!
evanyanya2
evanyanya2 csütörtök, 21:20
Előzmény: #122286  Vicus2000
#122289
nyugi ő se
Joker
Joker csütörtök, 20:27
Előzmény: #122287  Shaun
#122288
Répát is egyelni szokták! 
Vicus2000 csütörtök, 16:13
Előzmény: #122285  kata311
#122286
ezt nem igazán értem!
kata311
kata311 csütörtök, 16:03
Előzmény: #122284  Vicus2000
#122285
Jön föl hozzánk, amikor összeérünk (1/10), majd robbanunk
(csak ne mi menjünk le érte)
Vicus2000 csütörtök, 15:59
Előzmény: #122283  kata311
#122284
igen! elnézést!
kata311
kata311 csütörtök, 15:58
Előzmény: #122267  Vicus2000
#122283
Vicuska, opust akartál írni?
12345 csütörtök, 15:35
Előzmény: #122278  Indyan
#122282
Ezt a szemetet meg nyomják le míg a többi papír száguld!
Vicus2000 csütörtök, 15:29
Előzmény: #122280  Manufacere
#122281
minek teszi be ide?
Manufacere csütörtök, 15:28
Előzmény: #122279  Vicus2000
#122280
Wabi
Vicus2000 csütörtök, 15:25
Előzmény: #122278  Indyan
#122279
melyikről írnak?
Indyan csütörtök, 15:17
#122278
Kitörés előtt ez az olcsó magyar részvény - Most érdemes nagyon figyelni!
ronaldinyo csütörtök, 13:25
#122277
tisztogatás évekig megy majd -vagy 8 évig legalább.
ronaldinyo csütörtök, 13:24
Előzmény: #122275  12345
#122276
meddig? és lesz mészaros? monacoban marad számüzetésben.a vagyona 80% jön vissza-hova azt hagyjuk
12345 csütörtök, 13:06
Előzmény: #122272  Indyan
#122275
Opusba megy a lóvé
Vicus2000 csütörtök, 12:20
Előzmény: #122272  Indyan
#122274
ha a deltának köze lenne hozzá, akkor tényleg nem 220 ft lesz
Vicus2000 csütörtök, 12:04
Előzmény: #122272  Indyan
#122273
ki is nyitott!
Indyan csütörtök, 11:29
#122272
Óriás AI-adatközpont-platform épül Paks mellett: hamar kész lesz😊
Vicus2000 csütörtök, 11:19
Előzmény: #122270  LustaPista
#122271
igaz
LustaPista csütörtök, 11:16
Előzmény: #122267  Vicus2000
#122270
Pont most akartam lefikázni az árfolyamot! 
És azt akartam írni,hogy minden évben ugyan az a fórum! Huu most nagyon izgalmas idők előtt vagyunk! Most van benne egy duplázás nagy forgalommal! Tuti jön valami nagy! A kedvencem az, hogy térjünk vissza az árfolyamra két hónap mulva!😅 Oszt jön az év vége és 50!  Szép munka! Van bennük kurázsi!🙂🥂
Shaun csütörtök, 09:46
Előzmény: #122267  Vicus2000
#122268
Ven egy certi 220 , lefog menni erste. Szeditenek osztalekig, 
Vicus2000 csütörtök, 09:43
Előzmény: #122265  Shaun
#122267
közben 380ft a delta
Shaun csütörtök, 09:15
Előzmény: #122264  Joker
#122265
Opus meszaros, nagyobb szivás lesz ott. Jászai sztem megoldja, lesz az a pénz!
Joker
Joker csütörtök, 09:03
Előzmény: #122261  MANOPI
#122264
4ig-t most betehetnék az út a börtönből program jegyében! 
kata311
kata311 csütörtök, 08:57
#122263
hajrádelta!!!
Shaun csütörtök, 04:44
Előzmény: #122261  MANOPI
#122262
Annyi de annyi dolgot vártunk már! Meglátjuk! 
MANOPI
MANOPI szerda, 21:03
Előzmény: #122254  MANOPI
#122261
Rugózzunk a pozitív dolgokon .   Szomorkodtunk,hogy nem tettek be semmit a 7 év alatt a DELTA cégbe .   Most viszont örülhetünk,hogy ezáltal nem is vesznek vissza semmit.  :-)    Saját erőből néhány akvink van, de az a miénk.  :-)    Brutál izgalmas hónapok elé nézünk.    Remélhetőleg tényleg a + másik tevékenységi kör miatt lettünk GROUP !!!    Épülünk,szépülünk.  Pozitívan fog az is hatni az árfolyamra ha ( ők mondták, tartják ,meglesz a tervezett  )  az éves pozitív lesz .  Most nyár van, ha esetleg még nyáron "robbantunk"  akkor az  is érdekes lesz.  Miért is ne ?  A pangásban lehetne igazából kitűnni a szürkeségből.  Egyébként is szerintem a mostani nyár a " változás" szele miatt másként fog alakulni.                                                                                       Kívánjuk,akarjuk a jót, mindenkinek. 

Topik gazda

Pluto13
Pluto13
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek