Topiknyitó: bpmcwap 2005. 02. 14. 09:29

EBROKER  

Sziasztok!Azért nyitottam a topikot,hogy megtudjam másnak is van e ebrokeres számlája és másnal is olyan megbizhatatlan e...
Én 30%os veszteséget konyvelhetek el az elmuklt két hétben,a rossz rendszeruknek koszonhetoen... Ki lehet valahogy hajtani beloluk szerintetek azt a pénzt?ha igen akkor hogyan? nem kevés pénzrol van szo!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 01. 18. 10:35
#1180
Sziasztok
Akinek már két éve van e-brokija, annak annak adnak most valamikedvezményt?
Törölt felhasználó 2008. 01. 18. 09:56
Előzmény: #1178  Törölt felhasználó
#1179
Ha ma nyitok egy számlát, nem jár az ingyenesség? Miért nem?
Törölt felhasználó 2008. 01. 18. 09:52
Előzmény: #1177  exmnbs1
#1178
Jólvan szuper, örülök h sikerült :)
exmnbs1 2008. 01. 18. 08:01
Előzmény: #1176  Törölt felhasználó
#1177
Szia _dreamer, szerdán Rózsakertben sikerült az átköltöztetés Classicról interestbe.
Törölt felhasználó 2008. 01. 18. 07:55
Előzmény: #1175  Törölt felhasználó
#1176
eBrokin is lehet nagyon hamarosan :))
Törölt felhasználó 2008. 01. 18. 07:48
Előzmény: #1174  Törölt felhasználó
#1175
Jó reggelt!
Lenne egy kérdésem...ill. kettő!
Szerintetek melyik a legjobb internetes broki cég és, hogy hatin ugyan úgy lehet-e kereskedni mintha a brokidat hívogatnád?

Köszi a válaszokat
Törölt felhasználó 2008. 01. 18. 06:46
Előzmény: #1173  Törölt felhasználó
#1174
helló!

Az ingyenes időszak nem jár mindenkinek!
Törölt felhasználó 2008. 01. 18. 06:17
Előzmény: #1172  Törölt felhasználó
#1173
Hol lehet nyitni ilyet leghamarabb?
link
Törölt felhasználó 2008. 01. 18. 02:37
Előzmény: #1171  forest_30
#1172
Sziasztok! Ez a Febr 4-8ig tartó ingyenes szakasz nagyon érdekel. Ez a most csatlakozott ügyfeleknek is jár majd, vagy csak annak akinek előtte is volt számlája? Mert ha jár akkor gyorsan nyitnék egy számlát, már azért a 4 napért is megérné. Hol lehet nyitni ilyet leghamarabb?
forest_30 2008. 01. 17. 18:28
Előzmény: #1170  kereke
#1171
kereke : Nagyon jót szóltál.
A mobilos behívás nem lenne rossz dolog
SMS értesítés az mondjuk van az ebrokernél, de 1 kapu amit a mobillal nyitsz meg, az nagyban javítaná a biztonságát. mert valjuk be igazán maximális biztonság nincs.
De ez amolyan fix kulcs lenne . még 1 védelemmel több..
kereke 2008. 01. 17. 18:14
Előzmény: #1166  kereke
#1170
Jók a vírus irtók, feltéve ha. Ha frissek, ha saját gépeden netezel, ha valóban vírus ellen kell... A probléma nem is a https olvasásával van, hiszen elvileg az nem egyszerű, talán kielégítő szerintem is. Ha viszont valaki célzottan keresi mondjuk a CIB-es ügyfelek adatait, és történetesen bűnözőről van szó, akkor már lehet, hogy a gépen ott figyel egy program, ami a leütött billentyűket figyeli, és nem a https csatornát. Máris utalhat magának akár automatikusan az én gépemről! Vagy egyedileg a megszerzett kódok ismeretében. Ja és mi a megoldás? Az előzőben lehetett utalni a saját számlára, amiről lehetett utalni bárhova, de lehetett kérni, hogy mobilon meg legyen erősítve egy hívás által saját számról. A mobilomat csak nem lopják el, ha mégis személyesen letiltom az utalásokat. És ez (a mobillopás ) nem gépesíthető, könnyebb utána kinyomozni, fizikális jelenlét szükséges... Talán a CIB-esek nem értik, hogyan működött régen, vagy hogy miért úgy.
Amikor bankot választottam, nekem ez szempont volt.
kereke 2008. 01. 17. 18:12
Előzmény: #1166  kereke
#1169
Jók a vírus irtók, feltéve ha. Ha frissek, ha saját gépen futnak, ha valóban vírus ellen kell... A probléma nem is a https olvasásával van, hiszen elvileg az nem egyszerű, talán kielégítő szerintem is. Ha viszont valaki célzottan keresi mondjuk a CIB-es ügyfelek adatait, és történetesen bűnözőről van szó, akkor már lehet, hogy a gépen ott figyel egy program, ami a leütött billentyűket figyeli, és nem a https csatornát. Máris utalhat magának akár automatikusan az én gépemről! Vagy egyedileg a megszerzett kódok ismeretében. Ja és mi a megoldás? Az előzőben lehetett utalni a saját számlára, amiről lehetett utalni bárhova, de lehetett kérni, hogy mobilon meg legyen erősítve egy hívás által saját számról. A mobilomat csak nem lopják el, ha mégis személyesen letiltom az utalásokat. És ez (a mobillopás ) nem gépesíthető, könnyebb utána kinyomozni, fizikális jelenlét szükséges... Talán a CIB-esek nem értik, hogyan működött régen, vagy hogy miért úgy.
Amikor bankot választottam, nekem ez szempont volt.
Törölt felhasználó 2008. 01. 16. 16:28
Előzmény: #1166  kereke
#1168
Kereke lehet h nem értettem meg jól a problémádat, de valóban az internetes utalás úgy történik, hogy valaki tudja a kódot -ez jelen eseten a felhasználó- aki ha belép a rendszerbe akkor tud utalásokat indítani. Vagy szerinted az a megoldás, hogy ne lehessen utalni sehova neten keresztül?

Eskü nem értem :)
kispangit 2008. 01. 16. 16:22
Előzmény: #1166  kereke
#1167
estleg telepits egy viruskergetöt...megnezem en azt a hekkert, aki 1 az 1-be olvassa a te leüteseidet. https-es bejelentkezesnel...a vilagban mp-enkent leütnek kismilliard billentyut, lassan kezdenek bedilizni a keyloggerek...hacsak nincs allando IP-cimed, es azt nem hozod a szeles nagyközönseg tudomasara.
Egyebkent ma nem frissült a köteslista, kernem tisztelettel megoldani! (ha egy reszvenyre kattintok)
kereke 2008. 01. 16. 16:01
#1166
Olvastam, hogy ezentul már el lehet utalni a befektetési számlárol CIB-en belül bárhova. Lehet, hogy ilyen kis, na jó már nem kis Equitas-oknál már nagyobb biztonságban van a pénzem? Elment az eszük? Ha egy vírus a gépemről összegyüjti a billentyűleütéseimet, már el is utalhatja magának, akár egy köztes számlán keresztül a pénzemet. Ez aztán a biztonság. Arról nem beszélve, hogy én is talán hanyag vagyok, könnyen megszerezhetné valaki a kódom. Eddig. Ha egyáltalán itt maradok. Talán kirugták az ebrokert kitalálo informatikai bagázst, azt nem tudom, csak azt, hogy nagyon leesett a színvonal. 'Gratulálok' CIB , köszönöm az eddigieket IEB.
Törölt felhasználó 2008. 01. 16. 10:03
Előzmény: #1164  pami2
#1165
Üdv all!
Tudna nekem valaki linkeket adni erről a febr 4 től 8 ig történő megbízási díj mentes időszakkal kapcsolatban?
előre is kösz!
pami2 2008. 01. 11. 15:11
Előzmény: #1163  Törölt felhasználó
#1164
Működik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2008. 01. 08. 13:38
Előzmény: #1162  Törölt felhasználó
#1163
ez tetszik:))
ma voltam a CIB bankba ott is hasonlo valaszokat kaptam.
mindket bankban volt bef. szamlam, es szerettem ha csak 1 marad.
Azt mar le se irom hogy neztek ram amikor megkerdeztem hogy az egynlegem le tudom-e kerni.
kerjem le kulon es adjam ossze papiron.
biztos hogy egyesult a 2 bank?????
Törölt felhasználó 2008. 01. 08. 13:16
Előzmény: #1161  Törölt felhasználó
#1162
Ahhoz nem értek :( Az teljesen más üzletág illetve termék!!
Törölt felhasználó 2008. 01. 08. 12:49
Előzmény: #1160  Törölt felhasználó
#1161
Kedves _dreamer
En megertem hogy nem mukodik az ebroker rendesen, de mar a CIB internetbankba se lehet belepni:(((
ha ilyen utembe romlik tovabb, meg par nap es semmi nem fog mukodni.

Topik gazda

bpmcwap
bpmcwap
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek