Topiknyitó: csaba74 2015. 08. 05. 09:48

OTTone  

Sziasztok! Csináltam egy topikot az OTTone-nak mivel már nem FUSO néven fut!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Master21
Master21 2018. 11. 11. 14:19
Előzmény: #46737  Törölt felhasználó
#46740
A forumon iro emberkek 80% a kamu dumat tol . Csak jatsza a szerepét. Nem  mondom hogy nem kell figyelni rajuk. Ellenkezoleg! Csak ki kell ismerni oket.:) Csunyan kifejezve nem emberek csak nickek. Hozzateszem : Tisztelet a kivetellnek!!!  De az sajnos ritka. Befejeztem az off ot. Elnezest ha valakit megsertettem. Ott up. :-)
Törölt felhasználó 2018. 11. 11. 14:14
Előzmény: #46733  zsoltee77
#46739
Szóval azt, hogy mi a ledumálás, nem te döntöd el. A chart épp úgy manipulál, ledumálós, főleg, ha kamuchart. Az én objektív, építő jelleg kritikám meg nem ledumálás. Mondhatjuk, minden relatív. :-) Szóval ennyit erről. Szép napot! 
Egyébként leírtam a meglátásaim itt, én nem járok minden nap fórumozni. Csak a beragadtak írogatnak itt napi sok hozzászólást itt pl., mint kimpaa,jockey.
Törölt felhasználó 2018. 11. 11. 14:09
Előzmény: #46734  zsoltee77
#46738
A kamuchartok épp olyan ledumálásnak számítanak, ilyen grafikonokat bár ki tud készíteni kamuszámokkal.
Figyeltem többször, a chartok legtöbbször nem működnek itt. Na de többet erről már nem írok, leírtam a gondolataim. Szép napot!
Törölt felhasználó 2018. 11. 11. 14:06
Előzmény: #46733  zsoltee77
#46737
Ez is tőzsdepszichológia ám! Látod, írtad, hogy hagyjam békén az ittenieket. Míg én személyekkel itt nem foglalkoztam, csak a beültetést tettem szóvá, ami jogos, a részvény vételre való buzdítás. 
Szóval akkor van már probléma, ha egyes részvényesek itt személyük elleni sértésnek veszik, ha az OTT-1 részvényről ír józan kritikát. Másokat nem sértegettem, míg velem személyeskedett is itt valaki pár napja, mondjuk meg is kapta a kitiltást jogosan. Én nem sértegettem itt senkit, eddig pont fordítva volt itt. Én a részvényről írtam, és csak a beöltetést tettem szóvá, plusz normális kritika. Nézd vissza nyugodtan, velem személyeskedtek itt, nem én vagyok az ideges, hanem az, aki a személye elleni támadásnak veszi, ha arról a részvényről ír valaki jogos kritikát, amiben ő épp ül. Szóval láthatod, ki itt a mértéktartó, objektív ember. 
Törölt felhasználó 2018. 11. 11. 14:01
Előzmény: #46733  zsoltee77
#46736
Én nem ledumálok itt, ez  a nagy különbség, építő jellegű kritikát fogalmaztam meg. Mások meg, pl. kimpaa irigykedve jön be a 4IG-fórumba és látni, hogy fáj neki, hogy mások nagyokat nyernek, míg ő itt az OTT1-ben milliós bukóban van beragadva. Van különbség józan kritika, és ledumálás, ócsárlás, irigykedés között. 
mondd ezt kimpaa barátodnak, a fő itteni fórumozónak. Szóval én itt csak kérdéseket vetettem föl, amik jogosak, tulajdonosi szerkezetről, stb.
IF 2018. 11. 11. 13:59
#46735
Láttátok, hány lap lehozta a parkoló rendszeres cikket?!!!!! :-)) 
zsoltee77
zsoltee77 2018. 11. 11. 13:55
Előzmény: #46729  Törölt felhasználó
#46734
Melyik chartom nem jött be ott1ben? Meg mi az, hogy bejön? A chart mutat egy aktuális helyzetet, amiből próbálunk következtetni a vevők/eladók viselkedésére, és e szerint adni-venni. Ennyi. Én ezt megosztom itt, nem kötelező rám hallgatni.
zsoltee77
zsoltee77 2018. 11. 11. 13:52
Előzmény: #46731  Törölt felhasználó
#46733
Ott1 31Ftról 10x-ezett. 4ig is 10xezett. Mindkettő jó papír, csak te is úgy van, mint sokan, amiben ülsz, az szép papír, ami nincs az szar papír.
Én nem járok a 4igbe ledumálni, te is hagyd békén az ittenieket. 
bingikem5 2018. 11. 11. 13:45
Törölt hozzászólás
#46732
Törölt felhasználó 2018. 11. 11. 13:44
Előzmény: #46714  zsoltee77
#46731
Legtöbbször megérzésekkel, intuíciókkal sokkal többre lehet menni a tőzsdén (is), mint grafikonokkal. Ennyi a lényeg. Figyeld meg pl. a 4IG előbb fog 1500-1600 Ft-ról duplázni egyet, mint az OTT1 szvsz. 
Hiába chart, ha pl. OTT1-et nagy is szórja, plusz pl. 4IG-nél kis közkézhányad mellett, pár napos konszolidáció, korrekció után hirtelen húznak rajta 40-50 %-ot... 4IG-nél, sokan eladták 1000-nél, és nézd hol tart most. A kicsi közkéz miatt 4IG-nél veszélyes chart alapján kereskedni, mivel hamar, elég gyorsan fordulhat a részvény pozitív irányba, és sokan csak drágábban tudják visszavenni. OTT1-nél pont fordítva van, itt olyan óriási a közkéz és még nagy öntések is vannak, hogy bőven lehet mindig venni részvényt olcsóbban is.
Törölt felhasználó 2018. 11. 11. 13:36
Előzmény: #46714  zsoltee77
#46729
Csak nyugodtan.Sokan meg a te kamu chartjaida, elemzéseidet ugorják át, ami sokszor be sem jön.
Miben fogadunk, hogy előbb lesz a 4IG 3000 Ft mint az OTT1 400 Ft?? Na? :-)
Törölt felhasználó 2018. 11. 11. 13:33
Előzmény: törölt hozzászólás
#46728
Ezt a minősíthetetlen hozzászólást nem tudom hová tenni. Én objektíven elemzem a helyzetet.
netán te vagy itt az ott1-szekta vezér a fórumon? :-))
mentem, több szót nem érdemel a beírásod. 
Törölt felhasználó 2018. 11. 11. 13:30
#46727
elírtam,sorry: a cég
Törölt felhasználó 2018. 11. 11. 13:29
Előzmény: #46708  Notata99
#46726
Ez jó meglátás nagyon! Én is ezt furcsállom, hogy folyamatos volt az öntés hírek után, és ha ilyen szuper a vég, miért nem találtak egy nagy vevőt a Tüzes doki nagy pakkjára??? Szerinted hogyhogy nincs egyetlen egy 5 % fölötti külföldi vagy belföldi magánszemély/cég főtulajdonos az új részvényjegyzők közül?? Ez is nagyon különös, hogy a közkézhányad 83 %, és nem látott egy komoly befektető sem annyira fantáziát a cégben az új 250 Ft-os jegyzők közül, hogy 5 % fölé kerüljön a cégben! Az arabok pl. miért nem vettek piacon hozzá a pakkjukhoz?? Hisz, ha megnézzük mennyit jegyeztek (közzétételekben szerepelt), ahhoz a mennyiséghez elég lenne max. 150 ezer db és meglenne az 5 %-uk a cégben. Azon csodálkozom, hogy itt ilyen kérdéseken legtöbben el sem gondolkodnak, csak nyomják a vételre buzdítás dumát. 
Törölt felhasználó 2018. 11. 11. 13:19
Előzmény: #46704  Törölt felhasználó
#46725
Ebben igazad van, hogy lassan adogatja. Viszont nem tudhatjuk, hogy van-e több nagyobb eladó, vagy csak Tüzes dr. adogatta jobban a nagyok közül. Szóval meglátjuk, senki nem jövőbe látó. Nem lehet tudni, ad-e el még valaki nagyobb tételekben. Majd a részvénykönyv ebben biztos sokat fog segíteni, és tisztul a kép, reméljük.
Az sem mindegy, hogy milyen vevők szívják föl. Egy nagyobb kiszálló nagy pakkjait, több kisbüfi szívja föl?? Ez szerinted jó?? Mi van akkor, ha több nagy kiszálló is lenne netán??? Kérdezem csak (feltételes módban). Mert semmit sem állíthatunk biztosra, bármi lehet még. Ezért kell részletesebben megnézni a részvénykönyvet szerintem.
Törölt felhasználó 2018. 11. 11. 13:14
Előzmény: #46702  sakura54
#46724
Szép napot!
Azt nem írtam, hogy minden rábeszélés egyenlő beültetéssel. Viszont akkor sem szerencsés és nem etikus embereket rávenni, rábeszélni egyes befektetésekre. Hallottunk már sok ilyenről és mi lett a vége, sok piramisjáték bedőlt. Soha nem jó, ha bármilyen befektetési lehetőséget ajánlgatni kell az ismerősöknek és úgy tesznek bele pénzt. Ez tény. Mert legtöbbször ilyenkor rossz a vége. De meglátjuk persze. Meg az is gyanús, hogy Jockey-t ugye kitiltották 20 napra és mit ad Isten, pont amikor lejárt a kitiltása-egy nappal a kitiltás lejárta előtt jön az új kisbefektetője, akit rábeszélt OTT1-re és beír ide a fórumba Jockey kitiltásának lejárta előtt egy nappal, majd rá egy nappal már Jockey is ír. Nagyon kamuszagú az egész, az is lehet, hogy csak kamunick, vagyis Jockey klónnickjéről van szó, és így próbálja manipulálni itt az embereket, vételre buzdítani, hogy úgy tünteti föl, mintha egy ismerőse írt volna ide a fórumra, közben meg maga Jockey volt, csak regisztrált egy új klónnicken. Ennyi! Ez is benne lehet, és így könnyebb a manipuláció a fórumban. Szóval szerintem az ilyenekkel óvatosan kell bánni, hisz Jockey is egy beragadt lehet, kimpaa társával együtt.
Szerintem itt ezért is van sok beragadt, mert egyes fórumozók rábeszélik ismerőseiket OTT1-vételre. Ki tudja, lehet 300 Ft-on is ezt tették, vételre buzdítottak mindenkit, lásd sobad...
Szóval ezek nem etikus dolgok. Nem kéne így manipulálni a fórumos közösséget.
bingikem5 2018. 11. 11. 13:07
Törölt hozzászólás
#46723
Notata99
Notata99 2018. 11. 11. 12:52
Előzmény: törölt hozzászólás
#46722
Bingi.. majd meseld el jelenleg akkor mint ceg szted mennyit er /db.. de ha lehet ne baromsagokkal hanem szamokkal tamaszd ala.. az szokott mukodni:D
Notata99
Notata99 2018. 11. 11. 12:50
Előzmény: #46711  zsoltee77
#46721
Nem Traktoros..nem okoskodok csak tovabbra is a tenyeket irom.. tudom h ugyis meg lesz magyarazva h ki miert adott el nem gond..tipikus..   A lenyeg h az arfolyam nem azokat igazolja akik szerint ez a ceg X szaz ft-ot erne..sot..egyre alacsonyabb arfolyamokat ut meg felfele..mar a 300 is komoly tavolsagban maradt legutoljara..és ez utobbi felhuzast is mint utobb ki is derult csak eladasra hasznaltak ki.. mint mindegyiket.

Topik gazda

csaba74
csaba74
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek