Topiknyitó: Portfolio 2014. 10. 14. 11:45

Itt az igazság: mi lenne velünk közmunkások nélkül?  

Ugrás a cikkhez
A közmunkaprogram egyre széleskörűbb elérhetőségének köszönhetően évek óta egyre nehezebb tiszta képet kapni a foglalkoztatottság helyzetéről Magyarországon. Csakhogy mostanra már abban a szerencsés helyzetben vagyunk, hogy több évre visszamenő...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=204916
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Dodo34
Dodo34 2014. 10. 14. 16:29
Előzmény: #4  signal2
#5
én már tavaly november óta csak a havi 6810 Ft TB járulékot fizetem zsebből, mert azóta vagyok regisztrálatlan munkanélküli....álláskeresési támogatás lejárta után a közmunkát nem fogadtam el, így kiestem a kimutatásból is.
signal2
signal2 2014. 10. 14. 16:27
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#4
Persze, az lenne a legegyszerűbb, hogy megnézik, hogy adott hónapban a NAV-hoz hány ember után érkezett járulékbevallás.
Az is egyből kiderülne, hogy hányan, hány órában és mennyiért dolgoznak.
Törölt felhasználó 2014. 10. 14. 16:24
Előzmény: #1  portfolio
#3
Meg valami, kozalkalmazotti letszammal is kulon kell abrazolni.

Javasolnam a netto szemelyi adot befizetok abrajat (amiben nincs kozalkalmazott, kozmunkas, kulfoldon dolgozo).

Nem az \"optikaja\" miatt, hanem mert ennek van egyedul ertelme az orszag gazdasaganak alakulasa szempontjabol.

Ha osszeteszitek altaluk megkeresett jovedelemmel, jovedelemkategoriankent, mindjart lehet latni, mi tortenik, van-e pozitivum az atlagjanos szamara.
Törölt felhasználó 2014. 10. 14. 16:21
Előzmény: #1  portfolio
#2
Tegyetek be azt az abrat is, ami a kulfoldon dolgozok levonasa utan alakul ki.

Indokolt KSH modszertanvaltozas es jelentos kivandorlas miatt is.

Ugyszinten jo osszehasonlitas lehet, valamilyen munkahoz kotodo aod adofizetoinek szamanak alakulasa (mondjuk letminimum felett keresok szama).

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek