Topiknyitó: Portfolio 2014. 10. 08. 15:39

Orbán megfenyegette Brüsszelt?  

Ugrás a cikkhez
Nem opció, hogy a magyar kormány lecserélje Navracsics Tibort, mint uniós biztosjelöltet - írja a Heti Válasz holnap megjelenő számában. A hetilap úgy tudja, hogy a magyar miniszterelnök informálisan üzent Brüsszelnek. A lap információi szerint...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=204766
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
MKY 2014. 10. 08. 21:24
Előzmény: #9  cumi01
#20
OV saját választoit tűzeli fel azzal, hogy valotlan dolgokat sulykol beléjük a cenzurázott sajton keresztül!!! Ez a gáz!

Annak örülj,hogy az országunk az EU-.ban van, pedig OV 2004-ben nagyon EU ellenes volt.

Ha nem lennénk az Eu-ban akkor itt lenne Észak-Korea II és OV fején Korona!!!
Törölt felhasználó 2014. 10. 08. 21:22
Előzmény: #13  cumi01
#19
"Válaszolok neked: nekem akkor is hazaárulás volt."

De akkor ezt egyszer sem írtad. Most meg sokadjára írod a másik oldalra...

Az előbb meg azt magyaráztad, hogy az más volt. Akkor most más volt vagy hazaárulás?

"De most válaszolj te! Szerinted 2006-ban hazaáruló volt a FIDESZ. Akkor ez most szerinted hazaárulás vagy nem?"

Én válaszolok. Se párthívőségben nem szenvedek, se mellédumálni nem szoktam, mint itt sokan (te is). Egyébként ha olvasnál is, nem csak fröcsögni járnál ide, láttad volna, hogy már leírtam (a kérdezésed nélkül, 1-2 hete és pont neked!): EU támogatás megvonását kezdeményezni már az a határ, amit átlépni nem szabad, hívhatjuk hazaárulásnak. A belpolitikát bizonyos szintig ki lehet vinni, de amivel egyértelműen és jelentős kárt okoz valaki az egész országnak, azt már nem lenne szabad meglépni. Az hazaárulás a ti divatos cimkétekkel.

Én most is, mindig is ezt gondoltam.

Megjegyzem, a zavargás, gyújtogatás, rendőrökre támadás, nemzeti ünnepek szétvandálkodása is ilyen határ.

Csakisazigazat
Csakisazigazat 2014. 10. 08. 20:40
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#18
Ahogy mondod Pénznyelő,hazugságban nincs pártfogás,az hosszú távon széles tömegeknek hoz mérhetetlen erkölcsi károkat,a hazugoknak pedig mindig meghagyja a menekülés útját,főleg ha a jogra bízzák az elszámoltatást.
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2014. 10. 08. 20:36
Előzmény: #9  cumi01
#17
Ezeket a hazugságokat milyen szeánszokon tanítják nektek?A narancshéj áldozó kiskedden?
csendben 2014. 10. 08. 19:30
Előzmény: #10  cumi01
#16
idézlek!:
"A jelenleg 11%-on lévö szociktól most ki kavarja a szart kint?"
Navracsics a téma...
stock33
stock33 2014. 10. 08. 18:59
Előzmény: #4  cumi01
#15
Állam elleni bűncselekmény feljelentésének elmulasztása

263. § (1)49 Aki hitelt érdemlő tudomást szerez arról, hogy alkotmányos rend erőszakos megváltoztatása, alkotmányos rend elleni szervezkedés, lázadás, rombolás, hazaárulás, hűtlenség, az ellenség támogatása, kémkedés, szövetséges fegyveres erő ellen elkövetett kémkedés, kémkedés az Európai Unió intézményei ellen készül, vagy még le nem leplezett ilyen bűncselekményt követtek el, és erről a hatóságnak vagy az állam illetékes szervének, mihelyt teheti, nem tesz feljelentést, vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.
Törölt felhasználó 2014. 10. 08. 18:51
Előzmény: #9  cumi01
#14
"Te meg tapsolj nekik. Itt tudja mindenki, hogy melyik tábornak szurkolsz."

Én elsősorban saját magamnak (családdal értendő) szurkolok, egyébként meg az országnak.

Pártoknak egyáltalán nem.
cumi01 2014. 10. 08. 18:50
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#13
Válaszolok neked: nekem akkor is hazaárulás volt.

De most válaszolj te! Szerinted 2006-ban hazaáruló volt a FIDESZ. Akkor ez most szerinted hazaárulás vagy nem?
Törölt felhasználó 2014. 10. 08. 18:49
Előzmény: #9  cumi01
#12
"A kettö nem ugyazaz"

Szerinted, ha a Fidesz akarja megvonatni az EU-s támogatásokat, akkor az hazafias, ha a szocik, akkor az hazaárulás?

Ezt hívják kőkeményen kettős mércének.

Szerintem egy bizonyos határig MINDKETTŐ ugyanúgy politika. Egy bizonyos htáron túl, amikor már súlyosan hátrányos az ország egészére nézve, akkor MINDKETTŐ egyformán HIBA, hívhatjuk hazaárulásnak is.
cumi01 2014. 10. 08. 18:47
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#11
Szerintem sem ö sem sok másik faszkalap, aki ött ül (vagy ülne) nem alkalmas (seemire). De itt nem erröl van szó, itt most alázás megy.

A Tavares-jelentés hazai "segítöi" ismét (sikeresen) buzognak.
cumi01 2014. 10. 08. 18:45
Előzmény: #7  csendben
#10
Olvasni tudsz? Hogy penznylöt idézzem...
cumi01 2014. 10. 08. 18:44
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#9
A kettö nem ugyazaz, ezt már megbeszéltük.

A hazaáruló magyar szocik feltüzelték az európai baloldalt, hogy alázzák a saját országukat.

Te meg tapsolj nekik. Itt tudja mindenki, hogy melyik tábornak szurkolsz.
csendben 2014. 10. 08. 17:59
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#8
Biztos oka volt Viktornak,hogy elküldte a közelből.Azok után,amiket írásban nyilatkozott Navracsics,nem hiszem,hogy helye lenne itthon...
csendben 2014. 10. 08. 17:57
Előzmény: #4  cumi01
#7
Csak nem azt akartad ezzel mondani,hogy az a 11% az EU?
Csak mellesleg: Navracsicsot bár nem szeretem,de soha nem nevezném "szar"-nak!
Törölt felhasználó 2014. 10. 08. 17:40
Előzmény: #4  cumi01
#6
Két lehetőség van.
vagy alkalmatlan.
vagy módosítják a portfóliót és úgy alkalmas

Szerinted melyik lenne jobb ?
Törölt felhasználó 2014. 10. 08. 17:32
Előzmény: #4  cumi01
#5
Amikor Orbánék 2006-ban azt akarták, hogy az EU megvonja tőlünk a pénzeket, akkor őket is lehazaárulóztad? Ha nem, miért nem?

Megjegyzés: tudom, hogy úgyse lesz válasz a kérdésre...
cumi01 2014. 10. 08. 17:28
Előzmény: #1  Portfolio
#4
"A sajtóközlemény emlékeztetett: a parlamenti szakbizottság baloldali többsége ugyanakkor módosítást javasolt a portfólió tartalmát illetően, ahogy ez várhatóan más biztosok esetében is bekövetkezik. A biztosi portfóliók részletes tartalmát illetően a bizottság elnökének kizárólagos hatáskörében van a döntés - tették hozzá."

Újabb hazaárulás készülödik. A jelenleg 11%-on lévö szociktól most ki kavarja a szart kint?
signal2
signal2 2014. 10. 08. 16:36
Előzmény: #2  stock33
#3
Közben itthon a bokorugró, tejfogú suhanc fideszesek így bánnak azzal, aki nem illeszkedik a NER-be:
link
stock33
stock33 2014. 10. 08. 16:21
Előzmény: #1  portfolio
#2
Orbán Viktor megüzente: Navracsicsot minden áron el akarja takarítani az országból.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek