Topiknyitó: Portfolio 2013. 03. 12. 16:35

CIB-tulaj: "Magyarország rémálom"  

Ugrás a cikkhez
Az Intesa Sanpaolo vezérigazgatója szerint Magyarország rémálom a pénzügyi szektor számára. Ezért készen áll arra, hogy csökkentse jelenlétét az országban - tudósít a Reuters hírügynökség. A hírügynökség beszámolója szerint az Intesa Sanpaolo...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=181049
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Stiv
Stiv 2013. 06. 03. 16:48
Előzmény: #19  Törölt felhasználó
#125
EZT A NEGYEDÉVET IS BEBUKTA....

Nagy tõkeemelés a CIB Banknál

Az Intesa Sanpolo első negyedéves gyorsjelentéséből kiderült: a magyarországi érdekeltség az év első három hónapjában 65 millió eurós adózás utáni veszteséget szenvedett el.Március végi árfolyamon ez -19,8 milliárd forint. Részben vélhetően ennek a pótlására szolgál a mostani tőkeemelés.

Decemberben a CIB Bank tőkéjét 56,7 milliárd forinttal emelték meg:

link
Törölt felhasználó 2013. 03. 18. 20:19
Előzmény: #122  mro
#124
Helló!!!
Ez tetszett.
Ebben a szellemi sivatagban kellemes meglepetés ilyet olvasni.
Mert a pf. becses tagsága érvként max a q....nyádat skandálja, és köpköd, böfög és jó nagyokat szellent.
Persze ettől még ő az intelligens úriember a másik meg...
Jön belőlük alul felül a mocsok.
Ez van.
GRATULÁLOK MODERÁTOR!!!!!
GRAT: PF!!!
NEM SEMMI!!!!!!!
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 03. 18. 20:06
Előzmény: #122  mro
#123
köszi az illusztrációt, ilyesmire gondoltam

amúgy kapaszkodj meg, én már csak ilyen véleménykinyilvánító vagyok civilben is, úgyhogy esztergálj másik elméletet

ui.: köszi a mínuszt, van, akitől elismerés
mro 2013. 03. 18. 19:57
Előzmény: #121  Bekre_Pal
#122
Na az az igazi kemény srác, aki anonim módon bátran a medencébe pisil, mint te, csak mert nincs számára közvetlen következménye. Gondolom, ahhoz viszont nincs bátorságod, hogy bemenj ugyanezekkel a szavakkal egy általános iskolába, és felvállald a népszerű pszichológia szókincsének ismertetését, mert hátha lesz ott pár apuka, aki mondjuk egyből remek példát is csinál belőled.

Ilyen vagány, bátor, őszinte, szókimondó embereket nevel ki a pszeudonim internet, akik minden más körülmények között azért megpróbálnak viselkedni, itt meg átélik, hogy megteszik, csak mert itt megtehetik.

És az, hogy nem nevezlek meg téged vagy mást a fantázianevek felsorolásával (amire vagy emlékszem, vagy nem), nem teszi kevésbé egyértelművé, melyik emberfajtáról is van szó, ennyi minimális következtetési képességet azért feltételezek.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 03. 18. 19:41
Előzmény: #120  mro
#121
nézd, a kiskorúak felvilágosítása fontos. a mi felelősségünk az, hogy a fogalmakat a megfelelő jelenségekkel tudják összekötni.

mire is gondolok: pl. ha valaki nem a másiknak direktben fogalmazza meg a kritikáját, hanem balra-jobbra keni a szart és általánosságban fogalmaz, azt úgy hívják, hogy puhapöcs. a kiskorúaknak is joguk van hozzá, hogy a helyes szituációkban tudják majd használni ezeket a szavakat, ha majd kirepülnek a nagybetűs életbe

ez nem nekik zavaró, hanem azoknak, akik magukra ismernek, dehát minek is magyarázzam, tudod te ezt, nem?

na, de térjünk inkább vissza a tárgyhoz, ezek túl elméleti okfejtések egy gyakorlatias gazdasági fórumba.
mro 2013. 03. 18. 19:26
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#120
"EZT LEHET MODERÁTOR??????"

Itt bármilyen öncélú taplóságot elnéznek, ami tökéletesen leképezi a csontjáig lerohadt magyar morált. A legrosszabb fajta nem riad vissza a szexuális tartalmú durvaságtól - aki a legostobább, az egyben a legbiztosabb is abban, hogy csak ő és hasonszőrű, faragatlan társai olvasnak publikus gazdasági fórumot, iskolás korú, a gazdaság iránt érdeklődő gyerekek még csak véletlenül sem.
Törölt felhasználó 2013. 03. 18. 19:26
Előzmény: #1  Portfolio
#119
Apa nálatok bankolok és ti sem vagytok egy Matyóhimzés!
Lefagyó ebroki, magas költségek, késő sms szolgáltatás, igénytelen ügyintézök, buta, felesleges kérdések, szerencsétlen marketing.
Rossz cimre küldött kivonat, állandó telefonos hitel/befektetés tukmálás.
Vissza kérdezés esetén teljes sötétség, mert a bemagolt marketing szöveg nem = tudással.
Sorolhatnám....
A jó kis certim azért bukott 6 kilót, mert lefagyott az e-broki és nem lehetett beállítani a stoppot, eladni sem.....

És ezek csak hirtelen.

Valami mégis....A legszebb az volt mikor be akartam fizetni egy nem is nagy összeget, erre egy magáról megfeledkezett ügyintéző elkezdett a családi viszonyaimról faggatni.
Szóval pajti szerintem ti is összekaphatnátok magatokat, ov-vel együtt.

Idén váltok és ez nem OV imádata miatt.....
Törölt felhasználó 2013. 03. 18. 18:59
Előzmény: #117  Törölt felhasználó
#118
Remélem nem vettem le a kedvét a bemutatkozástól.
Van még ott aljasság nem kevés.
Hadd lássuk.
Ilyen egy igazi derék baloldali, ami persze nyilván rágalom. Mindegy mi lényeg hogy rágalom. Mert ő a becsületes, igaz magyar. Sajnos az ember szót nem vette be a gép.
Ilyen szerintük az okszerű, tényszerű vita.
Megértem hogy csodálkoznak amiért nem állnak velük szóba.
Szóval gogó elvtárs ne hagyd abba.
Nagy szüksége van rád a pfnek.
Lehetnél a logójuk is.
Törölt felhasználó 2013. 03. 18. 18:39
Előzmény: #115  Törölt felhasználó
#117
Kínos lehet a "fórumozó úriembernek".
Próbálkozik minden mocskos dologgal.
Ahogy az ilyenek szoktak.
Nem érzi mennyire gáz.
Ezért csak hajrá elvtárs!!!
Törölt felhasználó 2013. 03. 18. 18:18
Előzmény: #114  Törölt felhasználó
#116
Van itt MODERÁTOR????
Valószinüleg már nincs.
Mert ezt normális helyen nem lehetne csinálni. Jó reklám a pf.nek.
Ezek alapján jogtalan volt bárki kizárása, és lesz, amennyiben ezt nem vágja ki.
Törölt felhasználó 2013. 03. 18. 18:15
Előzmény: #112  S52Raptor
#115
Akkor írd le.
Nem valoszinű hogy a te szintedről kérek tanácsot.
Törölt felhasználó 2013. 03. 18. 18:13
Előzmény: #113  Törölt felhasználó
#114
Van itt MODERÁTOR????
Valószinüleg már nincs.
Mert ezt normális helyen nem lehetne csinálni. Jó reklám a pf.nek.
Ezek alapján jogtalan volt bárki kizárása, és lesz, amennyiben ezt nem vágja ki.
Törölt felhasználó 2013. 03. 17. 21:50
Előzmény: #111  Törölt felhasználó
#113
Cicuka, a te "véleményed" nagyjából annyi, hogy moderátorért vinnyogsz kábé mindenhol.
Ezt nyugodtan leírhatod ezután is, más kérdés, hogy
a, kutyát nem érdekli,
b, nagyjából mindenki, aki olvas, hülyének néz.

Ha neked ez élvezetes, felőlem irkálj nyugodtan, elhiheted hogy engem nem zavar. :D
S52Raptor 2013. 03. 17. 19:50
Előzmény: #111  Törölt felhasználó
#112
Én leírnám a helyedben...:)
Törölt felhasználó 2013. 03. 17. 18:32
Előzmény: #109  aliben
#111
Kioktat az éleslátású.
Mennyire nem ír hülyeségeket:
(#92) Re: CIB-tulaj: "Magyarország rémálom"
Értékelés: 0
előzmény (#89: bigyula) | válasz erre | szerda, 22:11
szerintem ez a hülye fel akarja szedni a moderátort, azért vinnyog itt napi 2 órát.
goapsy

Sajnos a moderátor miatt nem írhatom le a véleményemet.
Még az ilyen akar kioktatni.
Mókás.
Törölt felhasználó 2013. 03. 17. 18:27
Előzmény: #108  Törölt felhasználó
#110
MODERÁTOR ??????
Mi szükség van erre a szennydumára???????
aliben 2013. 03. 15. 08:01
Előzmény: #105  Törölt felhasználó
#109
Azért, mert nem ir hülyeségeket, veled ellentétben. Ajánlom, higgadj le, és lehet, hogy akkor okosabban látod a világot. egyébként meg orbán egy nagy szinészi teljesitményt produkált a parlamentben a kirohanásával,(a birósággal szemben) természetesen az volt a célja, hogy elterelje a zemberek figyelmét az alkotmányosság megszüntetéséről! Szinésznek mehetne, ott jobban teljesitene!
Törölt felhasználó 2013. 03. 15. 01:17
Előzmény: #106  Törölt felhasználó
#108
mert bőr az egér és hal a farka
Törölt felhasználó 2013. 03. 14. 20:19
Előzmény: #106  Törölt felhasználó
#107
géniuszgyulának magyarázza már el a takarítónő, hogy megsértik a pf. szabályzatát, sőt a btk-t is.
Megsúgom nem fogja érteni.
Nagyon szeretném ha neki is és a másik bátor lovagnak is bíró magyarázná el a tényállást.
Persze ehhez nem álnéven kellene arcoskodni.
Törölt felhasználó 2013. 03. 14. 20:13
Előzmény: #91  Törölt felhasználó
#106
MIT KERES MÉG EZ ITT?????????
MIÉRT MOCSKOLÓDHAT BÜNTETLENÜL????????????
Törölt felhasználó 2013. 03. 14. 20:09
Előzmény: #92  Törölt felhasználó
#105
MIÉRT NINCS KITILTVA???????
unforgiven 2013. 03. 14. 16:49
Előzmény: #102  Törölt felhasználó
#104
Még valami : a nyugdíjakat már el is szedték, csak nem a mostani nyugdíjasoktól, hanem az aktívaktól.
unforgiven 2013. 03. 14. 16:48
Előzmény: #102  Törölt felhasználó
#103
Egy szóval sem írtam,hogy a kínai modell kéne ide, csak azt,hogy valószínűleg a kormánynak ez a célja.
Szerintem itt, EU szívében egy EU kompatibilis, ortodox szociális piacgazdaságra volna szükség.
Amúgy pedig -ha rajtam múlna- maximalizálnám a nyugdíjakat 150.000 Ft-ban, a minimál nyugdíjakat és a közmunka bért pedig felhoznám 70.000 Ft-ra.
De nem rajtam múlik...
Törölt felhasználó 2013. 03. 14. 09:20
Előzmény: #100  unforgiven
#102
Úgy is van! Fantasztikus!
Elkel venni a "here" öregektől , és oda kell Neked adni. Akkor több lesz a jövedelmed, és magasabb járulékot fizetsz majd. Aztán megöregszel / egy pillanat / és számolgatni fogod, hogy a sok befizetett járulékod után mennyi lesz a nyugdíjad. Szerencsédre pont egy "tökös és gerinces
" kormány lesz, és beint Neked, oda lök majd valami alamizsnát.
No,akkor lesz az a pillanat, amikor nagyon bután fogsz kinézni abból a "tökös és gerinces" fejedből!
nyesz81 2013. 03. 14. 09:07
Előzmény: #67  jocijoci
#101
Már nem. :) Valóban nem reklámnak szántam. De akkor írok másikat. Citi Life.
Én már sosem fogok bankban dolgozni, de ez nyilván az én problémám, nem érdekel senkit a nyomorom :)

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek