Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 05. 30. 18:16

Morvai Krisztina a Jobbik listavezetője Az Este című műsorban (2009. május 28.)  

link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 06. 09. 12:20
Előzmény: #579  Törölt felhasználó
#580
Még nem késő,találsz fotelt.Esetleg -ha jó árban van- DVD felvevő ás hozzá több kiló lemez (ki tudja,hátha közbejön valami!) rögzíteni is lehhessen ki-mit mond!
Je és persze a hűtőt is ki kell cserélni! :-)
Törölt felhasználó 2009. 06. 09. 12:17
Előzmény: #577  Törölt felhasználó
#579
én hülye... régen, mikor nyári szünetben otthon unatkoztam, midníg elkapcsoltam a parlamenti közvetítésekről :P
Törölt felhasználó 2009. 06. 09. 12:16
Előzmény: #571  Törölt felhasználó
#578
"A jelenlegi szociális rendszer, szó szerint a cigányok tenyésztésének a céljába van állítva. Nem kell mellébeszélni, CIGÁNYTENYÉSZTÉS folyik "

hát ez azért kis túlzás szerintem... az tény, hogy a jelenlegi szociális rendszerben sok olyan kiskapu van, amit jól kitudnak használni az ingyenélők... akiknek rutinjuk van ebben... ezeket be kell zárni... ennyi.. de azért túlzásokba ne essünk már...
Törölt felhasználó 2009. 06. 09. 12:15
Előzmény: #576  watson
#577
Már most kell vennem egy új,kényelmes,beépített drinkes TV fotelt,mert amit a jobbik és a fidesz rendezni fog a parlamentben, az nem mindennapi cirkusz lesz!
watson
watson 2009. 06. 09. 12:10
Előzmény: #571  Törölt felhasználó
#576
"a pénzcsapok melyek a cigányszaporulatot finanszírozták EL LESZNEK ZÁRVA!"
lebanner, és erre képes lesz a cingó EP képviselő Deutch a cingó főnökével Orbánnal meg Farkas Flóriánnal? Vagy még számolják a Deutch kölkeit :)) :(

Pont a Fidesz szineiben mondja a nemzet vérét szívó Farkas Flórián a Fidesz nevében hogy nem elég hogy 90%-uk élősködik munkanélkül, még adjanak nekik többet és többet! link
Törölt felhasználó 2009. 06. 09. 12:01
Előzmény: #571  Törölt felhasználó
#575
"olyan degenerált egyedeket " Több csp. jár érte +mi1más!
Törölt felhasználó 2009. 06. 09. 11:59
Előzmény: #571  Törölt felhasználó
#574
Lebanner!

Ez most programbeszéd akart lenni?
Törölt felhasználó 2009. 06. 09. 11:58
Előzmény: #572  Törölt felhasználó
#573
Vagy vegyük a katonákat.Kb. 64 Éva (jól esne) nem volt háború.Biztos azé mer fajín katonaságunk van.Miért is jár a szolgálati a katonának? Mit véd +vele?
Törölt felhasználó 2009. 06. 09. 11:53
Előzmény: #560  watson
#572
A multkor 1 nagyon okos hozzá értő "aztat "mondta,h. a rendőrök azé mehetnek hamarabb nyugdíjba (ami igen magas ) mert fokozott orvosi vizsgálaton kell részt venniük.(szegények)és 45 év felett már sokan nem lennének alkalmasak(NA ÉS?)Kérdem Én ha nem alkalmas a Pityut hordani alkalmas marad?A buszvezető is orvosira jár,de ha nem alkalmas mehet a süllyesztőbe.(Vagy vegyünk 1 brókert romlik a szeme a sok monitor leséstől nem mehet nyugdíjba)
Törölt felhasználó 2009. 06. 09. 11:52
Előzmény: #568  Törölt felhasználó
#571
Örömmel látom, hogy egyre többen felismerik a probléma gyökerét, és egyre többen beszélnek róla(a segélyezési rendszer megszüntetése). A jelenlegi szociális rendszer, szó szerint a cigányok tenyésztésének a céljába van állítva. Nem kell mellébeszélni, CIGÁNYTENYÉSZTÉS folyik gyönyörű szép kis hazánkban, ráadásul abból a pénzből amit mi termelünk meg. És miket tenyésztenek ki? Gyilkosokat, tolvajokat, erőszakosokat, olyan degenerált egyedeket amelyek az emberi együttélés legalapvetőbb szabályait, nem hogy nem képesek betartani, de fogalmuk sincs róla mik is azok...
Ha végre Nemzeti kormányunk lesz - és hamarosan lesz, afelől kétségem nincs mostmár, látva az eu parlamenti választás eredményét - akkor azok a pénzcsapok melyek a cigányszaporulatot finanszírozták EL LESZNEK ZÁRVA! Ne aggódjatok, bármilyen szómorú képet is festenek a korfák, ezek sajnos a nemzetellenes politikának az eredményei melyet az elmúlt 20 évben a nyakunkba zúdítottak, és amelynek nemsokára véget vetünk!
Törölt felhasználó 2009. 06. 09. 11:46
Előzmény: #569  Törölt felhasználó
#570
én tudom a megoldást... csak sajnos nem törvényes... MÉG!! :D:D:D
Törölt felhasználó 2009. 06. 09. 11:45
Előzmény: #568  Törölt felhasználó
#569
Money!

Ha tudnám a megoldást: pártotalapítanék és indulnék a programommal a Parlamenti választásokon! Kisöpörném az egész parlamentet!!!
Törölt felhasználó 2009. 06. 09. 11:39
Előzmény: #567  Törölt felhasználó
#568
egyszerűen ezt a segélyezést meg kéne szüntetni... tényleg... 20 évesen már egy cigány nőnek megvan a három gyerek. onnantól elmehet főállású anyának... és máris kapja a lóvét az államtól. + a gyerek után járó cspótlék, és amit még az apuka összekapar... hülye lenne elmenni dolgozni...
Törölt felhasználó 2009. 06. 09. 11:37
Előzmény: #566  Törölt felhasználó
#567
"kordában kéne tartani az elterjedésüket"
Ahogy én látom csak egyetlen törvényes eszköz van a probléma kezelésére: a munka!
Ahol ez megjelenik,menekülés van..... (a kívétel erősíti a szabályt!)
Törölt felhasználó 2009. 06. 09. 11:33
Előzmény: #565  Törölt felhasználó
#566
:D
egyszerűen kordában kéne tartani az elterjedésüket... pár hete a Hvg-ben volt két korfa... hát komolyan mondom megrémültem... igaz, hogy arányosítva volt, de akkor is... még 8-10 év és egálban lesznek. onnantól kezdve meg végünk... egy-két okos kínai túlnépesedésfelelős kéne ide, hogy intézkedjen :P
Törölt felhasználó 2009. 06. 09. 11:30
Előzmény: #563  Törölt felhasználó
#565
Szia Money!

Nem jó ötlet!
A szétszórtak új kolóniát alapítanak,ezzel "élhetetlenné téve" a környezetüket!
Volt ilyen próbálkozás,azóta azt is megátkozták,aki kitalálta,hát még azt,aki meg is valósította!
Törölt felhasználó 2009. 06. 09. 11:28
Előzmény: #545  Törölt felhasználó
#564
Antonioni
A szövegedben pontosan mit jelent a visszatérő "ti" megjelölés?
Törölt felhasználó 2009. 06. 09. 11:20
Előzmény: #562  Törölt felhasználó
#563
nem tudnak alkalmazkodni... de nem is akarnak.... mesterségesen szét kéne bombázni a kolóniáikat, a cigánynegyedeket, akkor talán tudnának szocializálódni... de az se lenne egyszerű feladat!
Törölt felhasználó 2009. 06. 09. 11:16
Előzmény: #560  watson
#562
Felejtsük már el, hogy a cigányság egy másik kultúra. A cigányoknak nincs kultúrája. Az hogy egy közösséget kultúránaj lehessen nevezni számos kritériumnak eleget kell tenniük. Ők ezeknek a kritériumoknak a felét sem teljesítik!!! Sajnos ők egy kultárálatlan népcsoport, akiknek alkalmazkodniuk kellene a többség által meghatározott kulturális értékekhez!!!
Törölt felhasználó 2009. 06. 09. 10:32
Előzmény: #551  Törölt felhasználó
#561
Meg kell nézni pl:Lengyelországot a nemzet érdeke fontosabb mint a pártérdek!! Ezért tartanak előrébb mint mi! a hazai vállalkozásaikat, termelőiket, termékeiket részesitik előnybe,nem a multit!! A multi nem foglalkoztat nálunk csak a dolgozók 30%-át a többit a kkv szektor aki hazai!!!

Topik gazda

zoli0072
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek