Topiknyitó: ronaldinyo 2024. 04. 23. 18:21

/ TISZA PÁRT/  

INDUL A TISZAPÁRT PORTFOLIOBAN IS HAJRÁ TISZAPÁRT-MINDENRŐL IS LEHET BESZÉLNI
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ronaldinyo 2024. 05. 30. 17:33
Előzmény: #799  ronaldinyo
#800
ez a bizonyiték hogy farizeusok vezetik magyarországot
ronaldinyo 2024. 05. 30. 16:37
#798
Mint az őrült, ki letépte láncát,
Vágtatott a Tisza a rónán át,
Zúgva, bőgve törte át a gátot,
El akarta nyelni a világot2026 ban
ronaldinyo 2024. 05. 30. 16:37
#797
2025 benPár nap mulva fél szendergésemböl
Félrevert harang zugása vert föl.
Jön az árviz! jön az árviz! hangzék,
S tengert láttam, ahogy kitekinték.
ronaldinyo 2024. 05. 30. 16:36
Előzmény: #795  ronaldinyo
#796
most mégez van
ronaldinyo 2024. 05. 30. 16:36
#795
Többek között szóltam én hozzájok:
„Szegény Tisza, miért is bántjátok?
Annyi roszat kiabáltok róla,
S ő a föld legjámborabb folyója.”
jofej 2024. 05. 30. 16:24
#793
Shortelek 2024. 05. 30. 15:53
Előzmény: #791  ronaldinyo
#792
Nem élőben fogják adni?
ronaldinyo 2024. 05. 30. 15:01
#791
Információink szerint a “köz”média minden lehetséges eszközt fel fog használni a ma esti “vitán”, hogy a valódi ellenzéki listavezetőket lejárassa, akár a Fidesz szatelit pártjaival közösen. Továbbá az állami propaganda ökle el akarja hallgatni a vitát és meg akarja akadályozni, hogy a magyar média egyéb képviselői a “vitáról” tudósíthassanak. Az alábbi emailt írtam az MTVA hírhamisító vezérigazgatójának:“Tisztelt Vezérigazgató Úr!Ezennel felszólítom, hogy ha az MTVA bármilyen bejátszást le akar adni a ma esti listavezetői “vitán” a TISZA Pártról vagy rólam, akkor azt haladéktalanul, de legkésőbb ma 17.00 óráig küldjék meg részemre.Több médium jelezte felénk, hogy az MTVA nem hajlandó kiadni a vita után a felvételeket, hogy azokból a média más képviselői is részleteket közöljenek.A legnagyobb ellenzéki párt vezetőjeként, több millió magyar ember nevében felszólítom Önöket, hogy ne hallgassák el a “vitát”a magyar választópolgárok elől és adják ki a “vita” után a felvételeket a teljes magyar médiának. Magyar PéterTISZA Párt”
ronaldinyo 2024. 05. 30. 14:51
#790
Árad a Duna
ronaldinyo 2024. 05. 30. 14:03
#783
Már van olyan kormányközeli közvéleménykutató is, amely 28 %-ra méri az alig egy hónapos TISZA Pártot, miközben a FIDESZ támogatottsága már 45 %-ra csökkent náluk is...Az is kiderül a kutatásokból, hogy reális esélye három pártnak van arra, hogy mandátumot szerez az európai parlamenti választáson. Aki kieső, kis pártokra szavaz, az a FIDESZ-t támogatja, hiszen a mandátumot nem eredményező szavazatokat a bejutó pártok között osztják szét arányosan.Így már érthető az az aljas, hazug mocskolódás, amit a propaganda művel és művelni fog a választásokig.
ronaldinyo 2024. 05. 30. 14:01
#781
találkozzunk ma este a Várkert Bazárnál! Mutassuk meg, hogy nem kérünk a propagandából, a “köz”média hazugságaiból! Elég volt abból, hogy miközben a kormány tönkretette az egészségügyet és az oktatást és oly sok mindent, aközben 1309 milliárd forintot költött 5 év alatt a politikai ellenfeleinek a lejáratására. Elég volt abból, hogy a “köz”médiát egy hírhamisító vezeti, aki diktátumot adhat a pártok vezetőinek és viccet csinálhat egy politikai vitából, amit 14 év után először rendeznek meg. Büszke vagyok arra, hogy alig egy hónap alatt a TISZA Párt egy olyan közösséggé vált, amely ki tudta kényszeríteni a ma esti “vitát”. Ott leszek és el fogom mondani, hogy a magyar embereknek elege van a hazugságokból, az ipari mértékű korrupcióból, a vidéki Magyarország tönkretételéből. A magyar emberek nevében válaszokat fogok követelni arra a kérdésre, hogy Orbán és Gyurcsányt hogy tette hazánkat az Unió második legszegényebb és legkorruptabb országává, miközben 40 ezer milliárd forint érkezett hozzánk az Unióból.18.00 órától már lehet érkezni, én 18:45-től igyekszem beszélni (ha addig visszajön a hangom). Miután véget ér a Rogánék által Mónika show-vá alakított rendezvény, természetesen újra kimegyek közétek. Lesz kivetítő és kaptunk ezer adag fagylaltot egy kedves fagyizó felajánlásaként:)Hozzatok zászlókat, párnákat, pokrócokat és vizet magatokkal. Legyetek békések, mert a propagandának nyilván az az érdeke, hogy elterelje a lényegről a figyelmet.Bármennyit is hazudoznak, mi akkor is, lépésről lépésre, tégláról téglára visszavesszük a hazánkat és építünk egy békés, európai, demokratikus és élhető Magyarországot.

Topik gazda

ronaldinyo
3 1 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek