Topiknyitó: lehoka 2007. 03. 07. 16:00

TIPPSAROK  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bpmcwap
bpmcwap 2006. 02. 15. 09:30
#57400
Kiváncsi leszek hol zár ma...:)))
A tegnapi beöntés után azt hittem tovább szakad ehez képest jukacskát is hagyott magaután olyan vehemenciával nyitott...:))) Bár kitudja... lehet hogy csak a shortosok partizánkodtak...???
Törölt felhasználó 2006. 02. 15. 09:26
Előzmény: #57398  Törölt felhasználó
#57399
Jó reggelt!

Ha sáv van még, akkor most kéne venni elvileg és sávtetőn eladni!
Na de mit?
Törölt felhasználó 2006. 02. 15. 09:23
#57398
Szütty...szütty...
Most vegyek vagy ne vegyek? Ez itt a kérdés...
bpmcwap
bpmcwap 2006. 02. 15. 09:09
Előzmény: #57396  Törölt felhasználó
#57397
miért ne lenne jó????Szuper!!!Átlagosan magas eladási áron lehet megszabadulni a másfél 2éve begyujtott gigapakkoktol... Ennél jobb nem is kell!
Törölt felhasználó 2006. 02. 15. 08:47
Előzmény: #57390  Törölt felhasználó
#57396
Szia Aks,

Ez a jelenlegi sávozás baromira nem jó senkinek, tehát hamarosan nagy változásra kell felkészülni. Hiszen a tőzsde pont arról szól, hogy árfolyammozgásokkal lehessen pénzt keresni, akár felfelé, akár lefele irányban van elmozdulás. Tekintve, hogy semilyen nagyobb kiugróan pozitív hír nem jön, és túlértékeltek vagy beragadtak a meghatározó hazai részvények, és környezetünkben sokkal kecsegtetőbb piacok vannak ( oroszok, románok, horvátok ) igen nagy a valószínűsége a nagyobb mértékű lefelé történő elmozdulásnak.
Törölt felhasználó 2006. 02. 15. 08:45
Előzmény: #57393  idmat
#57395

én nem akarok Bocit 2520 alatt eladni, viszont szívesen vennék pl. 2300-ért :0)
bpmcwap
bpmcwap 2006. 02. 15. 08:38
Előzmény: #57389  Törölt felhasználó
#57394
Köszönöm a figyelmességedet, de ettől függetlenül én még mindig keverni foglak benneteket és kérlek ezért egyikőtök se haragudjon meg!!!Amugy is elég gáz a név memoriám... erről tudnék érdekes dolgokat mesélni... :D
idmat 2006. 02. 15. 08:36
#57393
Ödönnek tegnap likviditási problémái voltak.
Megkapta a gázszámlát.Ma viszont meglátta az olajárakat,és teljes erővel tereli vissza a bocikat a fűtött karámba.Aki 2520 alatt bocit mer eladni,azt magam viszem kényszervágóhídra!!!!!!!
Törölt felhasználó 2006. 02. 15. 08:29
Előzmény: #57390  Törölt felhasználó
#57392
Érdekes tézis amit írtál.Egy tavaly októberi zuhanó nap sorozatra célzól ezzel?

Hát én nagyon utálnám, ha igazad lenne mivel mostanában vásárolgattam.
Törölt felhasználó 2006. 02. 15. 08:28
Előzmény: #57390  Törölt felhasználó
#57391

aks! elmehetnél meseírónak.
Mivel OTP longban ülök, ezért rémmeseírónak :0)
Törölt felhasználó 2006. 02. 15. 03:21
Előzmény: törölt hozzászólás
#57390
nem feltétlenül dől el szerdán... ilyen piacon húzzák-halasztják az ilyesmit... ha az alulsúlyozás komoly, akkor már régóta tömnek - türelmesek. ez a legrosszabb "forrótőkés". 21k-n volt alkalma jól bevásárolni tavaly, most profit is van rajta, és 23k felé nem is engedte. sávban gondolkodik, ha hagyja elesni, akkor frankó, de ha nem szütttttyy......... aktiválom a Jótündér-célárakat :)

OTP: 6000
MOL: 18000
MTcom: 800
Richter: 33000
Fotex: 489
USD/HUF: 222
előre is köszi :)

itt aztán mindenki kedvére vásárolhat majd :)
hajrá...
Törölt felhasználó 2006. 02. 15. 03:10
Előzmény: #57388  prfecó
#57389
tetű q2-nél richtig, hogy longba voltam, ráadásul shortokat zárva fordítottam én ökör... no most kontrázok :)
csak nehogy a bux is :)
támaszhoz érkeztünk - ha törik, khiiirály.
sasolod, Fecó, mennyi TA-s nyomul BUX hatiban? mindig 22800 - már unalmas...
lássunk vmi 22k alattit...

Vakmajom megint vmi általánosan is hasznosíthatót ír:

Hogy merre lesz a menés, nem tudom, egyelőre se rendesen lefordulni, se emelkedni nem hajlandó a piac. Azt látni, hogy mivel volt három nagy disztribúciós/részvény-terítős nap (és egyáltalán, bazi nagy forgalom volt év eleje óta, és arra semmi menés), a tartósabb emelkedéshez nagy és növekvő forgalom kellene, esni viszont kicsi forgalommal is tud a piac, ahogy tegnap tette. Ergo az innen való eséshez nem kell okvetlen nagy és növekvő forgalom, az emelkedéshez igen, mert ki kell szívni a feljebb lévő nagy forgalomban keletkezett beragadtakat.

sztem ez a sávb..ás már a megrögzött longosoknak se jó...
OTP-nek meg ez nem :)

Feltörnek a takarékszövetkezetek
2006. február 13., hétfő 19:42 InfoRádió
Eredményes évet tudhat maga mögött az Országos Takarékszövetkezeti Szövetség, hiszen az integráció mérlegfőösszege tavaly decemberre meghaladta az 1.000 milliárd forintot, adózás előtti eredménye pedig 9 milliárd forintra nőtt. Jóllehet, az uniós csatlakozással lehetőség nyílna a takarékszövetkezetek külföldi megjelenésére, ezt késleltetik a nehezen értelmezhető jogszabályok.
h i r d e t é s

Több mint 1.600 fiókjával a hazai takarékszövetkezeti csoport rendelkezik a legnagyobb hálózattal Magyarországon. Az integráció 2005-ben, az egyre kiélezettebb ágazati verseny ellenére is, növelni tudta piaci részesedését.

Kiss Endre, az Országos Takarékszövetkezeti Szövetség elnöke az InfoRádióban elmondta: mérlegfőösszegük meghaladta az 1.000 milliárd forintot, ami alapján a hatodik legnagyobb bankcsoportnak számítanak.

A szövetség mérlegfőösszege 18 százalékkal emelkedett.

Az uniós csatlakozással elvileg megnyílt annak a lehetősége, hogy a takarékszövetkezetek külföldön is terjeszkedjenek. A Rajka és Vidéke Takarékszövetkezet élt is ezzel a lehetőséggel, és fiókot nyitott Pozsonyban.

A pénzügyi felügyelet előírásaival kapcsolatban viszont nem jutottak dűlőre - mondta Kiss Endre.

Hozzátette: nem született sem elfogadó, sem elutasító határozat. A többi takarékszövetkezet most arra vár, hogy a "bátor fecske" ügye rendeződjön.

Az Országos Takarékszövetkezeti Szövetség elnöke az idén is a 2005-öshöz hasonló növekedésre számít.

Ezt elsősorban az azonos termékekkel, azonos hitelkondíciókkal és egyre színesebb termékpalettával kívánják elérni.

Ha visszapattanunk, akkor se lesz tartósan nagy az emelkedés, de ha jön egy nagy zakó, akkor utána jót emelkedhetünk ... vmikor később. Véget érhetne ez a nagy sávozás... Forró tőke menekül, másik forró bejön :)

ARP: majd akkor kidolgozom... támpontok??? :)

BP miatt kell kicsivel írnom az aks-t, nem trükközök, stevejackozok, multizok - kevert minket a spekipajtás. Pedig a loudeye-jal megmutattam, hogy még vérbeli speki vagyok (ráadásul egy nagy adag szerencsével)... még ha hibrid-befektető-meghajtásra is nyergelek :)

na, jó szerdát! mézes madzagot macinak!
prfecó 2006. 02. 14. 21:17
#57388
Ez volt az előzetes.
Holnap halnap és maciból Medve kezd növekedni.
Törölt felhasználó 2006. 02. 14. 19:11
Törölt hozzászólás
#57387
Törölt felhasználó 2006. 02. 14. 17:51
Előzmény: #57385  Tbarna
#57386
Na így aztán lehet a vonalakat húzgálni:-)))
Szvsz nem a mai záróár volt a döntő.Az más kérdés, hogy most kiesett - remélem csak átmenetileg - a középtávú emelkedő trendből, azaz visszaesett a hosszútávú csökkenőbe. Egy nap még nem döntötte el a sorsát, de vigyázni kell a longokkal! Igazán vétel csak 2600 felett lesz ismét.
Tbarna 2006. 02. 14. 17:36
Előzmény: #57382  matgab
#57385
Sziasztok,

Matgab nem volt ebben semmi "furcsa". ezt most kivételesen figyeltem. Zárásban megjelent Ödön és betette 2421 es eladásra. Ha valaki ilyen hivát követ el az könnyen pórul jár. Mindenesetre Iván aki addig keményen tartotta 2500-öt úgy kiugrott belőle, hogy öröm volt nézni. Azt gondolom, hogy Erstés mellényúlt. Kicsit nagyvonalúra vette a figurát.
Azt hiszem ő volt a legjobban meglepődve.

Persze ez nem biztos, de a lényeg az zárószakasz tökéletesen működött .
Semmi sportszerütlen nem látok a dologba. Amúgy se igazán erről szól a tőzsde.


Törölt felhasználó 2006. 02. 14. 17:36
Előzmény: #57383  matgab
#57384
matgab:

Van egy szabály, amit mindannyiunknak be kell tartani, és el kell fogadni. Nem azért hozták, hogy bárkinek is kedvezzenek vagy bárkinek az esélyeit rontsák vele. Csak egy technika, amivel az utolsó ár kialakul. Nem túl valószínű, hogy a hosszabb távú tendenciákat döntően befolyásolni tudná, és a tőzsde vezetői is valószínűleg ebből indulnak ki. aki pedig rövid távra vagy éppen a záróra spekulál, annak tudnia kell mit vállal.
matgab 2006. 02. 14. 17:30
Előzmény: #57382  matgab
#57383
Úgy látszik valaki elkezdte a tőkéjét innen kivonni...
Majd meglátjuk, én egy jelentősebb forint gyengülésre számítok, amit nem játszok meg, tehát jön...
matgab 2006. 02. 14. 17:18
Előzmény: #57381  Törölt felhasználó
#57382
Ez egy vicc amit ma a bchem-mel műveltek a végén?
A BÉT igazgatóságáank be kellene látnia, hogy rossz az új zárási technika...
Ennél még az 1 db-os kötögetés is fair-ebb módszernek bizzonyult...
Törölt felhasználó 2006. 02. 14. 17:08
Előzmény: #57380  matteo
#57381
2421=a németek bevetették a "Királytigriseket" :-)

Topik gazda

lehoka
4 3 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek