Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 05. 11. 07:11

Szakállas transzfesztita győzött az idei eurovízión  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2014. 05. 11. 16:40
Előzmény: #79  loliense
#80
Bármilyen szakállas nőimitátor nyugodtan lehet nyíltan heterogyűlölő vagy férfigyűlölő, ettől még nyugodtan megnyerheti manapság a nemzetközi dalfesztivál fődíját, sőt!

Viszont én nem tudok elképzelni olyan heterobeállítottságú személyt, aki nyíltan buzigyűlölőként vagy akár buzikkal szemben kicsit is fenntartással viselkedőként bármilyen fesztivált megnyerhetne akár kerületi szinten is.

A másság bajnokai ennyire tolerálják a tőlük elütő másságot.
loliense 2014. 05. 11. 16:27
Előzmény: #66  loliense
#79
Szeretnék néhány dolgot megkérdezni az egybegyűltektől:

1.Miért kell ilyen rohadvány műsort egyáltalán megnézni?
2.Miért nem kapcsolja el ezt a műsort,az akit felháborít?
3.Nem ismeritek a távirányítót a 21.században?
4.Mit keres egy kisgyerek egy ilyen műsor alatt, este a tv előtt,miért nem társasoztok inkább vele?
5.Legalább 10 éve ez megy az ilyen műsorokban,fiúnak öltözött lány,vagy nőnek öltözött fiúk dalolásznak a sok gyökér nézőiknek,ha nem néznétek,nem is menne már,-vagy nem?
6.Mikor egy madzsar versenyzőről kiderül,hogy nő,de igazából férfi,az méé nem zavart senkit?
(és jó hangja is van az énekléshez:lásd pl.Oláh Ibolya)
7.Az jobb ha,inkább eltitkolják,hogy rengeteg a buzeráns az országukban,mint az oroszoknál?

Na és most,kimondottan a privát véleményemet ,tapasztalatomat szeretném leírni
Visszatérve erre a nagy magyar férfiasságra,felháborodásra az osztrák köcsög szereplése okán:

Lehet,csak én látom úgy,hogy a magyarországi „férfiak”is egyre femininebbek,8 éves gyereknek öltöznek a hátizsákjukkal,zoknis szandáljukkal
Oszt hol volt a nagy férfiasságuk a madzsaroknak,mikor ellopták a nyugdíjukat,jogaikat, trafikjukat, földjüket,jogaikat,akkor nem voltak „férfiak”?!
Egyedül én vagyok abban a meggyőződésben ezek szerint,hogy genetikai hulladék az a fiatal manus, aki 25 évesen kopaszodik,csak nekem tűnik fel ez a tendencia,évek óta.
Biztos csak én járok hungárpisták közé ezek szerint,-az öltözőben ezek a hajatlan kivarrt nagyon „férfiak”, olyan hangosak,erősek a teremben meg, ha 48 évesen bordán vered valamelyiket, mindjárt elsírná magát,mint egy asszony, azonnal sürgős dolga akad és nem bunyózik tovább,-inkább elmegy valahová,keres és megver egy nála gyengébbet többedmagával.

Aztán mi van azokkal,akik a hadseregekben,karhatalomnál,államapparátusban szolgálnak,náci ideológiát vallanak sajátjukként,-gyűlölik a feketéket, zsidókat,buzikat, cigányokat, mindenkit, de egymás bránerét simogatják,nagy odaadással,Ők jaj de férfiak!
Csak én gyűlölöm a pedofil papokat,úgy látszik!
Biztos csak én ismerek, olyan nagyon férfiasan tökéletes gengszter,buzigyűlölő madzsar, orosz, egyéb macsókat,akik Thaiföldön Ponggal, aki 17-18 éves és fiú, együtt alszik és imádja,visszajár hozzá.
Otthon meg természetesen igazi nőfaló, nacionalista a gyökér.
Csak én hallottam,ezek szerint,hogy Putyin elvtárs Moszkvájában a homoszexuális turizmus nagyon sok pénzt hoz, mint itt is a népnemzeti vezénylőtábornokelvtárs madzsarországában is.
Csak engem háborít fel,hogy az teljesen normális madzsarországon,ha egy politikus szájbaveri az nőjét,abban semmi kivetni valót nem találnak a férfiak,
-az hogy ezek után majd újraindul a választásokon,esetleg egy köztörvényesen elitélt bűnöző lehet a madzsar parlament alelnöke!
Mi a faszon van ezzel az országgal, tényleg ettől válik majd nemzetivé, férfiassá!?

Na szóval,manusnak nem elég látszani, hanem úgy élni,viselkedni,öltözködni is szükséges hozzá

Oszt jó nagyot,ámen
Törölt felhasználó 2014. 05. 11. 16:22
Előzmény: #76  Cosinusrider
#78
Michelangelo és Leonardo da Vinci akkor hogy nézett a tükörbe? Cosinusrider

Törölt felhasználó 2014. 05. 11. 16:09
Előzmény: #72  Törölt felhasználó
#77
Nem néztem egy adást sem.De ezek után már
megnézem a győztes dalt.Jó a PR!
Cosinusrider 2014. 05. 11. 16:09
Előzmény: #71  Törölt felhasználó
#76
Maradi, prűd, képmutató. Szokásos homokos csúfolódások.
Egy homoszexuális ember már azon a ponton elakad, hogy, ha tükörbe néz meztelenül, nem tudja mit lát? Azt se tudja fiú vagy lány. Gondolj bele, hogy aki a teste alapján nem tudja megmondani magáról, hogy kicsoda, az hogyan lenne képes kellő önismerettel pontosan deffiniálnia önmagát, személyiségét. Aki ezen a területen nincs a helyén, az sehol sem lesz a helyén az életben, a világban. Soha nem fogja leélni azt az eredeti életet, amit a sors neki szánt. Pedig már pusztán ez sokat segítene a világon, ha mindenki megtalálná, vagy legalább megközelítené a saját életét, helyét a világban.
Maradi, prűd, képmutató?
Ez az énekes pedig egy hazug ember, aki férfi létére nőnek hazudja magát. És elvárja, hogy vele együtt hazudjon az egész világ.
Sigorszky 2014. 05. 11. 16:07
Előzmény: #74  Sigorszky
#75
ByeAlex a közösségi oldalán érdekes bejegyzést tett közzé:

„Az Eurovízió mindig megcsillantja az európai képmutatást meg a giccset. Én liberális vagyok sok tekintetben, és nem szoktam bántani másokat. De a férfinő hibrid énekes esete képmutatás és semmi több. Trollnyeremény szerintem."


Sigorszky 2014. 05. 11. 16:04
Előzmény: #69  Törölt felhasználó
#74
Vnnak, akik vaskalaposak, s vannak akik minden szart beszopnak, mert új. Oszt kiderítették itt néhányan, hogy nagyon is régi, csak akkor még nem volt euroviziló...
Sigorszky 2014. 05. 11. 16:01
Előzmény: #53  kissat
#73
Na látod, hol van már az antik Hellász? Rómáról nem is beszélve... :))
Törölt felhasználó 2014. 05. 11. 15:57
Előzmény: #68  Törölt felhasználó
#72
ez így van. ez reklám volt.

auszrtia nem teljesit jól, ott éheznek, mi nem.. mi vagyunk a pöpec gyerekek akiknek tisztelet jár és mellé leugatjuk a világot.

jövőre egyébként menjen szecsődi karcsi, eu zálszlóval a s..gében.

tökmindegy ki megy tőlünk, annyian rühellnek minket (érthetetlen okból..) hogy a büdös életbe nem nyerünk. akkor legalább legyen balhé. :)
Törölt felhasználó 2014. 05. 11. 15:41
Előzmény: #70  DoktorMinorkaVidor
#71
Képzeld minden üzlet!Egy évtizede voltak
2 USA temetkezési vállalat részvényeim.
Bárcsak megtartottam volna őket!

Egyébként Magyarország túlságosan maradi és prűd,képmutató!Idővel ez biztosan változni fog!
DoktorMinorkaVidor 2014. 05. 11. 15:13
Előzmény: #69  Törölt felhasználó
#70
bolond vagy. van amiből nem kell üzletet csinálni.
Törölt felhasználó 2014. 05. 11. 15:08
Előzmény: #65  Ody_Mnadrell
#69
Jellemző a magyarok vaskalaposságára,amiket itt leírnak!Persze az osztrákok mindenre nyitottabbak és jó üzletet fognak Frl Conchita jó szerepléséből!)Ausztria sokkal életrevalóbb és jól is teljesít!
Törölt felhasználó 2014. 05. 11. 15:07
Előzmény: #65  Ody_Mnadrell
#68
Jellemző a magyarok vaskalaposságára,amiket itt leírnak!Persze az osztrákok mindenre nyitottabbak és jó üzletet fognak Frl Conchita jó szerepléséből!)Ausztria sokkal életrevalóbb és jól is teljesít!
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2014. 05. 11. 14:54
Előzmény: #65  Ody_Mnadrell
#67
Ha már győzelmi ünnep, legyen Fest ;-)
loliense 2014. 05. 11. 14:53
Előzmény: #31  DoktorMinorkaVidor
#66
Nem tünt fel,hogy rajtad kívűl csak ketten reagáltak a hungaristás írásra,tomasanders és mondóka?!

Oszt hogy őszinte legyek veled,felőlem öltözködhetsz 8 éves gyereknek,kislánynak

gondolom az osztrák köcsög is azért hord női ruhát,mert neki az a praktikus,mint neked a hátizsák,bár a retikül lehet jobban menne az egyéniségedhez,tököm tudja
Ody_Mnadrell 2014. 05. 11. 14:31
#65
TranszFesztita. :DDDDDDDDD
offshort
offshort 2014. 05. 11. 14:06
Előzmény: #62  Törölt felhasználó
#64
:D
kiralybiro 2014. 05. 11. 14:03
#63
Ezért IS utáljuk a labancokat!
Törölt felhasználó 2014. 05. 11. 13:46
Előzmény: #55  Bekre_Pal
#62
ok. "Te kivered nekem, én kiverem neked. De semmi buzulás! Buzulás az nuku!" :)

link
kiralybiro 2014. 05. 11. 13:46
#61
2015-ben az euroiviziós dalfesztiválon heteroszexuális fel sem léphet!
exmnbs1 2014. 05. 11. 13:45
Előzmény: #53  kissat
#60
a családon belüli erőszak mint téma felhozása is rokontéma van hatáshajhász gyökere
exmnbs1 2014. 05. 11. 13:40
Előzmény: #53  kissat
#59
Dana Internationalt másolták le alapjában
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 05. 11. 13:38
Előzmény: #54  exmnbs1
#58
Na igen, emlékszem, amikor még tévéztem. Nem is értem, miért nézi ezt a fost annyi ember.
Törölt felhasználó 2014. 05. 11. 13:37
Előzmény: #54  exmnbs1
#57
Akkor tényleg sok buzi lehet az osztrákoknál
exmnbs1 2014. 05. 11. 13:37
Előzmény: #53  kissat
#56
ennek is megvan a múltja
pl. Don Carlos Habsburg házi hercegnek 16 helyett 6 ükszülője volt.....

vérfertőzés gyakori volt Egyiptomban is...
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 05. 11. 13:36
Előzmény: #48  Törölt felhasználó
#55
Nincs tévénk, így le vagyok maradva kissé. Ha jól értem, az olvasó kollégák azon aggódnak, hogy a homokos népek megtérítik a gyermekeiket. Szerintem ez nem reális, viszont érdemes volna eltűnődni az aggódóknak a látens beállítottságukon. Ideális nap van egy coming out-hoz.
exmnbs1 2014. 05. 11. 13:33
Előzmény: #42  Bekre_Pal
#54
a hollandnak drukkoltam, sokkal jobb produkció volt

de ez a verseny nem a dalokról hanem nemzeti szimpátia szavazásról szól

kissat 2014. 05. 11. 13:29
#53
Szerintem az egészben itt (Pf) főleg azt kell látni, hogy a szarból pénzt csinálni leginkább az osztrákok tudnak. Bécs olyan kulturális világváros, amilyen Bp talán sosem lesz, nyilván jól kiszámították, hogy a verseny után még az eszkimó igluban is erről szól majd a beszéd- függetlenül egyébként a zenei minőségtől.
A popzene egy üzleti vállalkozás, a megjelenésért, kattintásokért folyik a küzdelem, a harcot pedig zömében nem az előadók vagy ha tetszik művészek vívják, hanem a menedzserek, szerkesztők, háttéremberek. Miből mit lehet kihozni? Mire harap a közvélemény? Hát erre pl. harapott ...
---
Az európai kultúrválság kérdésével még egyet is érthetek, megjegyezve, hogy háromezer éves történet lassan (az Iliász már az arisztokrácia válságtapasztalatának fénytörésében ábrázolja Trója ostromának egy epizódját). Jól tudjuk, hogy az antikvitás idején elterjedt volt a biszexuális- homoszexuális attitűd. Már Akhilleusznak sem unokaöccse a Patroklosz, ahogy a Trója c. amerikai giccsben szerepel. Platón Lakomája mindennél ékesebben érvel a homoszexualitás mellett. A rómaiak persze dettó.
De a hanyatló nyugat- egészséges kelet ötlet sem tűnik túl jónak, mert pl. az törökök sem vetették meg az ánuszt. Arany pl. jól tudja ezt a Szondi két apródjában:
"Mért nem jön a Szondi két dalnoka, mért?
Bülbül-szavu rózsák két mennyei bokra?
Hadd fűzne dalokból gyöngysorba füzért,
Odaillőt egy huri nyakra!" stb.

Ja és: hetero poziból!
Sigorszky 2014. 05. 11. 13:29
Előzmény: #50  exmnbs1
#52
egészségükre, ha ez a legnagyobb problémájuk...
exmnbs1 2014. 05. 11. 13:28
Előzmény: #48  Törölt felhasználó
#51
a fiam osztályában nőnek mondták aki szakállat ragasztott
exmnbs1 2014. 05. 11. 13:26
Előzmény: #46  Sigorszky
#50
sokan akarnak mások lenni
műköröm, műmell, tetkó, festés, új nemi identitás
metroszexualitás....

offshort
offshort 2014. 05. 11. 13:19
Előzmény: #36  szarvasvadasz
#49
a zsűriben a két p..csa jó ! :)

valamit nem értek ,
ha a szakállas nő meleg akkor a nőket szereti, nem ? :))

Törölt felhasználó 2014. 05. 11. 13:18
Előzmény: #41  Bekre_Pal
#48
Az esemény csak huszadrangú ürügy volt a háttérben megbúvó ötletgazdáknak arra, hogy átadhassák a jól előkészített és nem is burkolt üzenetüket a GYEREKEK felé: "Ha szakállas néni leszel, te is a nyertesekhez tartozol majd!"

Ismét a normálisok feje főhet, hogy miként magyarázzák meg ezt az aljas módon kitervelt provokációt a gyermekeiknek.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 05. 11. 13:13
Előzmény: #45  Sigorszky
#47
Na pont ezt akartam mondani, ki tudja, hogy ez a derék szakállas hommer hogy lett azzá, aki. Lehet, hogy ezerszer vállalhatóbb a
története, mint pár gurigás figurának.
Sigorszky 2014. 05. 11. 13:11
Előzmény: #43  szarvasvadasz
#46
Teljesen igaz, amit írsz, engem is a túlzásokba esés és a műviség zavar, de az nagyon. Meg hogy erre ekkora vételi készség mutatkozik. Valósággal kajálja a jónép...
Sigorszky 2014. 05. 11. 13:06
Előzmény: #39  Bekre_Pal
#45
Ok, nem választották. Nem is ítélem el őket, ilyenek és kész. De ne tolják a képembe a szakállas fizimiskájukat meg a műmellüket női ruhába bújva egy nem erről szóló TV műsorban, mert nem tartom természetesnek, sőt, kifejezetten undorodom a dologtól. A tolószékes példa meg egyáltalán nem ideillő. Mért nem sarkítod mindjárt úgy ki, hogy tulajdonképpen egy bérgyilkos volt az illető, akinek véletlenül sikerült saját magát lábon lőnie és azért nyomorodott meg. Nincs általános ember, csak egyedi esetek, de általánosít az ember és eszerint a testi fogyatékosság szánalmat, sajnálatot vált ki. De ha tudom, hogy az adott illető holtrészegen zuhant ki az emeletről, ráadásul évek óta keményen ivott és kész csoda, hogy csak most fogyott el a szerencséje, hát akkor már nem is szánom annyira...
exmnbs1 2014. 05. 11. 13:01
Előzmény: #42  Bekre_Pal
#44
volt benne némi Marlene Dittriches, nekem nem tetszett de sejtettem hogy megnyeri
idén feltűnően sok ilyen-olyan kisebbségi adta el magát a nemzetek színeiben

érdekes stratégia, sok lúd disznót győz alapon
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2014. 05. 11. 13:00
Előzmény: #38  Sigorszky
#43
Egyetértek Veled is, szülőként és "normális" emberként ösztönösen én is hasonlókat gondolok, mint never-give-up a nyitó hozzászólásában.

Engem azt hiszem nem is a másság ténye zavar, hanem a másság eszelősen torz, kifordított, természetellenes külsőségekben való megjelenési módja, mint a tegnapi elóadás(ok) külsőségei is.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 05. 11. 12:58
Előzmény: #40  exmnbs1
#42
De jó volt?
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 05. 11. 12:56
Előzmény: #38  Sigorszky
#41
Én heteroszexuális vagyok, és erre nevelem a gyerekeimet is.

mindazonáltal nem aggódom, hogy buzik lesznek, ha meglátnak egy homokost.

szerintem megint vihar van a biliben

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek