Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 05. 11. 07:11

Szakállas transzfesztita győzött az idei eurovízión  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
exmnbs1 2014. 05. 11. 12:54
Előzmény: #32  Bekre_Pal
#40
ahogy egy hermafrodita, férfias és nőies között

egyébként pedig régi az ötlete
Hatsepszut a legnagyobb fáraónő is szakállt hordott
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 05. 11. 12:52
Előzmény: #37  Sigorszky
#39
Nem választották a buzulást. A kerekesszékes meg lehet, hogy bulibalesetben rokkant le. Úgyhogy lehet, hogy sőt.
Sigorszky 2014. 05. 11. 12:47
Előzmény: #36  szarvasvadasz
#38
Nem kell ezt nyomni minden csapon akkor se, ahogy a csövön kifér! Nehogy már ez legyen a követelmény, meg a követendő példa az ifjúság számára! Ez az Európa, ahol ez ekkora követő táborra talál, meg megértés, tolerancia blabal megy ezerrel, egy haldokló társadalom. Biztos sokáig fog még haldokolni, de nem ez az egészséges irány.
Sigorszky 2014. 05. 11. 12:42
Előzmény: #35  Bekre_Pal
#37
Ég és föld a kettő. Szerintem...
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2014. 05. 11. 12:42
Előzmény: törölt hozzászólás
#36
Ez pedig a Britain's Got Talent tegnapi válogatójáról egy előadás, állva tapsol a közönség és a zsűri egyaránt:
link

A nézők reakciói azt mutatják, hogy ilyen a világunk és mi emberek már vagyunk olyan fejlettek, hogy képesek vagyunk elfogadni a másságot és a másság helyett magát az embert, a teljesítményt meglátni és értékelni.

Föltettem magamnak a kérdést, hogy hogyan reagálnék, ha a saját gyerekemről lenne szó. Hmmm, azonnal más kontextusba kerül ugyanaz a jelenség, pusztán csak azért, mert megjelenik az erős érzelmi kapocs, a szeretet.

Ha választani kell, akkor az éhezés, az értelmetlen háborúk, a "normális" családon belüli erőszak helyett ez legyen a legnagyobb gondunk egész életünkben.

"To be or not to be" -szerű alapkérdés ez, kellő távolságból szemlélve.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 05. 11. 12:37
Előzmény: #33  _pampa
#35
Szerintem a meleg tolerancia olyan, mint a kerekesszékesek iránti megértés. Lehet, hogy néha túlzásba visszük, de nekik akkor is sokat jelent.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 05. 11. 12:34
Előzmény: #32  Bekre_Pal
#34
Utánaolvastam kedvenc bulvár portálomon, az indexen, megnéztem a hozzászólásokat, nos, minden bizonnyal jókora szar volt, mint normálisan minden eurovíziós szirszarság.

én benne vagyok, hogy lebombázzuk a szakállas fejét, csak azt kérem, hogy kezdjük itthon: minden ikszkucktor megasztár tomit zúzzunk be. És akkor elmondhatjuk: tettünk valamit a világért.
_pampa 2014. 05. 11. 12:29
Előzmény: #32  Bekre_Pal
#33
"Ez a nóta két forintot nem ér"

Ennyire volt jó.

"Ez a nóta két forintot nem ér. Hozzá pedig a körítés...? Én nem tudom, mi jöhet még? Nehezen tudom elhinni, hogy nem az összeurópai meleg lobby újabb akciója ez. Az ilyen győzelmek semmi más célt nem szolgálnak, minthogy elhitessék az emberekkel azt, hogy a homoszexualitás jó dolog és, hogy a társadalmak nagy részét érintő fontos kérdésről van szó. Azt a látszatot akarják kelteni, mintha az emberek többsége támogatólag viseltetne az ilyen életvitellel szemben. Valójában egy kisebbségről van szó, akik a világra akarják eröltetni a szexuális orientációjukat. Az a helyzet, hogy a világ liberális politikai vezetői nagy számban érintettek e tekintetben. Nem furcsa(?),hogy amikor gazdasági válság, háború stb problémákat kell megoldani, akkor mindig az történik, hogy elhalasztják a döntést a vezetők. Bezzeg, ha a melegházasságról vagy más melegjogokról van szó, akkor nyomban nagy az egyetértés.

Számomra egy ilyen ember a dohányoshoz hasonló. Nem tartom jónak, normálisnak, egészségesnek a dohányzást. Ha valaki mégis dohányzik, hát tegye. Tegye otthon! Úgy, hogy ne lássam. Az én házamban, az én pofámba, a szemem előtt viszont ne fújja a füstöt, mert zavar. De a dohányosok általában tisztelik a nemdohányzókat. A melegektől nem tapasztalok ilyen fajta tiszteletet.
Cosinusrider
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 05. 11. 12:17
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#32
Zsóti jókora nagy paraszt, de mostanában nem halljuk a hangját.

Mekkora felhorgadás van itt buziügyben, nem semmi. Kár, hogy nincs televíziós készülékem, most én is háboroghatnék pedig.

Amúgy jól énekelt az a furcsa legény? Mert az nemigen derül ki a beszélgetésből.
DoktorMinorkaVidor 2014. 05. 11. 11:56
Előzmény: #25  loliense
#31
mi bajod a hátozsákkal? praktikus. mit hordjanak magukkal? ridikült? te is ilyen szakállas lány vagy? :)
Törölt felhasználó 2014. 05. 11. 11:36
Előzmény: #28  Törölt felhasználó
#30
Ja, a hülyéket meg elhesegette maga körül az SZDSZ, azért bukott ki a parlamentből.
mondoka 2014. 05. 11. 11:35
Előzmény: #26  mondoka
#29
Jó és rossz között nemtenni különbséget az nem tolerancia, hanem értéknélküliség. Sokmindent el lehet fogadni, de életellenes, vagy élettel összeegyeztetetlen aberrációkat sztárolni az katasztrófához vezet mindenképp.
Törölt felhasználó 2014. 05. 11. 11:34
Előzmény: #26  mondoka
#28
Igen a jobbikosok mind gyagyábbak))
Törölt felhasználó 2014. 05. 11. 11:31
Előzmény: #25  loliense
#27
" mitől is férfiasabb ez a madzsar nacionalista faj,mint bármelyik"

Ezt itt senki nem mondta.
mondoka 2014. 05. 11. 11:31
Előzmény: #25  loliense
#26
Gondolod hogyha a halandzsát csokorbakötöd akkor értelmet nyer? Toleráns embereket akik csak azután magyarok hogy először mindenképp emberel le hungaristázol? Érvelni kellene nem halandzsázni kérem...
loliense 2014. 05. 11. 11:24
Előzmény: #19  loliense
#25
Kedves hungarista srácok,csajok

most egy picit elmegyek sportolni,addig is legyetek szívesek minuszolni és átgondolni mitől is férfiasabb ez a madzsar nacionalista faj,mint bármelyik

ahol,aki 20-25 évesen már kopaszodik a sok genetikai korcs,hátizsákot hordanak a felnőtt férfiak,lábukon meg szandál zoknival és még dagadtak is,mint a disznó

oszt jó nagyot addig is ámen

mondoka 2014. 05. 11. 11:24
Előzmény: #19  loliense
#24
Annak ellenére írtam ezt be, hogy tudtam hogy ezt kapom válaszul. Nincs jó hírük az oroszoknak. Persze ha ez így halad még megérjük hogy ez változhat. De ez nem is igazán az oroszok érdeme, hanem a világ szégyene. Mivel nem kell hogy valaki fejlődjön szellemileg, erkölcsileg nívóban.-Csak elég ha nem romlik mint Európa is. Marad a vodka és izomszagú férfiasság.... de még mindig jobb mint szakállas férfinőket "fogyasztani" kultúra, vagy netán partner gyanánt!
Törölt felhasználó 2014. 05. 11. 11:12
Előzmény: #22  _pampa
#23
Az Vancsik volt.
Abu Mohamed a fiának engedte meg egyedül, hogy narkót áruljon a városban.
_pampa 2014. 05. 11. 11:04
Előzmény: #17  loliense
#22
Volt ez elmúlt évek történelmében egy két "érdekes" halálos közlekedési baleset ami úgy kellett mint egy "falat" kenyér...

Diana esetét is homály fedi...de volt idehaza is egy. A Parlament nemzetbiztonsági bizottságának elnöke az M7-es elaludt és halálos balesetet szenvedett.

Balesetek amik nagyon jókor, jóidőben következtek be.

szvsz
Törölt felhasználó 2014. 05. 11. 11:00
Előzmény: #17  loliense
#21
A melegséget a nácik túlnyomó többsége nem tolerálta.
Hitler amikor saját szemével látott 2 SA legényt, egy ágyban, egyből "disznók"-at üvöltött, és egyből kezdetét vette a "Hosszú kések éjszakája", mielőtt beírnád, hogy ő is az volt.
DoktorMinorkaVidor 2014. 05. 11. 10:56
Előzmény: törölt hozzászólás
#20
beteg világ, beteg emberekkel.
és az index, a pf társoldala meg nagy örömmel üdvözli ezt a győzelmet. "új melegikon"
milyen meleg lehet ezeknél a szerkesztőségeknél? ezek tuti még télen sem fűtenek. :)
link
loliense 2014. 05. 11. 10:46
Előzmény: #16  mondoka
#19
Ja,éljél te Putyin elvtárs útmutatásával

sehol annyi kábszeres,buzi,alkoholista és szélsőségesen nacionalista nincs a fejlett országokban,mint Oroszországban

(megnyugtató,de azért lassan beérjük öket a vezénylőtábornokelvtárs hathatós közreműködésével)
offshort
offshort 2014. 05. 11. 10:44
Előzmény: #6  Cosinusrider
#18
dohányzós példa teljesen "ül" , +++++ ,

a szakállas nőn mit lepődtök meg ?, a "töke van a menyasszonynak" sztori új köntösbe öltöztetve :)))
loliense 2014. 05. 11. 10:39
Előzmény: #15  Törölt felhasználó
#17
Úgy írták az osztrák újságok,
hogy a többi náci párttársa szerint,akik szintén odajártak csajozni a ratyibárba
mondoka 2014. 05. 11. 10:38
Előzmény: #13  loliense
#16
Sajnos Európa megérett a pusztulásra. Elveszíti minden büszkeségét és életképességét. Ehez képest bármennyire nem vágyunk a volt kommunista keletre, de még a Putyini Oroszország is az emberi kultúra menedéke és végső mentsvára. Ott helyén kezelik az e fajta fertőt. Szégyen és fájdalom hogy Európában elbukott a kultúra!
Törölt felhasználó 2014. 05. 11. 10:35
Előzmény: #13  loliense
#15
Nem ülne, hanem ült, és nem ilyen xerkóban.
Ki látta azon a helyen?
loliense 2014. 05. 11. 10:34
Előzmény: #6  Cosinusrider
#14
Nagyon rossz példa ez a dohányos

Mivel a dohányzás nagy előnye,hogy stílust ad a köhögésnek:
a nem dohányos-köh,köh
a dohányos meg-khrrrr,khrrrr

és ez elvitathatatlan
loliense 2014. 05. 11. 10:24
#13
Minek háborogni,mikor?

-Ez csak a forradalmian új,náci divat

Jörg Haider is talán, ilyen szerkóban ülne ma az osztrák parlamentben,ha nem részegen indul el a buzibárból autóval

Cosinusrider 2014. 05. 11. 09:35
Előzmény: törölt hozzászólás
#12
A jelenség ráadásul igencsak szájbarágosra sikeredett. Nem lett volna elég egy sima homoszexuálist választani, akin csak annyi furcsa lett volna mondjuk, hogy cicanadrágot hord, de amúgy férfinak látszik. Nem! Olyan kellett, aki a nőiesség és férfiasság két végletét( uszályos ruha, csilli-villi fülbevaló és szakáll) egy test felületén egyszerre produkálja. Hogy még az 5 éves gyerek is megértse, merre van a trend. Istenem! A szülők, hogy magyarázzák meg ezt nekik?
Placa
Placa 2014. 05. 11. 09:31
Előzmény: #6  Cosinusrider
#11
teljesen egyetértek a leírtakkal, a dohányzós hasonlat: +++

a család bealudt a "műsoron" úgyhogy reggel sokkoltam őket a "hírrel"
mondtam is a feleségemnek: ha így folytatjuk nem kell már sok, hogy cikinek érezzük magunkat a nem-másságunk miatt
Törölt felhasználó 2014. 05. 11. 09:09
Előzmény: törölt hozzászólás
#10
+++++

Wurst úr/kisasszony képében az értéksemleges liberalizmus valódi lényegét szemlélhetjük.
Sigorszky 2014. 05. 11. 09:06
Előzmény: #6  Cosinusrider
#9
Végre valaki, aki a dohányzásról és dohányosokról pont úgy gondolkodik, ahogy én! )
Sigorszky 2014. 05. 11. 09:05
Előzmény: #6  Cosinusrider
#8
Az embernek a gyomra jött ki, és végig csak nyomták a 12 pontokat. Ez a gennykupac lenne Európa? Wazzz, undormány...
pampa 2014. 05. 11. 08:59
Előzmény: törölt hozzászólás
#7
Most vettem észre, hogy van külön topikja ennek a "nemes esetnek".
Én az európait hoztam elő.
Hihetetlen, hogy merre tart Európa!

szvsz
Cosinusrider 2014. 05. 11. 08:52
Előzmény: törölt hozzászólás
#6
Ez a nóta két forintot nem ér. Hozzá pedig a körítés...? Én nem tudom, mi jöhet még? Nehezen tudom elhinni, hogy nem az összeurópai meleg lobby újabb akciója ez. Az ilyen győzelmek semmi más célt nem szolgálnak, minthogy elhitessék az emberekkel azt, hogy a homoszexualitás jó dolog és, hogy a társadalmak nagy részét érintő fontos kérdésről van szó. Azt a látszatot akarják kelteni, mintha az emberek többsége támogatólag viseltetne az ilyen életvitellel szemben. Valójában egy kisebbségről van szó, akik a világra akarják eröltetni a szexuális orientációjukat. Az a helyzet, hogy a világ liberális politikai vezetői nagy számban érintettek e tekintetben. Nem furcsa(?),hogy amikor gazdasági válság, háború stb problémákat kell megoldani, akkor mindig az történik, hogy elhalasztják a döntést a vezetők. Bezzeg, ha a melegházasságról vagy más melegjogokról van szó, akkor nyomban nagy az egyetértés.

Számomra egy ilyen ember a dohányoshoz hasonló. Nem tartom jónak, normálisnak, egészségesnek a dohányzást. Ha valaki mégis dohányzik, hát tegye. Tegye otthon! Úgy, hogy ne lássam. Az én házamban, az én pofámba, a szemem előtt viszont ne fújja a füstöt, mert zavar. De a dohányosok általában tisztelik a nemdohányzókat. A melegektől nem tapasztalok ilyen fajta tiszteletet.
bobi74 2014. 05. 11. 08:17
Előzmény: törölt hozzászólás
#5
Teljesen egyet értek.
Mo-on az szdsz képviselte ezt a fajta szégyent, most pedig Fodor a liberalizmusával. Egyszer az emberek már süllyesztőbe küldték őket, remélhetőleg Fodorral is ezt teszik.
Johnny178 2014. 05. 11. 08:02
Előzmény: törölt hozzászólás
#4
Európai értékek??!, haladás a degeneráltság és a természetellenesség felé, köszönöm nem kérek belőlük.
Homovíziós szivárványfesztivál, ez már nem a zenéről és a dalról szól.
Törölt felhasználó 2014. 05. 11. 07:46
Előzmény: törölt hozzászólás
#3
Semjén mondta, még régen.
"Csak az szavazzon az SZDSZ-re, aki azt akarja, hogy a kisfia első nemi élményét, egy szakállas bácsitól szerezze".
Láma
Láma 2014. 05. 11. 07:44
Előzmény: törölt hozzászólás
#2
Törölt felhasználó 2014. 05. 11. 07:11
Törölt hozzászólás
#1

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek