Topiknyitó: Törölt felhasználó 2018. 01. 11. 13:28

Soha nem látott támogatás a Soros-terv ellen  

Egyre aktuálisabb a téma,hiába próbálja tagadni,elbagatellizálni a balliberális ellenzék.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Czvetkovics 2018. 02. 05. 09:29
#3400
Elüldözhettek engem innen azzal, hogy minden szavamba igyekeztek belekötni. Sőt mindenkit elüldözhettek, akinek van né,i saját vélemény. Le is szarom az egészet. De végül könnyen egyedül maradhattok - fidesz birkák nélkül - és akkor kivel fogtok vitatkozni?
Egymásnak fogjátok szidni nagy egyet értésben a kormányt? Unalmas lesz - szerintem.
Persze az is lehet, hogy maradnak olyanok, akik kétségtelenül csak a kormánymédia hülyeséget tudják tolni és azon fogtok versenyezni, hogy ki tudja a saját mantráját többször belinkelni.
rockmaster 2018. 02. 05. 08:48
Előzmény: #3398  -pny
#3399
Hétvégén volt a NatGeo-on egy doku film Beépülve Észak-Koreában címmel, közben meg is találtam a neten: https://videa.hu/videok/film-animacio/beepulve-eszak-koreaban-diktatura-dokumentum-film-07Ki2tE8tADx7L5b
Szóval, ahogy néztem, valamiért az Orbán-párt és a báránykái jutottak eszembe róla. Bizonyos részletek a filmből már jelen vannak (persze arányaiban) Magyarországon is, de az út valami hasonló.
-pny
-pny 2018. 02. 05. 08:37
Előzmény: #3396  Czvetkovics
#3398
Csak a lényegre nem reagáltál, de a kettős mérce megint előjött: egyik nemzetközi kötelezettség betartandó szerinted, másikkal nem értesz egyet, ezért nem - kár, hogy a törvények nem így működnek, hogy csak azt kell betartanunk, ami tetszik...
.
Másrészt megjegyzem, a genfi egyezmény alapján muszlim országokból NEM KELLETT befogadnunk menekülteket. Pont ezt harsogta a jobbos trollsereg 3 éven át, egyesek (pl. Phylaxa) csak visszatoloncolni, mások (pl. pampa) egyenesen lövetni akartak! Most, hogy kiderült, Orbánék mégis befogadtak közülük “menekülteket”, most az egyikük szerint eddig is ezt mondta, hogy jöhetnek bárhonnan (konkrétan hazugság), másik meg azt, hogy nem baj hogy szolidárisak vagyunk. Vegyük észre, hogy a lövetéshez képest extrém fordulat ez.
signal2
signal2 2018. 02. 05. 08:35
Előzmény: #3389  Czvetkovics
#3397
Miután 3 éve 0-24-ben a mi pénzünkből ezzel van tele az ország és a média, talán nem kifogásolható elvárás, hogy korrekt tájékoztatást várok el. Ehelyett azt látom, hogy a kormány végrehajtott egy 180 fokos fordulatot a 2013--ban elfogadott Migrációs Stratégiájához képest, olyan pontokat nevez Soros-tervnek a nemzeti konzultációban, amelyek csak nagyon részben fedik az alapjául szolgáló dokumentum pontjait, úgy hadakozik 1300 menedékkérő átvétele ellen, hogy közben ugyanennyit befogad évente, miközben nem lenne kötelező, és olyan jogszabályokat hoz, amelyek megítélésem szerint egyik magyarországi civil szervezet esetében sem fog szankcióhoz vezetni, és akkor még nem beszéltem a legújabb nyilvánvaló hazugságról, hogy pl. Vona Gábor lebontaná a kerítést. 
Szóval azért kell sajnos 0-24-ben tolni, mert a kormány a kinyújtott karjaként működő közmédián és kormánymédián keresztül durván, gátlástalanul és nagy mértékben félretájékoztat, időnként már-már pusztán hazugságok sulykolása szintjére süllyed. Mivel nekem igényem lenne korrekt tájékoztatásra és értelmes vitára az ügyben, kénytelen vagyok folyamatosan felhívni a figyelmet a ellentmondásokra.
Czvetkovics 2018. 02. 05. 07:53
Előzmény: #3393  -pny
#3396
Mivel jelen írásodat az én írásom indikálta, muszáj vagyok megjegyezni, hogy, a legkisebb jelét sem adtam annak, hogy a (ratifikált) nemzetközi egyezmény, és egy végrehajthatatlan, liberális cselekvési kényszerből létrehozott EU-s jogszabály között lenne átjárhatóság, azokat bármikor is összemostam volna.
Vagyis, ez a hülyeség, hogy "Észre se veszik, se sorban a kvóta mellett érvelnek." ez nem igaz, kizárólag a Te fejedben képes csak megszületni.
Czvetkovics 2018. 02. 05. 07:42
Előzmény: #3391  Peterbond
#3395
Mindenféleképpen.
És megnyugtatlak,  nem fogtok ennek ellentmondó írásomat találni.
exmnbs1 2018. 02. 05. 06:35
Előzmény: #3393  -pny
#3394
Nógrádi űr mintha kevesebbet szerepelne ad 1,ad2
-pny
-pny 2018. 02. 04. 23:53
Előzmény: #3391  Peterbond
#3393
Kurva jó. Bizony ez a durva. Észre se veszik, se sorban a kvóta mellett érvelnek. Phylaxa szerint már mindegy honnan jönnek, különben is sok az egyetemista közöttük, pampa szerint szolidárisnak kell lenni, Czvetkovsics betartaná a nemzetközi kötelezettségeket (megjegyzem, a kvóta az lenne, nem tartjuk be, a genfi szerint muszlim országból NEM kéne befogadni az eddigi Fideszes szöveg szerint, mégis megtették Orbánék).
-pny
-pny 2018. 02. 04. 23:49
Előzmény: #3390  Czvetkovics
#3392
Az az érzésem, hogy te a durva ellentmondásnak nem tulajdonítasz kellő jelentőséget. Én NEM a saját véleményemet írtam az előbb (se), hanem a Fideszes propaganda elmúlt 3 év mantráját szembesítem a jelennel.
Peterbond 2018. 02. 04. 23:46
Előzmény: #3389  Czvetkovics
#3391
Ezt lehet idézni majd minden egyes Kvótás témában is?
 Csak kérdem.
"Lehet hogy a nép akarata ellenére, meg még az is lehet, hogy ő sem kíváncsi rájuk, de létezik egy ratifikált nemzetközi egyezmény, amit betart, és ez így helyes.Lehet ezen rugózni 0-24-ben, de minek?"
Czvetkovics 2018. 02. 04. 23:35
Előzmény: #3387  -pny
#3390
Az az érzésem, hogy te az illegális szónak nem tulajdonítasz kellő jelentőséget. Pedig ha megpróbálnád közelebb vinné az álláspontotokat - szerintem.
Czvetkovics 2018. 02. 04. 23:32
Előzmény: #3386  Dehogynincs
#3389
" Orbán doktor a nép akarata ellenére ezerszámra fogad be migránsokat."
Lehet hogy a nép akarata ellenére, meg még az is lehet, hogy ő sem kíváncsi rájuk, de létezik egy ratifikált nemzetközi egyezmény, amit betart, és ez így helyes.
Lehet ezen rugózni 0-24-ben, de minek?
gambadoro 2018. 02. 04. 22:59
Előzmény: #3386  Dehogynincs
#3388
ne hagyd magad félrevezetni
a kisz titkár migrót nem telepített le, nem adott oltalmat mindegy, hogy nevezzük
ezek mind SOROS intézte
a kisz titkár mossa kezeit
SOROS vót
ez IS
letelepedési kötvény az nem IS vót soha letelepedési
hanem SOROS
mivel a kisz titkár torokra vette az eu-t, most megpróbálja ezt szublimálni a csatlósai, pláne a net kommandó gruppe-n keresztül
ha kémiai síkra tereljük, akkor bármely hazugságukat illékonnyá teszik - ez a szép a szublimációban
abban egyetértek, hogy gyáva népnek nincs hazája, ezt most szűkítsük a gyáva kormányra
-pny
-pny 2018. 02. 04. 22:29
Előzmény: #3380  Törölt felhasználó
#3387
Ehhez mit szólsz?
.
“pampa 2018. február 4. 11:49 Már az is baj, ha egy ország szolidáris a hazájukat elhagyókkal?”
.
Eddig konkrétan lövetni akarta az illegális muszlim migránsokat. Most meg hirtelen milyen szolidáris akar lenni, bárki jöhet, bárhonnan:) És a vicc, hogy szerintük eddig is ugyanezeket mondták. Hiába idézem tömegével, hogy nem.
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 02. 04. 22:23
Előzmény: #3364  Törölt felhasználó
#3386
Itt nem Orbán nyilatkozik, hanem Hollik vitatkozik Orbán doktorral. Orbán azt mondja, hogy minden tagország döntse el maga, mennyi migránst fogad be önkéntesen. Orbán doktor a nép akarata ellenére ezerszámra fogad be migránsokat. Ha az európai nem nemzetállamok befognak migránsokat, akkor ők az unión belül nálunk is megjelenhetnek. Védelmet az nyújt ellenük, hogy honi állapotaink olyanok, hogy még az értelmesebb magyarok sem  találják vonzónak. Nálunk nem a bevándorlás volt a gond, hanem az átvándorlás. Tranzitország voltunk.
Ezzel a végkövetkeztetéssel pedig egyetértek: " a bevándorlást szervező, ezzel a magyarok akarata ellen dolgozó szervezetek munkáját átláthatóvá kell tenni, és jogállami keretek között, de megnehezíteni."
A legnagyobb ilyen szervezet a magyar kormányzat. Már kicsavartuk a kormányzat kezéből a letelepedési kötvényeket, most már csak azt kell elérnünk, hogy ne hozzon ide migránsokat, akármilyen illedelmesen kopogtatnak is. Az érvénytelen kvótanépszavazás is arról szólt, hogy nem akarunk velük  élni.
A kormányzat munkáját átláthatóvá kell tenni. Nem tudjuk, kiket hoztak ide, mely településekre hozták ide. A migránskérdéstől eltekeintve is eléggé áttekinthetetlenül  műjödik a kormányzat. Úgy kell belőle kiperelni a közérdekű adatokat. Például azt, hogy mire költik a tao-t. Mondhatnám azt is, hogy a kormányzat elvesztette az átlátható jellegét, de soha nem is volt neki. A titkosszolgálatok harminc évvel ezelőtti működését is rejtegeti.
-pny
-pny 2018. 02. 04. 22:10
Előzmény: #3380  Törölt felhasználó
#3385
Ezért az öngólért kár volt több helyre is bemásolnod ezt:)
-pny
-pny 2018. 02. 04. 22:09
Előzmény: #3380  Törölt felhasználó
#3384
Látom, látom: görcsösen kamuzzátok tovább a "Soros-tervet", miközben Orbánék csak tavaly befogadtak több, mint a kvóta szerinti szerinted is illegális muszlim migránst.
-pny
-pny 2018. 02. 04. 22:09
Előzmény: #3380  Törölt felhasználó
#3383
Jó nagy kamus vagy te, hallod. Kiemelsz egy részt úgy, hogy nem értelmezed helyesen. Ezek az emberek akkor is csak UGYANAZT a menekült- vagy oltalmazotti státuszt kapnák, mint amit most! PONTOSAN UGYANAZT A JOGOT, amit ugyanúgy MI BÍRÁLUNK EL. Benne van az eredeti határozatban és a cikkben.
.
Ezt meg külön kiemelem, hogy ennyit a hazug Soros kampányotokról:
.
"A kvóta tehát nem Soros György ármánykodásának eredménye, hanem erre a szükséghelyzetre született, és az EU lényegét fejezi ki: a többi uniós ország segítsen a lehetetlen helyzetbe került görög és olasz hatóságoknak."
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 02. 04. 22:00
Előzmény: #3334  Peterbond
#3382
Megbocsátom. Tényleg másként látod.
Ha jobban megnézed, akkor láthatod, hogy az Orbán-rezsim sem szeret széllel szemben hugyozni. Ezt megmutatta a netadós tüntetés utáni meghátrálás és a sorozatos megfutamodások a népszavazások elől. A Gyurcsány-rezsimnek nem volt annyi esze, hogy idejében megfutamodjék a vizitdíjas népszavazásnál. A hatalom tényleg óriás, de sokkal inkább agyaglábú óriás,  mint azt Kádár népe véli.
Nem hiszem, hogy a százezer maradó a széllel szemben hugyozott. Utólag sem szeretnél közéjük tartozni?
A történelemben is vannak példák arra, hogy széllel szemben hugyoztunk: 1956, 1848.  Az én szememben ezek fényes lapok.
Törölt felhasználó 2018. 02. 04. 21:59
Előzmény: #3377  -pny
#3381
Ja,mondanom sem kell a 3363-ra továbbra is nagy a csend,sehol egy Soros párti hozzászólás rá,persze érthető,kínos ez nektek,hogy mégiscsak létezik a Soros terv,és mindenki úgy játszik ahogy Gyuri bácsi fütyül.

Topik gazda

Simeone
Simeone
2 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek