Topiknyitó: matgab 2007. 08. 02. 12:09

politika és társadalom ahogy én látom (2)  

Ismerősömtől...



Személyes találkozónk során egy magas rangú kormánypárti barátunk őszintén mesélt a PÁRT-ról, a 6

főből álló mindent elsöprő hatalmi csoportról (Szili, Szekeres, Veres,

Kiss, Lamperth, Gyurcsány) és a gazdasági döntések hátteréről. És Gál

J.Zoli barátjáról is, aki bár szakközepes érettségije van csak,

egyszemélyben irányítja a magyar sajtót és valójában akkor van lapzárta

a Népszabadságnál, ha Gál J. Zoli rábólint. Nincs annyi időm és erőm,

hogy mindent leírjak. Legyen elég annyi, ha eddig jelentéktelen pondró

porszemnek éreztem is magam, a tegnapi beszélgetés után még annak sem.

Semmik vagyunk. Még csak plebejusok, közkatonák, szorgos hangyák,

rabszolgák sem. Semmik.

Közöltem vele, hogy legszivesebben berontanék a Parlamentbe testemre

tekert 50 méternyi töltényhevederrel, kezemben 1-1darab, a vietnámi

filmekből ismert helikopter géppuskával és mindenkit,mondom MINDENKIT

halomra lőnék. És minden eddigi bűnömet ezzel megváltva a mennyországba

kerülnék, Szent Péter jobbjára.Közvetlenül.

Ő csak nevetett gyermeki hevülésemen. Nem sértően, picit irigykedve.

Mert azt látta bennem, amire ők pont építenek, számítanak. Az idolokba,

igazságba vetett hitet, az álmokat kergető, s ezért minden szar igéretet

elhivő naiv állampolgárt. A választót.

Akinek akarata, véleménye, álmai, céljai, fájdalmai, keserűsége, gondjai

pont senkit nem érdekelnek. Legfőképp azokat nem, akiket választhat,

akiket megszavaz."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 09. 26. 08:47
#780
Hoy mit gondolsz,a Gárdáról?Nem izgat,ilyennek találták ki,aki ilyen mint te.Csak lenézni tudsz.Borzalmas.
Törölt felhasználó 2007. 09. 26. 08:45
#779
Nem vagyok neked senkid.Kettő nem kértem,hogy minősits.Három erről beszélek,te csak ilyen tahó hangnemet tudsz megütni,mert nincsenek érveid.Sajnállak,nagybatyu.
Törölt felhasználó 2007. 09. 26. 08:30
Előzmény: #773  Törölt felhasználó
#778
Maxi kispofám, mondtam, hozzád képest konki egy észlény.Csak hogy bepozicionáld magad kistáska.

A módszer tök egyszerű : menj oda egy ismeretlenhez, és mondd neki : koma, reggelente te rovarokat eszel és nem használsz kést, és villát.
Koma annyira elképed ezen a bődült ostobaságon, hogy nem tudja sírjon vagy nevessen: Orcán nem vághajta a pimaszkodót. Megcáfolandó ezt az orbitális baromságot, máskép nem tudja, csak úgy, ha végül elmondja az étkezési szokásait
töviről hegyire.

Maxi nem foglak beavatni abba a kérdéskörbe, hogy miként vélekszem mondjuk erről a bizonyos gárdáról, vagy a fasizmusról, a nácikról, vagy a szélsőjobbról, vagy a kétpártrendszer című színházról, .......semmibe nem avatlak be koma. Fejreállhatsz, akkor sem.

Hogy mi bajom veled? Portáslelkű vagy. Bártollnok. És kötözködsz.
Az idők változnak kis pimasz barátom. Nem lesz örökké ilyen jó dolgod. Kalkulálj vele.
Törölt felhasználó 2007. 09. 26. 08:29
#777
Ezzel a magát jobboldalnak nevező valójában nem jobbal,fel vennünk a küzdelmet:egy a lényeg nem félünk.
Törölt felhasználó 2007. 09. 26. 08:24
#776
Csatlakozz a gárdához stílusod oda való.Szégyen,hogy mást csak mocskolni tudsz.
Törölt felhasználó 2007. 09. 26. 08:23
#775
Nekem,nincs bajom.Nektek jobbnak az életek egy örök frusztráltság a vereségért,pedig meg kell szokjátok.Ez van.
sly36
sly36 2007. 09. 26. 08:20
Előzmény: #771  Törölt felhasználó
#774
Itt arca csak Neked van Madmax, bár én inkább másképp nevezném. Csak kár, hogy nem néztél még tükörbe.
Törölt felhasználó 2007. 09. 26. 08:19
Előzmény: #767  Törölt felhasználó
#773
Ez a mesüge továbbra is angolul firkál, csapnivalóan ráadásul. Fasisztázik, magyar gárdázik, és provokál. Ha felébredt jön konki és kanysiz is, és még becsatlakozik pár bértollnok, új nicknevekkel is akár.

Portáslelkűek.
Törölt felhasználó 2007. 09. 26. 08:18
#772
Hozzád meg ki szólt?
Törölt felhasználó 2007. 09. 26. 08:17
#771
Csak oktatni tudsz.Ki vagy te ehhez?kissebb arccal Dlph.Kérlek.Ezt add elő a magyar gárdának.
Törölt felhasználó 2007. 09. 26. 08:15
#770
Erről beszélek,beképzelt idióta vagy.
kissherceg 2007. 09. 26. 08:14
Törölt hozzászólás
#769
Törölt felhasználó 2007. 09. 26. 08:11
#768
2010-Mszp-é,remélem beérik a reform.
Törölt felhasználó 2007. 09. 26. 08:11
Előzmény: #765  Törölt felhasználó
#767
Buxer dolga, hogy mielőbb lejjebbkerüljön ha írok valamit. Általában a témához semmi köze egymondatos mindegymit beír, aztán hadd szóljon. de már ezt is mondtam ....

Törölt felhasználó 2007. 09. 26. 08:10
#766
I don't konow,what's your problem for me?You told:we just know this.What do you know?Yes you are an very populist man.I am afraid from such man have lot of in the country.I'ts very danger.I've read your write.You are an hard-shell man.I don't war,that want they in this country look ,hungaryan garda.There is very dumb people.magyr garda,and jobbik is not other then,fasizm.Dlph,what you write seldom in the topick,it's very boring,and vulgarizm.Don't you know to speak other?Other girl Mary-m,that's great she is an silly.Go Dlph just go.
Törölt felhasználó 2007. 09. 26. 08:05
Előzmény: #764  Törölt felhasználó
#765
fantasztikus volt a gyurci a mokkában. simán hozzuk 2010-et.
Törölt felhasználó 2007. 09. 26. 02:26
Előzmény: #763  Törölt felhasználó
#764
Tökéletes sommázata annak, hogy mi folyik itt. Csak egy kis apróság. Annó kukorékoltam arról, hogy a bértollnokok ha nincs kivel témát feszegetniük, vagy egymással álneveken hablagyolniuk sem sikerül, akkor előszeretettel provokálnak, hátha elindul egy kis munkavégzésükre alkalmas szóáradat.
Alig írok ide, szinte semmit. Elegem van a júdásokból.

Erre mi van?

"Helló,DLPH,kis szélsõ,ilyenek miatt ilyen populista a jobb oldal,ti csak ezt tudjátok?Csak kérdem.
madmax "

hát ez. Például. Vagy ez :
dlph

"A riportalany bizonyára egy igaz magyar csuklyás fiatalember volt okt 23-ról.
Conqui "

Mindenzt teszik arra, hogy nem tetszett nekem a videón a megkérdezettek sötétsége. Pláne fogalmam sincs, kik voltak ezek, mely pártra szavaztak. A sötétség nem tetszett.

Totál apolitikus megjegyzésre is ilyeneket írnak a bértollnokok. Miért? Nem azért mert sötétek. Persze sötétek. Hanem azért, mert ez a dolguk. Ez meg a napnál világosabb.

Vagy van akinek nem?
Törölt felhasználó 2007. 09. 26. 00:41
Előzmény: #762  Törölt felhasználó
#763
ibiza, sajnos egyet kell, hogy értsek, jól leírtad...
Törölt felhasználó 2007. 09. 26. 00:06
Előzmény: #761  Törölt felhasználó
#762
nem kell beszopni ezeket a jáksó szerü szép emberek által fabrikált "ilyen hitványak vagyunk mi magyarok" címü lejáratásokat én erre mondom "mi magyarok meg nem ilyenek vagyunk". ezeknek a célja az önbecsülés nélküli földiigiliszta kinevelése aki nem meri felemelni a fejét és csak túrja a földet, ezeken lehet uralkodni.
lesznek:
- rabszolgák (azért dolgoznak,hogy kamatot fizethessenek) lázadási szintje felett tartják hajszállal.
- rabszolgatartók akik birtokolják az eszközöket,szabadon rabolják használják a nemzeti kincseket, elvtelen kufárlelkü volpónék, felkapaszkodott söpredék.
-és kevésszámú szabad aki adóval megválthatja látszólagos szabadságát.

ehhez kellenek kápók akik morzsákat csipegetnek zsiros csontokat szopogathatnak és fejük tele hamis ideologiákkal amiért halni is képesek.
miközben zuslágok röhögnek a képükbe és törlik lábukat koszos irhájukba.
Törölt felhasználó 2007. 09. 25. 23:01
#761
What is going on here?I would like to speak with everybody.Poltican who i see.In this country have lot of people,who don't understand,what'going on here.Perhaps don't just look should Orban.Gyurcsan wants good,but i see,it' not light.

Topik gazda

matgab
4 4 3

aktív fórumozók