Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pakk
pakk ma, 18:57
Előzmény: #1275194  GERI-inv
#1275200
Nincs probléma? Esik minden piac. Ha egyébként az lenne mint volt korábban, hogy usa eu rendben csak oti minimálisat esik vmiért, akkor azt mondhatnánk, hogy minden rendben. 
De akkor, amikor usa adatokra esik, eu esik akkor azért sztem merész azt mondani, hogy nincsen probléma. 
tomi21 ma, 18:32
Előzmény: #1275198  bumm
#1275199
??? 
bumm ma, 18:31
Előzmény: #1275196  tomi21
#1275198
12000 óta már sokszor megérkezett, legalábbis úgy ezer pontonként!!!!
tomi21 ma, 18:31
Előzmény: #1275196  tomi21
#1275197
   AD köszönjük az elemzest remelem nem gond hogy ide tettem
tomi21 ma, 17:53
Előzmény: #1275194  GERI-inv
#1275195
Gondolod?    Ad elemzese a buxrol amint tudjuk nagy reszet az otp adja::     https://buxelliott.blogspot.com/2024/08/bux-megerkezett-fordulat.html?m=1     
GERI-inv
GERI-inv ma, 17:40
Előzmény: #1275192  tomi21
#1275194
Nincs itt probléma, túlreagáljuk. Nézegettem én már minden mutatót. Nyitott short állományra nem találtam adatot, csak a certikre… ahogy néztem a legtöbb ts nyitás OTP-re történt. Ha elfogadjuk a tézist, hogy a tl esetén vesz a bank ts esetén elad.. kéreti magát a ts certi, magas kiütési ár, eleve vannak rossz hírecskék, amit akár magunkra tudunk húzni… általános pánikban történik egy eladás sor, főleg ez meg van támogatva egy jó kis shorttal… akkor bizony ilyen események zajlanak le. Nagyon sok volt az árjegyzős ts eladás. Nagyrésze nyitva is van még azoknak a poziknak. Na majd, ha zárogatás lesz…
Ts58 -Tőkeáttétel : 8,93
Forgalom (db)43 794!!!!!
Ts57 -Tőkeáttétel:5,49 
Forgalom (db) 6 356
Kicsiket le sem írtam.
Na szóval lehet matekolni milyen alap mikor szállt ki…
Az volt a szerencse a legtöbb TL sold out és sorban állnak a vevők nem árjegyző eladás történt!
Ha kiszáll egy alap az nem így néz ki, azok nem pár százmilliót forgat egy alap, meg nem egy 4,5 P/E-t fog likvidálni!!
Azért is mondtam érdemes megnézni a kötéslistát, merre is pingelgették…és tovább gondolni… 
Ez csak egy gondolkodásra serkentőként osztottam meg totál tényalapon!
Meg TA kolléga amit tömésnek nevez… a felfelé záró háromszög bull trendben kitörést jelez előre…
Le lehet szólni a meglátásom… igazából ez a gondolat nem tudom kiben merült fel?
tomi21 ma, 17:11
Előzmény: #1275192  tomi21
#1275193
https://www.economx.hu/magyar-gazdasag/egyesult-allamok-reszvenyarak-tozsde-nasdaq-elemzes.793943.html ;     Ez mondani sem kell, hogy rendkívüli leegyszerűsítése a helyzetnek, de a szereplők szeretnek okot találni, ahogy André Kostolany, a 20. század magyar származású tőzsdeguruja mondta: nem a hírek alakítják az árfolyamokat, hanem az árfolyamok a híreket. Ez most is így van, hisz a rendkívül erős tőzsdei emelkedés, majd annak heves korrekciója sokkal összetettebb folyamat, mint hogy ennyire le lehessen egyszerűsíteni a kérdést.
tomi21 ma, 16:49
Előzmény: #1275191  tomi21
#1275192
Es az a problema hogy azt hiszem 5certi teljesen elfogyott mindenki full longba irtam a tőzsde mindig arra megy amerre jobban faj túl suep lett volna es egyszerű ha csak egyszerűen emelkedik mindig :) ha jol emlekszem farkasfu charja szeptemberre irta hogy 19xxxx lessz akkora jön ki akkor egy honapig mit csinalna az arfolyam? Es irta azt is hogy addig meg egy korriekcio is belefer 
tomi21 ma, 16:44
Előzmény: #1275189  Peterbond
#1275191
"Ad"   Adrian mar egy hete kb irta hog, a hetes idősikon ott a lehetőseg egy lefordulasra  es  egyebkent is nem akart 18750 föle menni eröltetett volt szinte lehetett latni napokom keresztül szvsz hogy csak beültetés . Szvsz  na es ott volt a mult hetvegen bankar24 baratunk aki egyfolytaban azt allitotta ne hogyjen senki a TA nak  olyan mint ha csak be akarta ültetni a kisbüfiket most meg eltünt ahogy esett az arfolyam igyan igy mint a multkor 
pakk
pakk ma, 16:37
Előzmény: #1275189  Peterbond
#1275190
Hülye példát hozok fel, de ez olyan mint a kamionos aki 5.napja nyomja egyhuzamban pihenő nélkül a többezres km-eket. 
Benne van, hogy valami lehet. Nem biztos, de minél több időt tölt vezetéssel annál valószínűbb. Lehet ez vad, defekt, elalvás, mindegy hogy miért. 
A kamion lehet oti, s&p, nasdaq, bármi. Mindegyik csak nyomta a km-eket, ezért mindegyiknek a chart-jában benne volt már a botlás. 
Kérdés az, hogy a baleset komoly lesz vagy megússzuk vmi apró sérüléssel. 
Peterbond ma, 16:15
Előzmény: #1275171  tomi21
#1275189
1. Abba a peldaba epp arrol volt szo hogy amit az illeto emlitet  ( certi kiutes olcso reszveny vetelre ) ahhoz minimum 10% feletti minusz kell. Es pont azt irtam hogy oke ha oroszok megtamadjak lengyeleket egy nap is tudd annyit. De ha nincs barmi hir akkor miert esne.
.
2. Pakknak is kesobb pont felhoztam hogy ok nem soroltam fel minden eshetoseget de az izrealiek robbantasa Iranban megha nem is olyan szinten de ilyen hir amire tudd esni. ( es igen esett is 3% ot.
.
3. Ki mondta hogy barki vegyen certit. Mikor meg eladando sem volt.
.
4. Aki azt allitja hogy az OTP chartjabol latta elore a mostani globalis esest az osszes piacon az kerem most jelentkezzen. De megmondom a szemebe hogy ez pont annyira valoszinu mint ha a kavezaccbol latta volna. Mert senki se hiheti hogy ezt a globalis esest majd az OTP mozgasa mutatta elore.
dniel
dniel ma, 14:52
Előzmény: #1275183  daniel2121
#1275186
Sztem a beteg és b.rom te vagy nem pedig én. Mondtam már ha a traumád gyűlöletbe fojtod előbb utóbb felemészt. Nem én vagyok az ellenséged magadat kel legyőznöd, azzal, hogy nekem álsz folyton nem lesz jobb az életed, a tőzsde se változik meg.Továbbá nem tudom uj fent miért kéne bocsánatot kérnem, ha valaki veszi a fáradságot és megnézi az elemzéseimet az most is tudja, hogy milyen kontextusba feltételezem az OTP-t és azt is h a módszerem szerint milyen elméleti max állna rendelkezésre ami le irom h tudd 21800 Ft ebben a hullámban de inkább kevesebb, a kevesebb realtiv egyébként és elmondtam kisebb idősikon elemezve inkább 19 ezer pár száz Ft-ra lehetne még léehetőség de nem kötelező eleme a befejezésnek h elérje... Számos ábrát linket tettem be ide kitörés és szakadás elötti pillanatokrol a célárakat 100 fton belül találtam el bár nem is az a célom h megjósoljam tikre hol fordul hanem h kb honnan... Azt is elmondtam h vannak feltételek amiknek teljesülni kel, egy adott mértékü mozgáshoz... Ha megnéznéd miket elemeztem láthatnád h még rossz esetben sem várom h 8 vagy 9 ezer legyen az otp, ha annyi lesz akkor valamit rosszul elemeztem.Most hétvégén is lesz elemzés és szo lesz rola a gap down-rol is h mi az és miért nincs betöltve és miért eshet meg h nem is lesz... a mozgás még alacsony trend szintü mozgásnak számit de amint tl megy a határon márnagyobba kel majd gondolkodni szintek feltételek minden elemzésben el mondva h ol és mit kel nézni...
Juni 21:
https://s3.tradingview.com/snapshots/i/IucsUO8b.png
Olvasd el mik vannak oda írva: ott fordult ahol mondtam...
Jul 04:
https://s3.tradingview.com/snapshots/x/Xexa71ZM.png
Ez nem pont ugy alakult mert piros vonal alá esett nevezhetjük fals letörésnek, egymagyarázat:
https://s3.tradingview.com/snapshots/j/JteSaMWW.png
fojt.:
https://pbs.twimg.com/media/GTXJwUSWkAAygy-?format=png&name=large
Elment ellenálásig szépen... volt video bux alapján fel várnám de kel megerősités.. bux ki is ment a szintre de otp nem...és a többi majd jön hétvégén... hogy a mostani mozgás mikortol értelmezendö nagyobb kontextusban illetve milyen kifutása lehet stb... szoval nem értem miért kéne bárkitl bocsánatot kérnem még ha tévednék akkor sem, ugyan is nem tartok senkinek pisztolyt a fejéhez h ez alapján kereskedjen... én csak alá támasztom amit mondok a véleményemet. Elfogadom ha te máshogy látod azt is idiota vagy és betegessen gyülölsz valamiért totál hidegen hagy csak a mihez tartás végett tettem ezeket ide be mert kritizálni ugy illene bárkit h ismered azt amit csinál nem pedig vakon mint ahogy az otp -is csak vakon várod fel...
pakk
pakk ma, 14:45
Előzmény: #1275183  daniel2121
#1275185
pakk
pakk ma, 13:24
Előzmény: #1275177  ktamask
#1275184
Told ki az rsi sávot és azon belül pl a mozgót is emeld fel mert a 14 napos csak rövif mozgás alapján számol. 100 naposon ez látszik:
https://www.tradingview.com/x/8NtcI4UW/
daniel2121 ma, 13:09
Előzmény: #1275154  dniel
#1275183
Te beteg vagy. Ha augusztus végére 19k környéke lesz remélem lesz egy elnézést féle,hogy már megint nem jött be bocsi fiúk,befejezem az elemzést nem èrtek hozzá. Ennyi...
daniel2121 ma, 13:05
Előzmény: #1275164  HZo
#1275182
Nagyon korrekt írás,melegen ajánlom dniel nevezetű trollnak.
Stayerke
Stayerke ma, 12:39
Előzmény: #1275179  ktamask
#1275181
És a 17700 már világvége lenne? Ennyivel beérnék a véresszájú shortosok? 15800ról indult az év! 

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek