Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

Hozzászólások oldalanként:
parkinson 2022. 11. 08. 10:02
Előzmény: #1210439  varattila
#1210440
...0307 beírásom ismétlése:    Na látjátok, jöttek a beírások. Ti ezt el is hiszitek? Feltételezések, tervek miközben minden marad az eddigi helyzetben. Legfeljebb rövid oldalazások és tökölések jönnek, vagy egy hamis hírre gyorsan fel vagy le egy max pár napra és marad minden. Az OTP egy harapófogóban van és billeg de valójában egy helyben ugyan ott áll. A rövid napi szerencsés ajánlatokkal sem lehet nyerni mert mindent visz a jutalék. 10-20milla feletti ajánlattal napon belül lehet fogni valamit de ez nagyon nagy reszkir. Változást hozhat URSULA megbukása és  esetleg a republikánus nagyobb győzelem de ez is csak lehet vagy nem. Csak ebből következhet majd változás az ukrán háborúban. Ezeket már mind megírták az újságok.
varattila 2022. 11. 08. 09:56
Előzmény: #1210438  Törölt felhasználó
#1210439
az lehetséges, hogy most egy visszateszt van, aztán irány fel ismét?
Törölt felhasználó 2022. 11. 08. 09:48
#1210438
Le kell engedni 9730-ra, onnan majd fordulhat.
ERSTE:
Az OTP november 10-én hajnalban teszi közzé harmadik negyedéves eredményét.Az első két negyedévben számos egyszeri tétel (elsősorban az orosz kötvények és goodwill leírása, valamint a magyar extraprofitadó) rontotta az eredményt, de a harmadik negyedévben a várakozásaink szerint nem merült fel jelentősebb egyszeri tétel, így egy tiszta, erős eredményt láthatunk majd. Előrejelzésünk alapján a negyedéves korrigált eredmény év/év alapon 20%-kal 152 milliárd forintra emelkedhetett.A forint jelentősen gyengült az OTP számára meghatározó devizákkal szemben, beleértve az eurót és a rubelt is. Az árfolyam gyengülés pozitívan hatott a forintban kifejezett eredmény és mérleg adatokra.A teljes bevétel negyedév/negyedév alapon 10%-kal, év/év alapon 30%-kal bővülhetett. A kedvező devizahatáson kívül a kamatemelkedés és a továbbra is erős volumenek is támogatták a növekedést. A hitelvolumenhez az újrainduló orosz hitelezés is jelentősen hozzájárult, ami az egyéb díj- és jutalékbevételt is támogatta.A működési költségek is jelentősen emelkedtek a gyengülő forint és az inflációs nyomás hatásaként. A céltartalékképzés jelentősen, 52 milliárd forintra emelkedhetett az előző negyedévhez képest, mivel ezúttal nem várható céltartalék visszaírás a magyar operáció esetében.A korrigált profit 152,4 milliárd forint lehetett a negyedévben, ami enyhén elmarad a második negyedév 162 milliárdos csúcsától. A 151,9 milliárd forintos adózott eredmény viszont lényegében duplája az egyszeri tételekkel terhelt előző negyedévi eredménynek.
Igor 2022. 11. 08. 09:29
Előzmény: #1210429  zkktib54